Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zniechęcaj się do tej karty tylko graj nim a pokochasz go bo za grosze dostajemy jedną z najlepszych kart w grze. Czasami karty są tak dobre, że nie trzeba grać skomplikowanej piłki a robić nimi najprostsze rzeczy i będą to robić perfekcyjnie. Taką kartę właśnie jest Eremenko TOTS więc poćwicz a też będziesz nim cuda wyprawiał :biggrin:

Ta karta zostanie ze mną do końca nawet jeśli będzie grała słabo. Widziałem, co nią ludzie robią. Jest jak piszesz. One of the best. Jest super sexy. Myślę nad składem, w którym będzie kartą wiodącą. Może coś z IF Hulk (ST). Mam TOTS Dybala na sprzedaż. IMO przeciętna karta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś ciekawe składy pod Eremenko? Próbował ktoś przerobić go na ST? Karta serio fajna, ale... liga straszna, przynajmniej dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi proszę, bo nie ogarniam. 

3OHypv.jpg

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi proszę, bo nie ogarniam. 

Powiedziałbym, że to fejk, ale... właśnie ten ziomek zrobił "autobuyera" pod PS4(wczoraj streamował) :P 

 

 

Właśnie ta formacja jakoś do mnie nie przemawia, choć w 14'stce grałem pod koniec tylko nią... spróbuję :D

 

http://www.futhead.com/15/squads/36473650/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że to fejk, ale... właśnie ten ziomek zrobił "autobuyera" pod PS4(wczoraj streamował) :P

 

 

Właśnie ta formacja jakoś do mnie nie przemawia, choć w 14'stce grałem pod koniec tylko nią... spróbuję :biggrin:

 

http://www.futhead.com/15/squads/36473650/

 

http://www.futhead.com/15/squads/36474859/

lub http://www.futhead.com/15/squads/36474913/

 

mozna sie pobawic

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tapecie skład pod TOTS Eremenko. Kupiłem za drobniaki czyścioszki Seydou CSKA i TOTS Natkho. Myślę nad sprzedażą TOTS Dybala i kupnem IF Hulk (ST). Macie jakieś doświadczenia z "Incredible" Hulk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tapecie skład pod TOTS Eremenko. Kupiłem za drobniaki czyścioszki Seydou CSKA i TOTS Natkho. Myślę nad sprzedażą TOTS Dybala i kupnem IF Hulk (ST). Macie jakieś doświadczenia z "Incredible" Hulk?

Imo lepszy niz tots. Pewnie ze wzgl na pozycje, st czy cf jest git. Wystarczy musnac kolko. Do tego jego sila i podania. Jedna z tych kart ktorych sie czlowiekowi nie chce pozbywac. ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat bo opchnął bym jeden skład i zrobił ruskich z tymi totsami z CSKA ale SIF Muller i TOTS Icardi to bestie, szkoda mi sprzedawać historię klubu Proland :D

 

Bez kitu dziś niby nie wygrałem ligi 1 ale świetne mecze grałem np w jednym 6-5 3gole Icardiego, Muller też po trzy strzelał :) A co do wzmocnień bundezwery mojej to będę musiał kupić tego Reusa którego nie lubię bo IF Szirle już poszedł pod młotek, za dużo marnował - innego LW w bundez nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat bo opchnął bym jeden skład i zrobił ruskich z tymi totsami z CSKA ale SIF Muller i TOTS Icardi to bestie, szkoda mi sprzedawać historię klubu Proland :D

Bez kitu dziś niby nie wygrałem ligi 1 ale świetne mecze grałem np w jednym 6-5 3gole Icardiego, Muller też po trzy strzelał :) A co do wzmocnień bundezwery mojej to będę musiał kupić tego Reusa którego nie lubię bo IF Szirle już poszedł pod młotek, za dużo marnował - innego LW w bundez nie widzę

Spróbuj Draxlera. Super finezyjne i technika miodzio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu-pokaz składzik z Icardim. Tak z czystej ciekawości zmieniłem dzisiaj znowu pozycjami Lewego i Kevina. Ten ostatni zrobił taka rozpierduchę w trzech meczach aż miło. Wcale nie odczułem zgrania na poziomie 4.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że to fejk, ale... właśnie ten ziomek zrobił "autobuyera" pod PS4(wczoraj streamował) :P

Właśnie streamuje. Nieźle ten jego ab klika z poziomu konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu-pokaz składzik z Icardim. Tak z czystej ciekawości zmieniłem dzisiaj znowu pozycjami Lewego i Kevina. Ten ostatni zrobił taka rozpierduchę w trzech meczach aż miło. Wcale nie odczułem zgrania na poziomie 4.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://www.futhead.com/15/squads/36481018/

 

Icardi niby knypek ale zełba ładuje aż miło :D

Czuję , że tworzę "pot-fora"  :whistling: 

fiOhcO.jpg

2xcdm z h/m może być różnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy skład. Gdybym miał więcej kasy...

Cóż,do szesnastki jescze dwa mieszki - przeżyje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy skład. Gdybym miał więcej kasy...

Cóż,do szesnastki jescze dwa mieszki - przeżyje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Savic nie jest taki zły na jakiego wygląda :P Salah od wykładania patelni albo wrzutek, Faraon czasami finezyjnie uderzy, Pogba Vidal - mur, długa na Dzowinko i tyle... ewentualnie Icardi zełba albo z miejsca strzela gole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu ile razy wygrałeś pierwsza ligę? :P

Nie więcej niż 10, ostatnio dwa razy, a wcześniej też kilka ale nie pamiętam dokładnie ile bo sporo czasu byłem w kryzysie :)

 

PS. szkoda, że w tej edycji nie dają złotej paczki za wygraną pierwszej ligi

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00 na razie, to luźna koncepcja. Przyznam, że konkretnie TEN, zupełnie spontaniczny zamysł złożenia czegoś nowego zaczyna mi się podobać. Przeczytałeś wysłane przeze mnie kilka tygodni temu PM?

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00 na razie, to luźna koncepcja. Przyznam, że konkretnie TEN, zupełnie spontaniczny zasysł złożenia czegoś nowego zaczyna mi się podobać. Przeczytałeś wysłane przeze mnie kilka tygodni temu PM?

Właśnie przeczytałem, strasznie dużo zabawy z tym udostępnianiem konta smsy pierdoły - gra nie wartra świeczki :biggrin: grałem u Tadzia trochę tymi kolorowymi kartami i to nie to samo co u siebie na swoim koncie :)

 

PS. ten żyd Natko jest kozacki, do tego Eremenko i jest bez kitu dobra dwójka w środku pola

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie więcej niż 10, ostatnio dwa razy, a wcześniej też kilka ale nie pamiętam dokładnie ile bo sporo czasu byłem w kryzysie :)

 

PS. szkoda, że w tej edycji nie dają złotej paczki za wygraną pierwszej ligi

 

Daja na 2 paczki, wczesniej bylo 7k + paczka

czyli wychodzi na to samo ale w kazsie :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmuszony zostalem wystawic Denayera, choc nie zdazylem nim zagrac :( ale Poyet drze sie za mna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem TOTS Pastore ze składu L1. Straszne drewno. Kogo polecicie w jego miejsce? Verrattiego mam.

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem TOTS Pastore ze składu L1. Straszne drewno. Kogo polecicie w jego miejsce? Verrattiego mam.

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

We L1 nie za ciekawie właśnie z tym środkiem... Próbuj Fekir, Payet, Matuidi TOTSY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×