Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, jestem pewny, że matinx czy stMikolaj składem za 10k objechaliby mnie 5:0 jakbym grał totsowym składem w 2-3 meczach na 10 minimum. Coś tam gram, w 2 lidze niby, ale ci goście są tak daleko lepsi, że byle gównem mogą mnie zniszczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One porównania do 14 są nietrafione, bo w 14 jeśli prowadziło się 2:0 i kontrolowało mecz to bez problemu dowoziło się wynik do końca albo pakowało kolejne bramki. 

Na forum od kilku tygodni wypowiadają się tylko marudy, które zamiast poprawiać swoje umiejętności wolą za swoje porażki obwiniać wszystko tylko nie siebie. Bierzcie przykład z stMikolaja, który zaczynał w tym roku przygodę z FUT a teraz jest świetnym graczem, bo grał, ćwiczył i sprawdzał różne warianty z każdym dniem poprawiając swoje umiejętności. Brawo Ty

no4b nie bądź taki krytyczny wobec siebie bo regularne granie w 2 lidze to wynik powyżej przeciętnej. Poziom przeciętnego gracza FIFA to 3 liga więc jesteś lepszy od większości graczy FUT :1_grinning: Zgadzam się, że emocje podczas meczu trzeba kontrolować i lepiej zagrać 3 spotkania w pełnym skupieniu niż grać pół dnia popadając w co raz gorsze schematy

FIFA 16 jest słaba, ale matinx potrafi regularnie wygrywać pierwsza ligę więc da się opanować gameplay i wygrywać wystarczy tylko chcieć

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem krytyczny, po prostu obaj regularnie mnie tłuką :) Od święta uda mi się wygrać :) W dodatku od przedwczoraj zanotowałem gigantyczny spadek formy, ale nie zrzucam tego na handicap czy nieprzychylność gry. Obiektywnie widzę, że pewne rzeczy robię gorzej, po zagraniu widzę, że mogłem lepiej itp. Skoro sportowcy mają dołek to dlaczego miałoby to omijać gracza konsolowego? ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dołek trwa od września

Jestem świadomy swej ułomności w fut,bo podstawa to granie i wyciąganie wniosków z błędów. Do tej pory mam rozegrane lekko ponad 500 spotkań,z czego ok 100 to off. Tym samym wyników nie będzie,bo i możliwości doskonalenia są żadne. Mam wypas skład,ale nie mam kiedy grac. W 15 miałem w pipę czasu i 2 liga była moją domową

W poniedziałek zagrałem w 5 lidze ze składem brązów z dwoma srebrami i do przerwy przegrywałem 0-3. Pierwsza myśl to hendi,ale po przerwie zmieniłem swoje nastawienie i przyzwyczajenia i mecz zakończyłem wygraną 5-3

Igła tots i Dybala tots dostali po koksie i wygrali mi przegrany z mojego punktu widzenia mecz.

Jestem słaby i nie wierze w hendi (czasami)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że TOTSY Gonzalo i Paulo w ofensywie są herosami futbolu.

Ja ze swojej strony odradzam TOTS Lucasa Pereza. Może i strzał ma wykozaczony, ale gość ma pary na 60 min. Potem można nim przebiec 2 metry co najwyżej. Poza tym snuje się gdzieś w okolicach środka zamiast stwarzać zagrożenie pod bramką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, unki napisał:

Mój dołek trwa od września emoji12.png

Jestem świadomy swej ułomności w fut,bo podstawa to granie i wyciąganie wniosków z błędów. Do tej pory mam rozegrane lekko ponad 500 spotkań,z czego ok 100 to off. Tym samym wyników nie będzie,bo i możliwości doskonalenia są żadne. Mam wypas skład,ale nie mam kiedy grac. W 15 miałem w pipę czasu i 2 liga była moją domowąemoji6.png

Brak czasu nie byłby takim wielkim problemem gdyby nie ciągłe grzebanie EA w gameplayu. Jeśli miałem wolne w momencie kiedy EA zmieniało suwaki to odbywało się to bezboleśnie bo dostosowywałem się równo z innymi graczami, ale jeśli kilka dni spędzałem w pracy i później musiałem nadrobić to co inni już załapali bywało trudno. To jest jedna z rzeczy, która przesądziła o tym, że pierwszy raz od 5 lat porzuciłem Fife po pół roku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zwalam na handicup tylko po prostu tak mnie się wydaje, gram, zajebiście 3-0 easy, wiem że wygram druga polowe, a tymczasem nic nie wchodzi. Bramki za nic, podania nic kompletnie, a grę kontrolowałem i to loozem ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, no4b napisał:

Jaki handicap? Nieraz mam tak, że przegrywam do połowy 2:0, ale mam wrażenie, że przeciwnik jest słaby i miał sporo szczęścia. Czuję, że mimo pozostałych tylko 45 min i złego wyniku i tak mogę wygrać, bo jestem znacznie lepszy. I nieraz wyciągam taki wynik do zwycięstwa, bo mam dobre nastawienie psychiczne, nie odpuszczam i gram swoje. Przeciwnik pewnie myślał, że ma mnie na tacy, ciśnie jak nie wiem a potem dostaje w 2 połowie 4 bramki i płacze, że handicap. A był po prostu mierny :)

identyko mam, ile spotkań odrobiłem to nie zliczę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no bywa, ze jakis badziak 3 x wcisnie kwadrat w pierwszych 10 minutach i wygrywa 3:0 ale to zaden handi tylko pilka nozna. Bywa i tak, w fifie pewnie zbyt czesto ale coz, to tylko gra. Moze za 3 msc bedzie inaczej :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten filmik dommanu i jak ja się niezmiernie cieszę że na nowym silniku triczki już nie są tak efektywne , o tak :) . Nowa kamerka przy wolnych też świetny pomysł , ogolnie będzie grane czekam tylko na info czy legendy w tym roku na pleju . Jak macie jakiś link z nagraniem choćby z kartofla tego eventu chętnie zobacze :) 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie śmieszy że nie można skasować jak idzie na aut a nasz biegnie zawsze do końca , co za bezsens :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Ja nie zwalam na handicup tylko po prostu tak mnie się wydaje, gram, zajebiście 3-0 easy, wiem że wygram druga polowe, a tymczasem nic nie wchodzi. Bramki za nic, podania nic kompletnie, a grę kontrolowałem i to loozem

Sent from my m2 using Tapatalk

Jednak hendi istnieje. Obawia się to szczególnie gdy gram ze Staruszkiem i Tadeo. Jadę ich jak nie napisze co,a na końcu i tak przegrywam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to prowokacja przed meczowa to :4_joy:Ci wyszło Herbatniku. Liczę że znajdziesz jakiś czas na 2 meczyki weekendowe .Igla z Carlosem czekają na Ciebie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zwalam na handicup tylko po prostu tak mnie się wydaje, gram, zajebiście 3-0 easy, wiem że wygram druga polowe, a tymczasem nic nie wchodzi. Bramki za nic, podania nic kompletnie, a grę kontrolowałem i to loozem

Sent from my m2 using Tapatalk

Przeciwnik zmieni taktykę, nastawienie na ofensywne i dużo ludzi zamiast się dostosować na "inne granie" gra swoje co potem kończy się narzekaniem na grę zamiast na "siebie" Granie CT jest fajne do czasu jak ta taktyka pasuje pod taktykę przeciwnika. Jak nie zaczynają się schody. Nagle to co w poprzednich meczykach było spacerkiem w następnym już nie.

Polecam od siebie troszkę się pobawić jak się nie zmienia taktyki i lubi swoją costumowa grać . Zwolnić piłkę, poklepac a później przyspieszyć,wykorzystywac obronę do wprowadzania akcji itp itd. Przeciwnik nie wie jak to "ugryźć"i wygrana raczej pewna.

Tutaj mój przykład na zmienne granie

https://youtu.be/o9dm0IovrII

Dla tych co wciąż wierzą w handi i cuda typu, że nagle podania nie dochodzą , wylew teamu i inne tego typu rzeczy się dzieją polecam zapisać 15 minut ostatniej rozrywki i wrzucić. Chętnie inni pomogą i doradzą.

Zagrajcie sobie z kolegami z forum kilkanaście razy dzieląc się informacjami bo to pomaga.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież tryb wylewu był wielokrotnie udowadniany przez youtuberów, 

Celność podań spada o 80% obrońcy potykają się o własne nogi, przeciwnik wjeżdża w bramkę jak na very easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stMikolaj: gość z tego filmiku popełniał karygodne błędy w obronie. Wychodził obrońcami do przodu i nadużywał wślizgu. Większość przeciwników na dobrym poziomie gra całkowicie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos mowiles ze niedawno zaczales grac w fifke a o tym handi wiecej zdazyles sie naprodukowac, niz my przez caly rok :1_grinning:

To nawet taki huge gorilla mowil, ze jemu "sie wydaje" ze handi istnieje i nie obieral tego za pewnik, a kolega grajacy od miesiaca wszystkich oswieca :22_stuck_out_tongue_winking_eye: troche smiesznie to wyglada.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te niedochodzące podania itp to przy słabym połączeniu, mecz bez widocznych lagów też może mieć słabe połączenie, mini opóźnienia. Każdy kto gra dużo wie o czym mówię

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież tryb wylewu był wielokrotnie udowadniany przez youtuberów, 

Celność podań spada o 80% obrońcy potykają się o własne nogi, przeciwnik wjeżdża w bramkę jak na very easy

Haaa . Ja tego nie oglądam i dlatego pewno wygrywam 1 ligę oraz 80% spotkań rozgrywam właśnie w niej. Jak przegrywam to tylko przez swoje umiejętności i potrafię sobie to powiedzieć. Kiedyś też tak na tym forum mówiłem jak Ty czy inni. A bo wysoki ovr a bo nie miałem brazow a bo handi a bo kolorowe karty ZAMIAST a bo dupa ze mnie... zawalilem mecz.

Nie wiem może dużo tracę nie oglądając yt ale dla mnie uwagi kolegów z forum są też bardzo cenne. Mamy tutaj dobrych graczy i połowa tych dracych japy jutuberow (nawet w kaskach) miałby z nimi problem. Z drugiej strony jestem za stary na te audycje robione dla dzieciaków ale takie czasy, że głupota się sprzedaje lepiej.

@stMikolaj: gość z tego filmiku popełniał karygodne błędy w obronie. Wychodził obrońcami do przodu i nadużywał wślizgu. Większość przeciwników na dobrym poziomie gra całkowicie inaczej.

Takich losuje w najwyższych ligach to z takimi trzeba grać Środek pola nie istniał ale ja mu kart do środka pola nie wybierałem ☺ Czy tak źle? Moim zdaniem nie. Wślizgi nie w tempo bo zauważ, że cały czas zmiana tempa biegu a to, że wychodził obrońcami to już wina ustawienia taktyki bez agresji. Lepiej przeszkadzać niż przyglądać się biernie i cofać bo strzały do 20 m są w tej edycji mega op. Mój to przerobiony CT od Jukeza pod 4321 ale mimo wszytko zmieniałem "granie" i to chciałem pokazać w filmiku a nie bramki czy obronę przeciwnika Jak gra się cały czas jedno i to samo to się można szybko przejechać bo przeciwnik ogarnięty nasza grę potrafi czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×