Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem ile bedzie banow od €a przez te squad buildery :1_grinning: jak na tym mozna duzo zarobic w moment. System bedzie myslal, ze coinsy ktos sprzedaje Kappa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymać, czy sprzedawać?

 

6xqayx.jpg

Co to za karta?

Ja dziś if Milika za 38 sprzedałem a we wtorek go chyba za 20 kupiłem, a dzień później mogłem go wyciągnąć za 10-15

To jest ta karta co jak Milik będzie strzelał bramy to statsy będą mu rosły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3nix@

Pewnie głupio pytam,ale jak dużo ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, unki napisał:

F3nix@

 

Pewnie głupio pytam,ale jak dużo ?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W sensie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zainwestowałeś ?

Pytam,bo ogromna kutwa ze mnie i liczę kazdy grosz

Do tego stopnia,że jestem skłonny chyba poczekać z graniem kilka dni,tylko po to by zaoszczędzić kilka monet nie kupując teraz w weekend kart

Wiem...,gupi ze mnie człek,ale co zrobisz?

A moje drugie Ja mówi mi kupuj kur...a tych zawodników,bo w poniedziałek masz na 14tą do pracy i od rana możesz głąbie napitalać w gałę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje na rynku przez nowe wyzwania to aż nie wierzę. Ładnie można teraz zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki ja to sprzedaje to co mialem z paczek :1_grinning: nic nie kupuje, bo na xboxie nie kupisz nic snajpiac, tak jest menu i wyszukiwanie na markecie zamulone

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam Futa przez Ea access i dziwne mam odczucia. Mam wrazenie ze to jeszcze wiekszy arcade niz w poprzednich edycjach. Strzaly z dystansu strasznie przesadzone, pilka leci jak kulka od pinballa, Wyrzuty bramkarzy jak w demku jakby pilką tenisową rzucali... to co bramkarze wydziwiaja na 5 metrze to glowa mala, przypomina mi sie 14tka. Klepnalem póki co 10 lige z mistrzostwem ale brakuje mi czegos w tej edycji. Jest miodnie ale bez szału. Na razie jest niedosyt spory. Gdyby ktos chcial spara z moimi makaronami na xboxie to jestem po 21.30.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzut bramkarzem to totalna paranoja xD przez całe boisko rzuca i albo zostaje jeden obrońca, albo odbija się od naszego zawodnika i robi się piękna kontra dla przeciwnika xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za najnowsze SBC chyba nawet nie będę się brał. Składy z zawodników konkretnych drużyn, świetnie :24_stuck_out_tongue: Już widzę te ceny, paranoja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem sobie final fut champions. 3 slupki w meczu. Jade w 118 minucie sam na sam od polowy. Pasek elegancko napompowalem. Musa wali w slupek. Kontra, typ mi strzela w 120 minucie reusem na 4;3. Rzygam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matinx hahahahaa mialem to samo :1_grinning: tylko typ Mahrezem strzelil. Gral lamus ciagle na pace, Hazard to nie wiem jak dokonczyl mecz, caly czas na sprincie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj to samo 1:0 do 84 minuty (sytuacje w filmiku niewykorzystane)... 1:1... 2:1... 2:2... 93 min, prostopadła z połowy - sprint 2:3. W strzałach kosmos vs 5/6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakas dobra dusza moze podeslac mi +30 do listy transferowej ? Z gory dziekuje psn: SantomHQ

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z brązowej paczki za 400, wypadł mi typ z sydnej - wygrałem życie. 

Poszedł za 10K ... LOL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka według was formacja bedzie dominować w tej edycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... zmienilem w koncu kamere na telewizyjna 3 z współpracy po 2 latach i całkowicie inna gra :)

Awansowalem do 7 ligi... pogrzebałem troche w custom tactic i ustawiłem po oglądnieciu jakiegos streama takie cos

20160930_205146.thumb.jpg.46054939753f3a

I chyba faktycznie TO DZIAŁA!

Gram tak czy tak duza iloscia podan. Jednak na standardowych ustawieniach na krzyżaku zawodnicy często zostawali w tyle i czesto nie mialem z kim poklepać przy bardzo szybkich podaniach.

Tu jakos idzie lepiej, tylko teraz nie wiem czy to zmiana custom tactic... czy zmiana tej kamery uprzyjemniła rozgrywkę jeszcze bardziej :1_grinning:

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ochote sie rozplakac. Wlasnie walcze rozpaczliwie o utrzymanie w 5 lidze xd

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sobie przypominam z poprzednich edycji,że kupowanie zawodników najlepiej zostawić na wtorek-środę?

Zastanawiam się jak dużo przepłacę robiąc skład dzisiaj,którego wartość futbin określa na 90k.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybciej dostane odpowiedz tutaj niz w przeznaczonym do tego temacie wiec pytam - ktore wyzwania jesli chodzi o jakosc warto robic? widze ze najlepsza nagroda to paczka z zawodnikami gdzie jest 3 rare. Wczoraj zrobilem gotowca 10 roznych lig (Brazylijczycy) gdzie poszlo 7k i odzyskalem moze 5-6 (wylecial demon predkosci Mertesacker).

Ktos tu chwalil Butlanda?... wypozyczylem go na 15 spotkan i masakracja co on wpuszcza... kazdy strzal = gol. Wczesniej mialem jakiegos noł nejma non rare 75 ovr i chyba go wrzuce z powrotem bo wiele razy uratowal dupe i nie raz w akcji sam na sam. Brakuje statystyki dla karty bramkarza "ilosc wpuszczonych szmat". Moze w fifie 2020 cos takiego dodadza.

Rzeznik sie powoli budzi. W kazdym meczu do premiery fify 18 bedzie gral no chyba ze zlapie kontuzje:24_stuck_out_tongue: wczoraj mialem ciekawe zjawisko bo podczas meczu pojawil sie plasterek ktory po chwili zniknal i zdazyl wladowac jeszcze 2 brameczki
2lyn8z.jpg

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8b90cb80211df24bf423ac1070a30e62.jpg

Wtf? Aż mi sie grać odechciało, chciałem sobie pierwszy skład złożyć ale jak mam to robic na konsoli to dzięki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja mialem od razu dostep do rynku. Na pewno polaczyles konta, ze lvl ea przeszedl na x1? :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×