Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie ustawione przelaczanie zawodnikow w trybie online? Automatycznie czy manualnie? Zauwazylem u siebie ze podczas automatycznego przelaczania zawodnikow przez gre i manualnego przeze mnie grajki staja w miejscu, gwaltownie zmieniaja kierunek biegu co tworzy straszne luki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak macie ustawione przelaczanie zawodnikow w trybie online? Automatycznie czy manualnie? Zauwazylem u siebie ze podczas automatycznego przelaczania zawodnikow przez gre i manualnego przeze mnie grajki staja w miejscu, gwaltownie zmieniaja kierunek biegu co tworzy straszne luki...

zmien w ustawieniach "Autom. przel. (wspom. ruch)" na brak wspomagania - powinno Ci sie lepiej grac

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmien w ustawieniach "Autom. przel. (wspom. ruch)" na brak wspomagania - powinno Ci sie lepiej grac

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Gdzie to zmienic to wiem ale chodzi mi o to jak najlepsi z tego forum graja. U nich i PRO'sow wyglada to zupelnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wam siedzą aktualne Fut Champions? 

Jak dla mnie to są najgorsze jakie miałem do tej pory. Bilans 8-7 póki co mówi wszytko. Tak niecelnych podań nigdy nie miałem, tak samo straconych pechowo bramek. Jakaś masakra...

U mnie to samo. Po super poczatku wczoraj do poludnia mialem 10-3, wieczorem gralo mi sie tragicznie i po 7 porazkach z rzedu dalem sobie spokoj. Dzisiaj jeszcze 4 mecze w dupke i dopiero przed chwila sie przelamalem. Masakra jaka 11 meczow pod rzad do tylu. Mam obawy czy uda mi sie w ogole zalapac na gold 3 zeby zagrac w przyszly weekend. Zostalo mi 15 meczy, musze wygrac 7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, baku83 napisał:

U mnie to samo. Po super poczatku wczoraj do poludnia mialem 10-3, wieczorem gralo mi sie tragicznie i po 7 porazkach z rzedu dalem sobie spokoj. Dzisiaj jeszcze 4 mecze w dupke i dopiero przed chwila sie przelamalem. Masakra jaka 11 meczow pod rzad do tylu. Mam obawy czy uda mi sie w ogole zalapac na gold 3 zeby zagrac w przyszly weekend. Zostalo mi 15 meczy, musze wygrac 7...

Właśnie też chyba wbije gold (o ile się uda) i sobie odpuszcze bo jest dramat. Nigdy tak słabo nie było. Zawsze w piątek mam bilans 8-2, 9-1 A w tym tyg tragedia. O Elicie z tamtego tygodnia nie ma co marzyć :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to zmienic to wiem ale chodzi mi o to jak najlepsi z tego forum graja. U nich i PRO'sow wyglada to zupelnie inaczej.

masz racje, sam bym sie w sumie chetnie dowiedzial.

a tak z innej beczki: nigdy nie sialem takiego spustoszenia z przodu, jak teraz - LN Robben, N (falszywa dziewiatka) wasaty Hahn, PN OTW Embolo. To co chlopaki graja to czysta poezja :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15-6 ale w 4 meczach gra po prostu nie dala mi wygrac :1_grinning: 

 

coz trzeba sie z tym pogodzic i leciec dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 15-6 ale w 4 meczach gra po prostu nie dala mi wygrac :1_grinning: 

 

coz trzeba sie z tym pogodzic i leciec dalej

Jak jest u Ciebie z asysta podan? Automat czy manual?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, s0-Vicky napisał:

Jak jest u Ciebie z asysta podan? Automat czy manual?

Wszystko automat, przy lagach i tych serwerach inna opcja zupelnie odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci przelaczylem sobie na "Air Ball" i gra sie o niebo, o niebo, o niebo lepiej! W koncu wiem jakim cudem grajki na live'ach mogli wracac napastknikami az pod swoje pole karne, biegac srodkowymi od jednej bocznej lini do drugiej przewidujac ruchy przeciwnika i przecinajac lot pilki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awans do fut champions jest za awans do pierwszej ligi czy za jej wygranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Lukash_PL1 napisał:

awans do fut champions jest za awans do pierwszej ligi czy za jej wygranie?

Wygranie drugiej ligi, wygranie pierwszej ligi i utrzymanie w pierwszej lidze dają awans do FUT Champions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakim cwelem teraz gralem to szkoda gadac. Mial 96 Ronaldo i pelno informow mowie sobie ok moj bpl sklad szans nie ma, w dogrywce jego brudas fauluje mnie w polu karnym, dostaje czerwo i koles ucieka z meczu... Ehh 25 minut stracone na jakiegos brudasa z francji. Najgorszy typ graczy to wlasnie zabojady.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie draft za żeton z Ważnych spotkań. Wygrałem i trafiłem Diego Coste, około 40k poszedł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było 19 wygranych, 11 przegranych, gold 3 wbity, 10 spotkań do końca i myślę sobie z palcem w dupie wbiję gold 2, a może nawet gold 1. Szybko "gra" mnie zweryfikowała, 8 porażek z rzędu, 2 spotkania do końca by wbić 21 wygranych. Nie ma szans. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widze nie tylko ja mialem taka serie :1_grinning: mam 14 meczy i 7 musze wygrac do gold 3. Po tych przebojach i serii 11 przegranych nic wiecej nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 przegreanych i 1 wygranej pod rzad, wlaczylem Gran Derby.
W przerwie odpalilem FUTa, mowie szybko 1 meczyk dogram.

JEB JEB JEB kolesia roznioslem 3;0 w 27 min, mowie o cholera ale idzie.

Pilka sie klei, Griezman w ataku jak kot z pecherzem biega, nawet Martial bramke zdobyl!
Mecz sie skonczyl, patrze a to sezon 1 ligii a nie Fut champ ;x

Dwie calkiem rozne gry;x

 

EDYTA:

 

Fifowa klatwa 90 min dopadla i barcelone.

real wygral remis gowno grajac cale spotkanie, gdyby karzel i nurek wykorzystali swoje okazje to by mogli i 2 bramki stracic w 99 min i nic by sie nie stalo

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam swoją teorię co do algorytmu, który działa w FUT. Jakoś EA musi pomóc słabszym graczom i pewnie, gdy trafimy na taki mecz to suwaki ustawień gry mamy na 20-30 a nie domyślne 50. Bo czym wytłumaczyć mecze, gdzie wszystko wychodzi idealnie, by kilka meczów później piłkarze potykali się o własne nogi, a i tempo już na początku meczu było jakby była 90 minuta. Wczoraj oglądałem na twitchu stream Bruce Grannec, miał 14-0 wtedy i pomimo tego, że jest mistrzem w tej grze trafiały mu się mecze, gdzie piłka w dziwny sposób nie chciała wlecieć do bramki, tak jakby algorytm zadecydował, że w tym meczu będzie miał pod górkę. W innych meczach do 20 minut 4-0 i RQ.  Zresztą nie bez powodu w ustawieniach fify mamy suwaki jak na poniższych screenach, jestem przekonany, ze w FUT algorytm dopasowuje suwaki wg. ich skryptu :1_grinning:

 

4oG0jRz.jpgp98GVM2.jpgUpmbr7U.jpg

 

Edytowane przez VIPuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?
Nie zdziwilbym sie gdyby tak bylo...

Bruce jeszcze gra ? Obejrzalbym go wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EZreal napisał:

Szczerze?
Nie zdziwilbym sie gdyby tak bylo...

Bruce jeszcze gra ? Obejrzalbym go wieczorem

 

Przed chwilą zaczął, aktualnie 15-0

 

https://www.twitch.tv/brucegrannec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupić IF Carrasco, bo skończył się event z Hazardem,  ale cena jest wysoka i to aż za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruce idzie na rekord, obecnie 30-0 :1_grinning:

Edytowane przez VIPuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co topowi gracze mają na ławce brązowe karty? ja mam swój drugi skład a oni co pare meczy muszą kupować karty fitnes do drużyny

 

 

 

 

 

 

 

 

za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starvin ale oni graja tylko jednym skladem, poza tym dla nich te ~40k to nic, wiekszosc i tak ma zestackowane fitnessy w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×