Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj zakupiłem sobie Dybale. No i w sumie jestem zadowolony. Miałem Lewandowskiego nastepnie Griezmana i przyszedł czas na napastnika Juve.

Jako, że chciałem zostawić w klubie zawodników którymi gra mi się dobrze, zostali Walker, Kante, Ben Arfa. Trzeba było dokupić Mertensa i DI MArie.
Dalej brakowało mi chemii, i wtedy wchodzi on ( cały na czarno :1_grinning: )

https://www.futbin.com/17/player/548/asamoah

 

Kapitalna karta ! Nie wiem z czego to wynika, patrząc po statach nic szczególnego. 

później wstawie  pierwszy mecz i bramke czarnucha

 

btw
na futbinie wprowadzili RATING PER POSITION, nie widziałem tego wcześniej
https://www.futbin.com/17/player/193/Douglas Costa de Souza

Edytowane przez Tom182
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Tom182 napisał:

Ja wczoraj zakupiłem sobie Dybale. No i w sumie jestem zadowolony. Miałem Lewandowskiego nastepnie Griezmana i przyszedł czas na napastnika Juve.

Jako, że chciałem zostawić w klubie zawodników którymi gra mi się dobrze, zostali Walker, Kante, Ben Arfa. Trzeba było dokupić Mertensa i DI MArie.
Dalej brakowało mi chemii, i wtedy wchodzi on ( cały na czarno :1_grinning: )

https://www.futbin.com/17/player/548/asamoah

 

Kapitalna karta ! Nie wiem z czego to wynika, patrząc po statach nic szczególnego. 

później wstawie  pierwszu mecz i bramke czarnucha

Właśnie czekam az mi sie sprzeda Vardy i kupuje Dybale :) Musiałem mocno osłabić PL, żeby na niego mieć takze mam nadzieje ze warto, pozbyłem sie Smallinga, Rooneya i Vardy. Zrobie słabsza PL, a Calcio bedzie wyglądało tak: 

 

https://www.futbin.com/17/squad/742644

 

Asamoah gram od samego początku, solidna karta. 

Mysle jeszcze nad opcja z Tevezem w ataku a Dybała na SPO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Van der Fck napisał:

Znowu mnie wyjebalo...

Ja rozegrałem w sumie od soboty 26 meczy i ani razu mnie nie rozłączyło, PS4 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie 3x wczoraj i 1x dzisiaj gdzie zaraz po DC napisałem posta więc net raczej był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz wbilem gold 1 :) Teraz relaks przy BF1 i Mafii :) 

 

PS mnie ani razu nie rozłączyło :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Facebooku kartomanii, fifa points, fut polska i ea gownoburza z powodu DC. Junajteda w 3 min rozlaczylo gdy prowadził live więc neta musiał mieć.

Tydz temu rozmawiałem zagrałem 35 meczów i ani razu DC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co jak co ale daily gift w postacie 200 monet to mogliby sobie darowac XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, EZreal napisał:

Nie no, co jak co ale daily gift w postacie 200 monet to mogliby sobie darowac XD

na bogato :) ja dostalem 100 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, starvin napisał:

na bogato :) ja dostalem 100 xD

 

ja 500 na waciki :D.

BTW, 

liczy się czy miesięcznie mam Golda 1, 2 czy 3 ? Czy po prostu wystarczy wbić biednego golda 3 i można dostać okgoś fajnego, a wbić Golda 1 i dostać kogoś kijowego? Czyli tak powiem, szczęście w paczkach jest potrzebne ? :1_grinning:

no to znowu Mertens do IFa :1_grinning:

Mertens już 4 gol jako ST gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz będę krzyczał... 3... 2... 1...

 

Mam na koncie 24 wygrane i gram ostatni mecz numer 40.

 

Prowadzę w 70 minucie 2:0 i lece od połowy boiska na bramkę przeciwnika Salahem sam nie dogoni mnie nikt, będzie 3:0 i nareszcie Gold 1 !!!

A tu uj........

Magiczne kółeczko i wywalono z serwerów EA..

 

Dramat, oczywiście porażka i zamiast Gold 1, mam Golda 2 :(, teraz pierdole przez święta i sylwester tego nie ruszam.

Nowe SBC - Modric, Rashford i Dembele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te SBC maja tak zryte wymagania ze niech ich piekło pochłonie :siara:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, szkoda zdrowia na to coś co robi mnie w CH... Jak jakiegoś matoła.

EA zdecydowanie ma nas za głupców.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mi po 4 tygodniach z rzędu tym razem nie udało sie wbic golda 3 -(  16 win to itak jest sukces do tego co sie działo ,brak słów z tym dc i tą liga weekendowa ,a w sezonach gra sie tak przyjemnie ech 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mi po 4 tygodniach z rzędu tym razem nie udało sie wbic golda 3 -(  16 win to itak jest sukces do tego co sie działo ,brak słów z tym dc i tą liga weekendowa ,a w sezonach gra sie tak przyjemnie ech 

Aha przyjemnie , zagraj z 300 meczy to zobaczysz jak przyjemnie , zobaczysz co EA robi gdy brakuje ci 1 punkcika do awansu .

Przecież ta gra nie daje przyjemności tylko niszczy psyche zanim dojdzie się do tej 3 ligi. Bo myślę, ze w ligach 3-1 już te manipulacje są odpuszczane, ale szkoda nerwów na to aby tam wbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Geble napisał:

Te SBC maja tak zryte wymagania ze niech ich piekło pochłonie :siara:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Większość robi je kilkoma bramkarzami i żółwiami Kross, Busquets.

 

ale to i tak dla kolekcjonerów. za kilka tygodni taniej kupisz sprzedawaną kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TrueGrand napisał:

 

 

Aha przyjemnie , zagraj z 300 meczy to zobaczysz jak przyjemnie , zobaczysz co EA robi gdy brakuje ci 1 punkcika do awansu .

 

Przecież ta gra nie daje przyjemności tylko niszczy psyche zanim dojdzie się do tej 3 ligi. Bo myślę, ze w ligach 3-1 już te manipulacje są odpuszczane, ale szkoda nerwów na to aby tam wbić.

no aktualnie bilans mam powyżej 600 mezcy w to gówno i jestem w 2 lidze ,takze cos tam wiem o tej grze ,róznica miedzy lw a sezonami to jak maluch a mercedes

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie zgłaszać do EA błąd z ich strony gdzie wywala mnie z serwerów, jest info, że rozłączenie z serwerami po czym wchodzę ponownie w menu FUT a tam info, że rozłączyłem się sam i mecz w dupe. Internet miałem cały czas więc nie puszcze tego tak swobodnie bo to nie pierwszy raz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no aktualnie bilans mam powyżej 600 mezcy w to gówno i jestem w 2 lidze ,takze cos tam wiem o tej grze ,róznica miedzy lw a sezonami to jak maluch a mercedes

Nie odbierz mojego posta jako złośliwości, ale FUT zakrzywil wam lekko rzeczywistość hehe.

Dlatego nawet nie tykam tej patologii FUT) do dojenia od was kasy .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny weekend z LW i kolejny raz to samo nie zawiodłem się :1_grinning:

LW to teraz moja ulubiona rozrywka - godzinkę, dwie w sobotę i niedzielę wieczorkiem oglądam streamujących różnych polskich i zagranicznych lepszych o gorszych youtuberów i zabawa jest przednia. Jak się cieszę, że sam nie muszę w tym uczestniczyć. Zagrałem sobie na luzie w czasie trwania LW 5 meczów sezonowych w 2 lidze, i co? 5 zwycięstw, składy za ~150k :1_grinning: 

aha, i po kilkutygodniowym seansie na twitchu mogę stwierdzić, że argument, że handicap, skrypty i inne duperele nie istnieją bo gracze pro mają 40 winów jest gównoprawdą. Tydzień temu oglądałem gościa Bruce Grannec, liga weekendowa, skład nie pamiętam, ale około 150k, bez szału, bez legend, żadnego ronaldo, czy bale'a. Coś tam francuskiego. 40-0. Dominacja dosłownie w każdym meczu, nie miałem wątpliwości kto zasługuje na zwycięstwo. Wczoraj? Pele na ataku, ify srify nie wiadomo co, 33-7. Mecz Gorilli sprzed tygodnia kiedy dostał z gościem 1:2 bo nie mógł normalnie podać też jest w sieci. Do tego rozłączyło go dwa razy...

Wniosek? W tej edycji nawet pro potrzebuje nie tylko skilla, ale też (a może przede wszystkim) zwykłego FARTA. Oni zawsze grają swoje, mają swój styl i tak będą grać cały czas, a jeżeli serwery EA pozwolą, zdobędą te 39-1. 

 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakis email czy cos zeby sie z polskim ea skontaktowac i opoerdolic posiadacie ? :) dzis w kwalach tez rozlacza i wyrzuca calkiem z UT

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×