Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

DANON szacun za wstrzemięźliwość, ja chociaż wiem że gra mnie zrobi w balona to gram i tak do samego końca, lubię rywalizację i cały czas liczę na uczciwe pojedynki ale kolejna LW i kolejne utwierdzenie, że lepiej nie będzie a wręcz przeciwnie, ta miniona LW wydała mi się najgorsza z dotychczasowych, co prawda tego GOLDa 3 wbiłem i jestem z rangi w miarę zadowolony ale zważając na fakt gdyby nie te cholerne wałki w grze mogłoby być znacznie lepiej. Nie wiem czy też czujecie już kiedy są handicapy i błędy ale ja zauważyłem np. taki schemat na PS4, strzelam bramkę załóżmy w 20 minucie meczu, gość do tej chwili nie istnieje i co się dzieje po strzeleniu gola? Rozpoczyna od środka i nagle zawsze po strzeleniu gola moja drużyna wariuje, piłkarze odbijają się od takich "chucherek" jak Griezmann (Kante, Sanchez czy np Bailly, nie ma znaczenia), obrona się rozstępuje i tylko brak zdecydowania czy umiejętności przeciwnika uniemożliwia strzeleniu mu bramki, ewentualnie jak uda mi się go "wyciąć" w drodze na moje pole karne. Schemat nr 2 - mija kilka/naście minut i nagle czuje że gra się jakby lekko ścina, po tych ścięciach nagle moi piłkarze, dodam klasowi piłkarze zachowują się jak zawodnicy z Ligi polskiej, wpadają na siebie, tracą w prosty sposób piłki, nie reagują na moje komendy z pada, lub robią to z opóźnieniem, czasami nie potrafię nawet wykonać poprawnie prostych trików a'la fake shot czy berba spin(!), do tego dochodzi sytuacja gdzie mój Eden Hazard przegrywa pojedynek biegowy z zawodnikami z szybkością poniżej 80pkt., kolejny błąd to trzymanie zastawiania piłki a zdarzają się sytuacje, że piłka w tym czasie zostaje odkopnięta przez moich zawodników, czyli grają sobie sami! Myślałem że to może uszkodzony pad, jednak szybko rozwiałem wątpliwości gdy to samo działo mi się na pozostałych 2 moich padach. Schemat nr 3 - 45 i 90 minuta, to istne minuty cudów, tutaj naprawdę trzeba sporo umiejętności aby nie dopuścić do straty gola jak przeciwnik jest pod polem karnym, w zasadzie nawet najmniej możliwy ze strzałów wpada do siatki, czasami takie "kyje", że aż niemożliwe. Schemat nr 4 - karne z dupy jak do pierwszej "łatki" w FIFA 16, tylko, że teraz  nadal EA tego nie naprawia i boje się, że tak zostanie, niedość, że faulują się piłkarze niezaangażowani bezpośrednio w walkę o piłkę to na dodatek nawet w powtórkach nie idzie wywnioskować kto komu coś zrobił, karny typu wrzutka w pole karne mój bramkarz wyłapuje piłkę i nagle karny dla przeciwnika to już chyba z 3 razy miałem, nawet nie wiadomo co się działo. Schemat nr 5 - w tej weekend udało mi się stworzyć najsilniejszy skład i zauważyłem że im silniejszy tym więcej sytuacji gdzie mecze są ekstremalnie trudne do wygrania się trafiają, niestety nie z powodu silnego przeciwnika tylko silnego handicapu...

 

Najsensowniej gra się w sezony zwykłymi klubami, tam tych gliczów jest najmniej ale nie daj to niestety frajdy budowania składów, na poziomie 1 ligi tez zauważalnie mniej takich sytuacji choć też już przekonałem się o tym jak "gra" potrafi zmienić kolej rzeczy. No nic, trochę mojej refleksji jak co weekend, szkoda że kolejna in minus

21 minut temu, Tom182 napisał:

 

Panowie jakis email czy cos zeby sie z polskim ea skontaktowac i opoerdolic posiadacie ? :) dzis w kwalach tez rozlacza i wyrzuca calkiem z UT

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 wejdź na swoje konto Origin i tam w górnym pasku jest zakładka Skontaktuj się z Nami, reszte już ogarniesz

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie schematy które wymieniles zgadzają sie i sam sie pod tym jak najbardziej podpisuje.

Mi najlepiej sie zawsze grało w kazdej edycji w zwykłym szybkim meczu ze znajomym. Żadnych opóźnień. Nic. A ta gra online to wlasnie takie kwiatki ma. Ja rozumiem ze ktos ma gorszego neta itd ale to na pewno nie wyjasnia tych wszystkich cyrkow co sie dzieja.

A wiecie jak teraz gram? Mam gdzies te kolorowe karty. Mam sklad Bruca tym wlasnie co zrobil 40 winow i wloski za 100K. I co robie, a no boostuje sobie niektórych graczy. Jak mam wydac sobie na takiego Sif salaha 200K i stracic na nim. To kupuje na LW boosty srebrne i brazowe za 150 z licytacji. Najczesciej tempo i strzelanie. Kosztuje mnie to moze z 20K. A gra sie lepiej niz tymi skladami po ponad milion.

Uwielbiam to, kupilem sobie 6 kart Alby IF po 270K a juz chodza po 300K.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Zajczak napisał:

DANON szacun za wstrzemięźliwość, ja chociaż wiem że gra mnie zrobi w balona to gram i tak do samego końca, lubię rywalizację i cały czas liczę na uczciwe pojedynki ale kolejna LW i kolejne utwierdzenie, że lepiej nie będzie a wręcz przeciwnie,

 

Najsensowniej gra się w sezony zwykłymi klubami, tam tych gliczów jest najmniej ale nie daj to niestety frajdy budowania składów, na poziomie 1 ligi tez zauważalnie mniej takich sytuacji choć też już przekonałem się o tym jak "gra" potrafi zmienić kolej rzeczy. No nic, trochę mojej refleksji jak co weekend, szkoda że kolejna in minus

 

No właśnie z tą wstrzemięźliwością to jest tak sobie :24_stuck_out_tongue: ja po prostu "używam" tej FIFY w taki sposób żeby jak najmniej się wkurzać, lubią z nią spędzać czas, ale to jak z zajebistą ale pustą laską: ty chcesz jednego, a ona twojego portfela i robisz wszystko żeby spotkać się z nią po zamknięciu sklepów xD xD

 

A fifę można użyć do innych celów: już kilka lat temu hobbystycznie zająłem się organizacją lanów (czyli turniejów FIFA offline, w celu spotkania się z ludźmi z podobną pasją), wychodziło to różnie raz więcej raz mniej uczestników.

Teraz przeprowadziłem się na mazury i znalazłem lanowego wariata od csa, podpiąłem się pod niego i w ostatnią sobotę zrobiłem turek fify na 64 osoby, było ponad 100 w planet cinema ełk, luknijcie na fb jeżeli macie czas ;)

Mnóstwo pozytywnych ludzi, spotkaliśmy się pogadaliśmy, atmosfera i klimat KOMPLETNIE inny od kanapowego rage'a padem o ścianę. Mam kontakt z kilkoma graczami pro, np. z najlepszej polskiej drużyny Alsen Team. 

Piszę to tylko po to, żeby pokazać inne oblicze FIFY :) nie trzeba grać żeby świetnie się bawić przy tej grze :)

 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem od piątku.

Dziś odpaliłem pierwszy mecz, koleś ovr78 zagranie 76

Przegrałem 3:2

Na bramce skorupski bronił wszystko!

16bbaca7701edb05a56336bfc3030c81.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sezony współpracy :1_grinning:

Fajnie się, można się pośmiać a nie ma aż tylu kwiatków jak w zwykłych sezonach online ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enty raz z rzedu gold 1. Szkoda pisac nawet :1_grinning: 5 dc, za poprzedni tydzien trafilem SIF Brozovic poszedl za 130k. Reszta kupa

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Większość robi je kilkoma bramkarzami i żółwiami Kross, Busquets.

 

ale to i tak dla kolekcjonerów. za kilka tygodni taniej kupisz sprzedawaną kartę

Masz całkowitą rację. Kurde kiedy będziesz grał w fifę bo chętnie pogralbym z Tobą. Czytam z zaciekawieniem Twoje posty bo dzięki nim sporo udało mi się zarobić i dowiedzieć o tej grze. 

Jak myślisz,czy teraz jest moment na kupowanie kart,czy czekać jeszcze do świąt?

Może ea da coś specjalnego z tej okazji i wpadnie dobra karta to nie trzeba będzie jej kupować 

Doradzisz?

A może zrobiłbys sobie prezent pod choinkę w postaci fify?

Pozdrawiam- leszcz fifowy 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBC Kurzawa :obama:

Świetna karta, a wymagania aż dziwne jak na EA. Zero wymagań co do OVR i tylko jedna karta IF lub Movember. Ja zrobiłem na losowych kartach świecących z klubu z OVR 75 i dałem jednego IFa którego dostałem z wymiany a którego i tak bym nie użył bo jakiś kiep totalny.

Sama karta :banderas:

e37a3baf9207510df7bffa58a8a73ecf.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby kod legalnego handicapu ?

Zrodlo: https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/5d6lgp/i_might_have_found_breakthrough_evidence_in_fifa/


[ADAPTIVE_DIFFICULTY_INCREASE_DIFFICULTY]

// Description: "User scores in first 5 minutes"
// WHEN <GoalEvaluation> IF <user score is greater than opponent score and before 5 minutes> DO
<increase difficulty by 0.25>
RULE1_PARAM1 = 5 // Minutes
RULE1_OUTPUT = 0.25

// Description: "User scores in first 20 minutes"
// WHEN <GoalEvaluation> IF <user score is greater than opponent score and before 20 minutes> DO
<increase difficulty by 0.25>
RULE2_PARAM1 = 20 // Minutes
RULE2_OUTPUT = 0.25

// Description: "Score >= 2 goal lead"
// WHEN <GoalEvaluation> IF <user has greater than 2 goal lead> DO <increase difficulty by 0.25>
RULE3_PARAM1 = 2 // Goal lead
RULE3_OUTPUT = 0.25

// Description: ">70% possession after at least 20 minutes"
// WHEN <BallOOP> IF <user has greater than 70% of possession and after 20 minutes> DO <increase
difficulty by 0.25>
RULE4_PARAM1 = 70 // Possession percentage
RULE4_PARAM2 = 20 // Minutes
RULE4_OUTPUT = 0.25

// Description: "More than 5 shots in first 30 minutes"
// WHEN <BallOOP> IF <user has more than 5 shots in the first 30 minutes> DO <increase difficulty by
0.15>
RULE5_PARAM1 = 5 // Shots
RULE5_PARAM2 = 30 // Minutes
RULE5_OUTPUT = 0.15

// Description: "More than 10 shots on target at any point"
// WHEN <BallOOP> IF <user has more than 10 shots on target> DO <increase difficulty by 0.1>
RULE6_PARAM1 = 10 // Shots on target
RULE6_PARAM2 = 10 // Increments on PARAM1
RULE6_OUTPUT = 0.1
[ADAPTIVE_DIFFICULTY_DECREASE_DIFFICULTY]

// Description: "Losing at any point"
// WHEN <GoalEvaluation> DO <decrease difficulty by 0.1>
RULE1_PARAM1 = 0 // Minutes
RULE1_OUTPUT = -0.1

// Description: "No shot on target within 30 minutes of play"
// WHEN <BallOOP> IF <after 30 minutes> DO <decrease difficulty by 0.2>
RULE2_PARAM1 = 30 // Minutes
RULE2_OUTPUT = -0.2

// Description: "<30% possession any time after 30 minutes"
// WHEN <BallOOP> IF <possession less than 30% and after 30 minutes> DO <decrease difficulty by 0.2>
RULE3_PARAM1 = 30 // Possession
RULE3_PARAM2 = 30 // Minutes
RULE3_OUTPUT = -0.2

// Description: "<2 shots by 60th minute"
// WHEN <BallOOP> IF <number of shots less than 2 and after 60 minutes> DO <decrease difficulty by
0.2>
RULE4_PARAM1 = 2 // Shots
RULE4_PARAM2 = 60 // Minutes
RULE4_OUTPUT = -0.2

// Description: "<4 shots on target 80th minute"
// WHEN <BallOOP> IF <number of shots less than 4 and after 80 minutes>D O <decrease difficulty by
0.3>
RULE5_PARAM1 = 4 // Shots
RULE5_PARAM2 = 80 // Minutes
RULE5_OUTPUT = -0.3

// Description: "Losing by 2 goals"
// WHEN <GoalEvaluation> IF <losing by 2 goals> DO <decrease difficulty by 0.1>
RULE6_PARAM1 = -2 // Goals
RULE6_OUTPUT = -0.15

 

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda , taki schemat miałem w głowie od wielu lat ( w fife generalnie pogrywam od amigi ) 

 

 

matrix has you :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wyleczylem sie z tegorocznego futa : ) nie wiem czy to legitne czy nie ale japierdole.... to tak jakby w counter - strajku gdzie liczy sie czysty skill gdy przegrywaja slabsi to skrypt wspomoze ich wallhackiem... jak tu rywalizowac skoro gra zyje wlasnym zyciem i nie mamy na to wplywu... nie warto sie meczyc.

Same The Division w coopie swietnie mi zastepuje fife. Emocje w dark zone jak na grzybach.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w tamtym roku jak załapałem bakcyla na futa trochę sobię poszperałem bo pamiętam że już kiedyś się wcurviałem na "adaptive" a.i u ea w burnoucie , i znalazłem smaczek że w jednej częśći był chamski wskaźnik momentum na ekranie http://futfacts.com/2016/01/25/momentum-there-once-was-a-momentum-bar/

 

 

Oczywiście i tak skill się liczy i dobry gracz jest w stanie okiełznać to dziadostwo ( ja nie jestem :) ) ... ale i tak beka :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zacząłem grać w futa 17. W zeszłym roku prawie nie grałem więc już zapomniałem jak to jest. A tu jeden mecz wszystko wychodzi, grajki jak natchnieni potem w kolejnym wychodzą i kopią się w czoło. Ale zrzucam to na karb faktu, że długo nie grałem i po prostu partaczę :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Danielski_82 napisał:

 

 

 

Oczywiście i tak skill się liczy i dobry gracz jest w stanie okiełznać to dziadostwo ( ja nie jestem :) ) ... ale i tak beka :) 

Dokladnie, jak jestes pro to jakos sobie poradzisz ale jak jestes szaraczkiem jak np ja, to walka 2;1 to dla mnie za duzo .

Czasem to nawet i 3;1 bo Przeciwnik+momentum+lagi vs ja xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Geble napisał:

SBC Kurzawa :obama:

Świetna karta, a wymagania aż dziwne jak na EA. Zero wymagań co do OVR i tylko jedna karta IF lub Movember. Ja zrobiłem na losowych kartach świecących z klubu z OVR 75 i dałem jednego IFa którego dostałem z wymiany a którego i tak bym nie użył bo jakiś kiep totalny.

Sama karta :banderas:

e37a3baf9207510df7bffa58a8a73ecf.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

wystarczy tylko Movember lub IF? Czy Movember + IF bo w wymaganiach pisze TOTW + Movember? Rozumiem, że Movember czy IF nie musi być od złotej karty? Movember mogę wziąć jakiegoś ciecia z 69 OVR?

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Zajczak napisał:

 

wystarczy tylko Movember lub IF? Czy Movember + IF bo w wymaganiach pisze TOTW + Movember? Rozumiem, że Movember czy IF nie musi być od złotej karty? Movember mogę wziąć jakiegoś ciecia z 69 OVR?

Biorąc pod uwagę ten skład z FUTa to wystarczy tylko movember

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być movember. Juszcze wczoraj jacyś srebrni amerykańcy byli po kilka tys ale teraz już wszystko leci do kilkunastu

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zmeczony gra pacewhorami typu Auba, Werner IF, Sturridge, Musa i Vardy.
Chcialbym przerobic swoj styl gry na dobre skrzydla + miazdzyciiel niszczyciel na ST

Takie cos da rade ?
https://www.futbin.com/17/squad/770467 ewentaulnie https://www.futbin.com/17/squad/770705

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj za drugim podejsciem wywalczyłem awans do LW 

co do napastnika to mysle ze raczej lepiej gra sie tymi szybkimi ,kupiłem lewego a grałem wczesniej gameiro if lub dybala to lewy w porównaniu do nich to jakis cienias ,wczoraj w 3 rundzie w dogrywce w 118 min piłka na 5 metr wystarczy dołózyc noge a lewy nad bramką wtf .14 meczy w klubie 2 bramki 4 asysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie lewym gralo fatalnie. Ogrywal ktos totgs cavani?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ten KURZAWA, przydałby sie do drugiego składu z L1..ale szkoda, ze Ledley kosztuje 21k :1_grinning: a ja mam tylko 14k :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Van der Fck napisał:

Mnie sie lewym gralo fatalnie. Ogrywal ktos totgs cavani?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

a Grizman myśle że by mi podpasował ,grałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Grizman myśle że by mi podpasował ,grałeś ?

Gralem, taki Dybala ale z lepszym pozycjonowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zajczak napisał:

i dupa Movember z brązowej karty mi nie zalicza tego SBC Kurzawy

nie zalicza bo masz jedną movember  ale wszystkie muszą być gold.

 

Inne wyzwania zrobisz brązowym wąsaczem

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×