Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, pablos_PRO napisał:

nie zalicza bo masz jedną movember  ale wszystkie muszą być gold.

 

Inne wyzwania zrobisz brązowym wąsaczem

 

 

 

 

czyli tak jak wcześniej przypuszczałem, że Movember musi być z jakiejś złotej karty ewentualnie zamiast Movember złotego IFa?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla kurzawy tak. dlatego tylko jedna karta ale gold.

 

Ceny movemberów lecą w górę , karty zostają bezpowrotnie niszczone.

Jeżeli dadzą jeszcze inne wyzwania na lepszych graczy ceny osiągną kosmiczne poziomy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram obecnieskładem la liga, macie może jakieś sugestie odnośnie wzmocnienia/usprawnienia? Oczywiście w rozsądnych pieniądzach :) 

https://www.futbin.com/17/squad/771131

ja bym dał na bramkę Ter Stegena.
Kilka osób tutaj chwaliło, sam mam od paru dni i gra super.

 

Co do reszty to nie wiem :) nie grałem La Ligą jeszcze ;)

 

Ben Yedera mam u siebie na ST, troche go przepychają ale jak ogarniasz skille to się przebijesz :) a jak wyjdzie sam na sam to chyba wszystko mu wpada.

 

Ale to po kilku meczach dopiero wrażenia :)

Edytowane przez madithon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, pablos_PRO napisał:

dla kurzawy tak. dlatego tylko jedna karta ale gold.

 

Ceny movemberów lecą w górę , karty zostają bezpowrotnie niszczone.

Jeżeli dadzą jeszcze inne wyzwania na lepszych graczy ceny osiągną kosmiczne poziomy

 

Wyobraź sobie teraz miny osób, które miały po 100 lub więcej takich kart, które sprzedali na QS bo stracili nadzieję na to, że będą one do czegokolwiek potrzebne xd

 

Jakieś 2-3 dni przed tymi SBC czytałem na reddicie post kolesia, który skupował te karty tylko po to żeby je sprzedać na QS(z małą stratą) i usunąć z rynku :1_grinning:

 

Tak poza tym, jak ktoś jeszcze nie widział to futbin też dodał moduł z SBC - fajniejszy niż na futhead, ponieważ pokazuje "aktualne" ceny składów.

https://www.futbin.com/squad-building-challenges

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, madithon napisał:

ja bym dał na bramkę Ter Stegena.
Kilka osób tutaj chwaliło, sam mam od paru dni i gra super.

 

Co do reszty to nie wiem :) nie grałem La Ligą jeszcze ;)

 

Ben Yedera mam u siebie na ST, troche go przepychają ale jak ogarniasz skille to się przebijesz :) a jak wyjdzie sam na sam to chyba wszystko mu wpada.

 

Ale to po kilku meczach dopiero wrażenia :)

 

Dzięki, spróbuje tych dwóch. Właśnie patrzyłem na tego ben yedera, musze sprawdzić. Póki co Gameiro tak mnie zirytował, że poleciał na sprzedaż :smile:

Co do skilla, to właśnie największa bolączka, że go brak póki co. Ale gram, zbieram baty i próbuje wyciągnąć naukę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sLk napisał:

 

Dzięki, spróbuje tych dwóch. Właśnie patrzyłem na tego ben yedera, musze sprawdzić. Póki co Gameiro tak mnie zirytował, że poleciał na sprzedaż :smile:

Co do skilla, to właśnie największa bolączka, że go brak póki co. Ale gram, zbieram baty i próbuje wyciągnąć naukę :smile:

Tak na prawdę opłaca się nauczyć tylko 2-3 skilli i to zmienia sporo w tej  grze.

1. Body Feint

2. Fake shot (bardzo mocny w tej fifie)

3. Berbaspin (4* skilli minimum)

 

Zobacz sobie jak to się wykonuje, poćwicz na arenie, potem nawet w kick off. Dużo łatwiej dzięki temu ograć zawodnika i wyjść na dogodną pozycję ;)

 

Za bramkarza nie ma co przepłacać, myśle, że Ter Stegen spokojnie wystarczy Ci do momentu az nie zmienisz składu na inną lige. Będzie lepszy niż Kameni a nie dużo gorszy niz np. Navas.
Zresztą sporo ludzi tu pisało, że nie warto inwestować wiecej jak 10k? w bramkarza?
Ja gram Ter Stegenem i Butlandem i nie narzekam :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, madithon napisał:

Tak na prawdę opłaca się nauczyć tylko 2-3 skilli i to zmienia sporo w tej  grze.

1. Body Feint

2. Fake shot (bardzo mocny w tej fifie)

3. Berbaspin (4* skilli minimum)

 

Zobacz sobie jak to się wykonuje, poćwicz na arenie, potem nawet w kick off. Dużo łatwiej dzięki temu ograć zawodnika i wyjść na dogodną pozycję ;)

 

Za bramkarza nie ma co przepłacać, myśle, że Ter Stegen spokojnie wystarczy Ci do momentu az nie zmienisz składu na inną lige. Będzie lepszy niż Kameni a nie dużo gorszy niz np. Navas.
Zresztą sporo ludzi tu pisało, że nie warto inwestować wiecej jak 10k? w bramkarza?
Ja gram Ter Stegenem i Butlandem i nie narzekam :)

Dzięki, popróbuje. 

Co do ligi to zastanawiam się czy nie zmienić na inną. Ceny lepszych graczy z la liga wydaja się kosmiczne. Zastanawiam się czy nie przebranżowić się na calcio. Widzę, że sporo osób z forum gra właśnie włoską. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loki gra chyba 4231-2, moze jakies opinie? Sam mysle, o przejsciu na ta formacje z jakis ibra lub motg cavani /aduriz.

Za duzo bramek trace w Fur champions, wole strzelil 1 I wygrac w kontrolowanym meczu niz szarpac wyniki 4:3 gdzie sie przegrywalo 2:0

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydałem na tego Kurzawe 29000 monet i jestem przekonany, że warto patrząc po statystyce tej karty, faktycznie jeśli ktoś lubi bawić się w handel i zarabianie to dzisiaj ma swój dzień i Movembery mogą zrobić niezłą furorę, dla przykładu kupiłem taniutką kartę Movember za 6900 monet w licytacji a jak okazało się, że mi nie jest potrzebna do tego SBC Kurzawy odrazu poszła na listę transferową, dałem kup teraz na 7900 i poszła od strzału, kto wie czy jakbym nie dał więcej to też by nie poszła, nie miałem czasu na zabawy więc przynajmniej nie straciłem (licząc prowizje 5%). Tak więc dopiero na tych "średnich" movemberach będzie niezła jatka i można nieźle zarobić, ja to zlewam bo mi się nie chce i nie mam czasu ale handlowcy mogą powalczyć o niezły budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Van der Fck napisał:

Loki gra chyba 4231-2, moze jakies opinie? Sam mysle, o przejsciu na ta formacje z jakis ibra lub motg cavani /aduriz.

Za duzo bramek trace w Fur champions, wole strzelil 1 I wygrac w kontrolowanym meczu niz szarpac wyniki 4:3 gdzie sie przegrywalo 2:0

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

Ja gram takim ustawieniem, nie jest to co prawda 4-2-3-1 (2), ale zwykłe 4-2-3-1, które różni się jedynie pozycjami LM/RM / 2xCAM. CAM w tej formacji to tak naprawdę skrzydłowi, bo u mnie zarówno Lacazette i Ben Arfa śmigają po skrzydle, więc niewielka różnica według mnie.

 

Link do składu -> Klik

 

Przeszedłem na to ustawienie jakoś 2 tygodnie temu z 4-3-3 (4) i chyba nigdy nie wrócę do 4-3-3 (4). To jaką się ma kontrolę w środku dzięki nieocenionej trójce Kante - Matuidi - Gonalons jest nieprawdopodobne. Jak ktoś próbuje przejść środkiem z pominięciem pomocy to z reguły zawsze wyrasta jak spod ziemi ktoś z tej trójki. 

 

Obrona Glik i Silva miodzio. Dzisiaj zobaczę jak to wszystko dopełni się z SBC Kurzawą, ale karta wygląda świetnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza w tej edycji, dzięki niej mam nawet lekka kontrole chociaż. Szybkie boki obrony, szybcy silni środkowi obrońcy, SPD to juz od preferencji Jeden typowy SPD z High w obronie a drugi np taki z High/High typowy Box to box.

Kluczowy jest napastnik i SPO, napastnik najlepiej jak jest szybki silny np Martial/Lacazette a SPO dobrze sie sprawdza np taki Benzema.

LP i PP służą by latac bokami boiska i robić szum.

Ja zaczynam mecz na defensywie i wysoki pressing i gram swoje. Jak sie chce grac ofensywniej to zmieniajcie na zwykle 4231 w czasie meczu.

Strach pomyśleć co by robil sklad z porzodem LP Neymar, PP Messi badz Bale, ST Ronaldo, SPO Griezmann. Ale niedlugo sprawdze jak sie zarobię troche

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa Movembery ( Hahn i BelArabi) I nie widzę sensu ani ich przepalać ani sprzedawać.

Kurzawa niby karta fajna , ale komu ona potrzebna ... :) 

Jestem zadowolony bo sprzedałem iFa co chodził za 10k za 24 hm, jednak ludzie robią te sbc :)

Ja aż w szoku jestem mam zrobione już 15 klubów z ligi tureckiej, robię to dla paczek i dlatego ,że bardzo bardzo taniutko wychodzi sklejanie tych składzików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce Kurzawe :)

Fajna karta, akurat gram ostatnio L1 wiec się przyda ;)
a 30k za taką kartę nie jest dużo :)

 

Tylko, że zrobiłem taki skład i nie działa - https://www.futbin.com/17/squad/772654

 

Tak jakby karty Movember nie liczyło jako gold. Chyba, ze Hahn nie jest rare..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, madithon napisał:

Ja chce Kurzawe :)

Fajna karta, akurat gram ostatnio L1 wiec się przyda ;)
a 30k za taką kartę nie jest dużo :)

 

Tylko, że zrobiłem taki skład i nie działa - https://www.futbin.com/17/squad/772654

 

Tak jakby karty Movember nie liczyło jako gold. Chyba, ze Hahn nie jest rare..

Nie liczy LW jako RARE !! kup sobie LW z M`gladbach Johnsona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Tom182 napisał:

Nie liczy LW jako RARE !! kup sobie LW z M`gladbach Johnsona

Dziwne bo na futbin i futhead zalicza.
No wlasnie o nim myslalem.

 

 

No i jestem szczęśliwym posiadaczem SBC Kurzawa :)

Obadamy go w grze wieczorem :)

 

Edytowane przez madithon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też go wciągnąłem, bo fajna karta i wkomponowałem na lewą obronę w mojej Premier League za L. Shaw'a, który swoją drogą mnie irytował dużą dozą niecelnych podań i takiej trochę "tępej" gry tym zawodnikiem. Zmieniłem też formację na nową bo coś mi nie gra obecna, testuje teraz 4-2-3-1 (2) i tym samym nie pasuje mi już w koncepcji tej formacji IF Pedro, myślę kogo dać na CDMa i mam szanse między De Bruynem (CAM) a Hazardem (LM) wstawić Nainggolana ale myślę też nad tańszą opcją a mianowicie Dembele (tym z Totenhamu). Testował ktoś z was tych graczy? O ile do Nainggolana nie mam wątpliwości, że super karta tak ciekawi mnie ten Dembele czy tracić na niego czas?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie gra 4231-2?
Kiedys jej probowalem lecz jakos nie potraflem ja ogarnac.

Z tego cp pamietam to byla niezla dominacja srodka pola i stosunkowo malo bramek traconych jak na moj styl gry.

Z drugiej strony malo akcji kreowalem (nigdy nie gralem formacjami z 1 ST).

Nie bardzo wiem jak to rozgrywac bo LM/RM sa dosyc daleko od ST, jedynie ST-CAM sa blisko ale we 2 ciezko bedzie

rozbic defensywe rywala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Zajczak napisał:

też go wciągnąłem, bo fajna karta i wkomponowałem na lewą obronę w mojej Premier League za L. Shaw'a, który swoją drogą mnie irytował dużą dozą niecelnych podań i takiej trochę "tępej" gry tym zawodnikiem. Zmieniłem też formację na nową bo coś mi nie gra obecna, testuje teraz 4-2-3-1 (2) i tym samym nie pasuje mi już w koncepcji tej formacji IF Pedro, myślę kogo dać na CDMa i mam szanse między De Bruynem (CAM) a Hazardem (LM) wstawić Nainggolana ale myślę też nad tańszą opcją a mianowicie Dembele (tym z Totenhamu). Testował ktoś z was tych graczy? O ile do Nainggolana nie mam wątpliwości, że super karta tak ciekawi mnie ten Dembele czy tracić na niego czas?

ja mam na środku Dembele-Kante-Rooney i świetnie się gra.

Dembele daje rade - średnio szybki ale nadrabia fizycznościa, dobry dribling w tym 4* sztuczek, nie daje się przepchnąć, dobrze dogrywa, czasem jak trzeba to i strzeli (shot power 85). Polecam sprawdzić, ja jestem zadowolony.

Gram 4321, środek pola właściwie całkowicie zdominowany, chyba, że ktoś też gra tą formacją wtedy jest gorąco :) no i jak ktoś ewidentnie lepszy ode mnie.

 

A jak wrzuciłeś Kurzawe do BPL? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na środku Dembele-Kante-Rooney i świetnie się gra.

Dembele daje rade - średnio szybki ale nadrabia fizycznościa, dobry dribling w tym 4* sztuczek, nie daje się przepchnąć, dobrze dogrywa, czasem jak trzeba to i strzeli (shot power 85). Polecam sprawdzić, ja jestem zadowolony.

Gram 4321, środek pola właściwie całkowicie zdominowany, chyba, że ktoś też gra tą formacją wtedy jest gorąco  no i jak ktoś ewidentnie lepszy ode mnie.

 

A jak wrzuciłeś Kurzawe do BPL? 

Kurzawa do bpl to akurat prosta sprawa... Koscielny,Zouma, Kante, Martial...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Van der Fck napisał:

 

Testował ktos Reusa na ST? porównałem go z grizmanem i wydaje sie być lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Dembele i nie podszedł mi. Mało zwrotny, gubi krycie, do przodu średni, lepiej w defensywie. Toure zjada go na śniadanie. Gundogan to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem reusem na St, trochę go WR niszczą. Wszystko pięknie ale często out of position. Duzo lepiej na cf/cam

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×