Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, F3niX napisał:

Grand... Daj juz spokoj xD to tylko gra ja je... Mamusi prosic nie bede o 100zl, bo w wieku 30 lat nawet tego nie wypada Kappa. Wydalem w tym roku tyle co za nowego xboxa - £220, kieszen jakos nie ucierpiala od tego. Fifa points? Zero od kilku lat.

 

Poza tym gram teraz zupelnie inaczej. Zgodnie z wytycznymi z tych kodow zrodlowych. Rzadko liczba strzalow przekracza 7 no chyba, ze prowadze 4:0 lub wiecej i sie bawie. Koniec z oddawaniem glupich strzalow z nieprzygotowanych pozycji. Teraz wszystko wykanczam w polu karnym po uprzednio pieknie przygotowanej wolnej pozycji driven shotem albo finesse driven shotem. Ogolny bilans dzis poprzez ta metode? 13-1 ;) wiec wystarczy "madrzej" grac i jest wszystko ok. Lewy nie chodzi o to, ze nie wychodzi na pozycje, bo wychodzi. Kwestia jest jego "lag mozgu" w przypadku strzalow, tak jakby mial zwolniona reakcje. Mimo 4 goli w 5 spotkaniach czegos mi brakuje. Chyba w piatek pojdzie do zyda i wroci PEA, on tego laga nie ma, w dodatku ma potrojna turbine w dupsku.

 

Nie byłbym taki pewny tego, że grając w ten sposób nadal będziesz osiągał to co osiągnąłeś do tej pory z tym 13-1. Przyjdzie WL i zacznie się rak. 

 

Grałem prawie połowę spotkań w ostatnim WL dwoma składami, którymi grało mi się naprawdę świetnie przed WL. Czułem, że ogarnąłem jak grać żeby wygrywać, miałem kontrolę nad wszystkim i podchodziłem do WL z nadzieją na spotkania z kontrolą i niszczeniem przeciwników. Rzeczywistość była inna... bo po 18 meczach miałem 6 wygranych i 12 porażek. Zmieniłem formację na 4321 z taktykami Bruca. Wygrałem 12 spotkań przy 1 porażce - wbiłem Gold 3 i wyłączyłem konsolę, którą odpalę może jutro wracając do składu, który przynosił mi frajdę(ten, którym osiągnąłem 6/12...). 

 

Kiedyś odpalałem fifę codziennie, teraz nawet nie chce mi się odpalać konsoli po gameplayu prezentowanym w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to, że wg tych wytycznych z kodu nalezy: malo strzelac, miec niskie posiadanie pilki i nie strzelic wczesnie gola :) czyli postawic bus, grac z kontry i wykanczac tylko te kontry gdzie pewna bramka :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grand... Daj juz spokoj xD to tylko gra ja je... Mamusi prosic nie bede o 100zl, bo w wieku 30 lat nawet tego nie wypada Kappa. Wydalem w tym roku tyle co za nowego xboxa - £220, kieszen jakos nie ucierpiala od tego. Fifa points? Zero od kilku lat.

 

Poza tym gram teraz zupelnie inaczej. Zgodnie z wytycznymi z tych kodow zrodlowych. Rzadko liczba strzalow przekracza 7 no chyba, ze prowadze 4:0 lub wiecej i sie bawie. Koniec z oddawaniem glupich strzalow z nieprzygotowanych pozycji. Teraz wszystko wykanczam w polu karnym po uprzednio pieknie przygotowanej wolnej pozycji driven shotem albo finesse driven shotem. Ogolny bilans dzis poprzez ta metode? 13-1  wiec wystarczy "madrzej" grac i jest wszystko ok. Lewy nie chodzi o to, ze nie wychodzi na pozycje, bo wychodzi. Kwestia jest jego "lag mozgu" w przypadku strzalow, tak jakby mial zwolniona reakcje. Mimo 4 goli w 5 spotkaniach czegos mi brakuje. Chyba w piatek pojdzie do zyda i wroci PEA, on tego laga nie ma, w dodatku ma potrojna turbine w dupsku.

 

a sklad moj z Bundes lekko przerobilem widzac co robil Tim Latka podobnym do mojego. Rowniez dalej podobne wytyczne + ct jak jego. Gra teraz wyglada tak, jak powinna. Podpatrzylem wlasnie tez, ze duzo prosow wali driven shoty i tu jest wg mnie caly sekret, bo bramkarze(nawet koksy najwieksze za xxxx k) dostaja wylewu i nie potrafia takich strzalow obronic.

F3nix pokaz sklad jakim teraz grasz, mialem PEA, na kontry wychodzil przepieknie, do tego mialem Coste jako drugiego napastnika i jakos to dzialalo.

Teraz mam 400k na drugi sklad i sie zastanawiam co zbudowac lub czy czasem nie wrocic do Aubałamagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ciekawe jest to jak dane karty wyglądają in game. Bo np lewy na papierze wyglada świetnie a w grze jest średni a taki np dajmy na to werner na papierze średni a w grze hidden beast..

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Unki, totalny laik ogarnie temat Multi ,????  Juz Już jestem bardzo bliski zakupu

Hehehe Qudlaty , nie gadaj że w BF tez jest handi ?? 

Spokojnie. Ja jestem wierny tej serii od lat,ale każda odsłona wymaga nauki w wielu aspektach. Tu nie miałem jeszcze tak jak w fifie ze chciałem rozpiździć pada. Spokojnie ogarniesz po kilku godzinkach.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak.

Na poczatku mialem szczescie w SBC i trafilem De GEa, Cecha, Llorisa, Mouse Dembele, Smallinga, Bailego.

Kosztowali sporo, De gea najwiecej bo ponad 170k na ps4.

No to szczesliwy od razu 400k poszedl na sklad z Higuainem, Cuadrado, Barzagli, Handa, Hamsik, Pjanic, Kgedira i jajco.
Kisilem sie w ligach 5-3. Wkurzylem sie, zrobilem tydz przerwy, sklad sprzedalem ceny spadaly a ja gralem Andrzejami typu:

Asamoah, Salah, El Sharawy, Manolas, Donnaruma itp i doszedlem nimi do 2 ligii !!
Zadowolony, ze takimi plackami doszedlem wysoko i nabralem skilla odkupilem jakas hybryde BPL-Calcio A z

Dybala, Martialem, Kante, Naingollan itp no i nadeszly pierwsze WL gdzie gold 3 robilem w 30 meczach w piatek/sobote i w niedziele

juz nie odpalalem konsoli a teraz jest dramat. Ledwo wbijam golda, np w ten tydzien mialem 6 meczy do konca i 3 do glda 3.

Udalo sie ale  konczylem grac po 3 szklankach melisy i spocony jak swinia, zostal mi 1 WL i 1 win do golda miesiecznego o styczniowe WL odpuszczam.

 

Tu nie chodzi o poziom, bo jestem swiadom swojej gry.

Jak gram z lepszym i wiem, ze nie wygram i kwestia czasu jest to kiedy mi wbije nastepne bramki to chce napsuc mi krwi.
Postawic sie, strzelic chociazby honorowa, zeby sie lekko posral.


Teraz jest inaczej, gram z lepszym badz rownym i zazwyczaj wygrywam/remisuje (pewnie pomaga mi w tym handi), bo naprawde widze jak koles leci na mnie i juz wiem, ze bramka padnie a tu BOOM i bramki nie ma.

Zaraz potem gram mecz z kolesiem, ktory w  obronie mnie nie odcina, nie presuje 2gim zawodnikiem, podaje niedokladnie zza plecow i juz wiem, ze to jakis placek jest a tutaj jeb dup ciul, przegrywam 2;0 i nie wiem co sie dzieje.

Zazwyczaj taki mecz minimalnie przegram lub jak przeciwnik jest serio daremny to wyciagne wygrana lub remis..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awans do LW za 1 podejściem. 4 mecze, 4 wygrane w podstawowym czasie, tylko 1 bramka stracona. Grałem wg. wytycznych po ujawnieniu skryptu, czyli PTB + gra z kontry na krzyżaku. Posiadanie piłki 30-40%, w dwóch meczach oddałem 1 celny strzał a wygrałem 2 bramkami :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem styl gry , gra vs kolega (sezon towarzyski )

Skończyło się remisowo po kilku meczach .

Różnica jest taka, że wczoraj ja byłem ruchany bo grałem ball possession I sporo strzałów a dzisiaj on był ruchany .

Ewidentnie gra robi wszystko aby było możliwie blisko i " emocjonująco"

Komedia nie granie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, baku83 napisał:

F3nix pokaz sklad jakim teraz grasz, mialem PEA, na kontry wychodzil przepieknie, do tego mialem Coste jako drugiego napastnika i jakos to dzialalo.

Teraz mam 400k na drugi sklad i sie zastanawiam co zbudowac lub czy czasem nie wrocic do Aubałamagi :)

Jutro wrzuce 

2 godziny temu, Foxter napisał:

Fenix nie szkoda Ci życia na to gówno? :)

Nie uwierzysz ale teraz mam az nadto wolnego czasu a pogoda na zewnatrz nie sprzyja na nic :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21.12.2016 o 10:13, Qdlaty91 napisał:

Tez sie zastanawiam nad Eto, zrobiłem dwa składy dla paczek. Dużo Cię to wyniosło?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 Powiem szczerze, jakieś 110k na pewno.

Jeden skład zrobisz za 4k inny za 7k , ale nie odczułem tego,że kaska poszła na marne.

 

Co do samej gry, omijam graczy co mają świeże konta zrobione na przełomie październik - grudzień.

To jest bardzo podejrzane co w tych meczach się wyprawia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddicie ludzie coś ładnie wybili posty związane z handi

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/5kliti/we_should_tweet_ea_using_explainfifamomentum/

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/5klgh2/at_least_one_journalist_has_now_written_about/

 

Może pojawi się jakaś odpowiedź od EA...

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniot roku! Tylko nawet jak w 18 zmienią okładkę to i tak będzie top3 jeżeli chodzi o sprzedaż. A o to im chodzi.

Kurde ciśnie kolesia cały mecz 12-3 wystrzałach celnych. Zgadnijcie jaki wynik. Tak 0-1 dla ziomka. Ale to ja jestem głupi bo i tak w to gram...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Qdlaty91 napisał:

Gniot roku! Tylko nawet jak w 18 zmienią okładkę to i tak będzie top3 jeżeli chodzi o sprzedaż. A o to im chodzi.

Kurde ciśnie kolesia cały mecz 12-3 wystrzałach celnych. Zgadnijcie jaki wynik. Tak 0-1 dla ziomka. Ale to ja jestem głupi bo i tak w to gram...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bo pewnie te 12 strzalow to strzaly desperackie z dziwnych pozycji...

 

porownaj swoje strzaly do tego:

 

 

 

potem pomysl co robisz zle. Ja dzis jak pisalem wczesniej, max 8 strzalow - 4 gole tak srednio. Nie uderzam juz z ciezkich/niemozliwych pozycji tylko zawsze, gdy wypracuje sobie dogodna pozycje w polu karnym. Polecam nauczyc sie prostych body feint + skilli, bo to pomaga BARDZO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, F3niX napisał:

Bo pewnie te 12 strzalow to strzaly desperackie z dziwnych pozycji...

 

porownaj swoje strzaly do tego:

 

 

 

potem pomysl co robisz zle. Ja dzis jak pisalem wczesniej, max 8 strzalow - 4 gole tak srednio. Nie uderzam juz z ciezkich/niemozliwych pozycji tylko zawsze, gdy wypracuje sobie dogodna pozycje w polu karnym. Polecam nauczyc sie prostych body feint + skilli, bo to pomaga BARDZO

 

Zgadzam się, gram podobnie, rzadko zdarza się, żebym miał więcej strzałów niż przeciwnik no chyba, że jest mega słaby, ale takie 10-8 w strzałach dla mojego przeciwnika to standard ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram do piatku 4321 z SIF Balo:

https://www.futbin.com/17/squad/884839

 

Siekne Busa + gre z kontry.

Bede gral na odbior + dzida z kontry a strzelac bede tylko z 100% sytuacji.

Jak pojde na bramke a nie bedzie klarownej sytuacji to obrot o 180* i laga do bramkarza i na nowo xDD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak po polsku ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, prawdziwe cyny gejm.

Bardziej realne od prawdziwej piłki! W skrócie jak na początku meczu zdupczysz MP dwie 100% sytuację to zawodnik posmutnieje i będzie gorzej strzelal mając w głowie zepsute sytuację.

To by wyjaśniło to: edf880f916162005a5ab56aa3e54c774.jpg

Dobrze, że w ogóle coś strzelilem w tym meczu!

Idealnie pokrywa mi się z postami Fenixa.

Male posiadanie, duzo Nie celnych podań, strzelanie bramek najpóźniej jak się da i wio!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wierzę co czytam, mam uprawiac  grę w grze ??  Przecież to jest już paranoja, żeby nie strzelać jak mam nawet sytuację 50/50, tylko patrzeć na to że przez to przegram .... Wymiekam :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz grac sweaty 2v1 i podanie do pustej bramki, tylko lepsza noga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja próbowałem uprawiać grę w grze , ale to jest chore .

Nie chce mi się grać autobusów, a do tego jest taki kłopot, że ludzie są tak słabi, że nawet gdy nie chce trzymać piłki to mam ball possession prawie jak oni. Wtedy muszę uprawiać long ball (długie dzidy) co może i jest skuteczne, ale cóż to za fun z gry ?

Trzeba czekać na pacza, w sieci dość głośno, przydało by się jeszcze aby jakiś poważny serwis o tym napisał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TrueGrand napisał:

, przydało by się jeszcze aby jakiś poważny serwis o tym napisał .

 

Widzialenm, ze w nowym BRAVO SPORT jest art na temat FIFA 17 wraz z Junajtedem i jego skladem !
Mysle, ze tam mozna uderzyc %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głównym temacie o handi właśnie próbują nagłośnić to wszystko pisząc/spamując gdzie tylko jest możliwość. Więc może coś się ruszy, bo nagłośnienie pewnie będzie takie jak z bullshitem chemii.

 

W 15stce samo EA wrzuciło ciekawy filmik odnośnie "nastrojów" zawodników, więc to jest pewnie powiązane. To też potwierdza to co napisał Fenix - od 15stki dużo się zyebało.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej od grudnia najskuteczniejszą bronią w tej grze jest dojechanie do linii końcowej i szukanie napastnika w polu karnym (zwykłe podanie) i potem dwukrotne pacnięcie strzału. Ile już tego strzeliłem to głowa mała. W żadnej innej Fifie tak nie grałem, ale tutaj aż się o to prosi, tym bardziej że większość mniej więcej od połowy pola karnego myśli, że zaraz zejdę do środka i luta po długim. Niestety :30vm3cw: Stary wjeżdża dalej i "sweaty" :Gmoch:

 

Nudne to jest trzeba przyznać, ale skuteczne jak diabli. W żadnej poprzedniej FIFIE zwykłe podanie z okolic linii końcowej przy polu karnym tak często nie znajdowało adresata jak tutaj. Dlatego skrzydłowi u mnie muszą mieć nie tyle dużo pejsa, co przede wszystkim muszą umieć się pchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×