Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Haha ale czerwona kartka tutaj sporo zmienia na korzyść tego co dostał kartkę:1_grinning:

Co robicie w takim momencie ? Też staracie się o wyrównanie szans i dostanie czerwonej ?

Ja prowadziłem z gościem 1-0 dawałem mu grać, miał oczywiście zgodnie z planem więcej strzałów , w obronie grałem dobrze + kontry. Przy jednej z.kontr gość mnie skosił gdy wybiegłem sam na sam z bramkarzem i dostał czerwoną .

Od tego momentu gra zwariowała , gość dostał 4 karne z niczego i przegrałem mecz 1-2

Jakiś obłęd haha

Aha, oczywiście brakuje mi 1 pkt-u do awansu :1_grinning: EA chce abym przeżywał emocje hehe

Wg EA tak ma to wygladac (troszkę powinienem mniej posiadać piłkę , ale trudno się przestawić ) ja Chelsea

Gość mocno skrzywdzony .f98c7136014c45057caccdb8166640c9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna się zaczynać robić burza z tym momentum :) Ciekawe czy EA jakkolwiek się do tego ustosunkuje , jednak szum na reddicie ma moc przebicia co wiadomo nie od dziś .

 

 

Ale jak czytam że najlepiej nie strzelać za dużo w grze o PIŁCE NOŻNEJ to grubo hehe , to grubo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam Messiego , i tak mam w d ta gierke (rq od dawna z botami jak sa kontuzje , w copie tak samo )

 

 

... no ale jak mam już go w składzie to bym sobie postrzelał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dam dzis rade to odpale streama i postaram sie ukazac to co wczoraj testowalem i przynosilo az nadspodziewane efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Geble

Ale takie rzeczy mogą być bez udziału skryptów jeśli gra jest uczciwa i ktoś dobrze broniący gra z kontry .

Kiedyś była taka gra sensible soccer na Commodore I Amidze. Tam nie było skryptów a mecze były bardzo różne , nawet kiedyś przegrałem mecz który prowadziłem 4-0

Tamtej grze było bliżej do e-sportu jak FIFIE która jest stworzona do wyłudzania pieniędzy .

Tam były prawdziwe emocje stwarzanie przez ludzi a nie kilka linijek skryptu....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc na YT bo mnie nie bedzie pewni a chcialbym zobaczyc

Edytowane przez EZreal
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand @ Sensible nie było na c-64 , było microprose soccer (też fajne) :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem brązowy skład - taki sam jak na filmiku z poprzedniej strony z gościem, który grał nim w WL : D Zakwalifikowałem się po raz drugi do WL - zaskakująco łatwo i śmiesznie. Moja sprawka, czy pomocna dłoń EA? ;D Dziwne jest to, że jak gram normalnym składem na składy z Kante/R. Sanches to strasznie się męczę, a teraz w dwóch meczach na nich trafiłem i pomoc przeciwnika jakby zniknęła. Kante schował się pod ziemię...

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, vkkaaa napisał:
Edytowane przez chwesiu
do usunięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vkkaaa napisał:

Zrobiłem brązowy skład - taki sam jak na filmiku z poprzedniej strony z gościem, który grał nim w WL : D Zakwalifikowałem się po raz drugi do WL - zaskakująco łatwo i śmiesznie. Moja sprawka, czy pomocna dłoń EA? ;D Dziwne jest to, że jak gram normalnym składem na składy z Kante/R. Sanches to strasznie się męczę, a teraz w dwóch meczach na nich trafiłem i pomoc przeciwnika jakby zniknęła. Kante schował się pod ziemię...

 

 

 

No i to jest rak tej gry. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Po to powstał ten tryb żeby budować coraz to lepsze składy i czuć różnicę, a nie że można kiepami z brązu łoić ludzi, którzy mają składy za kilka melonów, bo handi :30vm3cw:

 

Od razu mi się przypominają mistrzostwa kanapowe w FIFĘ za gnoja jak się kumple schodzili. Jak ktoś chciał dla jaj wziąć jednogwiazdkowy klub żeby przyszpanować jaki to on nie kozak to przeważnie mecz kończył się po kilkunastu minutach, bo nie było co zbierać. Było czuć, że Kluivert, czy Rivaldo są jednak lepsi od kiepów z 3 ligi. A teraz? :siara:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło mnie, napisałem do nich oczywiście ta sama śpiewka. Zagrałem mecz ustawiłem gra z kontry i jak przeciwnik miał piłkę zostawiałem to i sami grali w obronie. Odpadłem w finale po karnych.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To co czytam w tym temacie w ostatnich dniach sprawia że jestem chyba najszczęśliwszym graczem wirtualnej piłki na świecie, fifa poszła w kąt chwilę po premierze a szarpię w PESa z wielką pasją w tym roku. Szczerze dziwię się wam Panowie że macie cierpliwość grać tak jak kod gry to widzi aby byle wygrywać niż się tym bawić i robić to na co masz ochotę co w PESie jest dużo bardziej możliwe.

 

 Teraz przynajmniej handicap jest potwierdzonym faktem, co w moich oczach tę grę już niszczy totalnie, wcześniej można było się czarować że może go nie ma, że może to z naszą grą coś jest nie tak stąd takie dziwne jazdy. Teraz jest wszystko jasne, 18 już nie kupię jeśli ta tendencja nadal będzie miała miejsce. W mojej opinii na rynku mamy teraz jedną grywalną piłkę.

 

 Chociaż cicha nadzieja każe myśleć że może EA pójdzie po rozum do głowy i zrezygnuję z takich praktyk i może jakąś aktualizacją pozbędą się tego wpisu w kodzie, to byłoby ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies totw wychodzi dzisiaj czy karakany z kanady zapili? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce to mam do oddania rozszerzenie listy.

Wysłać priv.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TrueGrand napisał:

Listy ? Jakiej listy?

 

transferowej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem sobie to sbc z gwarancja jednego TOTY15... i wypadl Teodorczyk :1_grinning:

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sif balotelli siema gitara

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakaś karta dostanie upgrade załóżmy , że Kante z 81 na 82.

 

Jeśli mam Kante 81, to on się zaktualizuje do 82 czy po prostu będę miał wersję 81 , a dopiero 82 muszę kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał stara a nowa możesz kupić

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak EA wyda oficjalne oświadczenie odnośnie ostatnich doniesień o handicapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×