Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zaden youtuber nie robi 40-0 LOL

 

Gorilla to nie jest youtuber, tylko gracz, ktorego okresla sie mianem "profesjonalny". Poza tym oni wykorzystuja na maxa bledy w silniku gry, nawet Dragon grajac z tym pilkarzem Hull Meylerem walil driven shotami az milo. To jest klucz do wygrywania spotkan - opanowac driven shoty, bo to one sa przegiete w tej edycji. Albo cut back ze skrzydla podanie do srodka i driven shot. Jak kto woli ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie schodziłem poniżej golda 2 w fut champions (w tym raz elita 3) i najlepsza karta to był koscielny za około 40k. W tym tyg z braku czasu (wyjazd na święta) udało mi się wbić tylko silver 1. A z nagród trafiłem moją najlepszą kartę w tej fife - aguero :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mandi napisał:

 

 

https://www.futbin.com/17/squad/911048 Dla mnie Etoo z hunterem jest mega, w tym składzie spisuje się rewelacyjnie.

 

Co do ruskiej i holenderskiej zrobiłem już kilka, kart mam mnogo ale tak patrząc na ceny nie są to jakieś oszołomiające ceny na rynku by liczyć na kokosy.

https://www.futbin.com/17/squad/915253   to u mnie teraz jest dużo tańsza drużyna, miałem na CM ifa Fernandesa i na RB Semedo, ale nie miałem kasy na Pepe i zrobiłem coś takiego. 

W pon zrobię jakieś zmiany. Huntera chce kupić do Eto, ale nie ma nic na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten If Thiago podskoczy coś czy sprzedawać od razu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaniedbalem temat. Kiedy toty wychodzą i kiedy sprzedawać swoich grajkow najlepiej?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedawac najlepiej sroda/czwartek - ludzie kupuja wtedy sklady pod FC i ceny ida w górę.

Przynajmniej tak tu piszo :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że ja odpalając autobus mam praktycznie cały skład na swojej połowie i ciężko mi wyprowadzić atak... A przeciwnik grając na autobusie podczas ataku ma pół składu na mojej połowie? Miałem ochotę wbić miesięcznego golda, ale już mi przeszło :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Whizzer napisał:

Ten If Thiago podskoczy coś czy sprzedawać od razu?

 

 

O dzięki za tip faktycznie tani i wygląda spoko , wziałem

 

https://www.futbin.com/17/squad/917466

 

Tak ogólnie często zdaża sie wam grać na bundes/laliga ? Bo mam wrażenie że 80% spotkań to Butland/Baily/Smalling :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklad na dzisiejsze FUT Champions: https://www.futbin.com/17/squad/917997
Tak na szybko:
SIF Donnaruma - wysoki, szybki. Jak kazdy GK w grze czasem dostaje wylewu ale ma klej w rekach, 90% lepiej lapie niz Handanovic czy Cech! Malo bramek z dobitek przez to pada.
Przy roznych tez pewniacko interweniuje. Za to cene 8/10

Alex Sandro - moj ulubiony LB (poza Alaba za 100k+). Silny, szybki, niezle workrate, zawsze tam gdzie ma byc, dobre podania i niezle wrzutki. 8/10

Chielini - najlepszy moj CB a gralem np Smallingiem, Hummelsem, IF Vogtem, IF Sokratisem, MOvember Barzagli. Silny, szybki, swietnie sie ustawia, genialnie przecina, w powietrzu pewny.
Rozne piekne chociaz bramki nie zdobyl ale z bani wali konkretnie. Troche kosztuje ale warto 8/10

Thiago Silva - na ziemi swietny, nie widac workrate h/h. W powietrzu slabszy od Cheiliniego, na ziemi rownie dobry ale przy rogach bezuzyteczny. Kilka glowek w swoim polu karnym przegral ale bramek z tego nie bylo. Jakby kosztowal z 20k mniej to super, 7/10

Aurier- czolg.Zawsze tam gdzie ma byc. Jak sie do kogos dossa to nie pusci. Piekielnie dobry w powietrzu, nawet przy rogach wali cepy lepsze od Silvy 9/10

Naingollan - pitbull, jak E.Davids. Kompletny box-to-box. Szkoda, ze nie jest wyzszy ale i tak jest ok chociaz walki w powietrzu przegrywa ale na ziemi nie do przepchniecia.
DO tego super tempo, stamina, agresja i sila. DObrze podaje i strzela z dystansu 9/10

Ben Arfa - tutaj w roli kreatora. 5/4* czuc, dobre tempo i nieco gorsze podania.
Wali z obu nog a lewa noga to poezja, do tego silny. Radze sie zaopatzyc bo przecodzi do Fenerbahce. 8/10

Matuidi - nastepny swir nietoperz, w powietrzy sredni ale na ziemi genialny. Gorszy w ofensywie od Naingollana ale w defensywie swietny. Prawa noga slabiutka ale lewa idzie sadzic finezyjne.
Czasem wyjdzie mu nawet cos takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=lmGGwZZseFw
Ogolnie to defensywa 9/10, ofensywa 6/10.

Mertens - najslabsze ogniwo druzyny ale za 4k z hawkiem nie spodziewalem sie cudow.
Atomowa pchla, szybki ale silny, dobre finezyjne, lewa noga tez ok.
SLabiutki i totalnie bezuzyteczny w przeciwko autobusowi, na kontry swietny. 6/10

Aniol Di Marian - wczesniej sredni, po przyjsciu Dybali zapalil na nowo.
DObre tempo i fizycznosc. Swietne podania i wrzutki. Lewa noga chimeryczna, czasami przestrzeli finezyjnego z 10m by potem zaladowac bombe z 30m. Prawa noga dramat, lepiej poczekac i podac lub wrzucic niz z niej strzelac, chyba, ze do pustej:F 7+/10

Dybala - maestro, wg mnie lepszy od Griezmana. Lewa noga moze krawaty wiazac. Prawa poprawna. Glowki nienajgrosze jak na takiego slabego karakana. Wydaje sie silniejszy niz na karcie. Drybling poezja np:
https://www.youtube.com/watch?v=h7ZO2lZALWA
Ulubiony napastnik, Messi v 2.0, Messi dla ubogich. Sprawdz sie na CAM, CF i ST.
11/10, 90% akcji ofensywnych przechodzi przez niego,polecam z calego serca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

https://www.futbin.com/17/squad/873078

 

Co byście zmienili?
To ma być fitness squad ale moze coś bym podciągnął jeszcze jak warto.

Może formacje?
Grając na tych dwóch CDM jest niby spoko ale 65-70 min i oboje juz nie maja siły biegać.
Może warto zmienić formacje na 1 cdm i w razie czego robić zmiane podczas meczu?
Warto kupic Cavaniego za 10k? Bedzie lepszy niż BY?

Ben Arfa za Cabella? Ile on stoi normalnie, teraz okolicach 35k

Matuidi na CDM i Diara/Krycha zmiany miedzy sobą w drugiej połowie meczu?

 

Budżet powiedzmy 70k-80k + cena za zawodnika

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rozegrałem 4 mecze, 2 wygrane i 2 porażki, handicap odczuwalny w każdym meczu, momentami tak bezczelny, że śmiałem się sam z siebie że w to jeszcze gram. Zaliczone mam 5 meczy bo jeden wyrzuciło mnie w 3 minucie meczu i uznało jako moje rozłączenie co jest oszustwem bo internet stabilny cały czas, już wysłałem zgłoszenie do EA i ciekawe czy oszusty z EA coś odpowiedzą bo ostatnie moje zgłoszenie olali ciepłym moczem zamykając je bez żadnej odpowiedzi. Wiem jedno, że w 17 pomęcze się jeszcze ale FIFA 18 to będzie u mnie tylko w wersji DEMO, od nowego wydania przerzucam się na PESa. Nawet sezony zaczynają się robić mega śmieszne, po chyba już 10 spadku z 1 ligi łatwo awansuje do niej ponownie i mecze, które powinny być spoko i wyrównane stają się nie do zniesienia, czuję że ewidentnie w 1 lidze dołancza mi kolesi zapewne z niższych lig ale są tak podrasowani przez grę, że 2-3 mecze wygrać to maks i ponowny spadek z ligi, dramat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driven shoty to jest przegiecie lul. Dzieki nim praktycznie wszystko wchodzi a bramkarze glupieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, F3niX napisał:

Driven shoty to jest przegiecie lul. Dzieki nim praktycznie wszystko wchodzi a bramkarze glupieja

Driven shoty walisz pasek na maksa i wtedy odpalasz znów strzał ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rozegrałem 4 mecze, 2 wygrane i 2 porażki, handicap odczuwalny w każdym meczu, momentami tak bezczelny, że śmiałem się sam z siebie że w to jeszcze gram. Zaliczone mam 5 meczy bo jeden wyrzuciło mnie w 3 minucie meczu i uznało jako moje rozłączenie co jest oszustwem bo internet stabilny cały czas, już wysłałem zgłoszenie do EA i ciekawe czy oszusty z EA coś odpowiedzą bo ostatnie moje zgłoszenie olali ciepłym moczem zamykając je bez żadnej odpowiedzi. Wiem jedno, że w 17 pomęcze się jeszcze ale FIFA 18 to będzie u mnie tylko w wersji DEMO, od nowego wydania przerzucam się na PESa. Nawet sezony zaczynają się robić mega śmieszne, po chyba już 10 spadku z 1 ligi łatwo awansuje do niej ponownie i mecze, które powinny być spoko i wyrównane stają się nie do zniesienia, czuję że ewidentnie w 1 lidze dołancza mi kolesi zapewne z niższych lig ale są tak podrasowani przez grę, że 2-3 mecze wygrać to maks i ponowny spadek z ligi, dramat. 

No, I to żeby chociaż gra losowała wymiataczy, a to nie, wchodzę do wyższej ligi i mam w plecy wszystkie mecze grając z ludźmi którzy mają tylko kilkadziesiąt meczy . Gra daje wygrać tak abym miał 1 pkt do awansu ( wtedy wygrywam nawet z pierwszoligowcami z FIFA 16) aby połączyć wszystko w plecy gdy komentator pi3rdoli pod jaką to gram presją.Piłkarze są zawsze wolnjejsi o tempo od przeciwnika . Oczywiście próby mądrego grania i strzelania tylko setek spala na panewce, bo wszystko kończy się na słupkach lub na obu schodzi piłka z buta . Spadek i znów w górę i tak non stop . Już spadłem do 8 ligi z 5 a w 8 nie mogłem wyjść z połowy na typa co strzelał z każdej pozycji , w ogóle nie rozgrywał piłki, ale mój bramkarz wybijał piłkę po autach. Koszmar

Gość miał kilka gier na koncie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gorekkk napisał:

Driven shoty walisz pasek na maksa i wtedy odpalasz znów strzał ? 

Nie wiem robie to intuicyjnie, nie zwracam nigdy na to uwagi, byle nie byl za lekki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, TrueGrand napisał:

 

 

No, I to żeby chociaż gra losowała wymiataczy, a to nie, wchodzę do wyższej ligi i mam w plecy wszystkie mecze grając z ludźmi którzy mają tylko kilkadziesiąt meczy . Gra daje wygrać tak abym miał 1 pkt do awansu ( wtedy wygrywam nawet z pierwszoligowcami z FIFA 16) aby połączyć wszystko w plecy gdy komentator pi3rdoli pod jaką to gram presją.Piłkarze są zawsze wolnjejsi o tempo od przeciwnika . Oczywiście próby mądrego grania i strzelania tylko setek spala na panewce, bo wszystko kończy się na słupkach lub na obu schodzi piłka z buta . Spadek i znów w górę i tak non stop . Już spadłem do 8 ligi z 5 a w 8 nie mogłem wyjść z połowy na typa co strzelał z każdej pozycji , w ogóle nie rozgrywał piłki, ale mój bramkarz wybijał piłkę po autach. Koszmar

Gość miał kilka gier na koncie

Jakbyś spędził ćwierć tego czasu, który zużywasz na nażekanie na trening to pewnie byś był już w ligach 1-3. Może zagramy jakieś sparingi? Jestem ciekawy czy faktycznie gra Ci tak bardzo przezkadza czy po prostu jesteś cienki. Wypuszczę na Ciebie Ronaldo co by nie było, że będziesz grał przeciwko grze.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie SIF Dembele strzelil 4 gole, 3 driven shoty i jeden z karnego lol ;D wystarczy sie nauczyc ich strzelac a wszystko da sie wygrac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, opanowanie driven shota = gol

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butland stal sie zwyklym pionkiem na bramce... Kolejny mecz 2 driven shoty moje 2 gole, obronilem karnego w dodatku Lloris tez swoje u mnie obronil i 2:1

 

12:3 bilans, jeden mecz przegrany w lagach, jeden ja spieprzylem prowadzac 3:1 zamiast cofnac to gralem dalej tak jak gralem i sie zemscilo. Teraz zawsze cofam przy prowadzeniu dwubramkowym. Wale to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, F3niX napisał:

Wlasnie SIF Dembele strzelil 4 gole, 3 driven shoty i jeden z karnego lol ;D wystarczy sie nauczyc ich strzelac a wszystko da sie wygrac

Jak SIF Dembele się sprawuje ? Ja myśle na lewe skrzydło albo SIF Dembele albo IF WALCOTT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 mecze, 4 wygrane.

W kazdym Dybala MOTM.

 

ZLoto miesieczne juz jest, teraz czekam na swoje shitowe trafy pokroju Teodorre, Nikolica i Skorupskiego %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki main skład+fitness proponujecie? Mam 160k. Może być Bpl + Serie A pod 41212-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Gorekkk napisał:

Jak SIF Dembele się sprawuje ? Ja myśle na lewe skrzydło albo SIF Dembele albo IF WALCOTT

19 goli w 17 spotkaniach

 

gram tym aktualnie:

http://www.futhead.com/17/squads/3530182/
http://www.futhead.com/17/squads/3530236/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzył jakiś gimbus który robił pauzę jak strzelałem po jakimś tam rykoszecie. Teraz miałem taki mecz. LOL

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, omijam konta z datą 2016 i spokój. 5 spotkań 4:1 bilans. Póki co gra mi się dobrze :P. Gold 2 miesięczny jest, zostało mi 14 do Gold 1 , ale nie ma spiny za tydzień i tak nie pogram to bez spiny.

 

Mam tego IF Bernardeschi - 5 spotkań - 4 bramki, 3 asysty , dobra karta.

Martwi mnie Dybala, bo chociaż asystuje aż miło w 5 spotkaniach - 7 asyst, to tylko 1 bramka, druga z karnego to nie liczę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×