Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na prezent:

 

 

Fix for PSN Login Issues #1

Go into your Network settings, and change your MTU setting to 1473, leave everything else however you had it. This change has worked for 10 of my friends, really random but try it!
 
I'm in HK, friends are in Aus.
 
Hope this works for you guys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na prezent:

mi tylko pomogło sie zalogować nic więcej ... Sony jeden wielki crap aż mam myśli nad przejściem do konkurencji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli nie założysz konta Origin (EA), funckje sieciowe gy FIFA 15 będą niedostępne. Przejdź do dowolnej funkcji sieciowej gry i spróbuj ponownie". Ktoś wie o co chodzi? :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążył ktoś już użyć Diego Lopeza IF ? Zastanawiam się czy opłaca się w niego zainwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za bramkarza nie dam więcej jak 15k. Szkoda floty, i tak pusci finezyjny z 35m, wyjdzie do piłki na 20min i jej nie skasuje wiec lepiej dołożyć do napadziora by dla mnie strzelał finezyjne z 30m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za bramkarza nie dam więcej jak 15k. Szkoda floty, i tak pusci finezyjny z 35m, wyjdzie do piłki na 20min i jej nie skasuje wiec lepiej dołożyć do napadziora by dla mnie strzelał finezyjne z 30m

Przecież w tamtym roku Courtois Tots był kot. Kozak, mega.

Wybacz, ale taki SIF De Gei będzie robił różnice. Choć np w tym roku Casillas to mega pomyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawcie się tym mtu, od rana o tym huczy na forum i z tego co poczytałem nic to nie daje. Jakiś typ w necie to wrzucił i rozchodzi się jak łańcuszek szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam de gea i leno. Lapia co maja, czasem wyciagna piłkę nie do wyciągnięcia a to wszystko za 2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za bramkarza nie dam więcej jak 15k. Szkoda floty, i tak pusci finezyjny z 35m, wyjdzie do piłki na 20min i jej nie skasuje wiec lepiej dołożyć do napadziora by dla mnie strzelał finezyjne z 30m

Heh pewnie i racja. Zastanawiam się nad bramkarzem do Chieliniego i Barzagliego bo ani z Sirigu, ani z Handanovica nie jestem do końca zadowolony, zwłaszcza Słowak lubi puszczać kuriozalne bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram przeciwko sirigu to wiem, że będzie mnie czekać walenie w ścianę ten chlop jest niezniszczalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np z Kameniego jestem zadowolony. Z Diego Alvesa tez.

Wypróbuje w fit składzie, bo akurat mam hiszpański, dzięki za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma w tej grze bramkarza, który nie wpuści od czasu do czasu finezyjnego z daleka. Natomiast niektórzy naprawdę robią różnicę. Wielu testowałem z BPL i De gea naprawdę daje radę. Drugim, który nieźle się sprawdza jest nasz Maciek. Na Kurtuła mnie nie stać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram przeciwko sirigu to wiem, że będzie mnie czekać walenie w ścianę ten chlop jest niezniszczalny.

Ogólnie u mnie gra ok, ale stanowczo za dużo piłek wypluwa i to mnie w nim drażni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Courtoisem nie grałem, ale oprócz niego na bramce w BPL wyśmienity na lini jest Lloris, Cech tez spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny jak ktoś zacytuję mi ten post jak fifa wstanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nobowski pytanie starszego człowieka-co do cholery oznaczają skróty-if,sif,toty,100k itp,przeleciałem już masę stron forum i nie natknąłem się na wyjaśnienia ich znaczeń :biggrin: .

Jeszcze poproszę o poradę jak i w jakich rodzajach spotkań(rozgrywek) najszybciej zarabia się kaskę na pierwsze zakupy zawodników tych,których dostałem na start chciałbym zastąpić nowymi,poza tym wielu z nich nie gra z powodu zakończenia kontraktów a kasy mało na kupowanie kart ;).Cholernie ciężko jest nowemu graczowi,który nie miał styczności z tą serią załapać temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inform, second in form, team of the year a 100k to 100.000

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniki proponuję na początek kupić 100k na allegro tzn 100000 coinsów koszt nie wielki a odrazu będziesz mógł coś sensewnego zrobić, nie mam teraaz coinsów bo bym ci dał z 50k wiem jak ciężkie są początki, sam rok temu byłem w takiej sytuacji.
 

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nobowski pytanie starszego człowieka-co do cholery oznaczają skróty-if,sif,toty,100k itp,przeleciałem już masę stron forum i nie natknąłem się na wyjaśnienia ich znaczeń :biggrin: .

Jeszcze poproszę o poradę jak i w jakich rodzajach spotkań(rozgrywek) najszybciej zarabia się kaskę na pierwsze zakupy zawodników tych,których dostałem na start chciałbym zastąpić nowymi,poza tym wielu z nich nie gra z powodu zakończenia kontraktów a kasy mało na kupowanie kart ;).Cholernie ciężko jest nowemu graczowi,który nie miał styczności z tą serią załapać temat...

Krótko i na temat:

if - in form, czarne karty przyznawane raz w tygodniu (wraz z pewnym ulepszeniem), graczą którzy wg ea wyróżnili się w ostatnich 7 dniach

sif - jak wyżej, tyle że jest to już druga karta danego zawodnika

toty- drużyna roku, niebieskie karty. Drużyna wybierana tak naprawdę przez fifa prezentowana podczas gali rozdania złotej piłki. Po jej ogłoszeniu przez jakiś tydzień w paczkach można trafić właśnie tych grajków

k - czyli tysiąc/tysięcy

 

Najkorzystniej grać sezony online

 

Mam nadzieje że pomogłem :)

Edytowane przez pietruch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie ciężko jest nowemu graczowi,który nie miał styczności z tą serią załapać temat...

Grać Sezony, nie kupować paczek, brać bonusowe monety z katalogu EAFC, nie wydawać prawdziwej kasy, zapomnieć o Ronaldach i Messich i dobrze się bawić. Sprawdzone - polecam :)

Edytowane przez jimmyyy8
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×