Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

@unki: Przede wszystkim porada dla początkującego: coinsów nie kupuj. Wystarczy prograć kilka meczy offline byle jakim składem, żeby powolutku dorobić się na skład troszkę lepszy. Jak ktoś już wcześniej wspomniał - kup sobie w katalogu EASFC boost do coinsów (masz tam różne w zależności od Twojego poziomu - np. 200 za każde 5 kolejnych meczów, albo 1000 za kolejne mecze), pograj kilka prostych turniejów i ligę offline. Na początek w zupełności wystarczy. Potem stopniowo i regularnie zacznij zbierać jakiś skład, najlepiej z jednej ligi. Ja np. zaczynałem od ligi portugalskiej, bo piłkarze z tej ligi są tani i błyszczących złotych wyrwiesz prawie wszystkich za 600 coins. Potem nawet jak ich sprzedasz jako tzw. quick sell to zarobisz.

Od ligi 10 do 6 da się w miarę na luzie awansować nawet takim składem.

Przydatna stronka do próbowania składów, przeglądu piłkarzy itd - http://www.futhead.com/

Jak już zaczniesz handlować ceny sprawdzisz tu - http://www.futbin.com/

Na początek chyba są to wystarczające informacje, żeby móc w pełni cieszyć się przygodą z fut. Potem zobaczysz sam co najbardziej Cię kręci (handel, szybkie awanse, szał paczek czy po prostu fun).

A uzależnisz się pewnie jak my wszyscy :biggrin:

 

p.s. nie jestem za dobry w fut i jest tu wielu lepszych ode mnie, ale pozwoliłem sobie zebrać w jeden post kilka prostych porad jakie sam uzyskałem z tego forum i tych, do których sam doszedłem.

 

Powodzenia.

Edytowane przez Sithman
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... 

Starczy...

Dawać mi ten cholerny FUT!

Sprawdzałem XO w sypialni i tam sieć działa bez problemów...

Nawet sprawdziłem czy jest promocja na FIFĘ15 - jestem chory drogie Bravo. 

Fuck, znaczy FUT. 

Odpaliłem Jacka z wiśniową PEPSI (z prawdziwym cukrem, takie czasy, że produktów z prawdziwym cukrem nie można znaleźć) i chętnie bym pograł za jakąś 1h, jak bajeczny klimat wpłynie do umysłu...

Sony ma godzinę... Albo jeszcze raz sprawdzę czy w Xbox Gold jest nowa promocja. :D

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz powoli zaczynam rozwazac zakup x1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzylem takie cus:

 

http://www.futhead.com/15/squads/14002405/

Czekam na wlaczenie PSN bo Reus i Lahm to mistrzowie, chce wiecej :F

Goetze to porażka jak nim nie grałeś to sam się przekonasz, no chyba że tobie akurat podejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowcie tak, ja chcialem kupowac XO zamiast Ps4 rok temu ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter i będziesz miał legendy których na ps4 nie ma  :)

 

U mnie tylko żona wstała psn leży nadal :)

Edytowane przez Malix7
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psn wstalo :)

 

Sprawdziłem, w US dalej leży nawalone, splątane w lampki od choinki i rzyga errorami w kodzie zero jedynkowym. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur** jak nie psn to ea... Jak żyć kiedy człowiek uzależniony od fut ? I jeszcze pewnie będzie tak, że naprawią jak pójdę do pracy i nie będzie czasu.

Ja się nie przeniosę na XO bo mnie pad od tej konsoli irytuje.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, w US dalej leży nawalone, splątane w lampki od choinki i rzyga errorami w kodzie zero jedynkowym. 

 

U mnie w europie centralnej dalej lezy i kwiczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się też nie przeniosę, bo za dużo wydałem na to gówno, aby żona mi głowy nie suszyła, że tylko Fifa, a ona nic z tego nie ma. Także kupiłem jej jakieś babskie tańce, Singstary, kamerki i inne pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też dlatego, że mimo wszystko jestem wewnętrznym fanbojem konsol Sony i nie boję się do tego przyznać :biggrin:

Za dużo dobrych gier na wyłączność sprawiły mi w życiu te konsolki żeby sie oddać w łapy Billa G. No i małymiękki nie ma gier, w które ostatecznie nie pogra się np. na pc, a Sony już tak.

Mam tylko nadzieję, że się skośnoocy zachowają jak trzeba i dostaniemy jakąś rekompensatę.

 

Żeby nie było offtop - ten futscope to jakaś lipa chyba, na każdego z forum kogo sprawdzałem podają taką samą taktykę.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Bardzo nam to pomogło w dziale ps4. Myślę, że tysiącpięćsetstodziewięćset lajków jest Twoje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram normalnie na ps4, tylko coinsy mi wyzerowalo lol. Aa no i widze, ze kilku znajomych na krzyz :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta przejęła PS4 i odpaliła Unity przez to wszystko, do tego otworzyła sobie wino - mam z głowy FUT na dziś - Sony fakju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta przejęła PS4 i odpaliła Unity przez to wszystko, do tego otworzyła sobie wino - mam z głowy FUT na dziś - Sony fakju.

Idź moim śladem. Zrób jej dziecko, nie będzie miała czasu wieczorami na głupoty. ;)

A Ty spokojnie, gdy zasną, sobie pograsz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także tego... Maxym wytrzymaj jeszcze 9 miesięcy i sobie pograsz :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta, dobrze, że mam Whiskey i internety... 

Z nudów dziury po obrazach i ramach zacząłem łatać...

 

BTW

 

Nawet nie wiecie albo i wiecie ile ludzi wstawiało np. Hazarda za 100K - 190K na BN w wigilię. :biggrin:

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca i tak psn nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na ps4 cały czas nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie albo i wiecie ile ludzi wstawiało np. Hazarda za 100K - 190K na BN w wigilię. :biggrin:

Nie trzeba wigilii, żeby ludzie wystawiali Hazarda za 100k :P Czasami lata po 250c (nie tylko on ofc)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wigilii, żeby ludzie wystawiali Hazarda za 100k :P Czasami lata po 250c (nie tylko on ofc)

Spoko, tylko ręcznie nie da rady go kliknąć za tą cenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×