Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się "doładowywać" zawodników na sprzedaż...

 

De Gea 15 000

Drogba 5000

DiM 220 000

Salgado 3000

itd. :)


:D

 

Mówiłem...

 

2hr2ul5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to chyba w podwojnym czepku sie urodziles :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz całe forum zrobi pricefixa Perisicia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pomyslalem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tylko ify nie wiem po co ake ludzie takie karty kupuja spokojnie o 10% drozej niz chodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość z nich kupują, bo robią skład w tym wbudowanym edytorze, dają wyszukaj kartę i sprawdzają kilka cen pod rząd i kupują najtańszą. Taka jest moja opinia :biggrin: A masa ludzi wystawia drożej... o 20, 30%

 

Najlepiej zafloodować jedną stronę, tak aby ona była pierwsza w wyszukiwarce i wystawiać co godzinę. A i można spróbować ze zbootsowanymi kartami nif, które mają if.

 

Trzymanie freshów też jest w cenie. Ostatnio RB Messi poszedł za 10kk, a śmigał spokojnie za 8kk. Dla osób, które mają sporo coinsów nie ma znaczenia 50-100k, ważne aby była fresh :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pierwszy raz mi sie zdarzylo ze w dwóch meczach z rzędu wygranych nie zaliczylo mi ani coinsów ani punktów... fantastycznie :blink: A juz bym mial 2 punkty tylko do 1 ligii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przez te problemy z PSN też kilka nie zaliczyło ostatnimi czasy. Teraz za to wgl nie mogę wejść do FUTa bo coś PSN nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie Ultimate Team tak się tnie? Wirtualne Kluby chodzą płynnie nie ma lagów a jak odpalam FUT'a to już są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z 20min temu skończyłem grać po 3 spotkaniach- porażka, remis, zwycięstwo. Zaliczyło tylko to ostatnie :D A lagi były koszmarne, ale mówię dobra wytrwam. Co prawda byłem pewien, że znowu nie da coinsów i nie zaliczy spotkania, a tu miła niespodzianka. Loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również coinsów nie zaliczyło z dwóch spotkań. Wyszedłem z FUT-a, od razu wywaliło mnie z serwerów PSN i to byłoby na tyle dziś ;). Tym razem błąd zdaje się leżeć po stronie PSN, nie EA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatanczylem i przebimbalem sporo coinsow 2kk na paczki nic oczywiscie nie trafilem kupie 2kk jak ktos ma niech pisze na pw interesuje mnie ktos pewny i cena w miare okazyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma do opchniecia 700k w lepszej cenie niż allegro to pw :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj skład angielsko francuski sie nie sprawdzil i musialem nadrabiac straty w lidze makaronami. Jednak ja potrzebuje solidnych obrońców a tych z BPL jakos nie potrafiłem oswoić i robili co chcieli. Teraz próba z bundeswermachtwurstmannschaft.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką miałeś obronę w bpl, że aż tak Ci się nie sprawdzała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku mialem mixa, Luis-Koscielny-Luiz-Aurier potem zmienilem Koscielnego na Clichy a Luiza na Onouhe. I o ile srodek z Caballe i Matuidim gral fajnie to obrona jakas tak byla rozbiegana ze praktycznie nie mialem meczu zeby głupiej bramki nie stracic z kontry , De Gea tez nie do konca mnie nie przekonal. Jednak włoska obrona z Cheillinim, Caceres(Barzagli) , Konko i Evra   trzyma swietnie linie i srodek praktycznie jest nie do przejscia.

Teraz złozylem sklad niemiecki ktorym na poczatku futa gralem i bylo nieźle. Rodriguez- Benatia- Sokratis-Piszczek , powinno byc dobrze. Przód tylko w Bundesskladzie szwankuje bo prócz Lewego (na ktorego mnie nie stac) jedynie Ramos jest opcją a nie jest to jakiś przegrajek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytałem, bo ja gram tylko bpl. Może trzeba było wypróbować Baines/Clichy - Cahill - Mangala/Koscielny - Zabaleta ?

U mnie całkiem przyzwoicie sobie radzą. No i De Gea dla mnie się sprawdza. Na cdm jak mnie nie stać na Yaya, to dobrym czołgiem czyszczącym jest Matic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcji na ST masz dużo:

-tanio: Rodrigo, Dos Santos

-średnio: Benzema, Diego Costa

-drogo: Suarez, SIF Griezmann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wymień. Obaj z opcji taniej są sporo lepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcji na ST masz dużo:

-tanio: Rodrigo, Dos Santos

-średnio: Benzema, Diego Costa

-drogo: Suarez, SIF Griezmann

Ja tam wole Mandzukicia , bestia w tej edycji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×