Skocz do zawartości
dreamtox

Gran Turismo 7

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy w wersji z ps4 nawet jeśli będzie to tylko usprawniona wersja z GT 6 nadal będą samochody z ps2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nothing to describe other than it looked amazing. It was snowing and at night. Cockpit view, then turned to outside the car.

 

Pracują dema GT7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF?? Czlowiek sobie spokojnie czeka az wyjdzie GT6, o oni juz 7 zapowiadaja! Lepiej niech sie nie spiesza z kolejna czescia, juz mowili, ze nie udalo im sie wszystkiego ukonczyc do GT6 i dodadza to pozniej w patch'ach, plus ciagle wsparcie DLC z wozami, trasami itd. Za ro to otrzymamy GT6.1, gdzie 0.1 to wspomniane opcje i DLC dodane do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym całkiem usatysfakcjonowany czymś w stylu Prologue :) Niech dadzą 20 aut, które stworzą od nowa, z wykorzystaniem mocy PS4 i z 5 tras chociaż, poprawią trochę model jazdy (pewnie są rzeczy których nie ma w GT5/6 bo zabrakło mocy - niech wprowadzą ułamek tego co mają jeszcze w planach). Niech to będzie pokazówka co mogą zrobić na szybko. Oczywiście za jakieś przyzwoite pieniążki, typu 60zł. Wsparcie kierownic (to chyba "oczywista oczywistość) i na pewno kupię! A PD zawsze kilka $ na dalszy developing wpadnie. Ach te marzenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w wersji z ps4 nawet jeśli będzie to tylko usprawniona wersja z GT 6 nadal będą samochody z ps2 :biggrin:

 

W gt6 wszystkie samochody mają mieć taką samą jakość, natomiast pewna część (większa) nie będzie miała kokpitów zrobionych.

 

W gt7 wolałbym mniej samochodów, ale za to rewolucyjny model jazdy plus pierdyliard tras :) 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w GT7 nie będzie FSO to nie ma co konsoli dla tej gry kupować. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu na ta gre bede czekal bo wyjdzie na PS4 i mam nadzieje ze bedzie to hit i jakas nowa jakosc.Bo to co jest w tej chwili na ps3 wieje troche nuda i brakiem pomyslow.Czyli tak jak myslalem ze to GT5,5 na ps3 to taka zapchaj dziura miedzy prawdziwym GT.Mam nadzieje ze w przyszlym roku wyjdzie.Bo na razie nie ma scigalek na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbyś już spokój z tym GT5,5, w całej branży brakuje nowych pomysłów a ty oczekujesz od gry wyścigowej której założenie jest jedno niezmienne rewolucji, pomysłowości i zaskoczenia. Sorry ale tego nie będzie, produkt ma być solidny, bez większych błędów oraz z wymagającym modelem jazdy (gt5,5 pojawiła sie po którymś patchu który zmieniał naprawdę wiele w samym modelu jazdy).
Na dzień dzisiejszy nie widzę pola na którym GT7 będzie pokazywało mega różnicę względem gt6 oprócz graficznych wodotrysków. Ja z oceną GT6 poczekałbym jednak aż się na rynku pojawi i wtedy poddał tytuł ocenie. 

Co do wiania nudą to ciężko mi powiedzieć czego ty tak naprawdę oczekujesz od gry pokroju gran turismo. Wszystko jest na swoim miejscu, wyścigi w singlu, online, eventy internetowe, leaderbordy. Dla mnie jeżeli multi będzie dobrze zrobione to cała reszta tej gry może nie istnieć i będę całą tą zawartość traktował jako dodatkowy bonus i spokojnie gra starczy na 250+ godzin jak nie więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle ... zaczyna sie juz nabijanie kasy bo i tak i tak sie mega sprzeda ... podejrzewam że GT6 bedzie mocno podobne do GT5 a to że grafike poprawią.... no chyba nie o to chodzi ... niech wychodza części rzadziej a lepiej niż co chwile a tylko lekko poprawione ale byle 200 zl skasowac itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się graficznie różniło GT3 od GT4? Wyglądają tak samo, zmiany oczywiście w innych miejscach, ale dziś są kurcze inne czasy, ludzie oczekują tego że wcisną jeden guzik i auta samo pojedzie do mety na pierwszym miejscu a gracz będzie tylko patrzył na grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi np w GT5 singiel byl poprostu nudny a przeciwnicy slabi i dlatego bylo do dupy.Cale te menu i te muzyczki powinni to wyrzucic bo co jak co ale japonczycy nie maja pojecia o stylu.To mnie najbardziej draznilo no i samochody z kartonow tez czyli zero realizmu jezeli chodzi o kolizje to masakra.Jak to zrobia w GT7 to kupie pierwszego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary singiel w GT5 służył tylko do zarobienia kasy na auta, które użyjesz w jedynym właściwym trybie - MULTI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie multi w ścigałkach nigdy nie kręciło, wolałbym, żeby popracowali solidnie nad AI, bo w GT5 ciężko powstrzymać ziewanie ścigając się z tymi flegmatykami bez ambicji. GT6 traktuje raczej jako to jak powinno wyglądać GT5, ale do wersji next-genowej powinni się już przyłożyć, przydałaby się serii jakaś mała rewolucja, a na takową w rok nie ma co raczej liczyć. Konkurencja nie śpi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi np w GT5 singiel byl poprostu nudny a przeciwnicy slabi i dlatego bylo do dupy.Cale te menu i te muzyczki powinni to wyrzucic bo co jak co ale japonczycy nie maja pojecia o stylu.To mnie najbardziej draznilo no i samochody z kartonow tez czyli zero realizmu jezeli chodzi o kolizje to masakra.Jak to zrobia w GT7 to kupie pierwszego dnia.

Japończycy nie mają pojęcia o stylu.? Nie kompromituj się. To, że mają zupełnie inny styl niż reszta świata to nie brak stylu. Mi oprawa audio w każdym GT bardzo odpowiada bo wolę Mozarta czy Dead Mous5 niż umcy umcy fyfti centa czy Flo Ryda. Poza tym, samemu można wrzucić swoje kawałki do odtwarzania w grze.

AI słabe? To nie wiem jak nazwać to z F4 gdzie stojąc na środku jezdni, co drugi przeciwnik nie potrafi cie wyminac i zapierdala w nas centralnie bez hamowania.

A w sezonówkach dla ekspertów wcale nie jest tak łatwo.

A na model jazdy narzekają tylko lamusy. To nie burnout ani DD. Tu się jeździ a nie gra i rozpiernicza.

Co do GT7 to świetna wiadomość. Myślę że w rok nasycę swoje zmysły GT6 i będę gotowy na przyjęcie GT7. Nawet za dwa lata, jeśli GT6 będzie sowicie dopieszczane DLCami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, muzyka w GT jest fajna, choć kiedyś wrzucali lepszą, mieliśmy Yello, Apollo 440, Mr.Natural, The Chemical Brothers, The Crystal Method, teraz już takich fajnych elektronicznych kawałków nie wrzucają, za to możliwość dodania własnej muzyki w GT5 to wielki plus wart co najmniej dwa normalne plusy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japończycy nie mają pojęcia o stylu.? Nie kompromituj się. To, że mają zupełnie inny styl niż reszta świata to nie brak stylu. Mi oprawa audio w każdym GT bardzo odpowiada bo wolę Mozarta czy Dead Mous5 niż umcy umcy fyfti centa czy Flo Ryda. Poza tym, samemu można wrzucić swoje kawałki do odtwarzania w grze.

AI słabe? To nie wiem jak nazwać to z F4 gdzie stojąc na środku jezdni, co drugi przeciwnik nie potrafi cie wyminac i zapierdala w nas centralnie bez hamowania.

A w sezonówkach dla ekspertów wcale nie jest tak łatwo.

A na model jazdy narzekają tylko lamusy. To nie burnout ani DD. Tu się jeździ a nie gra i rozpiernicza.

Co do GT7 to świetna wiadomość. Myślę że w rok nasycę swoje zmysły GT6 i będę gotowy na przyjęcie GT7. Nawet za dwa lata, jeśli GT6 będzie sowicie dopieszczane DLCami.

Japonczycy i styl to dwie odrebne rzeczy jak plus i minus.Wracajac do gry gadasz brednie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko, że GT7 będzie grą dla której kupię PS4. Dopiero wtedy, jak wyjdzie właśnie dzieło PD. Wcześniej nie muszę, wystarczy mi GT6 na PS3 :biggrin:  To odnośnie tej nudny w GT5  :rofl:

Odkąd dodali online w ostatniej odsłonie ta gra weszła w nowy wymiar (nie do końca udany technicznie, ale jednak) i mam tylko nadzieję, że poprawią stabilność i zarządzanie pokojami w nadchodzącej, bo na tym najbardziej mi zależy. Co zrobią w GT7 nawet mnie nie interesuje, bo co by nie wymyślili, to będzie tylko lepiej, więcej i dłużej, a ja z radością oddam im moje pieniądze. Spokojnie, poczekam. Rok? Dwa? Nie ma problemu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawełek, to że nie kumasz japońskiej czaczy to nie znaczy że Japończycy nie mają gustu. Ale nieważne - są gusta i guściki.

I co to znaczy ze gadam brednie? Wyjedź z jakimiś konkretami (tylko nie takimi ze gt6 to lipa bo nie ma zderzeń albo nie można przeciwnikowi podpierdolić fury jak w GTA :)) bo póki co nawet nie chcesz podać konkretów co do swojej jazdy w GT5. A to, że jeździsz od czasów psx to jeszcze nic nie znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak GT7 nie bedzie nowa jakością zbudowaną od podstaw, to ja pierdykam, Yamauchi może pakować manele i leciec szukać pracy na Zanzibar. Mam nadzieje że wyniki sprzedażowe GT6 dały im do myslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w fazie produkcji, w najlepszym wypadku wyjdzie już w w przyszłym roku. O najgorszym scenariuszu lepiej nawet nie myśleć :)

 

http://www.topgear.com/uk/car-news/gran-turismo-7-is-coming-in-2014-2013-11-20

 

Przyszly rok 2014 wcale nie jest najlepszym przypadkiem. Lepiej poczekac i dostac gre dopracowana.

Historia pokazuje (GT5, GT6) ze wydaja gre w trakcie rozwoju i patchuja ile moga.  Ja  swoja przygode zaczalem coprawda od GT5 AE ale poczytalem jak to wygladalo day one. Jesli chodzi o GT6 przesledzilem doniesienia i wiem ze kiedys kupie ale jakos nie mialem cisnienia na ta gre. Doceniam to co udalo zrobic sie w GT5 i bardzo gra mi sie podobala ale nie powiedzialbym o sobie fan serii.

Tak wiec wydaje mi sie ze lepiej zeby poczekali - info o 2014 pojawilo sie dziwnym zbiegiem okolicznosci dzien lub 2 po tym jak zapowiedziano Project CARS na konsole nowej generacji na jesien 2014. 

 

 

 

Jak GT7 nie bedzie nowa jakością zbudowaną od podstaw, to ja pierdykam, Yamauchi może pakować manele i leciec szukać pracy na Zanzibar. Mam nadzieje że wyniki sprzedażowe GT6 dały im do myslenia.

 

Az tak zle to mysle nie bedzie, biorac pod uwage ze szybko ogloszono GT7 na PS4 obawiam sie ze o nowej jakosci mozemy pomarzyc.

 

 

Czas pokaze jak bedzie GT7 wygladalo - sobie i innym graczom zycze aby spelnilo nasze wysokie jakby nie patrzec oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Az tak zle to mysle nie bedzie, biorac pod uwage ze szybko ogloszono GT7 na PS4 obawiam sie ze o nowej jakosci mozemy pomarzyc.

 

 

 

Dymanie mogło się sprawdzić przy przejściu z PSX na PS2 i niejako pomiędzy częścią 4 i 5 bo jednak 5-tka już była next-genowa więc nikt nie zauważył że to upgrade :) Ale ogólnie gracze dzisiaj są cwansi i bardziej wybredni, internet, szybki dostep do informacji, wieksze wymagania, to wszystko razem gra przeciwko Kazowi :) Jak nie będzie nowej gry to bye bye Polyphony. Konkurencja nie śpi :)

 

A co do szybkiej zapowiedzi też się tego obawiam ale jednocześnie mam nadzieję, że została oddelegowana grupa zespołu która dłubała jak nie przy nowym silniku, to przynajmniej jednocześnie przy powstawaniu GT6 przy gruntownym przemeblowaniu istniejącego. Tak najlepiej gdby z kodu zostało wyrzucone wszystko poza modelem jazdy. marzenia ale cóż... warto mieć nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konferencji zapowiadającej GT6 KAZ mówił że część prac od rozwojem silnika była prowadzona pod kątem jego elastyczności, tak aby łatwo skalował się na inne architektury (PS4).

Ja jestem pewien że pierwsze materiały z GT7 otworzą wszytkim kopary. PD jest zbyt dobre i zbyt ambitne aby nie wyszło z tego coś fantastycznego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PD jest zbyt dobre i zbyt ambitne aby nie wyszło z tego coś fantastycznego. 

 

O ile GT5 i GT6 uważam za bardzo dobre gry wyścigowe i obecnie najlepsze symulacje na konsole, tak niestety muszę się nie zgodzić z Tobą.

 

Obie te gry pozostawiają sporo do życzenia jeśli chodzi o samą "imersję" jazdy samochodem.

Nie wspominam już nawet o zerowym systemie zniszczeń, co w 2014 roku jest już praktycznie nie do pomyślenia. Gadanie Kaza, że się producenci nie zgadzają można między bajki włożyć.

Bo co? W GRID jakoś nie widziałem problemów, żeby rozsypać Lamob, Merca czy VW w drobny mak, a licencja na furę taka sama.

Do tego jeszcze ta wieczna sterylność. Wszystko jest zbyt czyste, ładne i kolorowe. Na dłuższą metę trochę to męczy.

To są wyścigi, gdzie jest syf, bród, łamiące się zderzaki i walające części po torze? A tymczasem jedziemy po drogach, które jakby dopiero co zostały wypucowane.

Zostają jeszcze odgłosy, samochody standard, zaciemnione kokpity, pudełkowy system kolizji, albo jego brak, i wiele wiele innych.

 

Wg mnie, to Gran Turismo 7 (nie mylić z prologiem) powinno zostać zrobione zupełnie od nowa, żeby miało możliwość zawalczyć o koronę.

Bo przy takich grach jak Project CARS, DriveClub czy The Crew, to trzeba pokazać coś więcej niż lśniące auta w blasku słońca.

Ja chcę czuć dynamikę! W GT nie ważne czy jadę 200km/h czy 50km/h, cały czas mam wrażenie, że się wlekę po tym torze.

Do tego te nieszczęsne odgłosy silników, które brzmią jak odkurzacze. Jakby to porównać z Shiftem, gdzie fury wyły jak szalone, to tutaj mamy jakieś mruczenie kociątka.

 

Wystarczy spojrzeć jak słabo sprzedało się GT6 i jak szybko poleciała jego cena, praktycznie w następnym miesiącu po premierzy już kosztował 125zł.

Jak PD nie przejrzy na oczy i znowu walnie samochodami "standard" w GT7, które będą odstraszać swoją tandetnością, wieczną sterylnością, brakiem edytora malowania samochodów i ogólnie nie pójdzie do przodu z tym tytułem, to niestety mogą zapomnieć o milionowej sprzedaży. Ludzie już nie są tacy głupi, przy GT5 wszyscy się rzucili, bo gry nie było chyba z 7 lat na rynku, to brali co było po prostu.

Teraz już tak łatwo nie będzie Kazowi...

 

Chociaż jak gość, który jeździ po świecie i nie potrafi nauczyć się angielskiego przez ponad 10 lat to chyba jednak o czymś świadczy :P

Oczywiście to już żart, żeby zaraz jakiś sztywny kij nie przyleciał i nie miał pretensji.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czego nie ma to jeden problem, drugi to to co jest, czyli cala masa archaizmow typu kupuje auto->are u sure?->czarny ekran->przejechanie przez auto oszalamiajacego dystansu 2m->czy chcesz go teraz uzyc?->powrot do menu. Albo tuning wizualny, gdzie mamy podglad real-time, a jak kupujemy juz dana czesc to znowu czarny ekran->kamera wykonuje pol obrotu wokol auta->powrot do menu. To samo wymiana oleju itd. itd., to wszystko jest fajne raz, dwa, gora dziesiec, ale juz po trzech dniach obcowania z gra staje sie mega meczace, czy naprawde az tak ciezko pominac te wszystkie zbedne aminacjie i zrobic proste buy->yes bez wychodzenia z menu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×