Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sądze że jak to konwersja z xboxa to będzie tak samo h...o chodziła jak reszta gier poza tymi co można policzyć na palcach jednej ręki czyli exclusivami na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sądze że jak to konwersja z xboxa to będzie tak samo h...o chodziła jak reszta gier poza tymi co można policzyć na palcach jednej ręki czyli exclusivami na ps3.

To jest Unreal Engine 3 - on juz zostal pomyslnie przeniesiony na PS3 - chyba ze developer cos ostro spartoli ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wyszło 3 miesiące po premierze na Xboxa to jeszcze bym zrozumiał. Ale ponad rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby wyszło 3 miesiące po premierze na Xboxa to jeszcze bym zrozumiał. Ale ponad rok?

też nie rozumiem - kto chciał to zagrał już, a kupować wersję na PS3, płacić ponad 200zł po to, aby przejść single jeszcze raz ? Multiplayera nie ma, więc żywotność będzie żadna tej gry...dziwne posunięcie twórców, zwłaszcza jak popatrzeć na listę tytułów zapowiadanych na koniec roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tak naprawde to gra jakich było już na pęczki grałem w nią troszke na pc i jakiegoś wielkiego wrażenia poza grafiką nie zrobiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps
też nie rozumiem - kto chciał to zagrał już, a kupować wersję na PS3, płacić ponad 200zł po to, aby przejść single jeszcze raz ? Multiplayera nie ma, więc żywotność będzie żadna tej gry...dziwne posunięcie twórców, zwłaszcza jak popatrzeć na listę tytułów zapowiadanych na koniec roku...

Nie każdy grał ;] chociaż nie będzie exclusivem xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co widzicie w tej grze moim zdanie nie jest taka atrakcyjna na jaką wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co widzicie w tej grze moim zdanie nie jest taka atrakcyjna na jaką wygląda

Musze sie zgodzic - gra wyglada ciekawie ale jest nudna do bolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wypisujecie brednie

Little Sister i Big Daddy to genialne postacie, których próżno szukać w innych grach. Do tego Rapture, klimat, desing świata, paluszki lizać. Właśnie klimat w tej grze jest przepotężny, do tego bardzo dobra fabuła. Dla mnie to jest najlepsza gra na X360 i najlepszy fps 2007. Rzadko trafiają się takie gry. Mam nadzieje, że druga część trafi w tym samym czasie na PS3 i X360 (chyba że Bill sypnie zielonymi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy czegoś nie widzicie , nie czujecie większej przyjemności szarpiąc w bioshocka na ps3 niż na piecu ?

tóż to coś genialnego ^^

i będą nowe dodatki ^^

absolutny must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w to wcześniej, więc jestem happy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sprawa tylko jak PS3 wygeneruje taką grafike jak na 360-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna sprawa tylko jak PS3 wygeneruje taką grafike jak na 360-tce

Daj sobie siana. Już kolejny Twój post zajeżdżający niechęcią do PS3.

Czekałem i wreszcie się potwierdziło Rapture or nothing!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chodzi o to czy ps3 pociągnie to czy tez nie, najlepsze jest to że 2K robi juz Bioshocka 2 i jak myslicie ? Kiedy pojawi sie Bioshock 2 na ps3 ? Ja mysle że przynajmniej poł roku po x 360.2K nie wyda dwóch czesci gry gdyz jedna popsuła by sprzedaż drugiej i tyle z jendej strony dobrze że ps3 dostanie Bioshocka z drugiej nie bo xboxowcy beda sobie grali w 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dno totalne a recenzenci sie tak zachwycali ze hoho.... toz to zwykla bezmyslna nap.... w ladnej grafie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra dno totalne a recenzenci sie tak zachwycali ze hoho.... toz to zwykla bezmyslna nap.... w ladnej grafie

grales ze tak mowisz ?

jedna z lepszych gier 2007 roku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra dno totalne a recenzenci sie tak zachwycali ze hoho.... toz to zwykla bezmyslna nap.... w ladnej grafie

Eeee... sorki facet ale z tego co wiem to BioShock jest FPSem. Według mnie każdy FPS to, jak Ty to napisałeś "zwykla bezmyslna nap...." (nawet te które lubię).

Czyli nie rozczaruje się, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak se mysle mogli by zrobic multiplayera ^^

wtedy mozna by bylo pograc se do swiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje że cena nie bedzie za wysoka (wkońcu nie jest to gra nowa) ponieważ do października zdąży sie nagromadzić wiele ciekwych tytułów i żeby w nie wszystkie zagrać to bym chyba musiał dwie zmiany dziennie "bawić" sie w pracy co by w te najciekawsze zagrać. Cena jak za lost planet byłaby stosunkowo dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost planet wypada atrakcyjnie cenowo bo raz cena jest okolo 150 zł a 2 multiplayer jest za darmo , ale za to mamy gorsza grafike i brzydszy blur, warto by bylo dac tego multiplayera bioshockowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grales ze tak mowisz ?

jedna z lepszych gier 2007 roku

Przelazlem na pc i absolutnie niczym mnie ta gra nie zachwycila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusta i gusciki... mnie rowniez ta gra nie zachwuca niczym, szczegolnie fabula...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przelazlem na pc i absolutnie niczym mnie ta gra nie zachwycila
Gusta i gusciki... mnie rowniez ta gra nie zachwuca niczym, szczegolnie fabula...

No cóż. Ja tam nie przełaziłem na PC (wątpię czy mój PC dałby radę nawet tą płytą zawirować nie mówiąc o graniu).

Ale oglądałem maaaaaaasę trailerów. Czytałem też massssssssę recenzji i jakoś wszędzie pisali o niej ciepło. Wiem że recenzje mało znaczą, i że trzeba samemu zawsze ocenić czy mi się to podoba or not. Tak więc (wiem że się tak zdania nie zaczyna ale zawsze fajnie brzmi;) ) postanawiam sprawdzić czy zrozumiem fenomen tej dziwnej produkcji

http://www.escapistmagazine.com/videos/vie...tion/4-BioShock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×