Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega nie ma pojęcia jakiegokolwiek i bzdurki plecie . To nie te czasy.

A wlasnie że wie co mówi ja mam X360 1,5 roku i sie zawiodłem. Raz poszedł do naprawy i dostałem od M$ z informacjami co sie zepsuło: Procek Napęd DVD Karta Graficzna Laser i wpizdu innych zeczy a i wramach odszkodowania dostalem 1 miech Xbox Live. (Xbox mi płyty rysował )

I dostalem ps3 na urodzinki i jestem zadowolony i nie wiem czy kupie Bio Shocka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(Xbox mi płyty rysował )

Super. Też byłbym zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos jest tak stary jak ja i tez zagrywal sie kiedys w System Shocki?

Shodan pamietam do dzis (nawet lata temu zrobilem sobie koszulke z wielkim logo SHODAN z przodu...) i to juz jest wystarczajacy powod, by kupic BS. No, moze Shock jest teraz bardziej konsolowy, liniowy i splycony, ale ma to tez swoje plusy. Nacisk jaki polozono tu na walke niesie ze soba duzo wieksza glebie niz w SS. Z klimatu to chyba cyberpunk bardziej mi sie podobal, ale za to mesh kulturowy w BS stoi wyzej jesli chodzi i wizje artystyczna. Bardzo kojarzy mi sie to z dobrym Dark City i tamtym laczeniem stylow architektonicznych, strojow i kultury amerykanskiej z roznych epok. BS to oczywiscie przelom 50/60 ale nie tak znowu do konca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos jest tak stary jak ja i tez zagrywal sie kiedys w System Shocki?

Shodan pamietam do dzis (nawet lata temu zrobilem sobie koszulke z wielkim logo SHODAN z przodu...) i to juz jest wystarczajacy powod, by kupic BS. No, moze Shock jest teraz bardziej konsolowy, liniowy i splycony, ale ma to tez swoje plusy. Nacisk jaki polozono tu na walke niesie ze soba duzo wieksza glebie niz w SS. Z klimatu to chyba cyberpunk bardziej mi sie podobal, ale za to mesh kulturowy w BS stoi wyzej jesli chodzi i wizje artystyczna. Bardzo kojarzy mi sie to z dobrym Dark City i tamtym laczeniem stylow architektonicznych, strojow i kultury amerykanskiej z roznych epok. BS to oczywiscie przelom 50/60 ale nie tak znowu do konca...

Ja, ja! Niestety jedynka mnie jakos ominela (chyba przez slabego peceta) ale dwojeczka byla wypasiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jednak przeszedłem demko dwa razy jak na razie, pierw się bałem tej gry trochę bo początek mnie przerażał jak ten ziom przed windą zabijał jakiegoś człowieka ;p Ale jednak gra nie jest straszna jak się okazało, zwykła strzelanka dla mnie choć nawet fajna, chodzisz i tylko zabijasz wrogów gdy ci jakiś wyskoczy, jednak pod względem strachu nic Silent Hill'a nie przebije o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra jednak przeszedłem demko dwa razy jak na razie, pierw się bałem tej gry trochę bo początek mnie przerażał jak ten ziom przed windą zabijał jakiegoś człowieka ;p Ale jednak gra nie jest straszna jak się okazało, zwykła strzelanka dla mnie choć nawet fajna, chodzisz i tylko zabijasz wrogów gdy ci jakiś wyskoczy, jednak pod względem strachu nic Silent Hill'a nie przebije o.O

Też mam podobne odczucia, ale tak czy inaczej- będę grał tylko w dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam podobne odczucia, ale tak czy inaczej- będę grał tylko w dzień

Ja pogram w nocy ;p Tutaj to dla mnie granie w Silent Hill'a w dzień to już masakra a w nocy nawet bym nie odpalił...

Najstraszniejszy motyw w 3 pamiętam jak kolega łaził po domu strachów pod koniec... Nigdy tego nie zapomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra jednak przeszedłem demko dwa razy jak na razie, pierw się bałem tej gry trochę bo początek mnie przerażał jak ten ziom przed windą zabijał jakiegoś człowieka ;p Ale jednak gra nie jest straszna jak się okazało, zwykła strzelanka dla mnie choć nawet fajna, chodzisz i tylko zabijasz wrogów gdy ci jakiś wyskoczy, jednak pod względem strachu nic Silent Hill'a nie przebije o.O

A to przy okazji spytam. Znasz jakieś fajne gry, przy których można poczuć dreszcze na skórze, ale bez potworów a'la Dead Space. Na takie obrzydlistwo nie mogę patrzeć. Wiesz chyba o co mi chodzi, Bioshock, RE5, czy HL2 to przykłady gier jakich właśnie szukam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Alien vs Predator

nie wiem czemu ale kampania marinem ma dla mnie niesamowity klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to przy okazji spytam. Znasz jakieś fajne gry, przy których można poczuć dreszcze na skórze, ale bez potworów a'la Dead Space. Na takie obrzydlistwo nie mogę patrzeć. Wiesz chyba o co mi chodzi, Bioshock, RE5, czy HL2 to przykłady gier jakich właśnie szukam

Czy znam fajną grę bez potworów która potrafi wystraszyć a'la Dead Space? "Na takie obrzydlistwo nie mogę patrzeć." Chodzi ci o Dead Space? A po chwili piszesz, że Bioshock... to przykłądy fajnych gier których szukasz.

A ja nic z tego nie rozumiem, pierw się pytasz o jakąś fajną grę w której można poczuć dreszcze bez potworów, a po chwili mówisz że szukasz gier takich jak Bioshock, RE5... w Bioshocku sa potwory przecież, zmutowane ludzie a w RE5 jeżeli ci o residenta chodzi są zombie (?)

Nie wiem o co chodzi ale może penumbra najnowsza cześć, horror pozbawiona potworów w przeciwieństwie do poprzedniczek (horror przygodówka) a z potworami to wiadomo że Silent Hill.

Namieszałeś ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to przy okazji spytam. Znasz jakieś fajne gry, przy których można poczuć dreszcze na skórze, ale bez potworów a'la Dead Space. Na takie obrzydlistwo nie mogę patrzeć. Wiesz chyba o co mi chodzi, Bioshock, RE5, czy HL2 to przykłady gier jakich właśnie szukam

Manhunt(!), Fahrenheit(!), Suffering, Prey(!), Doom3(!), Stalker, Fear, Condemned, Cold Fear, The Thing(!), Obscure, Alone in the Dark, Penumbra, Blair witch project i wiele innych, których sobie na ten moment nie mogę przypomnieć

Wykrzyknikami zaznaczyłem moich faworytów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o autentyczny strach w grze to nie ma lepszej jak Project Zero 2:Crimson Butterfly.

Gra świetna i tylko żałuję ,że niepotrafiłem jej odpalić w nocy.

Nawet seria SH mięknie-polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tom>Fahrenheit jest super ale pare razy sie wystraszyłem lub czułem dreszczyk na skórze np. u tej babci w domu(zapomniałem jak sie nazywa), a sie zdygałem nieźle jak koleś zamykał szafke i w lustrze sie jego ofiara pokazała, świetna gra XD A bioshock na początku sie wydaje straszny jeszcze w pawilonie medycznym można dreszczyk odczuwać ale później już nie jest strasznie czasami gra próbuje nastraszyć(np. u bezbolesnego dentysty xd) ale ja jakoś sie nie bałem śmiało grajcie w nocy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Manhunt(!), Fahrenheit(!), Suffering, Prey(!), Doom3(!), Stalker, Fear, Condemned, Cold Fear, The Thing(!), Obscure, Alone in the Dark, Penumbra, Blair witch project i wiele innych, których sobie na ten moment nie mogę przypomnieć

Jednak chodziło mi o gry na PS3 AtD? No nie wiem, zobaczymy jak ocenią wersję na czarnulkę

pips --> nie namieszałem Gra bez potworów, na które nie mogę patrzeć. Czyli mogą być gry z potworami, ale dopóki nie jest to obrzydliwe. Niestety przez te macki w RE5 mogę nei kupić tej gry. Miały być zombie, a wyszło jakieś gówno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o autentyczny strach w grze to nie ma lepszej jak Project Zero 2:Crimson Butterfly.

Gra świetna i tylko żałuję ,że niepotrafiłem jej odpalić w nocy.

Nawet seria SH mięknie-polecam:)

Ten bezbolesny potrafi dać popalić - grzebiesz sobie w szafce, zabierasz tonik, odwracasz się i..... padasz na zawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak chodziło mi o gry na PS3 AtD? No nie wiem, zobaczymy jak ocenią wersję na czarnulkę

Ha. Na czarną na razie tego typu gierek jak na lekarstwo. Jedyne co mi przychodzi na myśl to Sirens: Blood Curse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o strach i emocje to tylko "Silent hill 1" na PSX i "Call of Cthulhu" na xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się ta gierka podoba Szkoda że nie dali jeszcze plasmida lodowego do demka no ale cóż, a fajny jest filmik jak skończy się demko, podpalasz ziomówke z ognia ona biegnie skok w stronę wody, zatrzymuje się kamera jakieś napisy a po chwili wpada do tej wody a ziomek ją z prądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum 2K pojawiła się informacja że patch do BS poprawiający bugi pojawi się, lecz dopiero jakiś czas po premierze gry, szkoda bo będzie trzeba meczyc się jakiś czas z tymi niedociągnięciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszym rozwiązaniem będzie poczekać trochę jak już sie ten patch pojawi i wtedy kupić wtedy bioshock'a pewnie już będzie można wyrwać na allegro trochę taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj trzeci raz przeszedłem demo (a u mnie to bardzo rzadko się zdarza) i zauważyłem błąd. Kiedy jesteśmy w windzie i ten stwór zabił już swoją ofiarę, zniknął. Nie wiem, może tak miało być, ale o ile dobrze pamiętam to poprzednio szybko uciekł. A teraz po prostu bęc i zniknął. Jak w bajce, a Bioshock to chyba nie baja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj trzeci raz przeszedłem demo (a u mnie to bardzo rzadko się zdarza) i zauważyłem błąd. Kiedy jesteśmy w windzie i ten stwór zabił już swoją ofiarę, zniknął. Nie wiem, może tak miało być, ale o ile dobrze pamiętam to poprzednio szybko uciekł. A teraz po prostu bęc i zniknął. Jak w bajce, a Bioshock to chyba nie baja

Bo on robi bec hen wysoko w gore a nie ucieka, ja demko okolo 20 razy przeszedlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo on robi bec hen wysoko w gore a nie ucieka, ja demko okolo 20 razy przeszedlem

No to o to mi chodziło. On mi zniknął po prostu, poprzednio było widać, a teraz... nie :] nieważne, i tak gra świetna skoro mnie zainteresowała, mnie, który nie lubi żadnych gier typu horror i podchodzących pod ten rodzaj, czy ten który ledwo wyjrzał na świat i zauważył, że poza samochodówkami są jeszcze inne gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bioshock to nie horror może 1 level klimatyczny ale dajcie spokój ta gra to po prostu bardzo fajna strzelanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na forum 2K pojawiła się informacja że patch do BS poprawiający bugi pojawi się, lecz dopiero jakiś czas po premierze gry, szkoda bo będzie trzeba meczyc się jakiś czas z tymi niedociągnięciami.

Lipa

Wygląda na to, że pierwszego z październikowych hitów odpalę Dead Space'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×