Skocz do zawartości
ramirez19pl

Lista działających Headsetów z PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie odnośnie Sony Pulse

Takie jak tu na aukcji

http://allegro.pl/show_item.php?item=3770224431

Mam opcje kupienia ich na Amazonie

Nie znam się naprawdę wiec wole was poprosić o pomoc :)

Wiem ze na ta chwile w zetknięciu z konsola PS4 nie będą działać te słuchawki bezprzewodowo. Lecz czy po obiecanej aktualizacji w okolicach stycznia te słuchawki będą działać? Gdzieś już jakieś info było?

Jest to produkt Sony wiec jest nadzieja ale czy aby na pewno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te PX4 napewno fajne, ale nie podoba mi sie, ze ma mi wystawac kabel z usb na froncie, a do tego optyka mam juz zajetego.

Chcialem cos na kabelku, bo naprawde nie przeszkadza mi on wpiety w pada i ostatecznie zdecydowalem sie na dokupienie zalmana do moich CAL'i.

Dzwiek z nich jest bdb pod samym padem.

Polecam to rozwiazanie w cenie ok. 200zl.

Macie tu link:

http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/

Słuchawki super ,tez chciałem je kupić ,bo moje sony 7.1 padły . Testowalem i bylem naprawde pod wrazeniem ,no imiałem dylemat bo nie wiedziałem co wziąć Sony Pulse kosztowały 139 eur a te px4 152 euro więc różnica nie wielka , ale gdzie nie czytałem wszyscy mówili ze lepiej dołożyć i kupić cos naprawdę dobrego (astro a40) tak tez zrobiłem i nie żałuje :) jednak jakość dźwięku w astro bije wszystkie ,jedynie w tych px4 sa lepiej słyszalne kroki ale tylko minimalnie :) No i bajer z Bluetooth (telefon i muza) a reszta jak jakość wykonania ,jakość dźwięku , wygoda wygląd itp na plus dla astro ;)

Panowie mam pytanie odnośnie Sony Pulse

Takie jak tu na aukcji

http://allegro.pl/show_item.php?item=3770224431

Mam opcje kupienia ich na Amazonie

Nie znam się naprawdę wiec wole was poprosić o pomoc :)

Wiem ze na ta chwile w zetknięciu z konsola PS4 nie będą działać te słuchawki bezprzewodowo. Lecz czy po obiecanej aktualizacji w okolicach stycznia te słuchawki będą działać? Gdzieś już jakieś info było?

Jest to produkt Sony wiec jest nadzieja ale czy aby na pewno?

Ps duzo moich znajomych posiada sluchawki Pulse od sony i sobie chwalą,niestety u mnie to juz był drugi hs od sony i sie zrypał z dnia na dzień ,no i słyszałem ze te słuchawki mają jakąś wadę techniczną i lubią pękać w jednym miejscu koło tego kółka ile w tym prawdy nie wiem :) .W tych sluchawkach masz tez wibracje ale czy to az tak potrzebne? .Pulse nie miałem ale moge ci je porównać z 7.1 sony i te px 4 ,jezeli bym miał juz brać wybrał bym px4 wiecej możliwości i napewno lepszy dźwięk ,chyba ze masz wiecej kasiory bierz astro a40 ,chyba ze nie chcesz mieć kabla No to odpadają,ew a50 ale one wypadają gorzej od a40 :P. Wiem ze zachwalam ale jestem poprostu bardzo zadowolony bo słyszę żeczy których wczesniej nie słyszałem ;) pozdr Edytowane przez przemjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie :) tylko czy są jakieś wzmianki co do aktualizacji czy można je bezpiecznie kupić i poczekac na aktualizację?

Bo jak mam wydac a potem używać ich do kompa to się mija z celem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkie 3 wymienione przezmnie słuchawki działają z ps4 ,jedynie co musisz zrobic to mieć podpiety kabel pod pada zeby działał Headset :) w późniejszym terminie ma wyjść kolejna latka która umożliwi działanie bez kabla. Pozd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma zaznaczone wyjście na całość - wczoraj było ok a dziś lipa

 

w menu dźwięk jest dobrze słyszalny a gdy włączę grę jest cicho jak do tego dojdzie rozmowa to dźwięk z gry jest ledwo słyszalny

 

 

Jeszce sprawdzę jedno -  gdy miałem podłączone słuchawki miałem na wykończeniu pada - może to jest przyczyną

Pad już kończy się ładować i zaraz sprawdzę czy to było przyczyną i dam znać :)

 

Problem rozwiązany - przyczyną był rozładowany pad do jednej kreski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkie 3 wymienione przezmnie słuchawki działają z ps4 ,jedynie co musisz zrobic to mieć podpiety kabel pod pada zeby działał Headset :) w późniejszym terminie ma wyjść kolejna latka która umożliwi działanie bez kabla. Pozd

Ok czyli bedą działać w pózniejszym czasie bezprzewodowo a czy do Windowsa 8 na spokojnie podejda bezprzewodowo i bedą działać

?

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dempsey, Sony Pulse (nie Elite) nie działają na kablu bo takiego nie mają. Kabel służy im tylko do ładowania.

Natomiast pod Windows 8 działają ładnie ale jako stereo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie :) tylko czy są jakieś wzmianki co do aktualizacji czy można je bezpiecznie kupić i poczekac na aktualizację?

Bo jak mam wydac a potem używać ich do kompa to się mija z celem

Dempsey, Sony Pulse (nie Elite) nie działają na kablu bo takiego nie mają. Kabel służy im tylko do ładowania.

Natomiast pod Windows 8 działają ładnie ale jako stereo.

Kolego sephirot a mi sie wydaje ze jestes w błędzie bo słuchawki sony Pulsemaja w prawej słuchawce wtyczkę jack która podlaczasz do pada w ps4 ,a słuchawki które tej wtyczki nie maja to poprzedni model Sony wireless 7.1 ale to nie sa Pulse!

Edytowane przez przemjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Przemjol,

 

Chciałbym być w błędzie. Generlanie to jest zamieszanie z tymi słuchawkami.

 

Sony Wireless Headset 7.1:

http://i39.tinypic.com/5cd3ph.jpg

 

Te same słuchawki (już jako Sony Pulse):

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/78/81/70/3778817021

 

Sony Pulse (Elite):

http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/56/76/33/3756763305

 

...a na stronie Sony z akcesoriami, nadal jest oryginalna nazwa dla obu produktów, więc ktoś gdzieś coś spieprzył i teraz jest zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie, moze ktos ma na nie odpowiedz.

pytanie: czy jak podlacze moje Steelseries Siberie v2 przejsciowka 3,5mm jack na USB to bedzie to dzialac pod PS4 czy nie? Szkoda, zeby takie sluchawki sie marnowaly troche ;)

 

chodzi mi o takie cos:

 http://www.amazon.co.uk/Logitech-3-5mm-Jack-Audio-Adapter/dp/B0058P0I2C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT, posiadam Sony Wireless 7.1 i nie mogę pojąć tego FENOMENU, że oryginalne słuchawki SONY, które nie były najtańsze nie potrafią działać z newgenem. Po prostu jakiś żart. Liczę na jakąś szybką reakcję w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam słuchawki 7.1 Tritton z Hs na usb dałem za nie 700zł i ja słyszę wszystkich super a inni mnie strasznie cicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT, posiadam Sony Wireless 7.1 i nie mogę pojąć tego FENOMENU, że oryginalne słuchawki SONY, które nie były najtańsze nie potrafią działać z newgenem. Po prostu jakiś żart. Liczę na jakąś szybką reakcję w tej sprawie.

...mam nadzieję, że jest to tylko kwestia czasu i aktualizacji softu.

W kwestji słuchawek albo Sony ma nie dopracowany soft albo pojechało po całej linii.

Pocieszam się tym że w oficjalnym FAQ słuchawki na USB mają być wspierane więc ja wychodzę z założenia że wszystkie (oficjalne) słuchawki USB będą w rezultacie działać (bo za zewnętrzne firmy Sony nie może brać odpowiedzialności).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mam nadzieję, że jest to tylko kwestia czasu i aktualizacji softu.

W kwestji słuchawek albo Sony ma nie dopracowany soft albo pojechało po całej linii.

Pocieszam się tym że w oficjalnym FAQ słuchawki na USB mają być wspierane więc ja wychodzę z założenia że wszystkie (oficjalne) słuchawki USB będą w rezultacie działać (bo za zewnętrzne firmy Sony nie może brać odpowiedzialności).

Mam Razer Krakeny 7.1 na usb i działają znakomicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Przemjol,

Chciałbym być w błędzie. Generlanie to jest zamieszanie z tymi słuchawkami.

Sony Wireless Headset 7.1:

http://i39.tinypic.com/5cd3ph.jpg

Te same słuchawki (już jako Sony Pulse):

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/78/81/70/3778817021

Sony Pulse (Elite):

http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/56/76/33/3756763305

...a na stronie Sony z akcesoriami, nadal jest oryginalna nazwa dla obu produktów, więc ktoś gdzieś coś spieprzył i teraz jest zamieszanie.

Hmmm z tymi sluchawkami to jest jakis wałek bo pierwszy raz takie widze ,a wyglądają ewidentnie na te same co 7.1 . Nie wiem czy sony sobie od tak zmieniło ich nazwę po czasie z 7.1 na Pulse ,ale tych słuchawek nie moge w żadnym sklepie znaleźć . Moje 7.1 były z USA ale sa nazwane wireless 7.1 więc nie wiem , możliwe ze jest to zestaw z japoni albo gdzieś na inne kraje ale napewno nie Eu . W każdym bądź razie oboje mieliśmy racje ,bo ja mówiąc o sluchawkach Pulse miałem na mysli te elite,a ty mówiąc o Pulse miałeś racje bo te 7.1 nie maja kabla :) pozdr

Dobra poszukalem troche na temat tych słuchawek i wychodzi na to ze słuchawki pierwsze sony wireless 7.1 i słuchawki drugie sony wireless Pulse to te same słuchawki,jedyna różnica to w tych drugich aktualizowane oprogramowanie 7.1 i nic wiecej,tak więc prawdopodobnie słuchawki współpracują z aplikacja Pulse ktora mozna ściągnąć z PSN . Niestety te słuchawki także nie posiadają wtyczki mini jack ktora by umożliwiła jego działanie z ps4

Edytowane przez przemjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jednak Pulse Elite, myślałem też o turtle beach PX5 ale dostać chat cable to jakiś dramat teraz. Słuchawki Sony jak na razie spisują się dobrze czekam na update aby działały w pełni :]

Edytowane przez s-a-m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji ze jeszcze nie kupiłem i teraz myślę jednak nad Sony Pulse Elite

 

postanowiłem zapytać.Premiera ps4 już za nami Sony wprowadzi słuchawki dedykowane pod własnie tą konsole

Szukałem w niedziele i wynalazłem takie coś

 

http://www.game.co.uk/en/licensed-4g-wireless-gaming-headset-for-playstation-4-244769?pageSize=20&categoryIdentifier=577120

 

W niedziele było jeszcze napisane ze dostępne już za 3 dni dzisiaj widać ze już od dzisiaj są dostępne 

Cena 99 f wiec wychodzi podobnie co Elite

Nie widzę nigdzie w opisie 7,1 tak jak jest to w przypadku elite

 

Jeśli ktoś coś więcej o nich wie lub czytał i podzieli się tutaj :)
p.s.Lepiej poczekać i zobaczyć tak do świat jak się sprawa rozstrzygnie z tymi nowymi słuchawkami czy kupować Elite i mieć spokój ?

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem z xboxem słuchawek sennheiser hd 598 i mixampa, niestety żaden kabelek nie działał w połączeniu z PS4.

Ale się udało połączyć odpowiednie kabelki i działa to teraz idealnie. Mam regulację game/chat. Mnie słychać idealnie, sam słyszę też bardzo dobrze.

 

Zdjęcie jak to mniej więcej wygląda, można dzięki tej kombinacji podłączyć praktycznie każde inne słuchawki.

 

0l30.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji ze jeszcze nie kupiłem i teraz myślę jednak nad Sony Pulse Elite

postanowiłem zapytać.Premiera ps4 już za nami Sony wprowadzi słuchawki dedykowane pod własnie tą konsole

Szukałem w niedziele i wynalazłem takie coś

http://www.game.co.uk/en/licensed-4g-wireless-gaming-headset-for-playstation-4-244769?pageSize=20&categoryIdentifier=577120

W niedziele było jeszcze napisane ze dostępne już za 3 dni dzisiaj widać ze już od dzisiaj są dostępne

Cena 99 f wiec wychodzi podobnie co Elite

Nie widzę nigdzie w opisie 7,1 tak jak jest to w przypadku elite

Jeśli ktoś coś więcej o nich wie lub czytał i podzieli się tutaj :)

p.s.Lepiej poczekać i zobaczyć tak do świat jak się sprawa rozstrzygnie z tymi nowymi słuchawkami czy kupować Elite i mieć spokój ?

Niestety to nie sa słuchawki od Sony to jakaś firma 4gamers ps oni jeszcze maja co najmniej 10 headsetów do ps4 popatrz na ebay.de wpisz 4gamers moim zdaniem juz lepiej dolozyc i wziąść px4 pozdro

Używałem z xboxem słuchawek sennheiser hd 598 i mixampa, niestety żaden kabelek nie działał w połączeniu z PS4.

Ale się udało połączyć odpowiednie kabelki i działa to teraz idealnie. Mam regulację game/chat. Mnie słychać idealnie, sam słyszę też bardzo dobrze.

Zdjęcie jak to mniej więcej wygląda, można dzięki tej kombinacji podłączyć praktycznie każde inne słuchawki.

Ja mam swoje astro i Mixamp jakoś inaczej podłączone o_O ,optycznym z ps4 do Mixamp ,a z Mixamp słuchawki kabelkiem? Więc po co robić taki kabel.? Oswiecisz mnie ?:) Edytowane przez przemjol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego masz mixampa? Ja mam 5.8 tx (wersja 2012)

Podłączenie ps4:

ps4 - kabel optyczny - mixamp nadajnik

(opcja kabel usb - jack 3.5 do ps4 - nie działa, co chwilę zrywało)

wcześniej miałem kabel 2.5 mm (3piny) na 2.5 mm(3 piny) 

 

Wejście w mixampie jest 2.5 mm (3piny) pad ma 3.5 mm (4 piny) więc się inaczej nie dało a przejściówki nie działają bo w jacku od PS4 jest zamieniony mikrofon z uziemieniem.

 

Jak Ty masz to podłączone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kurier przywiózł z amazon.de Turtle Beach PX4 - pograłem kilka godzin i wszystko śmiga super :) dodam, że kupiłem je za 119 EUR w biegły wtorek, dzisiaj ich cena na amazonie to prawie 180 EUR o.O , popyt wpływa na cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turtle Beach EarForce XP500 działa na ps4??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego masz mixampa? Ja mam 5.8 tx (wersja 2012)

Podłączenie ps4:

ps4 - kabel optyczny - mixamp nadajnik

(opcja kabel usb - jack 3.5 do ps4 - nie działa, co chwilę zrywało)

wcześniej miałem kabel 2.5 mm (3piny) na 2.5 mm(3 piny) 

 

Wejście w mixampie jest 2.5 mm (3piny) pad ma 3.5 mm (4 piny) więc się inaczej nie dało a przejściówki nie działają bo w jacku od PS4 jest zamieniony mikrofon z uziemieniem.

 

Jak Ty masz to podłączone?

Ja mam mixampa z ps4 połączonego kablem optycznym a słuchawki bezpośrednio z mixampem kablem który był w zestawie. Ps moj Mixamp to model 2013 pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×