Skocz do zawartości
kill

Mamo, mamo, KUPIŁEM SOBIE PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, chyba nie zrozumieliście celu tego tematu :)

Tutaj chwalicie się już jak dostaniecie swoją konsolę, a cała reszta odnośnie zakupów w temacie "Gdzie kupić i za ile".

Szczególnie rzeczy typu "dzwoniłem do MM, powiedzieli że będzie PS5 na święta".

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już ma swoją "czwórkę"? Ja czekam do jutra aż otworzą Avans by tam wymienić swój kartonik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wasze sweet focie z Nadkonsolą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foty wrzucę potem. wróciłem z eventu , w moim mieście , w Danii było zaledwie 50 osób, więc nie było problemu z dostaniem konsoli. update z neta pobrałem więc na ten moment sieć się nie wiesza, jutro szersza relacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawajcie jakieś relacje po nocnym graniu jak grafika w grach jak konsolka, kurcze ciekawość mnie zżera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie gdzie kupiliśćie,za ile i jakiej produkcji są Wasze egzemplarze.

 

Podejrzewam,że sieć MM/Saturn będzie miała japońskie,pozostałe chińskie (tak było jak ostatnio kupowałem PS3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kumplem byliśmy w EuroRTVAGD i kupiliśmy bez problemu, później weszliśmy do Saturna i na półkach zalegały u nich konsole Ps4.

Empik standardowo miał biede i sprzedawcy sie nas pytali skąd my mamy Ps4 XD

MM też miał konsole ale na wykończeniu...jakies ostatnie 20 sztuk.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wreszcie mam :D !

Avans, 1799, killzone 279 choć wczoraj miało być 249 i nfs dokupie na SEN za 279

wow, dobra trzeba otworzyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej produkcji konsole? Chińskie czy Japońskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel trafił Japońską ale znajoma polosowała Chinola...więc to jest losówka i nie jest z góry ustalone że Eu dostało tylko konsole z KKW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam trochę i poszukam Japońca. Dzwoniłem do MM w swojej miejscowości (Rzeszów) i miła pani poinformowała, że tłum ludzi wbiegł na sklep i wyczyścił zapas w 30 sekund :D Poczekam sobie najwyraźniej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już mam. We Wrocku w Magnolii rzucili jakieś 40 sztuk. Czekało około setki chętnych. Elegancko wpuszczali po jednej, dwie osoby. Dostałem przedostatnią. Niestety golas za 1699 zł. BF4 za 249zł. Produkcja niestety chińska. Ale zawsze jest gwarancja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam trochę i poszukam Japońca. Dzwoniłem do MM w swojej miejscowości (Rzeszów) i miła pani poinformowała, że tłum ludzi wbiegł na sklep i wyczyścił zapas w 30 sekund :biggrin: Poczekam sobie najwyraźniej

 

Jechałem koło 8 na zalesie i było tylko 3 osoby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gdanskim saturnie we wrzeszczu byla masakra. Ale czasami człowiek sie dopasowuje do tłumu jak chce cos kupic a bieglem jak szalony:) było wesolo i sie udalo.myslę xe byla z setka ludzi a konsol 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem koło 8 na zalesie i było tylko 3 osoby :biggrin:

Dziwne. Bo jak zadzwoniłem to mi wmawiali ze minute po otwarciu juz nie bylo zadnej  :P Moze sprzedawcy wyczyscili albo mieli tak malo

Edytowane przez Maciek26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna jak za komuny 30 sztuk towaru a 100 osób chętnych

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kumplem byliśmy w EuroRTVAGD i kupiliśmy bez problemu, później weszliśmy do Saturna i na półkach zalegały u nich konsole Ps4.

Empik standardowo miał biede i sprzedawcy sie nas pytali skąd my mamy Ps4 XD

MM też miał konsole ale na wykończeniu...jakies ostatnie 20 sztuk.

U mnie to samo - jak rano podjechałem mięcho na obiad kupić to z czystej ciekawości wstąpiłem do Euro. Premierowy szał i krwawą wojnę o PS4 najlepiej chyba obrazuje ten gif:

tumbleweed.gifpi

piątka wszystkim preorderowiczom    :thumbsup:

 

edit: Swoją drogą widzę właśnie że jest dedykowany temat od zakupów i po wpisach i relacjach nie da się nie odnieść wrażenia że MM jednak jest dla idiotów...

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym mieście jest inaczej ;)

 

Osoby, które mają już konsole z MM, Euro, ME, itd. niech koniecznie piszą jaką mają wersję, czy Chinol czy Japończyk :)

Jak ktoś ma z Amazonu to proszę też napisać, bo ja też będę miał właśnie stamtąd i jestem ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel właśnie mi meldował że bez żadnej spiny kupił w Saturnie i wieczorem libacja + unboxing, więc jak się dowiem gdzie składana to napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×