Skocz do zawartości
kill

Mamo, mamo, KUPIŁEM SOBIE PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

Niezmiernie się cieszę, że w pierwszy dzień świąt zamówiłem swój zestaw PS4 + Knack za 385 funtów (389 z przesyłką) w brytyjskim sklepie Argos. Z dostępnością w UK jest co raz lepiej a 1-2 tygodnie przed świętami co rusz pojawiały się konsole czy to na Amazonie czy to w Argosie czy w innych sklepach. Naprawdę warto często obserwować stronę Stock Informer UK! 

 

Zdecydowałem się na Knacka ponieważ mój szwagier ma PS4 z Killzone: SF, a jako że on gra tylko w fifę i ma 5 letnią córkę - po przejściu Knacka wymienie się z nim :) Każdy będzie szczęśliwy.

Teraz tylko dokupić kamerkę i AC IV: Black Flag i czekać do 31 grudnia aż przyjdzie PS4 :biggrin:

Edytowane przez Marcossik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Ja swoją kupiłem w EURO w piątek 13 :biggrin: grudnia. Edycja Gracza (2 pady, kamerka i KillZone). Cena 2399zł. Do tego dokupiłem Fifę 14, a jutro NFS. Na święta będę miał co robić :)

Jeśli chcecie kupić np. w Euro to nie warto sprawdzać stanu na ich stronie. Wg tego np. w Lublinie w Tesco nie ma. Poszedłem na piechotę - leżą 4szt. ...

Tak jak pisałem kupiłem swój zestaw za 2399zł. Dziś kupując w tym samym sklepie NFSa dowiedziałem się, że miałem fart, ponieważ ten zestaw powinien kosztować 2699zł... Dzięki Bogu piątek 13tego był dla mnie szczęśliwy, a pechowy dla nich :biggrin:

Dziś zestaw w Euro z Killzonem i dwoma padami (bez kamerki) kosztuje 2599zł. To ile z kamerką..?

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyrwałeś o 2 stówki lepiej niż Ja,za taki sam zestaw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udalo sie wyhaczycz golasa w premiere w mm za 1790zl :)

b10869677054.jpg

Edytowane przez Rambo8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

na samym początku się przywitam - mam na imię Krzysiek i od paru dni posiadam PS4.

Jest to moja pierwsza konsola od Sony. Z innych mam też x360, ale grałem na nim raczej sporadycznie (dużo więcej na PC).

 

Na samym początku miałbym pytanie do bardziej doświadczonych - czy poniższe umiejscowienie konsoli będzie ok?

aCsvoUos.jpg

Jak na razie grałem conajwyżej 1-2h w KZ i po pewnym czasie wentylator był dość głośny, ale nie jakoś strasznie - coś podobnie jak x360 fat.

Jedyne co mnie zastanawia to czy ta ~3cm listwa z tyłu na dole nie będzie blokowała odpływu powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie same odstepy, konsola pracuje kolo 5 godzin dziennie z czego granie okolo 2 godzin a reszta to przegladarka, IGN, stan czowania... i tak od 2 miesiecy. Gram glownie w bf4, zdarzaja sie maratony po 5 godzin, konsola pracuje cichutko i sie nie grzeje. Nie zaobserwowalem zadnych niepokojacych objawow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie same odstepy, konsola pracuje kolo 5 godzin dziennie z czego granie okolo 2 godzin a reszta to przegladarka, IGN, stan czowania... i tak od 2 miesiecy. Gram glownie w bf4, zdarzaja sie maratony po 5 godzin, konsola pracuje cichutko i sie nie grzeje. Nie zaobserwowalem zadnych niepokojacych objawow.

 

cichutko to pojęcie względne...

Możesz to do czegoś porównać?

 

Moja wydaje w najgorszych momentach (Killzone) hałas porównywalny do X360 fat w wymagającej grze (np. GTAV).

Jednak jest od X360 zdecydowanie cieplejsza (obudowa) i wypuszcza z tyłu cieplejsze powietrze.

Żadnych złych objawów typu zwiechy, resety czy czerwona kontrolka nie mam, jednak trochę niepokoi mnie, że sprzęt się tak grzeje. Myślę już w perspektywie lata i upałów, które pewnie podniosą temp. w pokoju nawet o 10 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×