Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dla osób którzy mieli niefart trafić na wadliwe jednostki.

 

//kill

edytowałem temat, zrobimy z tego help desk ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też dźwięk trzeszczał przy intrze do Killzona ?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to pewnie wina doczytywania/wgrywania się plików...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sie wystraszylem, ze pierwsze konsole umieraja - puki co moja sie mocno nie grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum psxextreme już się pojawiły informacje o pierwszych "ofiarach".

Jak na razie dwie sztuki.

Edytowane przez Kraven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum psxextreme już się pojawiły informacje o pierwszych "ofiarach".

Jak na razie dwie sztuki.

 

Coś konkretnie nie działa czy ogólnie cała konsola się nie odpala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

 

Na podstawie tego co te osoby napisały i wrzuconych zdjęc to mają jakieś problemy z GPU (najprawdopodoniej).

Brak obrazu, wyświetlana jest tylko kratka/"szachownica".

Jednej osobie taka sytuacja przydarzyła się po 6h użytkowania, a druga miała tak od chwili podłączenia.

 

Aktualizacja

 

Już jedna osoba napisała, że problem się sam naprawił i konsola działa.

 

Edytka

A tu nowość, a właściwie inny problem z którym ktoś się spotkał

 

http://www.youtube.com/watch?v=GjD21hsEIZw

Edytowane przez Kraven
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Spotkała mnie nieprzyjemna historia której nikomu bym nie życzył.

Po tym wszystkim wyczekiwaniu zamieszaniu z preorderami i dostępnością PS4 udało się kupić w dniu premiery mimo głosów że pierwsze to będą kaszany że składane na szybko bo ich terminy i ilość cisnęły, że dywersji Chińskich studentów itp.  bo czym się przejmować jest gwarancja 2 lata i co sie okazało.

Konsola po około 3 godzinach działania umarła zdążyłem pobrać poprawkę do OSu, zdążyłem pobrać 600 MB poprawkę do BF4 i ja zainstalować przejść w międzyczasie 2 mapki w SP i po zainstalowaniu poprawki do BF4 konsola się jakby zrestartowała zdążyłem zobaczyć logo EA i zgon.

 

Awaria wygląda tak że konsola nie pozwala się włączyć ani wydać płyty w napędzie, po podłączeniu do zasilania i naciśnięciu POWER na chwilę zamruga na niebiesko ze środa słychać takie pstryknięcie jakby przekaźnika i nic dalej się nie dzieje konsola nie reaguje na nic trzeba ją odpiąć od zasilania i ponownie można nacisnąć POWER konsola mrugnie na niebiesko i koniec.

Myślałem że się przegrzała więc ją przechłodziłem ale objaw ten sam jak w/w. konsola troszkę była ciepła ale nie aż tak jak może być ciepły inny sprzęt np. laptop na full obciążeniu - więc to nie to może zasilacz HGW.

 

co ciekawe wcześniej miałem PS3 i z tego co przypominam sobie to miałem taką samą albo podobną awarię że się nie włączała i tak zamrugała i dead i płyty nie oddawała - oddałem na gwarancji i naprawili po tym problemu nie było ale to się stało po prawie 2 latach intensywnego katowania konsoli a nie po 3 godzinach.

 

doszukałem się nr. telefonu do wsparcia PS4 - 801230000 i pani mi tam powiedziała że jak komuś się zepsuje w dniu premiery to wymieniają na nową tylko trzeba zadzwonić na serwis nr. telefonu 224282912 ale tam pan mi powiedział że niczego nie wymieniają ale naprawiają ( bo coś się mi przypomniało że takie bajery to w USa a nie w kraju białych niedźwiedzi ) więc dzwonię do pani i pani potwierdza że co mówi serwis to tak jest więc co mi pozostało oddałem konsolę do sprzedawcy  i tu jak nic miesiąc w plecy !!!!!

 

reasumując - zapowiedziałem żonie przed dzisiejszym dniem że mogą być 2 scenariusze albo będę szczęśliwy bo będzie konsola albo totalnie wkurwiony bo nie będzie i okazało się że nie przewidziałem 3ciego wariantu że będę totalnie heapy a po tym na maxa wkurwiony wręcz zirytowany całą sytuacją i na dodatek taki bez silny !!!

sorry za to wypracowanie pozdrawiam AjaS

PS. spróbuje napisać do Sony w tej sprawie może coś dadzą na otarcie łez bo na dodatek aktywowałem triala 14 dni PSN+ a konsoli niet !!!!

Edytowane przez AjaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to chyba coś u mnie nie gra :) albo jestem głupi :)

Konsola dzisiaj 2-3 odpalana wszystko ok teraz wieczorem siadam i zapalam konsole zapala się pokazuje logo pleja dioda na konsoli na niebiesko i konsola sie gasi.Wiecie coś o tym ?

 

Chyba mnie zaraz roz...... 

 

Moze pomoze ten tryb awaryjny wie ktoś jak to robić ?

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje...wpadł Ci prawdopodobnie model z uszkodzonym HDMI które nie wysyła sygnału do TV...sprawdź czy kable sie nie poluzowały albo coś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to chyba coś u mnie nie gra :) albo jestem głupi :)

Konsola dzisiaj 2-3 odpalana wszystko ok teraz wieczorem siadam i zapalam konsole zapala się pokazuje logo pleja dioda na konsoli na niebiesko i konsola sie gasi.Wiecie coś o tym ?

 

Chyba mnie zaraz roz...... 

 

Moze pomoze ten tryb awaryjny wie ktoś jak to robić ?

Ale wchidzi do menu systemu czy nie ??? może coś ze złym zamknięciem systemu albo stanu wstrzymania możesz wejść do trybu serwisowego i tam podziałać 7 sec przytrzymać POWER

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Curde mam szczescie :) bez kitu....

 

Wszedłem to trybu serwisowego przywróciłem ustawienia fabryczne i nic .... popatrze za chwile z tymi kablami chyba mnie krew zaleje.Mam rozumieć ze to ten defekt na który cierpieli ludzie w Stanach ?

 

Macie namiary na infolinie sony i mail ? tak aby zgłosić problem ?

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem z ps3. Przyczyna okazała się blacha. Miałem router w innym pokoju. Po przeniesieniu wszystko śmigało idealnie. Ps4 podłączyłem kablem żeby w pełni korzystać z remoteplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Curde mam szczescie :) bez kitu....

 

Wszedłem to trybu serwisowego przywróciłem ustawienia fabryczne i nic .... popatrze za chwile z tymi kablami chyba mnie krew zaleje.Mam rozumieć ze to ten defekt na który cierpieli ludzie w Stanach ?

 

Macie namiary na infolinie sony i mail ? tak aby zgłosić problem ?

 

Wal do sklepu gdzie kupiłeś konsole i heja, oni zrobią resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem to trybu serwisowego przywróciłem ustawienia fabryczne i nic .... popatrze za chwile z tymi kablami chyba mnie krew zaleje.Mam rozumieć ze to ten defekt na który cierpieli ludzie w Stanach ?

 

Macie namiary na infolinie sony i mail ? tak aby zgłosić problem ?

Wyżej kolega wypisywał numery telefonów na infolinię i do serwisu. Niestety infolinia od poniedziałku do piątku od 10 do 18:00 pracuje. 

Mi to wygląda na typowy BLOD (Blue Light Of Death), czyli ten klasyczny problem, na który cierpieli w Stanach. Dziwne jest to, że nie dzieje Ci się to od razu, tylko po 2-3 razie od odpalenia. Bo z tego co czytałem, jeśli problem występuje to od razu, od początku. Zmień kabel HDMI. Jak nie będzie śmigać, to do sklepu i wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem z ps3. Przyczyna okazała się blacha. Miałem router w innym pokoju. Po przeniesieniu wszystko śmigało idealnie. Ps4 podłączyłem kablem żeby w pełni korzystać z remoteplay

Mam siłe sygnału ok 80% i jest to jedyny sprzęt który ma jakiś problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×