Skocz do zawartości
PlastikowySmalec

Co was denerwuje, czego wam brakuje w PS4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak innym ale mi brakuje dzwięku wpadającego trofeum... 'ding' :)

Edytowane przez leszkoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak innym ale mi brakuje dzwięku wpadającego trofeum... 'ding' :)

Trzeba zresetować ustawienia konsoli. Niektórzy nie wiedzieć czemu tego dźwięku nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrestartowałem i rzeczywiście - pomogło! Cóż to za piękny dźwięk.. :))

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez leszkoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj póki co jest tego troche.

-brak możliwości odtwarzania muzyki

-brak możliwości odtworzenia np. filmu z pendrive

-brak powiadomień kto się zalogował, kto się wylogował (chyba że da się to włączyć tylko nie wiem jak )

-jak jestem wylogowany z psn to w trofea też nie wejde

-brak automatycznego wyłączenia konsoli po zakończeniu pobierania

-bateria w padzie krótko trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz gdy skończysz pobierać.Wyłącz gdy skończysz pobierać.Wyłącz gdy skończysz pobierać.Wyłącz gdy skończysz pobierać.Wyłącz gdy skończysz pobierać.Wyłącz gdy skończysz pobierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale całkowicie chcesz wyłączać system czy przechodzić w czuwanie po pobraniu?

Edytowane przez tomekagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zresetować ustawienia konsoli. Niektórzy nie wiedzieć czemu tego dźwięku nie mają.

nie trzeba restartować czy przywracać ustawień, ja nie miałem tego dźwięku, trzeba włączyć w ustawieniach dźwięku - tam gdzie jest opcja włączania muzyki w systemie i dźwięku klawiszy czy jak to tam się nazywa, nie miałem tego zaznaczonego a po zaznaczeniu ding od razu był słyszalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba restartować czy przywracać ustawień, ja nie miałem tego dźwięku, trzeba włączyć w ustawieniach dźwięku - tam gdzie jest opcja włączania muzyki w systemie i dźwięku klawiszy czy jak to tam się nazywa, nie miałem tego zaznaczonego a po zaznaczeniu ding od razu był słyszalny

Czyli trzeba miec wlaczona muzyke w tle i dzwiek klawiszy zeby byl dzwiek trofeow? Slabe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem nowego chyba jak dla mnie największego minusa. Korzystając z remoteplay nie działa mikrofon ze słuchawek podpietych do vity. Oby to poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie można zobaczyć w co rodzinka gra. Nie można napisać, bo nie wiadomo czy ktoś jest :/

...ja to obchodzę używając aplikacji na Androida która widzi wszystkich i fajnie się przez nią pisze wiadomości :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak na razie największym minusem jest przeglądarka. Myślałem, że będzie lepsza, szybsza, obsługująca więcej formatów/odtwarzaczy online niż ta na PS3. Niestety tragedia. PS3 używałem często, żeby sobie oglądać seriale na dużym ekranie TV a teraz błąd wyskakuje przy każdej próbie odtworzenia. O tym, że nie można kolejkować downloadów nie wspominam ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przeglądarka to jakaś porażka. Mam nadzieję, że dodadzą przynajmniej obsługę Adobe Flash.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcieliscie miec domowe centrum rozrywki bylo kupic xbox one ;) od neta mam maca, a od filmow kino domowe, a do gier ps4 hehe

Edytowane przez Czarnuchh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jak się kupuje produkt tej samej marki z wyższej generacji to człowiek nie spodziewa się regresu w podstawowych funkcjach sprzętu.
Też mam kompa, tablet, kino domowe itd., ale wolę seriale online (które w PL będą za rok) oglądać na TV niż na mniejszych wyświetlaczach pozostałych urządzeń. Na PS3 się dało i dziwi mnie, że PS4 nie ogarnia funkcji, którą ogarnie każdy smartphone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLNA i odtwarzanie własnej muzyki ma być w pierwszym kwartale 2014 roku.

Tak samo w styczniu ma być obsługa Sony Pulse Elite.

Sam używam DLNA z PC, ale akurat bezpośrednio z TV bo PS3 nie wyrabiało pryz full hd. Jak PS4 będzie miało MP3 i DLNA i jeszcze obsługę moich słuchawek  to będę w niebo wzięty i PS4 będzie dla mnie prawdziwym centrum domowej rozrywki.

 

Co do przeglądarki i to co obsługuje a czego nie, to flash już nie jest oficjalnie wspierany nawet na smartfonach ;)

Nie spodziewajmy się cudów. PC nam to nie zastąpi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiscie denerwuja ceny w PS Store .... wiadomo cos czy obniza te ceny gier ? wersja cyfrowa powinna byc tansza od pudelkowej a nie na odwrot :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to bym nie liczył :).
Chociażbyś sobie to logicznie tłumaczył (brak transportu, drukowania, tłoczenia, magazynowania itd.) to i tak ceny były i są wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że Sony udostęni możliwość mieszania dzwięku gry z tym z party pod jedno wyjści HDMI !!!

Edytowane przez AjaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że Sony udostęni możliwość mieszania dzwięku gry z tym z party pod jedno wyjści HDMI !!!

 

również trzymam za to kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było mieć możliwość sprawdzenia ile godzin w dany tytuł się przegrało. Takie ogólne statystyki, które widzą nawet nasi znajomi. Coś a'la X-fire z PCta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaż jest imprezka i jest kamerka to nie można się widzieć jak to chociaż jest na ps3....a powinno to być przecież w standardzie:(

Edytowane przez nemesis0_PL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko dodadzą. Dajcie im czas. Myślę, że w 2014 zobaczymy przełom i za rok wspomnicie te słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przeglądarka to jakaś porażka. Mam nadzieję, że dodadzą przynajmniej obsługę Adobe Flash.

 

szczerze to wątpię czy dodadzą Flash-a. To umierająca technologia i wielkie koncerny po kolei wycofują się z jej wspierania. Najpierw apple, teraz google. Imho stronki które cały czas są we flashu powinni już dawno zostać przepisane pod HTML5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×