Skocz do zawartości
dext3rr

"Share" your stuff!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako iż taki temat jeszcze nie powstał, to proponuję zrobić użytek z "Share button" i umieszczać w tym temacie zdjęcia i filmiki z PS4 udokumentowane właśnie przy pomocy tej funkcji. Wiele osób (w tym ja) niezdecydowanych na zakup pewnie chciałoby zobaczyć jak gry wyglądają "na surowo", z perspektywy normalnego gracza, a nie reklam i treści wrzucanych przez Sony itd. Wiadomo, że takich rzeczy pełno w googlach, ale co na forum to na forum. :) Także dzielcie i chwalicie się Waszymi headshotami, bramkami, pięknymi widokami etc. Proponuję podpięcie i byłoby fajnie gdyby posty zawierały w sobie coś z tematu lub ewentualne komentarze do dodanych zdjęć/filmów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś miał problem z działaniem przycisku Share? Tzn nie wiem czy to problem czy może zrobiłem coś źle ale wczoraj w nocy grałem w Fifę 14, najpierw na arenie trenowałem sobie przez jakieś 20 minut różne elementy gry a następnie odpaliłem mecz online który w sumie trwa około 15 minut. Po meczu chciałem udostępnić na Facebooku cały mecz więc nacisnąłem share, zaakceptowałem, plik został wysłany i na Facebooku pojawił się materiał z mojego treningu na arenie:/

Z tego co kojarzę to miało być zapisywane ostatnie 15 minut .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze kampienie jak lezalem w lozeczku:

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=624671690928007&l=2169983634129400895

Ta snajpa nie ma praktycznie zadnego recoila 2 strzaly na sekunde i kill.

 

 

Teraz pewnie dzieki share bedzie od zarabania nowych youtuberow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto moje screeny z gry z synem w fifę:

EQ6nzc7.jpg

 

no6LZUV.jpg

 

Młody ma przegrane setki godzin w Ffiy na PS3 i bardzo sobie chwali nową odsłonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z nagrywaniem, nie ma dzwieku :( cos trzeba przestawić czy jak?? Obraz ladny ale bez dzwieku

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnął ktoś nagrywanie filmików? Klikam przycisk dwa razy, a i tak nic nie ma - nagrywa tylko kilka sekund...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można mieć wszystkiego jak mawiał Pan, w związku z czym u mnie pojawia się błąd podczas próby transmisji. Po kilkunastu sekundach wywala utracenie połączenia z serwerem:

CE-35235-8

Jak na razie nikt nie wie co to i jak to naprawić :)

 

Obszerniejszy Temat na Forum US jakby ktoś się tez z tym borykał:

http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-4-Support/Twitch-error-CE-35235-8/td-p/42126513

 

Wszystkie podane recepty nie działają ofc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na moje filmiki:)

 

Pierwszy to stały fragment gry opracowany na arenie i wykorzystany w meczu online:

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=773861762639744&fb_action_ids=773868829305704&fb_action_types=psnfeed%3Ashare&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

 

Drugi to nic specjalnego, również mecz online i przekaz że zawsze gramy do końca:)

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=773871495972104&set=vb.100000477837799&type=3&permPage=1

 

Oglądać w HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zadam z innej beczki - czy można sharować z dema jakiegoś np. Fifa 14?

 

Tak można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sezon fifki uważam za otwarty, cyborgowy gol na początek w sparingu, sory Velius to był Cristiano ;)

 

oglądać HD http://www.facebook.com/photo.php?v=1398116493765285

 

Kurcze na prawdę świetnie to wszystko wygląda. Uwielbiam FIFĘ i zawsze mi brakowało udokumentowania mega akcji, albo bardzo emocjonujących meczów. Już się nie mogę doczekać aż dostanę PS4 w swoje łapska. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, w jaki sposob dziala udostepnianie? po jakiejs fajnej akcji mogę wcisnac share i on ma w pamieci ostatnie 15 minut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można przycinać, bo wybraniu filmu do udostępnienia możesz wybrać opcję prztnij i uruchamia się bardzo prosty edytor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak można usunąć zapisany filmik? Nacisnąłem SHARE, jestem w "bibliotece" filmików ale nie widzę żadnej opcji, która by mogła pomóc w usunięciu wideo. Nie wiem gdzie tego szukać, a przydało by się - jeden filmik z którego nie będę korzystał waży 750mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść na swój profil i pod avatarem masz 3 małe ikonki.

Ostatnia z nich to folder gdzie masz zapisane filmiki i zrzuty ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oglądam wasze filmy i zajefajnie to wygląda graficznie !!! Nie moge juz się doczekać mojego szatana :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×