Skocz do zawartości
dext3rr

"Share" your stuff!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam problem jak naciskam share to wcale nie mam tam nagrane ostatnich 15 minut. Zanlazlem żeby włączyć nagrywanie ręcznie można nacisnąć share dwa razy ale jak to nagrywanie zatrzymać? Jak nacisnkam jeszcze raz dwa razy to to co się nagrywalo wcześniej się kasuje

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja również coś udostępnię :).

Screenshot z darmowego weekendu z Call of Duty: Ghosts.

 

Call-of-Duty-Ghosts.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moi drodzy.

 

Moge wam zaprezentować 1 film który zrobiłem w całości za pomocą programu ShareFactory - razem z edycja muzyki. Wiem, że jest parę niedociągnięć,ale naprawdę włożyłem w to kilkadziesiąt godzin pracy. Mam nadzieje, ze się wam spodoba:)

 

 

ps. Program jest dość niestety ograniczony puki co i nie do końca osiągnąłem to co chciałem, poza tym nie wiem czy wy tak macie, ale czasem klipy po wrzuceniu  przejść i efektów same się skracają odrobinę bądz wydłużają się... nie jest to dużo ale ponowne przestawianie wszystkiego i sprawdzanie każdego klipu jest dość męczące. Męczy mnie tez ta urywająca się muzyka, pozostaje chyba tylko edycja przez komputer i jakiś program.. mam nadzieje, że Sony będzie poszerzać game możliwości tego programu, bo naprawdę warto. Fun jest 1 klasa = ) 

ps.s. Jeszcze jedno :) aby "napis" trwał tylko tą chwilę na której wam zależy (np w trakcie konkretnej sceny) należy podzielić klip i dopiero pod dany fragment przypisać tekst ( teraz już wiem ). 

Dzięki za dobre słowa.

Edytowane przez zibenn
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..nagrywalem filmik i pupa. Klikniecie dwa razy share pokazalo mi ze obraz nagrywa lecz po wyjsciu do menu glownego nic nie mam, brak filmiku. Jakies sugestie? ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale chyba jeszcze trzeba kliknąć raz na zakończenie nagrywania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwukrotnie naciśnij przycisk SHARE na początku sceny, która ma być zapisana, a następnie ponownie naciśnij przycisk SHARE na końcu danej sceny. Jeśli nie naciśniesz przycisku SHARE na końcu danej sceny, rejestrowanie będzie trwać do osiągnięcia maksymalnego czasu trwania klipu wideo, jaki został ustawiony, a następnie klip wideo zostanie zapisany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

FIFA 14 - BESTCam :)

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem jak naciskam share to wcale nie mam tam nagrane ostatnich 15 minut. Zanlazlem żeby włączyć nagrywanie ręcznie można nacisnąć share dwa razy ale jak to nagrywanie zatrzymać? Jak nacisnkam jeszcze raz dwa razy to to co się nagrywalo wcześniej się kasuje

...

 

Na samym początku, po zakupie, ustawilem (jest taka mozliwosci w opcjach) sobie SHARE w taki sposób, ze jedno kliknięcie robi SS, dwa kliknięcia ustawiają początek filmu, a dluższe przytrzymanie wchodzi do menu SHARE, czyli teoretycznie konczy nagrywanie ostatnich 15 minut. To działało w miarę ok. (jakieś różne czasy sie zapisywały) aż do update'u, który wprowadzil Share Factory - po tej poprawce zauwazylem, ze wchodzenie do menu SHARE (to dluzsze przytrzymanie w moim przypadku) nie zapisuje ostatnich 15 minut - nic nie zapisuje, filmow po prostu nie ma. Jedynie jak wystartuje ręczne nagrywanie dwuklikiem, to po wejsciu do menu SHARE widac cokolwiek. Nawet założyłem, ze byc moze cos sie zmienilo i automat wylaczyli, ale patrzac dzis na ten manual: 

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps4/share/videoclip.html

 

Widzę, że powinno działać po staremu... :/ Ręczne odpalania nagrywania to jednak nie jest zbyt komfortowa opcja. Ktoś wie może jak przywrocic automatyczne nagrywanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dobry killingspree na początku :thumbsup:

 

Edytowane przez zibenn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#UP, lepiej by to wyglądało gdybyś nie wrzucał momentów jak sie sam wysadzasz, śmiech na sali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#UP, lepiej by to wyglądało gdybyś nie wrzucał momentów jak sie sam wysadzasz, śmiech na sali...

jak dla mnie nie "smiech na sali", tylko poświęcenie dla drużyny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

#UP, lepiej by to wyglądało gdybyś nie wrzucał momentów jak sie sam wysadzasz, śmiech na sali...

allah akbar ! :laugh:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości. To intro na samym początku reklamujące PlayStation musi być w filmiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości. To intro na samym początku reklamujące PlayStation musi być w filmiku?

 

Nie. Można wyłączyć :) Tak samo OUTRO.

// Właśnie skleiłem sesyjkę z ACIV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

To znowu ja. Chciałbym zaprezentować wam coś konkretnego - coś co mówi, że ogranicza nas tylko wyobraźnia :D ( choć nie do końca, bo zakończenia nie ma gdyż program nie miał już miejsca na to co chciałem zrobić, brakuje napisów końcowych, takich pierdołek - mam nadzieje, że kolejne aktualizacje tego programu ułatwią prace takim swegowym gościom jak ja )

 

Pozostaje mi życzyć dobrego seansu !

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam problem,w trakcie zrobienia filmiku i dodania muzyki,ale jeszcze nie zrenderowana całość,wszystko śmiga bardzo dobrze.Gdy zrenderuje,przy końcówce muzyka mi przycina,nie wiem w czym tkwi problem.Ktoś miał podobną sytuację?

 

 

Problem jest z mp3.Tak czy innaczej wrzucam z fixem ;)

 

 

Edytowane przez piotrekoka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Pogrywanie w Outlast :D

Kurde, wcześniej nie byłem do tego programu pozytywnie nastawiony. Teraz coraz lepiej mi się go używa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój drugi montaż przy użyciu sharefactory. Wszystkiego po trochu z Battlefield 4. Film stworzony w Sharefactory

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×