Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ograłem już wszystkie "duże" tytuły aktualnie dostępne na PS4 i powiem tak... fps to tylko Battlefield 4, gra sportowa - nba 2k14... gra która będzie dawać fun i będzie odprężająca - Knack... te 3 tytuły moim zdaniem są warte wydania pieniędzy... reszta albo średnia albo słaba... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega wyżej zastanawiam się nad kolejną grą na PS4 i również jakoś za Asasynem nie szaleję chociaż recenzję są przekonujące ale w tego NFS'a też bym pograł, efekciarskie wyścigi zawsze robią robotę. Jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry są bardzo dobre, ja wole wyścigi na przykład. Pooglądaj filmiki na youtube i sam zdecyduj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega wyżej zastanawiam się nad kolejną grą na PS4 i również jakoś za Asasynem nie szaleję chociaż recenzję są przekonujące ale w tego NFS'a też bym pograł, efekciarskie wyścigi zawsze robią robotę. Jakieś rady ?

AC - posiadam i jestem bardzo zadowolony. Jest tam tak dużo do zrobienia, że gra wystarczy Ci na bardzo długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam - mam takie pytanie, nie grając nidgy wcześniej w żadną z częsci Assassin's Creed'a bedę zadowolony z tej ostatniej dostępnej części na PS4 ? - pozdrawiam

Edytowane przez lxmario-_-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz,sam załatwiłem koledzę który gra pierwszy raz i zachwyca się nad grą,jednak wątek fabularny na końcu jest jakby urwany,pozostawiając niedosyt.

Dla mnie to już 6 część i mimo świetnych walk morskich mnie osobiście nudzi biorąc pod uwagę,że ubisoft wszędzie robi teraz podobny schemat patrz.Far Cry 3 i wydaje

mi się ze watch dogs będzie to samo,czyli pkt widokowe itp itd.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fife 14 kup. Polecam, gra w full hd, ładna murawa, trybuny, widać postęp ogólnie względem 13 na ps3. Takie smaczki jak np "boye" podające piłkę w trakcie meczu, więcej zawodników wyskakuje do piłki podczas stałych fragmentów.

Zgadza się. Kolega przywiózł do mnie wersję z Xboxa 360 i odpaliłem demko Fify 14 na PS4 i różnicę widać - całkiem inna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać z tej styczniowej wyprzedaży? Zastanawiam się nad Dante's Inferno i Dragon Age?:F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 14 czy BF4?

 

Zalezy mi na wieczornym relaksie przy piwie i pizzy oraz na milym spedzeniu czasu.

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja mam podobne pytanie co wyżej.

 

Jak wygląda gra w BF4 oraz w Fifie 14 online? Da się grać? Dużo błędów? -> w tych grach tylko online mnie interesuje.

 

Druga sprawa czy warto brać NBA 2k14? Trochę poczytałem i podobno też dużo błędów z serverami, które uniemożliwiają grę w jakikolwiek tryb.

Jak się mają te sprawy w tych grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obie, ale BF4 dopiero uczę się i nie wypowiem się, bo ja nie widzę tych wszystkich błędów.

 

O FIFIE mogę powiedzieć parę słów, meczy zagrałem ok 60-70, tylko online. Kod sieciowy stabilny, gra się dobrze, konsolę mam podłączoną kablem, lagi miałem w maks 5 meczach. Większość meczy w ramach sezonu w pucharach. Grałem zespołami od 2* do 5*.

 

Jeśli ktoś jest dobrym graczem to może i będzie się relaksował przy tej grze, jednak jeśli jest graczem średnim lub słabym to z uwagi na błędy gry może być o to trudno. 95% przeciwników powiela schemat prostopadła piłka na skrzydło i wrzutka (szczytem było jak grałem z jakąś lamą, która wyszła środkiem pola sam na sam, podała na skrzydło żeby zaraz wrzucić). Rzut rożny to w rękach wytrawnego gracza jest prawie rzut karny. Wrzutki i strzały głową są przegięte, coś jak w edycji 11, tam też gra wyglądała podobnie jak w 14. Część gra też od razu z obrony prostopadłą, coś jak w PESie 2013.

 

Mistrzem nie jestem, ale zachowanie zawodników w obronie często przyprawia mnie o palpitacje serca. Nie wolno trzymać pressingu non stop bo zmienianie zawodników następuje tak szybko, że jak nie zauważysz zmiany to wybiegasz obrońcą i jest dziura.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo BF4 - znudzi się bieganie i strzelanie, masz czołgi, samoloty, helikoptery.

FIFA może mocno wkurzać ze względu na opisane powyżej schematy. BF4 będzie bardziej relaksujący.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doki-Doki - mi bardzo odpowiada.

Oprawa graficzna - infantylna jak dla 5 latka.

Sama rozgrywka - przynieś, podaj, pozamiataj - czyli gra składa się z krótkich questów.

Dużo psycho testów i kojarzenie. Można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o własnym charakterze.

Polecam pobrać demo na PS3 lub Vita i przetestować samemu lub pooglądać gdzieś gameplaye.

 

Motherload - widziałem gameplay - pomimo multi nie podeszło mi jakoś jako gra za którą miał bym dać powyżej kilkunastu złotych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie

chcialbym kupić pod ps 3 swoje:

 

Battlefield 4

GTA V

Gran turismo 6

Assasians creed black flag

Hitman Absolution

 

Ewentualnie:

Far Cry 3

Crysis 1,2,3

NBA 2k13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie

chcialbym kupić pod ps 3 swoje:

Battlefield 4

GTA V

Gran turismo 6

Assasians creed black flag

Hitman Absolution

Ewentualnie:

Far Cry 3

Crysis 1,2,3

NBA 2k13

.? To kup
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.? To kup

mam na myśli co jest bezsensownym zakupem sori zapomnialem dopisać D:

Co warto z tych gier kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie

chcialbym kupić pod ps 3 swoje:

 

Battlefield 4

GTA V

Gran turismo 6

Assasians creed black flag

Hitman Absolution

 

Ewentualnie:

Far Cry 3

Crysis 1,2,3

NBA 2k13

 

A ja tak na szybko zapytam, czy to nie jest czasem dział PS4?? :P

 

Może warto posta zamieścić w dziale PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dzial poswiecony gra PS4 jest dzial w PS3 po co zasmiecamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, trochę już ogralem więc tez się wypowiem. Zaznaczam, ze gram tylko singla, we wszystko poza FIFA.

Ghosts i Battlefield 4 ukończyłem na najwyższym poziomie. Lepiej gralo się w CoD. Moze grafa ciut gorsza, ale gra jest dluzsza, daje większy fun i nie sypia sie save.

FIFA jak to FIFA, najlepiej gra sie we 2,ale w pojedynkę też daje rade. Jedyna gra którą zostawiam:)

NFS męczę od wczoraj, nawet nawet. W sumie jedyne wyścigi, więc nie ma wyboru zbytnio...

Dziś zacznę Killzone, wiec za jakiś czas też cos porownam:) No i w drodze jest Knack, wiec każdy rodzaj gier wypróbuję.

Poki co, na razie najlepiej bawilem się przy Ghosts :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×