Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

On 3.01.2017 at 0:01 PM, hisux said:

szukam jakiejś gry do multi tak do 100zł w pudełku różne gatunki, ważne żeby miała fajne multi bo dotychczas kupiłem kilka gier single ale za szybko je przechodzę więc potrzeba mi czegoś przez internet, myślałem nad destiny, rainbow S6, ale nie muszą być to strzelanki.

A coś oprócz strzelanek? Nie musi być koniecznie multi ale żeby gra nie polegała tylko na przejsciu i jej odłożeniu w kąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne

Rocket League 👍👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne goty czy dark souls 3 nigdy nie gralem w soulsy żadne :)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie BB Goty 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bloodborne goty czy dark souls 3 nigdy nie gralem w soulsy żadne

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Ja bym brała Bloodborne. Bo gra świetna, a możesz ją kupić już w całości z fenomenalnym dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, marcinn06 napisał:

Bloodborne goty czy dark souls 3 nigdy nie gralem w soulsy żadne :)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Jeśli masz dylemat nad jakąkolwiek grą na konsole obecnej generacji oraz Bloodborne - bierz Bloodborne. Piękne, unikalne na obecne czasy doświadczenie. No i forumowe community działa bardzo prężnie, co z pewnością ułatwi próg wejścia i przetrwania pierwszych godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 9.01.2017 o 13:52, Kolos28 napisał:

Tylko Bloodborne i nic innego.

Panowie sorry za posta pod postem, ale coś czasami jakieś głupoty dzieją się podczas pisania/edycji posta. Np chcąc zacytować kawałek wiadomości to wywala mi jakiś błąd i nie mogę już pisać tekstu poza cytatem tylko wewnątrz niego. Wiecie o co tu chodzi?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, marcinn06 napisał:

Bloodborne goty czy dark souls 3 nigdy nie gralem w soulsy żadne :)

Gdybyś jeszcze miał wątpliwości po tym, co tu pisali, to bierz bloodborne :24_stuck_out_tongue:

Nie żeby soulsy były złe, ale na tej generacji do bloodborne lepszy jest tylko bloodborne GOTY :24_stuck_out_tongue:

 

14 minut temu, Frost Prime napisał:

Panowie sorry za posta pod postem, ale coś czasami jakieś głupoty dzieją się podczas pisania/edycji posta. Np chcąc zacytować kawałek wiadomości to wywala mi jakiś błąd i nie mogę już pisać tekstu poza cytatem tylko wewnątrz niego. Wiecie o co tu chodzi?

Zdarzają się czasami babolki takie u mnie też. Spróbuj kliknąć na cytat prawym myszkiem i usunąć cytowanie. Będziesz musiał pisać od nowa, ale powinno odwiesić okienko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xavris napisał:

Gdybyś jeszcze miał wątpliwości po tym, co tu pisali, to bierz bloodborne :24_stuck_out_tongue:

Nie żeby soulsy były złe, ale na tej generacji do bloodborne lepszy jest tylko bloodborne GOTY :24_stuck_out_tongue:

Dobrze mówi - wódki mu dać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, hisux napisał:

A coś oprócz strzelanek? Nie musi być koniecznie multi ale żeby gra nie polegała tylko na przejsciu i jej odłożeniu w kąt.

Nie wiem czy Twój typ i czy do końca mieści się w kryterium cenowym, ale może spróbuj Xcoma 2. Pierwsze przejście to ttylko trening przed prawdziwą zabawą :) Myślę, że używkę za jakieś 120 zł da się dorwać, skoro nówka kosztuje koło 150 zł.

Oprócz tego tak jak Kolos pisał, skoro nie strzelanka to chyba tylko Rocket League i Bloodborne (chociaż akurat ja BB multi nie ogrywałem).

Ze strzelanek polecam Titanfall 2. No i oczywiście Overwatch, ale nie mam pojęcia po ile używki chodzą, ale chyba nie powinno być jakoś znacznie więcej niż 100 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w nowego hitmana? Póki w promo kusi chociaż powiedziałem sobie ze nie dam tym zlodziejom z se zarobić na ich kinowej, odcinkowej polityce. Jak nowy hitman wypada na tle mocnej konkurencji w postaci Dishonored 2 oraz mgs5? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spóźniłeś się, go już nie ma na promce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry z co-opem online, jakoś nic mi nie przychodzi do głowy i ciężko coś znaleźć. Nie interesuje mnie fifa i inne sportowe, tylko coś z misjami w co-opie. Doradzicie coś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maciek1422 napisał:

Szukam jakiejś gry z co-opem online, jakoś nic mi nie przychodzi do głowy i ciężko coś znaleźć. Nie interesuje mnie fifa i inne sportowe, tylko coś z misjami w co-opie. Doradzicie coś? 

 

- Borderlands The handsome collection

- Diablo 3

- Neverwinter (free to play)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, zdun napisał:

Grał ktoś w nowego hitmana? Póki w promo kusi chociaż powiedziałem sobie ze nie dam tym zlodziejom z se zarobić na ich kinowej, odcinkowej polityce. Jak nowy hitman wypada na tle mocnej konkurencji w postaci Dishonored 2 oraz mgs5? 

 

Hitman to moim zdaniem najlepsza odsłona serii. Gra jest niezwykle bogata i wypakowana zawartością. Łupałem 1,5 miesiąca, a i tak wszystkiego nie wymaksowałem.

 

Poziomy są różnorodne, znajdziesz zarówno otwarte lokacje, jak i bardziej zamknięte, rozgrywające się w ramach jednego dużego budynku. Dróg wiodących do celu jest cała masa, a dodatkowe scenariusze w ramach eskalacji urozmaicają rozgrywkę.

 

Jeśli chodzi o fabułę, to jest serwowana filmikami pomiędzy wszystkimi epizodami. Tym razem twórcy skupili się przede wszystkim na gameplayu i chwała im za to.

 

Jak trafisz dobrą okazję, to bierz i się nie zastanawiaj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

Mam 1 grę serii Persona do ogrania. którą wziąć?By nastawić się na persone 5,chodzi o mechanikę, story itp.na yt ogladajac 3 i 4 widzę że to visual novel a zkolei gameplaye 5 pokazują akcję! Więc chciąłbym spróbować persony podobnej do 5, z akcją i troche VN.Platforma każda oprocz handheldów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 to to samo co poprzednie raczej tylko w lepszej oprawie :) biegasz do dungeonów i w dzień się uczysz :1_grinning: 3 i 4 to bardzo dobre gry :) 3 taka trochę mroczniejsza, więc teoretycznie lepiej pasuje w klimat 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Patricko napisał:

4 Golden sobie ograj jak masz możliwość. Najlepsza póki co.

Żeby tą grę ograć to potrzeba lekko 70h liczyć. Akurat zdąży do kwietnia do premiery 5 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF XV splatynowane i teraz dylemat co rozfoliować;

- Skyrim (nie grałem wcześniej...)

- Far Cry Primal

Pewnie zaliczyć na szybko Primal, a później oddać się długiej przygodzie ze smokami?

Ktoś wymieni swoje największe plusy powyższych pozycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, adick007 napisał:

FF XV splatynowane i teraz dylemat co rozfoliować;

- Skyrim (nie grałem wcześniej...)

- Far Cry Primal

Pewnie zaliczyć na szybko Primal, a później oddać się długiej przygodzie ze smokami?

Ktoś wymieni swoje największe plusy powyższych pozycji?

Ja bym zaczął od primala. Sam się na niego od dawna czaje, ale zawsze coś wypada.

Skyrima ogrywalem na pc i mnie szybko znudził niestety. Niby wszystko fajnie, wielki świat, fajny system levelowania, ale jakoś tak... czerstwo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, adick007 napisał:

FF XV splatynowane i teraz dylemat co rozfoliować;

- Skyrim (nie grałem wcześniej...)

- Far Cry Primal

Pewnie zaliczyć na szybko Primal, a później oddać się długiej przygodzie ze smokami?

Ktoś wymieni swoje największe plusy powyższych pozycji?

 

Ile osób, tyle opinii. Ja natomiast zrobiłem platynę w Skyrim, ale za to nie dałem rady grać długo w Far Cry Primal.

Fajnie się gra, ale jakoś coś brakuje.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ile osób, tyle opinii. Ja natomiast zrobiłem platynę w Skyrim, ale za to nie dałem rady grać długo w Far Cry Primal.

Fajnie się gra, ale jakoś coś brakuje.

 

Pozdrawiam

Dzięki.

Ile czasu zajęło Ci splatynowanie Skyrima?

Według statystyk trzeba się nastawić na 200h grania.

Jest możliwość pominięcia czegoś?

Czy można spokojnie fabułę pyknąć, a później całą resztę (jak w FFXV)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Grecky napisał:

Odradzam każdą grę od Ubi.... no ale Januszy nie brakuje :/

Ja również bym tak doradził dopóki nie pograłem w Primala. To jedna z tych gier ostatnich lat od Ubi która im naprawdę wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×