Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Elo. Chciałbym w coś popykać online. Rzadko gram online i zastanawiam się nad 3 grami. CoD WW2? SW2? Czy Destiny 2? Co da najwięcej fanu w wolnych chwilach dla odprężenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Elo. Chciałbym w coś popykać online. Rzadko gram online i zastanawiam się nad 3 grami. CoD WW2? SW2? Czy Destiny 2? Co da najwięcej fanu w wolnych chwilach dla odprężenia? 

Żadna z tych gier.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elo. Chciałbym w coś popykać online. Rzadko gram online i zastanawiam się nad 3 grami. CoD WW2? SW2? Czy Destiny 2? Co da najwięcej fanu w wolnych chwilach dla odprężenia? 
Overwatch

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe Paladins moim zdaniem ciekawsze niż overwatch mnie wciągnęło na tyle ze kupiłem pakiet fundatora za 40 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i do palladins nie trzeba plusa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie który horror lepszy, Resident Evil 7 czy The Evil Within 2?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE7 jeśli chodzi o mnie. Ukończyłem za jednym zamachem. TEW2 doszedłem do 6 chaptera i jakoś mnie nie ciągnie, żeby dalej grać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kolos28 napisał:

Panowie który horror lepszy, Resident Evil 7 czy The Evil Within 2?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Tylko w Residenta grałem więc na temat tej gry mogę powiedzieć kilka słów - początek mocny i dobry i do w sumie 60% gry było super, ale potem fabuła według mnie poszła za bardzo w stronę Resident Evil właśnie i znowu dostaliśmy to co zawsze. Historia jest ogólnie ciekawa i nawet fajnie się gra...gra tylko dobra. Nie wiem jak dodatki bo nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze opinie o grze The Witness? Spora obniżka teraz jest bo ze 150zł na niecałe 40zł...więc zastanawiam się nad zakupem. Jedyne co słyszałem o grze to to, że jest dobra i chodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I podobno dość trudna momentami. Generalnie trzon rozgrywki opiera się o rozwiązywanie łamigłówek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co preferujesz? FPS?
Jeśli tak to nowy COD WW2, Overwatch, Rainbow Six Siege oraz Battlefield 1.
Musisz sam wybrać, obecnie gdybym miał typować.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, tommy09 napisał:

Jaką polecacie grę do multi?

Tylko Overwatch. Blizzard= nowa zawartość i patche przez lata. Reszta to jakieś fpsowe odpowiedniki Fify :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz od gry? Mimo, że gatunek ten sam, to obie produkcje są na przeciwnych biegunach. NFS to typowy arcade, gdzie nawet hamulca nie musisz wciskać na padzie, natomiast PC2 to symulator, który najlepiej sprawdza się w zestawie z kierownicą, aczkolwiek na padzie jest to również w pełni grywalna produkcja. Patrząc tylko i wyłącznie z perspektywy ceny, nawet bym się nie zastanawiał, sam łyknąłem limitkę PC2 za 149zł w folii, steelbook jest w mojej opinii nieziemski. Kończę przygodę ze Sniper Elite 4, ogram jeszcze Watch Dogs 2 i zasiądę do Project Cars 2 właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać, Horizon: Zero Down czy Assassin's Creed: Origins?
To dopiero moje początki z PS4. Na razie mam ogarne jedynie Uncharted 4 i Rise of the tomb raider. Obie powyższe gry na pewno zaliczę, pytanie tylko w jakiej kolejności. Do Horizona ciągnie mnie "ekskluzywność" gry a do Assassina "nowość" gry i egipskie klimaty. Doradźcie proszę coś.
I jeszcze jedno pytanie, jaką grę kupić do kanapowej rozrywki ze znajomymi? Mam Diablo III Ultimate edition ale przydałoby się jeszcze coś lżejszego, ew. czegoś gotowego niejako od razu do gry a bez konieczności levelowania postaci...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do rozgrywki kanapowej nadają się Dead Nation oraz Alienation, jak i również Mortal Kombat X, czy Injustice 2, to pierwsze tytuły z brzegu, jakie przychodzą mi do głowy. Sam najlepiej bawię się kanapowo przy Worms WMD, bardzo udana gra.

 

Odnośnie pierwszego pytania, brałbym na Twoim miejscu Horizon Zero Dawn, zwłaszcza, że właśnie wyszła wersja zawierająca dodatek, tak więc masz możliwość kupna pełnego zestawu w jednym pudełku. Jest to bardzo solidny exclusive i na pewno nie będziesz zawiedziony, zwłaszcza, że jak widać, lubisz gry action adventure, sądząc po U4 oraz Rise of the Tomb Raider.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do rozgrywki kanapowej nadają się Dead Nation oraz Alienation, jak i również Mortal Kombat X, czy Injustice 2, to pierwsze tytuły z brzegu, jakie przychodzą mi do głowy. Sam najlepiej bawię się kanapowo przy Worms WMD, bardzo udana gra.
 
Odnośnie pierwszego pytania, brałbym na Twoim miejscu Horizon Zero Dawn, zwłaszcza, że właśnie wyszła wersja zawierająca dodatek, tak więc masz możliwość kupna pełnego zestawu w jednym pudełku. Jest to bardzo solidny exclusive i na pewno nie będziesz zawiedziony, zwłaszcza, że jak widać, lubisz gry action adventure, sądząc po U4 oraz Rise of the Tomb Raider.
Dzięki za odpowiedź!

Czy ktoś jeszcze podrzuciłby jakieś pomysły / opinie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź!

Czy ktoś jeszcze podrzuciłby jakieś pomysły / opinie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Jeśli ciągnie Cię ekskluzywność to się nie zastanawiaj i bierz Horizon, świetna gra, super grafika i grywalność plus epickie walki z maszynami. Assasyna możesz ograć później jak już cena spadnie. Od siebie polecę, trzymając się dalej gier na wyłączność to zdecydowanie The Last of Us oraz jako odskocznię od gier akcji Until Dawn, obydwie gry kupisz za grosze a doświadczenie z nich płynące jest najwyższej klasy.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się oswoisz z padem to czym prędzej się wybieraj po Bloodborne,jeżeli tylko nie jesteś jakoś przesadnie nerwowy :)

No i wiedźmin z dodatkami, u mnie to było coś koło 170h absolutnie fantastycznej historii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz futurystyczne wyścigi to kolejny exclusive czyli Wipeout, a z arcade Nex Machina.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za odpowiedzi!
Z padem problemów raczej nie mam no choć miałem dużą przerwę w graniu i dopiero zaczynam z PS4 to swojego czasu trochę grałem na PS3, m.in. w polecane przez Was The Last Of Us. Także przy ilości gier jakie ma PS4 póki co drugi raz nie będę w nie inwestował. W pierwszej kolejności zagram w pozostałe wymienione przez Was gry.
Co do Wipeouta to czy da się w niego grać we dwie osoby na jednej konsoli?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wszystkim za odpowiedzi!
Z padem problemów raczej nie mam no choć miałem dużą przerwę w graniu i dopiero zaczynam z PS4 to swojego czasu trochę grałem na PS3, m.in. w polecane przez Was The Last Of Us. Także przy ilości gier jakie ma PS4 póki co drugi raz nie będę w nie inwestował. W pierwszej kolejności zagram w pozostałe wymienione przez Was gry.
Co do Wipeouta to czy da się w niego grać we dwie osoby na jednej konsoli?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka



Tak, jak najbardziej jest split screen.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polećcie jakiś dobry korytarzyk z wciągającą fabułą. Rzygam już sandboxami.


Jak jeszcze nie grałeś to Wolfenstein plus dodatek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×