Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Polećcie jakiś dobry korytarzyk z wciągającą fabułą. Rzygam już sandboxami.
Crash Bandicoot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czesc. Szukam bijatyki, ktora daje zarowno mozliwosci i conent w grze solo (zdobywanie kosmetycznych rzeczy w trybie dla jednego gracza, etc), ale takze kladzie duzy nacisk na gre online. Milo widziane tryby rankingowe, z logicznie dzialajacym matchmakingiem i moze tez jakies in-game tryby turniejowe, drabinki, etc. Na ten moment zastanawiam sie na Tekkenen 7, Injustice 2 i (troche mniej) Street Fighterem V. Fajnie jakbyscie zargumentowali swoja wypowiedz, a nie tylko rzucili nazwa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 7 jest biedny do gry solo.
Ja właśnie poleciałbym Tobie Injustice 2 pod warunkiem, że lubisz uniwersum. Na dniach w Street Fighter V ma wyjść tryb arcade a więc również będzie to tytuł godny polecenia.
Wracając do Injustice 2 to take gra ma wszystko co Ciebie interesuje i daje mega dużo frajdy!

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze do wyboru Mortal Kombat X, który oferuje praktycznie to samo co Injustice 2, tylko w innym uniwersum. Tak więc zależy, co bardziej preferujesz. Jak dla mnie, Mortal Kombat X to jedna z najlepszych odsłon serii. Tryb fabularny plus arcade, to tego masa rzeczy do odblokowania. Multi oferuje kilka różnych trybów, posiada również gry rankingowe. Kod sieciowy został przebudowany z tego co pamiętam, ogrywałem ponad rok temu, ale bawiłem się wyśmienicie. Nie uświadczyłem lagów.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie MKX również jest świetny ale Injustice 2 posiada funkcję budowania ulepszeń postaci (elementy ubioru).
Dla mnie obie te gry są świetne gdyż uwielbiam jedno jak i drugie uniwersum

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kolos28 napisał:

Dokładnie MKX również jest świetny ale Injustice 2 posiada funkcję budowania ulepszeń postaci (elementy ubioru).
Dla mnie obie te gry są świetne gdyż uwielbiam jedno jak i drugie uniwersum emoji4.png

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

MK XL mam. Kupilem w zeszlym roku na swiatecznej promocji.

Kupilem Injustice 2, bo tak naprawde zadalem to pytanie tuz przed zakupem. :D z Twoich postow wnioskuje, ze grywasz w powyzszy tytul. Moglbys podac PSN id dla jakichs wspolnych plejsow wieczorami/trenowaniu postaci/odpowiadania na pytania newbie na imprezie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą za mną jakieś dobre wyścigi. Nie grałem w nic takiego od wielu lat.

Co byście polecili? Na padzie, bez kierownicy. Bez żadnych wymagań odnośnie mechaniki jazdy itp. Po prostu dobra zabawa, co by wciągnęło na wiele godzin. Bo widzę, że jest spory wybór i nie mam pojęcia co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DriveClub, na pada nie ma lepszej. Zresztą dla mnie to #1 jeśli chodzi o skillowe arcadowe samochodówki, mistrzostwo świata.

Poza tym masz NFSy, bodajże już 3 części na obecną generację. Tam też pojeździsz na padzie. Do tego ewentualnie Dirt 4. Od gier typu PCars, Assetto czy Dirt Rally radzę się trzymać z daleka z padem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DriveClub, na pada nie ma lepszej. Zresztą dla mnie to #1 jeśli chodzi o skillowe arcadowe samochodówki, mistrzostwo świata.

Poza tym masz NFSy, bodajże już 3 części na obecną generację. Tam też pojeździsz na padzie. Do tego ewentualnie Dirt 4. Od gier typu PCars, Assetto czy Dirt Rally radzę się trzymać z daleka z padem.

Co do wszystkiego z wyjątkiem Dirt Rally się zgadzam. Moim zdaniem można grać w to na padzie, oczywiście imersja mniejsza ale radość wciąż duża.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się. Szukam jakiejś fajnej sieciówki wyłączając fife. Generalnie myślałem, że bf1 jest dobry, ale patrząc po ocenach to to straszny paździerz jest. Czy nie ma innej dobrej strzelanki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Patricko napisał:

DriveClub, na pada nie ma lepszej. Zresztą dla mnie to #1 jeśli chodzi o skillowe arcadowe samochodówki, mistrzostwo świata.

Poza tym masz NFSy, bodajże już 3 części na obecną generację. Tam też pojeździsz na padzie. Do tego ewentualnie Dirt 4. Od gier typu PCars, Assetto czy Dirt Rally radzę się trzymać z daleka z padem.

Jeszcze pytanie. Czyt w DriveClub są jakieś kody na granie w necie, czy spokojnie można brać używkę i nie będzie żadnych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba pamiętać o Gran Turismo Sport. Jedna z lepszych na pada. A Dirt Rally jednak bym odpuścił. Co z tego, że można trochę pograć.

Tylko wybrane auta i trasy. Całość bez kierownicy, to jak czesanie boiska szczoteczką do zębów.

 

Pozdrawiam 8:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Siudak83 napisał:

Dużo po patchu matchmaking poprawiony szybko znajduje gry

Co nie zmienia faktu, ze IW jest duzo lepsza gra niz WW2. Zaden patch tego nie zmieni, bo u SHG respy byly zawsze tragiczne, a teraz doszly do tego nudne i ubogie (tylko 9) mapy. Jezeli sie szuka dynamicznej gry fps to jak najbardziej polecam IW, a nawet BO3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od premiery i bawię się się świetnie bez skakania po ścianach jak debil i innych egzo głupot. Gram dominację i każdemu polecam wwii mimo że mapy małe i jest ich nie dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Którą grę wyścigową wybrać? GTS czy PC2 Grane będzie na padzie. Także, żeby mniej się stresować 1_grinning.png


Na padzie zdecydowanie lepiej wypada GTS :)

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project Cars 2 czy Forza 7?

 

Na PC z DFGT. Szukam czegoś w stylu Gran Turismo 5/6. Żeby były furki drogowe, jakieś klasyki, supercarsy typu Ferrari/Lambo, jakieś hypery i Formułki... I w miarę przyzwoita kariera, żebym sobie na spokojnie kupował coraz to lepsze wozy, może jakiś tuning?

 

Zagrałem demko PC2 i zrobiło na mnie wrażenie. Gra się przyjemnie, wygląda przepięknie (4k/60fps). Tylko jak sytuacja wygląda z samochodami? Bo w jedynce był dramat... Same poobklejane i wyspoilerowane wersje GT... Chcę sobie też pojeździć "zwykłymi" wozami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, cwir napisał:

Project Cars 2 czy Forza 7?

 

Na PC z DFGT. Szukam czegoś w stylu Gran Turismo 5/6. Żeby były furki drogowe, jakieś klasyki, supercarsy typu Ferrari/Lambo, jakieś hypery i Formułki... I w miarę przyzwoita kariera, żebym sobie na spokojnie kupował coraz to lepsze wozy, może jakiś tuning?

 

Zagrałem demko PC2 i zrobiło na mnie wrażenie. Gra się przyjemnie, wygląda przepięknie (4k/60fps). Tylko jak sytuacja wygląda z samochodami? Bo w jedynce był dramat... Same poobklejane i wyspoilerowane wersje GT... Chcę sobie też pojeździć "zwykłymi" wozami..

 

No to dla porownania zagraj sobie demko FM7 - jest.

Przynajmniej model jazdy porownasz na swoim setupie jak i grafe.

 

liste wozow w pC2 masz tutaj: https://www.projectcarsgame.com/the-cars.html?lang=en

 

FM7 - po wielu, wielu reckach troche jednak system progresji nie jest tym czego bym oczekiwal. Kupno wozow nizszego progu (na sile) zeby odblokowac te z wyzszego, karty z powerupami jednorazowe. To mnie zniechecilo.  FM7 ma z pewnoscia wiecej wozow.

 

pCARS2 - kupowac nic nie bedziesz bo ich filozofia od pC1 sie nie zmienila wybierasz co chcesz wsiadasz i jedziesz. Kariere nieco podrasowali w stosunku do 1 (choc to znow nie moje doswiadczenie a raczej tona materialow na temat kariery ktore obejrzalem).

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a czy to jest to samo (Oszustwo Drakea, Pośród Złodziei, Fortuna Drake'a  Remastered)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, VIRUS254 napisał:

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a czy to jest to samo (Oszustwo Drakea, Pośród Złodziei, Fortuna Drake'a  Remastered)

 

Kolekcja to Trylogia w jednym opakowaniu na jednej plycie (lub 3 gry polaczone w jeden zakup w wypadku cyfraka)

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×