Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Na kierownicy to najlepiej grać w symulatory wyścigów. W GT:S na kierownicy gra się już przyzwoicie choć te gra jest świetna również do grania na padzie.
Wszelakie DriveClub, NFS, The Crew najlepiej ogrywać na padzie a wiec pomyśl nad kupnem Project Cars 2, Assetto Corsa bądź GT:S z dużym naciskiem na ten ostatni

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu January 5, 2018 o 18:03, Frost Prime napisał:

Czy waszym zdaniem to co jest w zawartości Premium do Persony 5 warte jest tej dodatkowej kasy?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co brać? Battlefront2 za 129, Watch Dogs 2 Gold za 69 czy Far Czy 4 za 89? Z żadną odsłoną nie miałem wcześniej kontaktu.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Klaxxon napisał:

Co brać? Battlefront2 za 129, Watch Dogs 2 Gold za 69 czy Far Czy 4 za 89? Z żadną odsłoną nie miałem wcześniej kontaktu.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Skrajnie różne gry, polecam zapoznać się z opiniami na choćby metacritic'u, obejrzeniu przykładowej rozgrywki na Youtubie czy przeczytaniu jednej/kilku recenzji.

Serio, to tak jakby zapytać co dziś zjeść: pomarańczę, kiwi czy grejpfruta.

Edytowane przez GRYzonie
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Klaxxon napisał:

Co brać? Battlefront2 za 129, Watch Dogs 2 Gold za 69 czy Far Czy 4 za 89? Z żadną odsłoną nie miałem wcześniej kontaktu.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Na pewno nie Battlefronta :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Klaxxon napisał:

Co brać? Battlefront2 za 129, Watch Dogs 2 Gold za 69 czy Far Czy 4 za 89? Z żadną odsłoną nie miałem wcześniej kontaktu.

Jak dla mnie watch dogs. Battlefront odpada, bo jadą po tej grze niemiłosiernie, więc nie ma co ryzykować.

WD2 toz tego co kojarzę lepsza jedynka, a jedynka mi się bardzo podobała. Jak kiedyś będę miał okazję to na bank to wypróbuję.

Far Cry 4, to jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z primalem ani 3, myslę też powinien być spoko. 3 była ok, a 4 to 3 z innymi teksturami.

Zarówno WD jak i FC to gry z otwartym światem, gdzie kluczową różnicę stanowi perspektywa opowiadania historii. Jeśli wolisz chodzić oczami, bierz FC, jeśli wolisz widzieć kolana i inne elementy postaci bierz WD. Jeśli perpektywa jest Ci obojętna, jak dla mnie bierz WD :)

12 godzin temu, GRYzonie napisał:

Serio, to tak jakby zapytać co dziś zjeść: pomarańczę, kiwi czy grejpfruta.

No przecież że kiwi... Nie bardzo rozumiem nad czym się tu zastanawiać :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie i krótkie pytanie. Polećcie proszę jakąś grę w stylu Horizon: Zero Dawn. Nacisk głównie na fabułę, jakiś rozwój postaci i ew. sprzętu i grafikę. Po głowie chodzi mi Assassin's Creed Origins i Nier: Automata. Macie jeszcze jakieś inne propozycje? A i Rise of the Tomb Raider organy.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Zomos napisał:

Szybkie i krótkie pytanie. Polećcie proszę jakąś grę w stylu Horizon: Zero Dawn. Nacisk głównie na fabułę, jakiś rozwój postaci i ew. sprzętu i grafikę. Po głowie chodzi mi Assassin's Creed Origins i Nier: Automata. Macie jeszcze jakieś inne propozycje? A i Rise of the Tomb Raider organy.

Asasyn nowy jest niesamowicie przyjemny i zdecydowanie mogę polecić. Niera nie ruszałem, więc ciężko mi się odnieść.

Głupie pytanie - wiedźmin i bloodborne ograne ? :)

Edit. Może jeszcze cień wojny i na upartego nioh. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Asasyn nowy jest niesamowicie przyjemny i zdecydowanie mogę polecić. Niera nie ruszałem, więc ciężko mi się odnieść.
Głupie pytanie - wiedźmin i bloodborne ograne ?
Edit. Może jeszcze cień wojny i na upartego nioh. 
Wiesiek 8 Bloodborne jeszcze nie. Dopiero od 1,5 miesiąca mam PS4 i odgrywałem co innego.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zomos napisał:

Wiesiek 8 Bloodborne jeszcze nie. Dopiero od 1,5 miesiąca mam PS4 i odgrywałem co innego.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

To bloodborne i nie szukaj nic innego :24_stuck_out_tongue:

Edit. Chyba że 8 to i, to wtedy zdecydowanie wiedźmin :24_stuck_out_tongue: edycja goty z dwoma dodatkami kosztuje jakieś śmieszne pieniądze (ostatnio na psstore chyba 79 zł) a daje że 200h grania.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja polecam Wiedźmina 3.
Fajna historia, rozwój postaci, kupę godzin świetnej rozgrywki.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bloodborne i nie szukaj nic innego :24_stuck_out_tongue:
Edit. Chyba że 8 to i, to wtedy zdecydowanie wiedźmin :24_stuck_out_tongue: edycja goty z dwoma dodatkami kosztuje jakieś śmieszne pieniądze (ostatnio na psstore chyba 79 zł) a daje że 200h grania.
Miało być Wiesiek 3

Ok. Dzięki wszystkim za pomoc! :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Czy w Bloodborne jest jakieś rozwój postaci i możliwość zmiany sprzętu i/lub umiejętności?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zomos napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Czy w Bloodborne jest jakieś rozwój postaci i możliwość zmiany sprzętu i/lub umiejętności?

Zdecydowanie :) Tylko że ostrzegam, gra jest bardziej wymagająca niż inne gry dzisiaj :) Nie jest chamsko trudna, ale po prostu wymaga trochę więcej uwagi.

Także rozwój postaci jest w pewnym sensie jednorazowy- nie można cofnąć przyznanych punktów. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To z racji ceny wybieram Bloodborne. Promocja na Wieśka się skończyła. A Assasyn jeszcze w miarę trzyma cenę. Złotóweczki trzeba odkładać na God of War i Red Dea Redemption 2

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Zomos napisał:

Ok. To z racji ceny wybieram Bloodborne. Promocja na Wieśka się skończyła. A Assasyn jeszcze w miarę trzyma cenę. Złotóweczki trzeba odkładać na God of War i Red Dea Redemption 2 emoji16.png

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Grasz na konsoli niecałe 2 miechy i już rzucasz się na Bloodborne? Powodzenia. Polecam zaopatrzyć się w spory zapas melisy i chusteczek. I nie zdziw się jak nic nie zrozumiesz z fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grasz na konsoli niecałe 2 miechy i już rzucasz się na Bloodborne? Powodzenia. Polecam zaopatrzyć się w spory zapas melisy i chusteczek. I nie zdziw się jak nic nie zrozumiesz z fabuły.
Spokojnie. Aż tak źle ze mną nie jest. To, że PS4 mam od nie dawna to fakt ale staż graczowy zawiera m. in. Deamon Soulsy na PS3 i wiele hardcoreowych gier z lat 90' więc sądzę, że jakoś dam radę. Poza tym lubię wyzwania i jak jest zbyt łatwo to nie mam ochoty grać dalej. No chyba
, że fabuła mocno wciąga.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zomos napisał:

Spokojnie. Aż tak źle ze mną nie jest. To, że PS4 mam od nie dawna to fakt ale staż graczowy zawiera m. in. Deamon Soulsy na PS3 i wiele hardcoreowych gier z lat 90' więc sądzę, że jakoś dam radę. Poza tym lubię wyzwania i jak jest zbyt łatwo to nie mam ochoty grać dalej. No chyba
, że fabuła mocno wciąga.
emoji38.png

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Dobry wybór. Ja tam dalej uważam, że od czasu Bloodborne na PS4 nie wyszło nic lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battle Chasers: Nightwar czy Divinity Original Sin: Enhanced Edition, którą grę byście wybrali na ps4?
Obie gry są w promocji na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie :) A tak serio to chyba jednak bardziej skłaniałbym się w kierunku Divinity, ale co by nie było źle nie wybierzesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz bardziej zgłębić swoją myśl i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divinity bo:

- jest tańsze :)

- ma większy nacisk na fabułę

- jest klasycznym przedstawicielem cRPG z turowym systemem walki co jest rzadkością w ostatnich latach

- jest dłuższe

- ogólnie jest o wiele bardziej złożone

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie związane z grami, ale mam nadzieje, że mod nie będzie się gniewał lub przeniesie do odpowiedniego działu...

pytanie o pro kontroller - chodzi mi po głowie NACON - waszym zdaniem warto? Odpowiada mi rozmieszczenie gałek jak w Elite od Xbonera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie na jakaś Yakuza. Która cześć wybrać aby się nie zniesmaczyć na dzień dobry. W którejś  części ktoś pisał ze savy sa w budkach telefonicznych i costam jeszcze trzeba było zrobić aby można było zapisać ( chyba ) - ta cześć omijamy szerokim łukiem :) . Ja to casual jestem. Aha i aby napisy były w eng. Dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×