Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, starvin napisał:

Panowie warto kupic Ghost recon wildlands do gry online? 

w mojej skromnej opinii zalezy od ekipy. Jesli pogralem w bete, pogralem w trial i gra byla ok acz nie powalala.

Potem zajrzalem na YT - zeby zobaczyc jak grali inni w ekipach. I tutaj style gry sa rozne opisze 2 skrajne:

1. dla beki, 4 osoby robia sobie kompletna zwale bawia sie mechanikami gry, w pupie maja taktyczne podejscie (ktore bylo wazne w grach z serii ghost recon) po prostu radosna rozwalka.

2. na powaznie, 4 osoby wylaczaja hud, wspomagacze jak podswietlanie i zaznaczanie wrogow, mini mape. Kluczowa staje sie komunikacja glosowa, podawanie wlasnej pozycji, uwazanie na pozycje wrogow i sprzymierzencow. Szybkie reagowanie w razie wykrycia. Tutaj podejscie jest wysoce taktyczne czyli wchodzimy jak Duchy, zalatwiamy sprawe i wychodzimy.

 

Jeden i drugi styl moze bawic, ale majac na uwadze ze boty w druzynie pojawiaja sie tylko jesli gramy solo, to jednak ekipa dodatkowych graczy jest wazna.

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem akurat wczoraj pierwszy raz w Wildlands, jak masz ekipę to warto jak nie to jak dla mnie odpada.

Bardzo fajny sandbox i z ekipą znajomych jest kupa śmiechu, ale sama gra typowy ubisoft.

Robisz przez xx godzin to samo i szybko się nudzi, po pierwszych 20 minutach wiesz jak reszta gry będzie wyglądała.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1 Rewolucja za 79zł czy lepiej sama podstawka? Mapy z dodatków są zaludnione czy pustawo? 

Szukam fpsa przy którym troszkę ogarne sterowanie padem, bo kiepsko to idzie. Cody są za szybkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w cody o wiele łatwiej się gra niż b1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, eMeK napisał:

Battlefield 1 Rewolucja za 79zł czy lepiej sama podstawka? Mapy z dodatków są zaludnione czy pustawo? 

Szukam fpsa przy którym troszkę ogarne sterowanie padem, bo kiepsko to idzie. Cody są za szybkie :)

...

...

Overwatch :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam to juz w ogole bede miesem armatnim:xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, eMeK napisał:

Tam to juz w ogole bede miesem armatnim:xzibit:

Eee dlaczego? Będziesz parowany z samą garmażerią :24_stuck_out_tongue: myślę, że możesz brać bez obawień. BF niedługo wychodzi kolejny, a Overwatch będzie wspierany jeszcze najpewniej całkiem długo, dodają względnie często nowych bohaterów, nowe mapy, ciągle są jakieś eventy i mimo wszystko gra w to ciągle sporo ludzi, chociaż mam wrażenie, że coraz mniej. W sumie sam gram mniej, ale mam w tej grze coś koło 400h :24_stuck_out_tongue: Ale często wracam na kilka meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto kupic przepustke premium do BF1 za 42zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić: MX vs. ATV Supercross Encore za 14,20zł? :) Da sie w to grać? Jakaś kampania jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, helganin napisał:

Warto kupić: MX vs. ATV Supercross Encore za 14,20zł? :) Da sie w to grać? Jakaś kampania jest?

Wedug internetów nie warto. Gra ma 42 na Metacritic, 3.8 user reviews. Takie niskie oceny nieczęsto się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto kupić: MX vs. ATV Supercross Encore za 14,20zł? :) Da sie w to grać? Jakaś kampania jest?

Nie ma przypadkiem demo do ogrania? Bo coś kojarzę, że było ale mogę mylić z Xboxem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zapomniałem o metacritics :) Szkoda tych 14zł jak piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Aven Colony? Jest w promo za 51 i kusi jak diabli ale z recenzji wychodzi że to średniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX ATV kupiłem parę miesięcy temu jak było promo, za coś koło 30pln. Gra raczej lipna. Nawet w plusie za Free bym nie brał.

 

Czym się różni Far Cry 4 limited Edition od Golden Edition, i dlaczego nigdzie nie ma tej drugiej?

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Klaxxon napisał:

Czym się różni Far Cry 4 limited Edition od Golden Edition, i dlaczego nigdzie nie ma tej drugiej?

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

Gold będzie z SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z SP jest Complete Edition.

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 13.05.2018 o 20:47, Klaxxon napisał:

Z SP jest Complete Edition.

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka
 

 

No nie wiem. Nadal uważam że Gold zawiera SP.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0001-CUSA00462_00-FC4NEWPSTLNCHPS4

 

Miałem z SP na PS3 ale darowałem sobie. Podstawka tak mnie wymęczyła że już nie miałem sił na Dolinę Yeti choć wg recenzji to dobry dodatek. Ogólnie zauważyłem że jeśli gra ma DLC wbudowane w podstawkę (Wiesiek 3, Mafia 3, Skyrim) to z chęcią je przechodzę. Inaczej rzecz wygląda gdy dodatek jest dostępny tylko z menu głównego. Wtedy nawet go nie ruszam. Wyjątkiem był Missing Link w Deus Ex.

Watch Dogs zaliczony. Fabularnie daje radę ale od strony technicznej gra leży i nie ma siły wstać. Grafika stoi w rozkroku pomiędzy PS2 a PS3. Nawet po splatynowaniu odpaliłem Batmana AC by porównać obie gry i WD do Gacka nie ma startu.

Teraz naszła mnie ochota by po prawie 7 latach od pierwszego przejścia splatynować Uncharted 2. Ależ cudownie ta gra zniosła próbę czasu. Na PS3 grafika nadal robi olbrzymie wrażenie.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 4 Limited Edition zawiera parę dodatkowych pierdół, a Gold to cyfrówka z season passem. Complete to pudełkowy odpowiednik Golda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata wyciete z zycia, Jakie gry trzeba przymusowo ograc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Drozda napisał:

2 lata wyciete z zycia, Jakie gry trzeba przymusowo ograc?

Jeżeli ograles wiedzimna, to jak dla mnie god of war i horizon: zero dawn. Jeśli nie ograles wiedźmina to najpierw wiedźmin później wymienione tytuły :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Jeżeli ograles wiedzimna, to jak dla mnie god of war i horizon: zero dawn. Jeśli nie ograles wiedźmina to najpierw wiedźmin później wymienione tytuły :p

Wiedzmina ogralem horizona zakupilem i bede ogrywal, byly jeszcze jakies tytuly godne uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Drozda napisał:

Wiedzmina ogralem horizona zakupilem i bede ogrywal, byly jeszcze jakies tytuly godne uwagi?

Sporo różności powychodzilo, kwestia tego co kto lubi. Asasyn origins, monster Hunter world, jeżeli lubisz (a powinieneś :p ) strategie to xcom 2, najlepiej z dodatkiem, ni-oh, doom... Było tego trochę, ciężko mi o 6 rano wypisać więcej :p póki co masz tu wymienione kilka tygodnia grania :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×