Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Far Cry 4 Limited Edition zawiera parę dodatkowych pierdół, a Gold to cyfrówka z season passem. Complete to pudełkowy odpowiednik Golda.
Oooo, i to by się zgadzało. Choć trochę dziwne, że tyczy się to tylko FC4. FC5 Gold jest na nośniku. Ale już wiem czego której wersji nie szukać:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

którego jRPGa wybrać po Berserii i Personie? nie umiem się zdecydować :( brałbym FF XV w końcu ale widzę łatany jeszcze będzie z rok + walka dla mnie ssie troszkę ;) FF X ograny na ps2 a XII nie skończona ale wolałbym coś z ps4 ograć chociaż z remasterów najbardziej bym wybrał XII :P ale może coś innego oprócz Finali... 

Valkyria Chronicles niby spoko ale jednak wole klimaty Fantasy :)

Ni no kuni chciałem ograć ale po dubbingach z Berserii i Persony raczej moje uszy nie będą wiedzieć co się dzieje z braku voice actingu praktycznie... 

World of FF jak się sprawuje? stylistykę raczej jakoś przeżyłbym bo widzę że ładnie wykonane :P

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18 maja 2018 o 14:24, Traws napisał:

którego jRPGa wybrać po Berserii i Personie? nie umiem się zdecydować :( brałbym FF XV w końcu ale widzę łatany jeszcze będzie z rok + walka dla mnie ssie troszkę ;) FF X ograny na ps2 a XII nie skończona ale wolałbym coś z ps4 ograć chociaż z remasterów najbardziej bym wybrał XII :P ale może coś innego oprócz Finali... 

Valkyria Chronicles niby spoko ale jednak wole klimaty Fantasy :)

Ni no kuni chciałem ograć ale po dubbingach z Berserii i Persony raczej moje uszy nie będą wiedzieć co się dzieje z braku voice actingu praktycznie... 

World of FF jak się sprawuje? stylistykę raczej jakoś przeżyłbym bo widzę że ładnie wykonane :P

 

Ogralem większość większych jrpg tej generacji...

 

"Woff " - jest warte grzechu chociaż lukier wylewa się z ekranu jak podczas seansu z troskiwymi misiami... ale system walki oraz fanservise dla fana serii jest mocny.

 

 

Nnk2 daje rade chociaż czuć że studio ghibli już nie macza w tym palców więc magii sporo mniej... 

 

 

Nier automata ograne? Co prawda bliżej grzed do slashera z akcentem action RPG ale jest bdb.

 

 

Nie masz czasem nintendo? Ponieważ najlepszym RPG obecnej generacji to bez wątpienia xenoblade2 ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zdun napisał:

Nier automata ograne? Co prawda bliżej grzed do slashera z akcentem action RPG ale jest bdb.

Nie masz czasem nintendo? Ponieważ najlepszym RPG obecnej generacji to bez wątpienia xenoblade2 ...

 

nier ograne oczywiście :D demo może nie przekonało do końca ale klimat skusił i roz&ebał system. 

tylko ps4, ewentualnie ps2 bez pada :D w xenoblade bym zagrał ale dla jednej gry sobie daruje :)

cóż to co najlepsze z ps4 ograne i domyślam się że będzie ciężko dorównać obojętnie której grze aktualnie (dragon quest może i KH3 pewnie poszaleje ale jakoś ciężko mi ograć jedynkę żeby jakoś to zacząć :D

cóż na razie się poczeka chyba aż przyjdzie większy smak na dłuższe granie to w końcu może KH1 się zacznie... jednak boli archaiczność dzisiaj trochę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.05.2018 o 02:39, Drozda napisał:

Wiedzmina ogralem horizona zakupilem i bede ogrywal, byly jeszcze jakies tytuly godne uwagi?

Yakuza 0

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.05.2018 o 23:45, Traws napisał:

 

nier ograne oczywiście :D demo może nie przekonało do końca ale klimat skusił i roz&ebał system. 

tylko ps4, ewentualnie ps2 bez pada :D w xenoblade bym zagrał ale dla jednej gry sobie daruje :)

cóż to co najlepsze z ps4 ograne i domyślam się że będzie ciężko dorównać obojętnie której grze aktualnie (dragon quest może i KH3 pewnie poszaleje ale jakoś ciężko mi ograć jedynkę żeby jakoś to zacząć :D

cóż na razie się poczeka chyba aż przyjdzie większy smak na dłuższe granie to w końcu może KH1 się zacznie... jednak boli archaiczność dzisiaj trochę :D

Ys VIII Lacrimosa of Dana genialny action rpg, za miesiąc będzie Shining Force Refrain, Star Ocean 5, WOFF jest świetne mimo cukierkowości, Fairy Fencer F Advent Dark Force,  Exist Archive jak grałeś w Valkyrie Profile Silmeria to pokochasz ten tytuł odwala się tam takie combosy że głowa mała i fabularnie gra to kozak.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać Battlefield IV Premium Edition za 79 zeta? W tej chwili ogrywam Wolfa 2 a Battlefield1 leży jeszcze we folii.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto brać Battlefield IV Premium Edition za 79 zeta? W tej chwili ogrywam Wolfa 2 a Battlefield1 leży jeszcze we folii.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka



Pewnie że warto! To są klasyki i bardzo dobre gry, więc naparzaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę muzyczną / rytmiczną polecacie z psn na pada? Generalnie przymierzam się do zakupu Rocksmitha i gitary, ale przed takim wydatkiem chce sprawdzić jak podejdzie mi taka rozgrywka wydając mniej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocksmith, a granie na padzie to dwie różne rzeczy.

 

Do wyboru masz DJ Max Respect, Superbeat: Xonic, Hatsune Miku Project Diva X i Future Tone, zależnie od tego czego konkretnie szukasz. Wszystkie poza Superbeat powinny mieć dema w polskim PSS.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocksmith to bardziej program do nauki gry na gitarze dla początkujących i sredniopoczatkujacych niż gra rytmiczna.

W zasadzie w ogóle to nie jest gra rytmiczna :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać BF1 Rewolucja za 69 zł? Na serwerach kogoś jeszcze można złapać czy generalnie pustki?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to inteligentne pytanie. Battlefield 1 to tylko ostatnia odsłona najpopularniejszego FPS'a na rynku. To przecież oczywiste, że nikt w to nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie exy warto ograć w pierwszej kolejności?

wstępnie mam na tapecie:

Uncharted 4

Bloodborne

Horizon

 

co oprócz tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza 0

Yakuza Kiwami

Yakuza 6

The Last Guardian

Shadow of the Colossus

The Last of Us (chyba, że ograłeś na PS3)

Ratchet & Clank

Until Dawn

NioH

Detroit Become Human

Uncharted Lost Legacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@majkelx

Zdecydowanie Ratchet - bawilem sie swietnie i nawet na amatorze bylem zachwycony grafika jak i przywiazaniem do detali. 

Jelsi grasz tez na PC to juz Twoj wybor na czym zagrasz ale odswiezenie lub ponowne zanurzenie sie w swiat Yakuzy (Yakuza 0). 

Ja prywatnie uwazam ze tearaway unfolded (szczegolnie ze nie mam PSVita i w to nie gralem) jest naprawde bdb produkcja, ktora jako jedna z niewielu gier swietnie wykorzystuje DS4 tak dziennine to troche ale bawilem sie przednio.

Jesli lubisz historie i wybory ale nie przeszkadza tobie brak rozbudowanego gameplayu to Until Dawn 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, majkelx napisał:

jakie exy warto ograć w pierwszej kolejności?

wstępnie mam na tapecie:

Uncharted 4

Bloodborne

Horizon

 

co oprócz tego?

Bloodborne, dobranoc :P

oprócz tego oczywiście god of war ostatni, później horizon.

Ja się też bardzo dobrze bawiłem przy the order 1886, chociaż to megakrótka ale bardzo klimatyczna gra. until dawn też spoko.

Oprócz tego z exów to chyba tylko infamous second son, który jest całkiem niezły ale nic nie urywa. Chyba tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Frost Prime napisał:

Exów jest bardzo dużo i tak szczerze to każdy jest wart ogrania. Ratchet musowo, Until Dawn super gra, ale według mnie Bloodborne nic nie przebije.

Ja wiem ze wikipedia to slabe zrodlo ale raz nie kazdy ex jest znow taki super. Czesc z exow ktore wygrzebalem to tytuly VR only. 

I teraz na PS3 bylo ich ponad 180 (w tym move only) a na PS4 mamy ich 73 (wliczajac juz w to zapowiedziane gry jak TLOU2 czy SpiderMan) wiec pod wzlegem ilosciowym exow to PS3 mialo wiecej (watpie zeby PS4 dobilo do 100). 

 

Ot taka luzna obserwacja. 

I tak 73 to dalej bardzo duzo z tym nie polemizuje szczegolnie jesli ktos dopiero niedawno kupil konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zdecydowana większość graczy pod hasłem ex widzi tłuste tytuły typu Bloodborne czy GoW a nie jakieś paździerze na VR :P A już na bank o takie tytuły chodzi koledze :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xavris napisał:

Myślę, że zdecydowana większość graczy pod hasłem ex widzi tłuste tytuły typu Bloodborne czy GoW a nie jakieś paździerze na VR :P A już na bank o takie tytuły chodzi koledze :P

 

Cytat

Ot taka luzna obserwacja. 

Nic wiecej, a ze akurat bylo o exach to mimo iz offtopic to jednak wpasowal w kontekst

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratchet jest w coopie? ;)

God of War na pewno bedzie grane, ale jak stanieje :P 

Na razie zakupione zostały Fallout 4, Deus EX (z powodu sentymentu do poprzednich części) i Uncharted 4. Przyszły miesiąc na bank Bloodborne i Horizon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, majkelx napisał:

Ratchet jest w coopie? ;)

 

Na razie zakupione zostały Fallout 4, Deus EX (z powodu sentymentu do poprzednich części) i Uncharted 4. Przyszły miesiąc na bank Bloodborne i Horizon.

 

Nie to singiel - All 4 one mi sie podobal ale wielu marudzilo na ten coop. Ratchet to na tyle dobry singiel ze pyknalem 2 razy pod rzad. 

Deus Ex MD - no HR to to nie jest, ogralem 30% i w porownaniu do HR mniejszy taki jakis, ale to dobry szpil mnie sie podobal. Zamierzam wrocic i zaczac od zera.

Dobrze ze dawkujesz, bo wierz mi jak sobie playliste na 60 pozycji zrobisz to pozniej masz osiolkowi w zloby dano :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, majkelx napisał:

Ratchet jest w coopie? ;)

God of War na pewno bedzie grane, ale jak stanieje :P 

Na razie zakupione zostały Fallout 4, Deus EX (z powodu sentymentu do poprzednich części) i Uncharted 4. Przyszły miesiąc na bank Bloodborne i Horizon.

Tak całkiem szczerze CI powiem, jako osoba która wyrosła na pierwszych dwóch falloutach, ograła 3 i splatynowała 4 - weź to dziadostwo wyrzuć za okno albo oddaj do caritasu i idź po bloodborne do najbliższego punktu z używkami :P

Podziękujesz mi później :)

Deus jak najbardziej warto. A jak chcesz fajnego coopa, to teraz w promo (chyba że już się skończyło :( ) jest divinity original sin za 45 zł, co jest kwotą śmiesznie małą w porównaniu do funu który gra daje.

Do tego dojrzałem, że masz xcoma 2. To jest dopiero genialna gra. Jak lubisz te klimaty i lubisz dostawać od gry po dupie to są miliardy godzin możliwe do przesiedzenia :)

A tak na prawdę to najpierw skończy wiedźmina :) z dodatkami (które, jeśli nie masz, są arcydobre i warte brania bez obawień) spędzisz przy nim jakieś 150-200h, zależnie od stylu grania. Także wszystko inne zdąży jeszcze bardziej stanieć :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×