Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

xcom z plusa :) też czeka na swoją kolej - jedynka ograna więc znam te klimaty :)

Fallout'a jednak spróbuję przebrnąć, mam nadzieje że mnie nie zrazi do siebie zbyt szybko. W F3 i NV spędziłem dobrze czas i mam nadzieje, że tu będzie podobnie.

Do co-opa potrzebuję gry też dla drugiej połówki, na ps3 było Diablo 3 i pewnie tutaj też będę musiał je zakupić. Divinity ograne na PC i już mi starczy na razie tej gry :P poczekam na dwójkę.

Wiedźmin dopiero połowa gry fabularnie (godzinowo 22h) - niestety pożyczona ale po dodatki pewnie sięgnę później kupując swoją kopie - must have po tym co widziałem przez dotychczasowy okres z grą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD WWII jest za stówkę po angielsku i 150 po polsku. Warto dopłacać do dubingu?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Klaxxon napisał:

COD WWII jest za stówkę po angielsku i 150 po polsku. Warto dopłacać do dubingu?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

W CoD dubbing jest dla Ciebie istotny? :P Tak serio w ogóle to rozważasz? :P

W baldur's gate albo tormencie, to bym się zastanawiał, ale w multiplayerowym fpsie z kampanią ze szczątkową fabułą? :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W CoD dubbing jest dla Ciebie istotny?  Tak serio w ogóle to rozważasz?
W baldur's gate albo tormencie, to bym się zastanawiał, ale w multiplayerowym fpsie z kampanią ze szczątkową fabułą?
Ogólnie nie znoszę dubingu ale ponoć są produkcje, gdzie stoi on na przyzwoitym poziomie. Ale z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że tego tytułu to nie dotyczy:)
Jeszcze gwoli ścisłości- kontent różnych wersji jest taki sam?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Klaxxon napisał:

Ogólnie nie znoszę dubingu ale ponoć są produkcje, gdzie stoi on na przyzwoitym poziomie. Ale z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że tego tytułu to nie dotyczy:)
Jeszcze gwoli ścisłości- kontent różnych wersji jest taki sam?

Tzn wiesz, ja nie grałem w tego CoDa :P Piszę to tylko na podstawie mojej ogólnej wiedzy o tych tytułach. Na 98% nie ma żadnego sensu marnowanie 50 zł za dopłatę do polskiej wersji. Za tą cenę możesz spokojnie kupić inną używkę.

Ni mo synsu. Zawartość też jest raczej taka sama. Jeżeli już czymś się różni, to pewnie jakimiś rzeczami, które nie mają znaczenia. 

Dubbing na przyzwoitym poziomie nie dotyczy fpsów ze szczątkową fabułą :P Pomijając moją chorobliwą awersję do dubbingu, w przypadku gier, gdzie fabuła nie jest jej najistotniejszą częścią (albo chociaż kluczową, jak Horizon czy GoW z ostatnich tytułów), nawet przez sekundę bym się nie zastanawiał przy tak znaczącej różnicy cenowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że CoD zaczął dubbingi robić. Fakt faktem, że dopłacanie, znając język, nie ma większego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny Horizon Zero Dawn za mną i pozostała pustka tylko teraz czym ją wypełnić? Coś możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mario1 napisał:

Genialny Horizon Zero Dawn za mną i pozostała pustka tylko teraz czym ją wypełnić? Coś możecie polecić?

Może God of War? Kratos się nadaje idealnie do wypełniania pustek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of war to dość ciekawy pomysł. Ale HZD dla mnie gra mistrzostwo świata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mario1 napisał:

God of war to dość ciekawy pomysł. Ale HZD dla mnie gra mistrzostwo świata:)

GoW jest zupełnie inny, ale też Ci się powinien spodobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję:-) a później może wrócę do horizona dodatek bądź new game +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co mozna pograc wspolnie z dziewczyną na 1 konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W co mozna pograc wspolnie z dziewczyną na 1 konsoli?

Zależy jaki gatunek wolisz. Gry z serii Lego są fajne. Nawet demówki są do ściągnięcia, więc możesz sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał PS3 i Buzza to Twoja kobieta byłaby wniebowzięta. Genialna gra na jakąś taką domową imprezę ze znajomymi. Ciężko mi coś polecić bo moja dziewczyna nie lubi gier, ale Buzz to wyjątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Drozda napisał:

W co mozna pograc wspolnie z dziewczyną na 1 konsoli?

Kwestia dziewczyny :) my z żoną gramy w mortal kombat i divinity original sin :)

do tego lubimy grać na zasadzie serialu gierki od telltale, jedną osobą gra druga źle doradza przez ramię :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.08.2018 o 10:07, Drozda napisał:

W co mozna pograc wspolnie z dziewczyną na 1 konsoli?

 

Jest dokladnie tak jak napisal @xavris zalezy od kobiety.

Moja np woli gry logiczne, a i to najlepiej zeby przypominaly puzzle i badz tu madry. Problem ze sterowaniem tez jest.

I dlatego idzie w wszelakiego rodzaju doswiadczenia z mala iloscia gameplayu. Wiec zalezy w co twoja dziewczyna lubi grac jesli lubi, jesli chcesz ja zachecic to nieco inna bajka, ale tez zalezy to od jej preferencji i stopnia ogarniecia pada.

 

Moja kobieta lyka gry od Quantic Dream, Until Dawn tez ograla i byla zadowolona, nie zalowala czasu spedzonego przy Ukrym Planie.

No ale z niej to gracz zbytnio nie jest.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie do ogrania:

 

Shadow of the Colossus

Batman Arkham Knight 

Tomb Raider  20 Year

 

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co polecicie do ogrania:
 
Shadow of the Colossus
Batman Arkham Knight 
Tomb Raider  20 Year
 

Wszystkie trzy są świetnymi pozycjami i już bardzo tanio można je wyrwać, więc kupuj wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, starvin napisał:

Co polecicie do ogrania:

 

Shadow of the Colossus

Batman Arkham Knight 

Tomb Raider  20 Year

 

 

Pierwszej pozycji nie ogralem.

Pozostale 2 mozna wyrwac za przyzwoite pieniadze. Zarowno w Batmanie AK i jak i TR Edycja na 20 lecie bawilem sie dobrze.

Wiec polecam te 2 gry.

Kolejnosc zalezy od Ciebie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że najsłabszy był ten przed Arkham Knight. Dla jednych słaby, a mnie się tak podoba, że kupiłem dodatki i w wolnych chwilach platynuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co możecie polecić do lokalnej kooperacji? przy A way out zabawa znakomita mimo, że trochę mało "gry w grze" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

co możecie polecić do lokalnej kooperacji? przy A way out zabawa znakomita mimo, że trochę mało "gry w grze" ...

Helldivers i Alienation są całkiem spoko. Dobrze się przy nich bawiłem. Wiadomo, że są to podobne gry z widokiem z góry i typu hordy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda z Andromedą? Zastanawiam się pomiędzy nią, a Dying Lightem. Nie grałem w żadną poprzednią część, a w internecie opinie są kompletnie różnie. Z jednej strony głosy, że gra jest tragiczna, a z drugiej pozytywne opinie. Warto brać za 40 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krzyszt napisał:

Jak to wygląda z Andromedą? Zastanawiam się pomiędzy nią, a Dying Lightem. Nie grałem w żadną poprzednią część, a w internecie opinie są kompletnie różnie. Z jednej strony głosy, że gra jest tragiczna, a z drugiej pozytywne opinie. Warto brać za 40 zł?

Bierz Dying Light, nie lubię gier o zombie, ale przy tym bawiłem się dobrze. Andromeda do przeciętna gra, ja jestem fanem tego uniwersum i z tego względu grę oceniam dobrze, a wiele niedoróbek technicznych potrafiłem wybaczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×