Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cod bo4 albo WW2, overwatch bardzo dobra gra ale jak bedziesz chcial grac rankedy jak atakujacy to przygotuj sie, ze bedziesz czekal w kolejce po 5 min. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się gra tankami i healerami a nie jakimiś dziadami szczelajoncymi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podsunięcie kilku tytułów. Sprawdzę je sobie i mam nadzieję, że któryś mnie wciągnie na dłużej

Też żałuję, że nikt nie gra w Killzone. Tam na pewno miałbym jakieś szanse, bo nawet grałem w betę na PS3.

A W Titanfall 2 ktoś jeszcze gra? Słyszałem, że bardzo fajny fps.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall tez dobry.

 

FPS'ów jest od cholery. Zastanów się czego konkretnie szukasz i wtedy wybierzesz, bo takie rzucanie tytułami Ci nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest dużo fajnych, ale pytałem konkretnie o takie fps, gdzie multi będzie stosunkowo łatwe dla początkujących, a nie tak jak w Siege, że nie ma szans pograć, bo wszyscy już dopakowani. I nawet nie ma respawn'ów.
Druga sprawa to, żeby jeszcze przynajmniej przez rok było z kim pograć a nie czekać 10 min na znalezienie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall był przezajebisty. Niestety chyba za wiele osób w to nie gra już :( wielka szkoda, bo to fantastyczny tytuł, ale wyszedł w bardzo, bardzo, bardzo kijowym momencie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że titanfall 2 do multi odpada. Ale i tak pewnie wykupię ea access, bo ponoć single też dobry.
A co z pozostałymi? Cod, overwatch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, trudno mi powiedzieć czy titanfall odpada. Gra jest świetna pod każdym względem (w tym tak jak piszesz ma mega dobrego singla, nie tylko pod względem samej gry jako takiej ale też historii) ale obawiam się, że bardzo mało ludzi w to gra. A szkoda. Oby kiedyś wyszła trójka, oby dali jej lepszy termin premiery i oby ludzie rzucający się na Cody i bfy jak na papier toaletowy za komuny przejrzeli na oczy :p

overwatch dla mnie to jest najlepsza strzelanka sieciowa. 31 kompletnie różnych postaci, pelno map, różne tryby, rankedy, deathmatche zwykłe i wszystko za darmo (tzn kupujesz grę i tyle). Gra sporo ludzi, odpalam czasami na meczyk albo dwa to czeka się bardzo krótko. No i wydaje mi się, że dużo łatwiej się w tą grę można wgryźć niż w cody i bfa.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jest dużo fajnych, ale pytałem konkretnie o takie fps, gdzie multi będzie stosunkowo łatwe dla początkujących, a nie tak jak w Siege, że nie ma szans pograć, bo wszyscy już dopakowani. I nawet nie ma respawn'ów.

Druga sprawa to, żeby jeszcze przynajmniej przez rok było z kim pograć a nie czekać 10 min na znalezienie gry.

Wydaje mi się, że żadne multi nie jest łatwe jeśli wchodzisz świeży do gry np. po 3 latach od jej premiery. Mnóstwo osób jest dopakowanych, są wyjadacze i świeżak niestety będzie mięsem armatnim. No chyba, że jesteś pro kozak i rozwalasz system grając jedną ręką.

Ja również ostatnio szukałem jakiegoś tytułu żeby na lajcie sobie pograć multi.

Zastanawiałem się nad killzone bo dużo w niego grałem na początku ale słyszałem że słabo z ludźmi.

I wziąłem uncharted, wiadomo nie jest to fps ale ludzi gra sporo

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o tf2 to raz ze ma świetne multi, dwa, ze jak grałem rok temu to masa ludzi grała na Xbox wiec na ps4 pewnie było więcej, trzy, ogarnięcie multi nie sprawia wielu problemow.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o tf2 to raz ze ma świetne multi, dwa, ze jak grałem rok temu to masa ludzi grała na Xbox wiec na ps4 pewnie było więcej, trzy, ogarnięcie multi nie sprawia wielu problemow.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ;)
Jako, że titanfall 2 w grudniu i tak będę miał to zobaczę, czy multi jeszcze hula. Sprawdzę na pewno overwatch, no i nie pomyślałem o uncharted. Też mi pasuje, bo głównie o strzelanie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym strzelaniem w Uncharted to bym jednak uważał, nie jest zle, ale moim zdaniem na pewno nie o to w tej grze chodzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym strzelaniem w Uncharted to bym jednak uważał, nie jest zle, ale moim zdaniem na pewno nie o to w tej grze chodzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiesz, pisze na bazie jednego trybu mianowicie starcie drużyn. W zasadzie tylko w takie tryby gram multi i jak najbardziej w nim chodzi o strzelanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA ok jeśli chodzi o multi to tak. Myślałem ze mówicie o kampanii.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym strzelaniem w Uncharted to bym jednak uważał, nie jest zle, ale moim zdaniem na pewno nie o to w tej grze chodzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiem, grałem trochę na PS3 w U3, więc pewnie będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczyłem się do 2 gier, które chcę ograć jako następne: Resident Evil 2 remake lub Days Gone.  Co wybrać jako pierwsze?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szedł w days gone. Nie grałem dobre opinie mimo paru rzeczy. Skończyłem właśnie re2 około 8h z lizaniem ścian jednej historii. Druga postacią żeńską to w sumie to samo z małymi drobnymi różnicami więc jak nie lubisz powtarzać tego samego to gra na 9h max jakoś. Przyjemnie sie grało ale warto kupić w promocji większej. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie days gone. Re2 jest spoko, ale jednak DG znacznie, znacznie miłej wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RE2 nie grałem, ale Days Gone mogę polecić z czystym sumieniem. Super klimat, ciekawa fabuła, przyjemny gameplay, rozsądne rozmiary świata. No i walka z hordami, która jest niesamowicie satysfakcjonującym doświadczeniem i zapewnia moim zdaniem najlepszy endgame w sandboxach dla jednego gracza, z jakim miałem styczność, bo o ile czyszczenie powtarzalnych fortów czy inne tego typu zapychacze z różnych gier mnie nudzą, tak w DG jeździłem po mapie, szukałem hord i surowców aby móc je eksterminować i za każdym razem było super :)

Edytowane przez WahaczPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal 11 jest przystępniejszy od SF:V dla nieogarniętych w bijatyki graczy? Gram w street fightera ale po każdej próbie ogarnięcia systemu walki mam palce połamane a walka wygląda mocno ulomnie w moim wykonaniu.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eMeK napisał:

Mortal 11 jest przystępniejszy od SF:V dla nieogarniętych w bijatyki graczy? Gram w street fightera ale po każdej próbie ogarnięcia systemu walki mam palce połamane a walka wygląda mocno ulomnie w moim wykonaniu.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Czy ja wiem czy przystepniejszy....

Przynajmniej ma jakis story mode ktory jest w miare.

Ja poza masterowaniem ciosow w KM1 niestety pozniej odpuscilem bijatyki w zeszlym i tym roku wpadlo po taniosci MK11, SC VI i SF V.

W kazda pogralem troche w kazda jestem slaby :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×