Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

@Frost Prime

Nie znam się, więc się wypowiem. Poza tym muszę się jakoś wgryźć z powrotem w forumka, bo to jeden z niewielu kontaktów międzyludzkich teraz :p

W nową cywilizacje nie grałem w ogóle, ale przeorałem dość mocno wszystkie poprzednie części, łącznie z pierwszą za dzieciaka. Jeśli nigdy w żadną nie grałeś a masz ochotę na strategie to brać w ciemno bez obawien. Ta część z tego co czytałem jest gicior.

Te dwie pozostałe to troszkę inny rodzaj strategii. Zastanawiałem się swojego czasu nad oboma, obie są na pewno poprawne (skylines ma chyba wyższe oceny), ale ja bym z tych dwóch brał Marsa ze względu na klimat.

Jeżeli masz ochotę na strategie to weź jeszcze pod uwagę xcoma (brać w ciemno, przecudowny tytuł) i ewentualnie nasz frostpunk, który ma też świetny klimat.

Każda z tych gier tak na prawdę jest inna, więc głównie to jest kwestia tego, co chcesz w niej robić.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że teraz jest pewnie w cenie flaszki to można brać śmiało :) Ja grałem w okolicy premiery i w sumie było całkiem spoko.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dlc są zrobione strasznie na odwal się. Mars jest nudny jak flaki z oleju, Wietnam początkowo fajny, ale krótki i również schematyczny. Zombie to taki tryb zombie z falami, lecisz i nawalasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

Te dlc są zrobione strasznie na odwal się. Mars jest nudny jak flaki z oleju, Wietnam początkowo fajny, ale krótki i również schematyczny. Zombie to taki tryb zombie z falami, lecisz i nawalasz.

Czyli nie warto. Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Frost Prime napisał:

Czyli nie warto. Dzięki za odpowiedz.

Odpowiem Ci w stylu forów audiofilskich-

Jak chcesz wydac 80 zeta na far cry to dołóż troche i kup wasteland 3 :p

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC: Eizo Collection czy Book of Demons?
Zostało mi kilka złotych na koncie i nie mogę się zdecydować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×