Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że obie ponoć nie są najlepsze w swojej klasie ale co wybralibyście z duetu Cod:Ghost i Battlefield 4 ? Kampania też ma znaczenie :)

 

Mam CoD:Ghosts i Battlefield 4. Jestem zagorzałym fanem BF'a, więc moje zdanie może być nieobiektywne. CoD - lubię sobie pyknąć od czasu do czasu, nie jestem fanem serii. W większości każdy gra dla siebie, Dominacja to jedna wielka kampa i nabijanie ratio. Raz udało mi się trafić na fajny mecz, gdzie była walka o każdy z 3 punktów na mapie. BF4 - gra ma mnóstwo błędów, zanika dźwięk, crashuje. Fajny jest Conquest dla 64 graczy, wojna totalna. Jednak mnóstwo jest randomów, którzy kompletnie nie ogarniają gry drużynowej. Nie rzucą apteczki, ammo, nie podniosą, nie naprawią - do tego jednak trzeba się przyzwyczaić ( frustrująca sprawa, gdy padniesz a nad tobą przebiega 15 medyków lub brak Ci ammo a dookoła 10 supportów jednak amunicji nie rzucą ). Kampania ? W żadnej z tych gier jeszcze nie ograłem singla :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem z początku kupić samą konsolę i posiłkować się f2p i +, ale skoro dostałem większą wypłatę... :) Co radzicie kupić na start? Multi niezbyt, bo nie mam z kim - free2play mi starczą do multika. AC IV? :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej :) na chwilę obecną to jedyny słuszny wybór, kiedy multi do końca Ci nie leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki ktoś ogrywał te tytuły F2P na PS4??

 

Czyli BL: Retribution, War Thunder, Warframe czy co tam jeszcze jest :P

 

Coś polecacie bardzie coś mniej??

 

W ogóle warto by było osobny temat na ogólnie F2P założyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w lego marvel super heroes?

Mam zamiar kupić ale nie wiem czy fajna gra, grałem tylko z lego w lego city undercover na wiiu i fajnie się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, BF4 po PL jest tylko z dubbingiem? Nie ma tak jak killzone po pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, BF4 po PL jest tylko z dubbingiem? Nie ma tak jak killzone po pl?

 

Dziecko drogie ogarnij swe myśli i napisz jeszcze raz o co Tobie chodzi... Bo nie mam chęci rozwiązywać twoich łamigłówek ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to ze gra jest po eng a napisy w bf4 sa podlozone czy nie? W killzone po pl normalnie jest rozmowa po pl i chce sie dowiedziec czy tak samo jak killzone po pl wyglada bf4 po pl;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to ze gra jest po eng a napisy w bf4 sa podlozone czy nie? W killzone po pl normalnie jest rozmowa po pl i chce sie dowiedziec czy tak samo jak killzone po pl wyglada bf4 po pl;]

Tak w bf4 rozmowy tez sa po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to ze gra jest po eng a napisy w bf4 sa podlozone czy nie? W killzone po pl normalnie jest rozmowa po pl i chce sie dowiedziec czy tak samo jak killzone po pl wyglada bf4 po pl;]

 

Skoro napisałeś:

 

 

 

Witam, BF4 po PL jest tylko z dubbingiem? Nie ma tak jak killzone po pl?

 

To sam sobie odpowiedziałeś jest z Dubbingiem,... (Napisy, dubbing a lektor to 3 różne rzeczy)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekowaac drozda, chcialem sie upewnic przed zakupem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna i druga gra jest dobra, więc polecam obie :) Trine 2 imo jest duzo dluzsze i ciekawsze, flower dobry jest na odstresowanie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed; Rivals czy Assassin's Creed IV: Black Flag? 
Nigdy fanem Assasyna nie byłem, aczkolwiek lubię pirackie klimaty, pamiętam stare Sea Dogs, ah zagrywałem się godzinami :) 
Zaś wyścigi zawsze uwielbiałem... tylko boję sie, że po 10,15h need for speed rivals będzie mnie nudził, jak z multi? Grywalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asasin czy to III czy to IV to to samo tylko inna fabuła.

Jak nie lubiałeś grać w asasina III to nie ma sensu byś kupował.

A NFS niestety nic o nim nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone czy Battlefield? Grałem w Bad Company 2 i mi się podobał, w żadnego killzone'a nigdy. Szukam czegoś dla oderwania sie od sportowych gier,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybrałem chwilowo Assasyna IV dla pirackich klimatów jak mi nie podpadnie zamienie na NFS ;) 
Battlefield obecnie ma sporo sporo bugów, wstrzymał bym się z zakupem, szczególnie gdy Killzone można wyrwać juz w granicach 150zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone czy Battlefield? Grałem w Bad Company 2 i mi się podobał, w żadnego killzone'a nigdy. Szukam czegoś dla oderwania sie od sportowych gier,

Co do Battlefielda 4 się nie wypowiem, ale zapowiada się dobrze. Za to dzisiaj grałem w KZ i powiem szczerze że grafika wygląda niesamowicie, gameplay jest taki 7/10, co do multiplayer to się trochę zawiodłem, ale to pewnie dlatego że od roku nie grałem na padzie i trochę ciężko ogarnąć, tak więc n twoim miejscu brałbym BF.

 

A teraz to ja mam do was pytanie, co kupić BF4 czy CoD:Ghosts. Grałem we wszystkie cody i mi się podobały aż do MW3 i nie wiem czy warto kupować ghostsa, mam bf3 na pc i mi się bardzo podoba i teraz właśnie nie wiem co warto kupić. Dla mnie liczy się kampania tak samo jak multi. 

Edytowane przez kovalzdw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania w BF4 bardzo krotka,bezbarwna i zabugowana (moze mialem pecha) ,jezeli chodzi o multi to lepiej sie bawilem grajac w BF4 (grafika,dzwiek broni, wolniejsze tempo) choc to juz kwestia gustu.

W COD zadnej rewolucji nie ma. Singiel nie jest rewelacyjny, jest Ok, multiplayer rowniez.

Moim zdaniem warto miec oba tytuly gdy jeden sie znudzi zawsze jest drugi dla kontrastu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dorwe konsole, to od razu kupuje KZ, F14, BF4, AC 4, CoD i co jescze warto kupic do tego? Tylko blagam nie pierniczyc ze te gry sa kiepskie i na inne platformy oraz  inne bzdety. :biggrin:

 

W Fifie wkradl mi sie blad :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fife 14 kup. Polecam, gra w full hd, ładna murawa, trybuny, widać postęp ogólnie względem 13 na ps3. Takie smaczki jak np "boye" podające piłkę w trakcie meczu, więcej zawodników wyskakuje do piłki podczas stałych fragmentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×