Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie polecam, bylo mi bardzo ciezko ustawic czulosc prawej galki i kazda gra wymagala szukania tej odpowiedniej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Eloszki napisał:

Naszło mnie na jakaś Yakuza. Która cześć wybrać aby się nie zniesmaczyć na dzień dobry. W którejś  części ktoś pisał ze savy sa w budkach telefonicznych i costam jeszcze trzeba było zrobić aby można było zapisać ( chyba ) - ta cześć omijamy szerokim łukiem :) . Ja to casual jestem. Aha i aby napisy były w eng. Dziękuje 

We wszystkich częściach są save'y w budkach telefonicznych. Nic więcej nie trzeba robić poza czekaniem aż skończy się misja, a te w połączeniu z cutscenkami mogą się trochę dłużyć. Na początek masz do wyboru Zero bądź Kiwami. Obydwie się nadają, ale lepsza raczej będzie Zero. Jest to prequel i możesz pominąć parę ciekawych nawiązań, ale Kiwami mocno bazuje na mechanikach, które w niej wprowadzono.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Jakoś byłem przekonany ze więcej tego wyszło. Jutro wybieram się w poszukiwaniu zero. 

 

Dzieki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Eloszki napisał:

Dzieki. Jakoś byłem przekonany ze więcej tego wyszło. Jutro wybieram się w poszukiwaniu zero. 

 

Dzieki 

 

Bo wyszlo jesli dobrze pamietam az do 5ki. Ale to na past gen. 

Zero to prequel wprowadzajacy w swiat. Kiwami to remake pierwszej Yakuzy.

YZ byla w dobrej cenie jesli dobrze pamietam w Sferis (ponizej 80pln) ale ta promka chyba juz sie skonczyla. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już zamówiłem. W sferis to znalazłem kiwami ale już po promce. Zacznę od 0 i zobaczę co z tego wyjdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem parę dni temu Zero, bardzo dużo tam dialogów do ogarnięcia po angielsku, dlatego będzie ciężko dla osoby, która nie zna tego języka, ja sam znam słabo angielski, ale coś tam jeszcze pamiętam i na szczęście mniej więcej rozumiem o co chodzi w fabule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakieś gry która wciągnęła by na dłużej w single player. Gra typu akcji, gdzie coś się dzieje, trzeba czasami pomyśleć, o coś chodzi w sensie fabuły,  musimy przechodzić kolejne etapy itd. Możecie polecić tego typu tytuł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego, także ciężko doradzić. Mnie ostatnio z braku czasu mało wciąga, ale Sniper Ghost Warrior 3 mnie wessało,

tak samo jak Lego Jurassic World. W które gram z synkiem i żoną.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Panicz napisał:

Szukam jakieś gry która wciągnęła by na dłużej w single player. Gra typu akcji, gdzie coś się dzieje, trzeba czasami pomyśleć, o coś chodzi w sensie fabuły,  musimy przechodzić kolejne etapy itd. Możecie polecić tego typu tytuł? 

Bloodborne. Jak się wkręcisz to gra na setki godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom bedzie najlepszy. 

Gra na ponad 10h bez sekretow,  a jak bedziesz chcial je robic to okolo 20h Ci zejdzie. 

Polecam 

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne, wiedźmin, horizon. Mnóstwo jest gier, które spełniają te warunki :) na pewno coś wybierzesz dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Jakby to nie do końca moje klimaty tematyczne. Spróbuję The Last of Us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Panicz napisał:

Dzięki za pomoc. Jakby to nie do końca moje klimaty tematyczne. Spróbuję The Last of Us

To powiedz jakie są Twoje klimaty i znajdzie się coś więcej. Gra akcji, którą się przechodzi, w której coś się dzieje i o coś chodzi brzmi co najwyżej komicznie.

 

Poleciłbym serię Uncharted. W sam raz dla ludzi o tak wygórowanych wymaganiach.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie tak napisałem, że ciężko coś podpowiedzieć. Może napiszę, jakich tematów nie lubię. Żadnych zombie, sci-fi, kosmiczne klimaty, potwory, smoki, fantasy. Po prostu odrzuca mnie to. Najlepiej czasy współczesne. Może powiem też jakie gry zainteresowały mnie. GTA, LBP, limbo, Splinter Cell, Soldier of fortune, projekt igi, platformówki jak np. kangurek ko, może Crasha spróbować? Sonic, uncharted może być chociaż szału nie robi ta gra na mnie, ale mniej więcej pasuję się w moje gusta. Może teraz będzie ciut łatwiej coś podpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1/22/2018 o 10:50, Eloszki napisał:

Dzięki już zamówiłem. W sferis to znalazłem kiwami ale już po promce. Zacznę od 0 i zobaczę co z tego wyjdzie. 

 

Zainspirowales mnie. Duzo wczesniej jak masa graczy chwalila te gre (glownie weterani ktorzy ogrywali inne czesci na PS3), recki pokazuja ze gra jest oryginalna ale nie rowna jesli chodzi o realizacje. Dzis trafilem promke w Szwecji i zaryzykowalem kupilem. Zobaczymy jak mi podejdzie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Panicz napisał:

No zdecydowanie tak napisałem, że ciężko coś podpowiedzieć. Może napiszę, jakich tematów nie lubię. Żadnych zombie, sci-fi, kosmiczne klimaty, potwory, smoki, fantasy. Po prostu odrzuca mnie to. Najlepiej czasy współczesne. Może powiem też jakie gry zainteresowały mnie. GTA, LBP, limbo, Splinter Cell, Soldier of fortune, projekt igi, platformówki jak np. kangurek ko, może Crasha spróbować? Sonic, uncharted może być chociaż szału nie robi ta gra na mnie, ale mniej więcej pasuję się w moje gusta. Może teraz będzie ciut łatwiej coś podpowiedzieć

W zasadzie to we wspomnianym przez Ciebie the last of us są zombie... 

Jeżeli nie interesuje Cie ani sf ani fantasy, to na prawdę będzie ciężko coś polecić... Mi się bardzo podoba ostatni asasyn, osadzony w Egipcie, ale są tam też motywy sf. Może Wolfenstein, czy to nowy czy stary? Może yakuza, ale nie znam serii, więc nie wiem, od której najlepiej zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zwróciłem się tu do Was na forum, bo właśnie teraz ciężko znaleźć coś bez tych motywów o których wspomniałem. Co do The Last of Us no to nie prześledziłem tego do końca tylko pod wpływem chwili zamówiłem hehe. Może spodoba mi się. A LEGO Ninjago? Takie chyba nawet do pogrania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Panicz napisał:

No zdecydowanie tak napisałem, że ciężko coś podpowiedzieć. Może napiszę, jakich tematów nie lubię. Żadnych zombie, sci-fi, kosmiczne klimaty, potwory, smoki, fantasy. Po prostu odrzuca mnie to. Najlepiej czasy współczesne. Może powiem też jakie gry zainteresowały mnie. GTA, LBP, limbo, Splinter Cell, Soldier of fortune, projekt igi, platformówki jak np. kangurek ko, może Crasha spróbować? Sonic, uncharted może być chociaż szału nie robi ta gra na mnie, ale mniej więcej pasuję się w moje gusta. Może teraz będzie ciut łatwiej coś podpowiedzieć

Yakuza - jak lubisz dziwne, japońskie klimaty; Sleeping Dogs - coś w stylu GTA, jeśli jeszcze nie grałeś; LA Noire - ciekawa gra, wymagana znajomość angielskiego; Hitman - coś "w stylu Splinter Cell". Platformówek nie polecę, bo w nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Panicz napisał:

Dlatego zwróciłem się tu do Was na forum, bo właśnie teraz ciężko znaleźć coś bez tych motywów o których wspomniałem. Co do The Last of Us no to nie prześledziłem tego do końca tylko pod wpływem chwili zamówiłem hehe. Może spodoba mi się. A LEGO Ninjago? Takie chyba nawet do pogrania? 

 

duzo latwiej dokonuje sie wyboru miedzy A i B nizli otwartego, ktorego oczekujesz.

 

z gier dluzszych to LA Noire Complete Edt. Jest troche akcji, jest troche kombinowania - ang. w stopiu dobrym wymagany reszte mozna nadrobic ze slownikiem w reku (czyli obecnie z translatorem w telefonie). 

Z platformowek bardzo przyjemnych jesli nie ograles to Ratchet & Clank - swietna pixarowa grafika, przyjemna choc lekko infantylna (gra dla dzieci) historia, strzelanie i akcja na wysokim poziomie, elementy platformowe tez. Nie jest szczegolnie dluga ale ja przeszedlem 2 razy pod rzad bawiac sie dosnonale. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za pomoc. Spróbuję Hitmana i Ratchet & Clank. LA noire wiem, że spoko. Ale mój angielski jest teraz na tak żenującym poziomie, że na razie odpuszczę.

 

Szkoda, że nie ma żadnego tenisa, pamiętam jak dreamcast się grało w virtual tenis. Dragon Ball Fighterz myślę, że może też być spoko

Edytowane przez Panicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA Live 18 za 39zl warto? Grałem kiedyś w 2K i trochę zbyt symulacyjne, ciężko było ogranąć no i denerwowały te wszystkie przerywniki, cutscenki podczas meczu, zbyt długo to trwało.  A Live z tego co wiem bardziej zręcznościowa. Warto za te 39zł? Czy dopłacić jednak do tego 2K lub wziąc np 2K16 lub inna starsza wersje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bierz live!

Duży progress względem 16stki.

Posiadam również 2k18 i częściej gram w live. Dla mnie pod wieloma względami NBA Live 18 jest lepsze.

Bardzo dobrze wyglądające parkiety, stroje zawodników itp. Fajne akcje można tworzyć. W obronie również można podziałać. Fakt, live jest łatwiejszy ale nie znaczy, że jest gorzej i mniej realniej.

Za 39 zł to już w ogóle nie powinieneś się zastanawiać.

 

W 2k kuleje online, konsola nawet w menu, podczas wyboru drużyny potrafi mojego prosiaka włączyć na 2-3 bieg gdzie moja konsola jest nadwyraz grzeczna i cicha.

Zobacz sobie na YT jak wyglądają mecze z live a jak z 2k.

 

Polecam ten kanał gdyż są ta pokazywane te same mecze.

https://www.youtube.com/user/DGL0CK

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt 4 czy WRC 7?

 

Dirta mam na PC pograłem chwile, gra bardzo dobra ale jako że sprzedałem kartę graficzną i przez dłuższy okres nic nie kupię to nie moge w niego grać :) WRC7 nie grałem i nie mam porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry dobre.
Jedna na licencji WRC z dużą ilością lokalizacji, a druga bez licencji ale za to z dodatkowymi historycznymi rajdami oraz z bardzo fajnymi warunkami pogodowymi.

Na prawdę ciężko wybrać faworyta.
Model jazdy niby bardziej symulacyjny w Dirt 4 ale w WRC 7 nie jest łatwo i czuć każdą nawierzchnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w Dirt 4 już grałem to wezmę WRC7 bo słyszałem dobre opinie o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×