Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Far Cry 4 Limited Edition zawiera parę dodatkowych pierdół, a Gold to cyfrówka z season passem. Complete to pudełkowy odpowiednik Golda.
Oooo, i to by się zgadzało. Choć trochę dziwne, że tyczy się to tylko FC4. FC5 Gold jest na nośniku. Ale już wiem czego której wersji nie szukać:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

którego jRPGa wybrać po Berserii i Personie? nie umiem się zdecydować :( brałbym FF XV w końcu ale widzę łatany jeszcze będzie z rok + walka dla mnie ssie troszkę ;) FF X ograny na ps2 a XII nie skończona ale wolałbym coś z ps4 ograć chociaż z remasterów najbardziej bym wybrał XII :P ale może coś innego oprócz Finali... 

Valkyria Chronicles niby spoko ale jednak wole klimaty Fantasy :)

Ni no kuni chciałem ograć ale po dubbingach z Berserii i Persony raczej moje uszy nie będą wiedzieć co się dzieje z braku voice actingu praktycznie... 

World of FF jak się sprawuje? stylistykę raczej jakoś przeżyłbym bo widzę że ładnie wykonane :P

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18 maja 2018 o 14:24, Traws napisał:

którego jRPGa wybrać po Berserii i Personie? nie umiem się zdecydować :( brałbym FF XV w końcu ale widzę łatany jeszcze będzie z rok + walka dla mnie ssie troszkę ;) FF X ograny na ps2 a XII nie skończona ale wolałbym coś z ps4 ograć chociaż z remasterów najbardziej bym wybrał XII :P ale może coś innego oprócz Finali... 

Valkyria Chronicles niby spoko ale jednak wole klimaty Fantasy :)

Ni no kuni chciałem ograć ale po dubbingach z Berserii i Persony raczej moje uszy nie będą wiedzieć co się dzieje z braku voice actingu praktycznie... 

World of FF jak się sprawuje? stylistykę raczej jakoś przeżyłbym bo widzę że ładnie wykonane :P

Ogralem większość większych jrpg tej generacji...

"Woff " - jest warte grzechu chociaż lukier wylewa się z ekranu jak podczas seansu z troskiwymi misiami... ale system walki oraz fanservise dla fana serii jest mocny.

Nnk2 daje rade chociaż czuć że studio ghibli już nie macza w tym palców więc magii sporo mniej... 

Nier automata ograne? Co prawda bliżej grzed do slashera z akcentem action RPG ale jest bdb.

Nie masz czasem nintendo? Ponieważ najlepszym RPG obecnej generacji to bez wątpienia xenoblade2 ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, zdun napisał:

Nier automata ograne? Co prawda bliżej grzed do slashera z akcentem action RPG ale jest bdb.

Nie masz czasem nintendo? Ponieważ najlepszym RPG obecnej generacji to bez wątpienia xenoblade2 ...

nier ograne oczywiście :D demo może nie przekonało do końca ale klimat skusił i roz&ebał system. 

tylko ps4, ewentualnie ps2 bez pada :D w xenoblade bym zagrał ale dla jednej gry sobie daruje :)

cóż to co najlepsze z ps4 ograne i domyślam się że będzie ciężko dorównać obojętnie której grze aktualnie (dragon quest może i KH3 pewnie poszaleje ale jakoś ciężko mi ograć jedynkę żeby jakoś to zacząć :D

cóż na razie się poczeka chyba aż przyjdzie większy smak na dłuższe granie to w końcu może KH1 się zacznie... jednak boli archaiczność dzisiaj trochę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.05.2018 o 02:39, Drozda napisał:

Wiedzmina ogralem horizona zakupilem i bede ogrywal, byly jeszcze jakies tytuly godne uwagi?

Yakuza 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi