Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Frost Prime napisał:

Pytanie - mam dwie gry na półce i nie wiem, którą zacząć najpierw - Dying Light z dodatkiem oraz Far Cry Primal - przy której produkcji będę się hmmm lepiej bawił waszym zdaniem?

Przy Dying Light bawiłem się świetnie, Primala na pewno będę chciał ograć, jak w końcu mój lokalny skupiciel będzie miał używke w normalnej cenie :)

Chyba mając te dwie gry do wyboru to jest kwestia czy wolisz klimaty zombie czy mamuty :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Frost Prime napisał:

Szukam sandboxa który nie zasypie mnie zadaniami jak to miało miejsce w Syndicate i w chwili obecnej mam przerwę w Black Flag, a przed chwilą skończyłem Just Cause 3. 

 

O ja piorkuje...

Musisz doprawdy lubic sandboxy, ja to bym polecil moze miedzy piaskownicami, jakas bardziej liniowa produkcje dla zmiany klimatu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Pytanie - mam dwie gry na półce i nie wiem, którą zacząć najpierw - Dying Light z dodatkiem oraz Far Cry Primal - przy której produkcji będę się hmmm lepiej bawił waszym zdaniem?

 

Przy żadnej się nie będziesz dobrze bawił, weź je sprzedaj obydwie :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie proszę. Batman: Arkham Knight czy Mad Max?

Ograłem na PS3 Arkham Asylum i Arkham City. Asylum w ogóle mi nie podeszło, City mnie wciągnęło. Jak z Knightem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, karollapucha napisał:

Pomóżcie proszę. Batman: Arkham Knight czy Mad Max?

Ograłem na PS3 Arkham Asylum i Arkham City. Asylum w ogóle mi nie podeszło, City mnie wciągnęło. Jak z Knightem?

Ograć warto, ale ten Batmobil wepchnięty na siłę i to trochę jest moim zdaniem kosztem skradanki bo teraz zamiast szukać jakichś wejść przez wentylacje to wypieprzasz drzwi Batmobilem i kto wie co jeszcze. 

Ograłem Mad Maxa i powiem, że według mnie to jeden z lepszych sandboxów wydanych w ostatnim czasie. Wiadomo jak każdy trochę nuży pod koniec, ale jest to jakieś urozmaicenie. Obie te gry staniały bardzo więc ceny są podobne. Ja bym wziął Maxa ale pierwszego ograłem Batmana i czułem niedosyt. Poza tym oglądałem film i zakończenie znałem dużo wcześniej więc miało to wpływ na odbiór gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, karollapucha napisał:

Pomóżcie proszę. Batman: Arkham Knight czy Mad Max?

Ograłem na PS3 Arkham Asylum i Arkham City. Asylum w ogóle mi nie podeszło, City mnie wciągnęło. Jak z Knightem?

Trudno powiedzieć skoro Asylum Ciebie nie wciągnęło, a uważana jest za najlepszą część. Obie gry to praktycznie to samo, z korzyścią na przewagę Batmana, ponieważ jest tam fabuła a w Mad Maxie jeździsz, zbierasz, obijasz mordy, jeździsz zbierasz i obijasz mordy.

 

W sumie w Batmanie również obijasz mordy :1_grinning: ale nie nuży tak jak Mad Max. 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, karollapucha napisał:

Pomóżcie proszę. Batman: Arkham Knight czy Mad Max?

Ograłem na PS3 Arkham Asylum i Arkham City. Asylum w ogóle mi nie podeszło, City mnie wciągnęło. Jak z Knightem?

 

w Mad Maxa nie gralem. 

Batman - AA dobre, AC bardzo dobre - w mojej opinii podaje jako punkt odniesienia. 

AK to moim zdaniem bardzo dobra gra z minusem - za duzo Batmobilu i wydaje sie ze w kolo niego budowali mechanike. Wiec jesli dalej chcesz batmana, ale duza iloscia przemieszczania sie b.mobilem jesli ardacowa jazda i arkadowa walka bat-mobilo-czolgiem. To moze byc cos dla Ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradzcie co lepiej Doom czy Primal? Co daje wiecej funu?

Poza tym pograłbym w jakąs grę akcji ale nie długą i najlepiej po sznurku :) Macie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Struggler napisał:

Panowie doradzcie co lepiej Doom czy Primal? Co daje wiecej funu?

Poza tym pograłbym w jakąs grę akcji ale nie długą i najlepiej po sznurku :) Macie coś?

Doom zajebisty, ale o multi się nie wypowiem bo nie grałem. Fun z gry ogromny. Polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Struggler napisał:

Panowie doradzcie co lepiej Doom czy Primal? Co daje wiecej funu?

Poza tym pograłbym w jakąs grę akcji ale nie długą i najlepiej po sznurku :) Macie coś?

W primala jeszcze nie grałem, choć się na niego czaję. Ale nowy Doom to jest ku**a mistrzostwo świata :) Tyle w temacie, nie zastanawiaj się 3 sekundy nawet między tymi dwoma tytułami.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na poważnie??? aż tak dobry? jakaś fabuła tam isnieje?Wydawało mi się że wszescy beda polecać FC :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Struggler napisał:

Wy tak na poważnie??? aż tak dobry? jakaś fabuła tam isnieje?Wydawało mi się że wszescy beda polecać FC :24_stuck_out_tongue:

 

A Ty kurde w strzelanki grasz dla fabuły? :24_stuck_out_tongue: Jakaś tam fabuła była, ale była ona podobna jak oryginale w sumie :24_stuck_out_tongue: Pojawiasz się i musisz wszystko rozpiżdżyć bo tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Struggler napisał:

Wy tak na poważnie??? aż tak dobry? jakaś fabuła tam isnieje?Wydawało mi się że wszescy beda polecać FC :24_stuck_out_tongue:

 

Teraz pykam w Primala i fabuła jest nawet spoko. Fun z gry nawet też, ale Doom daje przyjemność z rozwalania stworów. Jest tam jakaś fabuła, że otwarty jest portal do piekła i trzeba go zamknąć czy coś. Olej to. Bierz strzelbę i ładuj z 20cm demonowi w ryj!!!

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Struggler napisał:

Wy tak na poważnie??? aż tak dobry? jakaś fabuła tam isnieje?Wydawało mi się że wszescy beda polecać FC :24_stuck_out_tongue:

 

 

Fabula jest szczatkowa - ale to jest DOOM czy w jedynce i dwojce chodzilo o fabule? 

 

Ogralem tylko singla, to co na poczatku mi przeszkadzalo to fakt ze celowanie jako takie nie istnieje chocby lekkie przyblizenie (tak wiem jest bron ktora mozna zmodowac i miec snajpe), jak juz do tego przywyklem to kolejna po Wolfie (jak nie ograles polecam tutaj jest fabula), gra wydana przez Bethesde ktora w moim odczuciu laczy idealnie old school z new school. 

 

Doom 

Ze starej szkoly mamy dosc rozbudowane mapy - bez zadnego psucia ich podpowiedziami w stylu pokaz mi gdzie isc. Mamy naprawde fajny re-imagine bestriausza. mamy bardzo szybka, arkadowa strzeline ktora testuje sprawnosc naszych palcow, badass-chainsaw! No i powrot apteczek bardzo dobrze sie to sprawdza. 

Z nowej szkoly mamy oprawe no naprawde trzeba sie naszukac zeby bylo sie do czego przyczepic, 60fps (tak dynamiczna rozdzialka ale ja tam tego nie dostrzegalem), finishery o ktore sie balem a to tylko zwieksza radosc z eliminowania piekielnego pomiotu.

 

Edit:

A i jeszcze jedno Doom to czasami maksymalna zadyma ja na tyle sie postarzalem ze czasami bylo mi ciezko, lub bardzo ciezko - niemniej gre ocenilem dobrze doceniajac elementy o ktorych pisalem powyzej. 

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogariam właśnie demo, jest baaaaaaardzo szybko i zrecznościowo :)

A jak się platynuje? Przyjemnie czy będę się męczył zbieraniem 111000 itemków???

 

Tak przy okazji to jakieś opinie o Dying Light? Dość długo nie grałem i wypadłem z obiegu a wiem że DL mnie ominęło.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom mi mega podszedł , tak że zrobiłem go w dwa posiedzenia . Soczysta staroszkolna wyrzynka , do dziś nie moge pojąć jak niektórzy szukali w tej grze jakiegoś drugiego dna ( tak samo jak wyżej oba Wolfy też świetne , tzw.platyna dosłownie sama sie w twj grze zrobiła ) 

 

Primala wyłączyłem po godzinie , mojemu kuzynowi mega podszedł ale  

mnie dopadł ten syndrom ubi posterunki , strefy itp . ( Co ciekawe gram pól roku pozniej w Watch Dogs 2 i tam praktycznie nie ma znajdziek i tych posterunków uff , ktoś tam poszedł po rozum do głowy ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Struggler napisał:

Ogariam właśnie demo, jest baaaaaaardzo szybko i zrecznościowo :)

A jak się platynuje? Przyjemnie czy będę się męczył zbieraniem 111000 itemków???

 

O wlasnie no patrz w dobie braku dem az zapomnialem wspomniec ze jakies mini demo dla Doom jest. 

Platynowac nie platynowalem ale jest troche znajdziek do zebrania choc chyba nieco mniej niz wymieniles. 

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Struggler napisał:

a jak wypada Dying Light? Ogrywaliście?

 

Mnie demo nie podeszlo odpuscilem. 

Ale plus jest demo jest mozesz sprawdzic na wlasnej skorze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bratem zastanawiamy się nad zakupem:

-wrc6 ( ma split screen dzięki czemu rywalizacja bedzie dziekawsza),

- dirt rally ( ilość pozytywnych komentarzy dotyczacych rozgrywki wzgledem wrc6 daje do myslenia).

Nie posiadamy kierownicy.

Jak myślicie co bedzie lepszym wyborem? Moze ktoś mial kontakt z obydwoma tytułami i sie wypowie ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zyziek napisał:

Z bratem zastanawiamy się nad zakupem:

-wrc6 ( ma split screen dzięki czemu rywalizacja bedzie dziekawsza),

- dirt rally ( ilość pozytywnych komentarzy dotyczacych rozgrywki wzgledem wrc6 daje do myslenia).

Nie posiadamy kierownicy.

Jak myślicie co bedzie lepszym wyborem? Moze ktoś mial kontakt z obydwoma tytułami i sie wypowie ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Nie wiem czy Cię to zainteresuje ale Dirt Rally właśnie wleciał do PSS w ofercie Czarnego Piątku za 79 zł bodajże. Grałem w DIRTA u kolegi, tak samo w WRC6 i powiem, że Dirt miażdży. Pod względem grywalności, etc. -> Grafika też stoi za Dirtem. Co się może podobać w WRC6? Napewno licencja na pojazdy, trasy - których de facto jest sporo. Model jazdy też nie jest najgorszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zyziek napisał:

Z bratem zastanawiamy się nad zakupem:

-wrc6 ( ma split screen dzięki czemu rywalizacja bedzie dziekawsza),

- dirt rally ( ilość pozytywnych komentarzy dotyczacych rozgrywki wzgledem wrc6 daje do myslenia).

Nie posiadamy kierownicy.

Jak myślicie co bedzie lepszym wyborem? Moze ktoś mial kontakt z obydwoma tytułami i sie wypowie ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Zdecydowanie Dirt Rally , na padzie też da się wymiatać :)

 

Ja mam taki dylemat 

Arkham Knight , Infamous SS , Need for Speed .

Z którą grą będę się bawić najdłużej ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×