Skocz do zawartości
Twarek

Fifa 14

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tylko 15% gwiazdy. Jak najszybciej to wbić? W drop teraz gram ale stoję na 2 procentach nadal. Trzeba chyba wykorzystywać zadania na pozycje ale ciezko powiem wam ze to sie zalicza. Nie ma innego sposobu?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 15% zrobiłem jako DP. Dużo podań i odbiorów szybko rozwijało gwiazdę, a przy okazji wpadły asysty i bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co kaman z "what a hit, son!" i Who Needs a Weak Foot?

Trzaskam woleje az milo, dzisiaj chyba z 3-4 wpadly z roznych nog, roznych pozycji i nic..

Do tego chyba 90% bramek Blaszcza i Aubameyanga to okno z zewnetrznej czesci stopy na dlugo slupek i dupa ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Who needs a weak foot musisz strzelić bramkę słabszą nogą zawodnika. 

 

Czyli np. Robben jest lewonożny to musisz strzelić bramkę prawą nogą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelilem wczoraj dwie bramki lewym z lewej nogi, aubameyang i gundogan dolozyli po jednej i aczika nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ktoś chętny do zrobienia trofeów on-linowych w fifie14 to zapraszam.

 

Nick: Stanlejsg

 

Stanlejsg.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wydawalo sie mi ,ze juz na poczatku gry zdobylem trofeum your got mail, teraz patrze i jest niezdobyte wystarczy otworzyc skrzynke w trybie kariery? Przeciez gram juz 3 sezon i caly czas skrzynke otwieram i jak to mozliwe ,.ze nie mam trofka jakis bug??

 

 

 

Leon mi wszedl Fancy.

Edytowane przez Rumcajs22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wydawalo sie mi ,ze juz na poczatku gry zdobylem trofeum your got mail, teraz patrze i jest niezdobyte wystarczy otworzyc skrzynke w trybie kariery? Przeciez gram juz 3 sezon i caly czas skrzynke otwieram i jak to mozliwe ,.ze nie mam trofka jakis bug??

 

 

 

Leon mi wszedl Fancy.

Ty masz buga ze skrzynką ja mam z FUT-em który za chiny ludowe nie chcę wskoczyć, z tą skrzynką też tak miałem że nie chciało wskoczyć w trybie kariery i pamiętam że zacząłem grać karierię jako WG i od razu zaliczyło ,spróbuj karierę jako WG może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie spróbuj nie odbierac wiadomości tak żebyś miał ich wiecej niż 10 i wtedy spróbuj mi tak wpadło -a z tym fut leon to mamy prze........ane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz buga ze skrzynką ja mam z FUT-em który za chiny ludowe nie chcę wskoczyć, z tą skrzynką też tak miałem że nie chciało wskoczyć w trybie kariery i pamiętam że zacząłem grać karierię jako WG i od razu zaliczyło ,spróbuj karierę jako WG może pomoże.

 

 

Próbowałem juz tego i nie dziala. Ja zagralem gotowa gwiazda ,moze musze swojego wpisac.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!! pomoże ktoś z trofeum Fancy Some FUT? save usunięte gra odinstalowana trofea z synchronizowane z PS3,PSV,PS4 i dalej nic :sick: :sick: :sick: na ekranie startowym jak wejdę na FOOTBALL CLUB NEWS & ALERTS to nie mogę wybrać GO TO FUT NOW bo po prostu nie wyswietla mi się tak jak na filmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matijad PODZIĘKOWANIA W ZDOBYCIU PLATYNY :thumbsup: a najbardziej o trofeum Fancy Some FUT :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać grać i jeszcze raz grać samo wpadnie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem każdego silniejszego obrońcę, w szybkim meczu, karierze, FUTcie offline, online i nic... Do premiery FIFA15 może wpadnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem każdego silniejszego obrońcę, w szybkim meczu, karierze, FUTcie offline, online i nic... Do premiery FIFA15 może wpadnie. 

Spróbuj ze znajomym lub na dwa paday. Niech kiwa w polu karnym lub przetrzyma piłkę a Ty odbierz mu piłkę kółkiem i  za którymś razem powinno wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Change your formation from the Team Management tile in Squad during your Career 

Wbijam ciągle do Formacji w trybie Menadżera i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam kogoś kto może pomuc w wbiciu platyny w FF14 w coopie i również pograć dla fanu aktualnie jestem w 2 dywizji online.

Pozdrawiam piszczecie na PSN-ie DB072332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję osoby która pomogłaby lub też potrzebuje paru trofików online.  Z góry dzięki za pomoc.

 PSN ID: Matrix93PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętną/chętne osobę/osoby do achievków online. Ja mam do zrobienia:

Beast Mode

Teamwork

On Your Way

Jestęm chętny pomóc w innych trofeach.

PSN ID - For_The_Gamers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mało prawdopodobne, ale posiada ktoś z Was jeszcze Fifę 14? :D Do zrobienia mam 3 trofea, drugą fifę posiadam, jednak nie wyszukuje mi wgl przeciwnika w pro clubach. Potrzebuję więc dwóch posiadaczy gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×