Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam arctis 7 i na prawde sa bardzo wygodne. Bateria trzyma dlugo. Tylko niestety nie m regulacji czat/gra:/ Ale dostalem je w prezencie wiec nie moge narzekac:P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na X-Kom Siberie 800 po 599, kupione. Czekałem, czekałem i wyczekałem. Zobaczymy, czy tak gniotą cyce jak mówiliście :D oj w weekend będzie grane!!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam. Sprzęt pięknie zapakowany i wykonany. Od pierwszego kontaktu czuć, że mamy do czynienia ze sprzętem premium. Zdążyłem tylko chwilę je potestowac. Co mi się zbytnio nie podoba to spory nadajnik z wyświetlaczem. Zajmuje miejsce obok konsoli. Pytanie czy muszę za każdym razem wyciągać wtyczkę żeby ekranik się wyłączył? Jeśli tak to dość upierdliwa opcja. Czego mi brakuje, to basu. Turtle grały mocno i miały mocny bas. Tutaj nie miałem efektu wow. No ale protestuje jeszcze w weekend. Który tryb najlepszy do gier? Performance, Entertainment czy Immersion? Macie jakiś sposób na podbicie basu w equalizerze? 

 

PS. Motyw z baterią genialny. To powinien być standard w każdych słuchawkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Performance.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mam. Sprzęt pięknie zapakowany i wykonany. Od pierwszego kontaktu czuć, że mamy do czynienia ze sprzętem premium. Zdążyłem tylko chwilę je potestowac. Co mi się zbytnio nie podoba to spory nadajnik z wyświetlaczem. Zajmuje miejsce obok konsoli. Pytanie czy muszę za każdym razem wyciągać wtyczkę żeby ekranik się wyłączył? Jeśli tak to dość upierdliwa opcja. Czego mi brakuje, to basu. Turtle grały mocno i miały mocny bas. Tutaj nie miałem efektu wow. No ale protestuje jeszcze w weekend. Który tryb najlepszy do gier? Performance, Entertainment czy Immersion? Macie jakiś sposób na podbicie basu w equalizerze? 
 
PS. Motyw z baterią genialny. To powinien być standard w każdych słuchawkach. 
Nie wiem, ostatnio jeden użytkownik też pisał że mu się transmiter nie wyłącza. U mnie po wyłączeniu konsoli transmiter też się wyłącza.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega podpiął do prądu niepotrzebnie.
Zasilanie równie dobrze idzie z USB na konsoli.
Konsola wyłączona - nie ma prądu - transmiter nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak je mialem to tryb performance mi najlepiej siedzial. Co do basu to faktycznie mam teraz TB800 i wg mnie graja lepiej i maja to jebniecie dlatego je wybralem

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pisząc wczoraj posta, dotarło do mnie, że można podpiąć z tyłu USBkiem :) sugerowałem się instrukcją.

W weekend więcej się pobawię.

 

A macie jakieś ustawienie na podbicie basu?

Dla Was głośność i bas od początku, po wyjęciu z basu była na zadowalającym poziomie?

Turtle pewnie nie grały czysto, ale głośno i bas miał pier..ęcie. Pewnie kwestia przestawienia.

 

Ale to jak leżą te słuchawki na głowie to jest kosmos, jakby nic nie miało się na głowie :) no i ten patent z akumulatorkami.

 

9 minut temu, Rambo8 napisał:

Jak je mialem to tryb performance mi najlepiej siedzial. Co do basu to faktycznie mam teraz TB800 i wg mnie graja lepiej i maja to jebniecie dlatego je wybralem

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

No Rambo, dla mnie też ważny jest bas i ogólne pier...ęcie. Tutaj tego nie mam, albo mam złe ustawienia.

Za słuchawki za taką kasę spodziewałem się czegoś oszałamiającego. Potestuje przez weekend i zobaczę.

Z alternatywy zostaje Turtle Beach 700P, ale to ta sama wadliwa konkurencja co 500P, więc pęknięcie pałąków to tylko kwestia czasu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tomisior napisał:

 

No Rambo, dla mnie też ważny jest bas i ogólne pier...ęcie. Tutaj tego nie mam, albo mam złe ustawienia.

Za słuchawki za taką kasę spodziewałem się czegoś oszałamiającego. Potestuje przez weekend i zobaczę.

Z alternatywy zostaje Turtle Beach 700P, ale to ta sama wadliwa konkurencja co 500P, więc pęknięcie pałąków to tylko kwestia czasu :/

no ja zmienilem wlasnie ze wzgledu ze dla mnie lepiej graja TB. byla tu akcja ze bralismy "hurtowo" je na allegro bo byla mega cena ok 470 za nowki w opakowaniu zastepczym albo refuby

sprawdzilem juz nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Tomisior napisał:

Właśnie pisząc wczoraj posta, dotarło do mnie, że można podpiąć z tyłu USBkiem :) sugerowałem się instrukcją.

W weekend więcej się pobawię.

 

A macie jakieś ustawienie na podbicie basu?

Dla Was głośność i bas od początku, po wyjęciu z basu była na zadowalającym poziomie?

Turtle pewnie nie grały czysto, ale głośno i bas miał pier..ęcie. Pewnie kwestia przestawienia.

 

Ale to jak leżą te słuchawki na głowie to jest kosmos, jakby nic nie miało się na głowie :) no i ten patent z akumulatorkami.

 

No Rambo, dla mnie też ważny jest bas i ogólne pier...ęcie. Tutaj tego nie mam, albo mam złe ustawienia.

Za słuchawki za taką kasę spodziewałem się czegoś oszałamiającego. Potestuje przez weekend i zobaczę.

Z alternatywy zostaje Turtle Beach 700P, ale to ta sama wadliwa konkurencja co 500P, więc pęknięcie pałąków to tylko kwestia czasu :/

Oba modele są średnie jeśli chodzi o jakość wykonania i dziwęk.Jedyne godne zainteresowania to TB800P/X  które grają zdecydowanie lepiej od SS800/Syberia800 i są porządnie wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pisząc wczoraj posta, dotarło do mnie, że można podpiąć z tyłu USBkiem  sugerowałem się instrukcją.
W weekend więcej się pobawię.
 
A macie jakieś ustawienie na podbicie basu?
Dla Was głośność i bas od początku, po wyjęciu z basu była na zadowalającym poziomie?
Turtle pewnie nie grały czysto, ale głośno i bas miał pier..ęcie. Pewnie kwestia przestawienia.
 
Ale to jak leżą te słuchawki na głowie to jest kosmos, jakby nic nie miało się na głowie  no i ten patent z akumulatorkami.
 
No Rambo, dla mnie też ważny jest bas i ogólne pier...ęcie. Tutaj tego nie mam, albo mam złe ustawienia.
Za słuchawki za taką kasę spodziewałem się czegoś oszałamiającego. Potestuje przez weekend i zobaczę.
Z alternatywy zostaje Turtle Beach 700P, ale to ta sama wadliwa konkurencja co 500P, więc pęknięcie pałąków to tylko kwestia czasu :/
To jeśli dla Ciebie ważny jest bas to kup tb800 Elite bo SSH (siberia800) więcej nie da niż to co masz ustawione. I nie pomogą żadne przestawienia ustawień. Miałem te tb800 i pisałem wcześniej, że dźwiękowo są lepsze od ss800, niestety miałem dwie pary z tej aukcji co większość brała po taniości i miałem problemy, oddałem i kupiłem ss800. Gdyby nie były felerne zostałbym z tb800, ale teraz też nie narzekam, ss800 wygodne, baterie wymienne, transmiter z ustawieniami jest więc zostałem z nimi

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, szuldi82 napisał:

To jeśli dla Ciebie ważny jest bas to kup tb800 Elite bo SSH (siberia800) więcej nie da niż to co masz ustawione. I nie pomogą żadne przestawienia ustawień. Miałem te tb800 i pisałem wcześniej, że dźwiękowo są lepsze od ss800, niestety miałem dwie pary z tej aukcji co większość brała po taniości i miałem problemy, oddałem i kupiłem ss800. Gdyby nie były felerne zostałbym z tb800, ale teraz też nie narzekam, ss800 wygodne, baterie wymienne, transmiter z ustawieniami jest więc zostałem z nimi

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki Szuldi! Tylko nowe egzemplarze mnie interesują. TB800 to już masakra, tego nie przeforsuję.

Zostaje jeszcze TB700P, ale to widzę ta sama lipna konstrukcja co 500P, rozleci się do 2 lat.

Nie wiem jak dźwiękowo wypada. Ale radzilibyście zostać przy Siberiach 800 niż rozważać TB700P?

 

Potestuję słuchawki jeszcze przez weekend i podejmę decyzję.

 

Myślałem, że te Siberie nie mają sobie równych w tej klasie. A już na pewno nie, że będą gorsze od Turtle Beach. Może za bardzo się nakręciłem opiniami i stąd zimny prysznic.

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest bas. Ja gram wrecz na profilu Performence (ze zmniejszonym basem) bo na innych bas jest zbyt duzy! Masz tam equalizer, ustaw se pod siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciez jest bas. Ja gram wrecz na profilu Performence (ze zmniejszonym basem) bo na innych bas jest zbyt duzy! Masz tam equalizer, ustaw se pod siebie.
Nie jest tak że tego basu nie ma, tylko w porównaniu do tb800 Elite czy astro a50 ten bas wypada blado. W turtlach jest pierdolnięcie, tu tego nie ma co nie znaczy, że jest źle.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz porownaj cene do Astro A50 ;) 699zl vs ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że tylu użytkowników SS800 jest na forum, pozdrawiam wszystkich ;)  inne słuchawki nie mają szans z dwiema bateriami :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomisiornie słuchaj innych tylko sprawdź sam.

Ja TBE800X oddałem córce a sam wróciłem na SS H Wireless (Siberia 800 przed rebrandem)

Dla mnie mają jednak lepszy dźwięk, pierdolnięcia basu nie potrzebuję bo muszę mieć kontakt ze światem, a użytkowanie SSS800 jest o niebo lepsze. Żadnych przypadkowych naciśnięć, żadnych pipczeń na cały regulator że bateria słaba, stacja dokująca z wyświetlaczem.

Bajerami z TBE800X pobawiłem się kilka dni, zrobiły wrażenie i rzuciłem w kąt. Wygrała wygoda i uniwersalność.

Teraz lepsze są dla mnie Thresher'y Ultimate ale to dla X'a bo z tego co ludzie mówią to na PSX jest chujowo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz porownaj cene do Astro A50  699zl vs ... 
Tak wiem ile kosztują te słuchawki, i szczerze różnica w cenie nie warta dopłacania. Dla mnie w zasadzie ss800 to słuchawki może nie idealne ale dające mi wszystko co potrzebuje, coś czego nie mają inne modele

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuldi jak oceniasz te turtle 800? Przekozak? SephiroTa nie urzekły. Ale ewidentnie mówisz, że grały mocniej/lepiej.

Wiadomo, że 2 baterie fajny bajer, ale czy w słuchawkach nie jest najważniejszy dźwięk?

 

PS. jak bateria jest naładowana do full, to jest jakiś komunikat na stacji, czy po prostu są pełne kreski? to samo jak jest rozładowana. Trzeba obserwować stację dokującą czy słuchawki coś mówią? Turtle drą się -BATTERY LOW :D o czym wspomniał SephiroT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest blisko rozładowania się to pika, jak się ładuje to nie ma żadnego sygnału, że się bateria naładowała, ale zanim Ci się rozładuje ta w słuchawkach to na pewno ta druga już będzie naładowana

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki Kamillo. To ładowanie to genialna sprawa :)

Próbuję stworzyć swój profil w equalizerze. Chcę bazować na tym performance. Która częstotliwość to bass żeby podkręcić go mocniej? Macie to jakoś opisane u siebie? W instrukcji wszystko jest bardzo lakonicznie opisane. 

 

I czy w opcjach ps4 jako priorytet macie dolby czy DTS? 

 

Update : gram w cod infinite warfare, misja w deszczu. Mam wrażenie że woda mi na łeb kapie bo cieknie z sufitu. A wystrzal ze snajperki powoduje ból w uszach ;) zaczynam się zakochiwać 

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomisior napisał:

Szuldi jak oceniasz te turtle 800? Przekozak? SephiroTa nie urzekły. Ale ewidentnie mówisz, że grały mocniej/lepiej.

Wiadomo, że 2 baterie fajny bajer, ale czy w słuchawkach nie jest najważniejszy dźwięk?

 

PS. jak bateria jest naładowana do full, to jest jakiś komunikat na stacji, czy po prostu są pełne kreski? to samo jak jest rozładowana. Trzeba obserwować stację dokującą czy słuchawki coś mówią? Turtle drą się -BATTERY LOW :D o czym wspomniał SephiroT :D

Z całej wielkiej trójcy tzn,SS800,Astro A50 i TB800Elite to Steelseries grają najciszej,mają najbardziej płaski dzwięk przestrzenny i słabiutki bass.Najlepsze do gier są Astro A50 Gen2,potem TB800 i na końcu SS800.Zgodzę się że Syberie są najbardziej uniwersalne i mają 2 baterie ale nic poza tym............dzwięk przestrzenny i efekty w grach nie robią żadnego "ŁaŁ".Zdecydowanie lepiej spisują się dwa pierwsze modele.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z całej wielkiej trójcy tzn,SS800,Astro A50 i TB800Elite to Steelseries grają najciszej,mają najbardziej płaski dzwięk przestrzenny i słabiutki bass.Najlepsze do gier są Astro A50 Gen2,potem TB800 i na końcu SS800.Zgodzę się że Syberie są najbardziej uniwersalne i mają 2 baterie ale nic poza tym............dzwięk przestrzenny i efekty w grach nie robią żadnego "ŁaŁ".Zdecydowanie lepiej spisują się dwa pierwsze modele.
Polecam dorzucić jeszcze Razer Thresher, największy uber plus to mikrofon :)
Jak ktoś nie może głośno gadać to te mikro zbiera tak mocno nawet delikatny szept ze2 osoba słyszy bez problemu :)

Ja mam i TB800X Elite i Razer Thresher...

Czekam teraz na SS Arctis 9X, zobaczymy co to warte.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z całej wielkiej trójcy tzn,SS800,Astro A50 i TB800Elite to Steelseries grają najciszej,mają najbardziej płaski dzwięk przestrzenny i słabiutki bass.Najlepsze do gier są Astro A50 Gen2,potem TB800 i na końcu SS800.Zgodzę się że Syberie są najbardziej uniwersalne i mają 2 baterie ale nic poza tym............dzwięk przestrzenny i efekty w grach nie robią żadnego "ŁaŁ".Zdecydowanie lepiej spisują się dwa pierwsze modele.
W zasadzie wszystko napisałeś co trzeba było napisać.Testowalem każdy model, który wymieniłeś i zgodzę się w 100%, astro gen 2 najlepsze, potem tb800. Oba modele mają super bass,dźwięk super ale jeśli tylko nówki wchodzą w grę to moim zdaniem nie warto dopłacać. Tomisior jeśli ss800 to jak do tej pory dla Ciebie najlepsze słuchawki pod kątem dźwięku, to jakbyś założył i posłuchał tb800 to byś wyskoczył z kapci. Dla mnie akurat nie ma to na razie większego znaczenia. Zazwyczaj i tak mam słuchawki poniżej środka głośności i w dodatku założone na jedno ucho gdyż muszę nasłuchiwać dzieciaków (takie uroki) więc w pełni nie wykorzystuje ich możliwości. Dla mnie ss800 wygrały wygoda/komfortem użytkowania (lekkie), dwie baterie, czytelny transmiter na którym wszystko jest pokazane i wiesz co masz ustawione.


Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i tak od tych trzech lepszy jest Razer :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×