Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

@Sephiroth a wiesz może, czy TB PX4 mogą robić te same cuda co TB 500p? Np podłączanie do kilku źródeł naraz itd?
Bo w sumie oddałem po raz 2 Goldy do serwisu i dostałem pieniążki.
I myślę chyba tak jak ty nad zakupem nowych.
Oglądałem Sony MDR DS6500 ale do nich trzebaby jakiś mic do pada wpinany dokupić, jak z jakością dźwięku na czymś takim nie wiem.
TB 500p, ale skoro mi Goldy pękały, to boję się że te też mogą, bo podobna jakość plastików i chyba szerokość też, nie wiem nie miałem na głowie.
TB 400p, to chyba to samo dokładnie co 500p tylko nie mają surround sound, które konieczne nie jest.
TB PX4 podobno lepsza jakość niż 500p i 400p a gadżety te same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TB PX4 nie miałem w ręce więc się nie wypowiem.

TB 500P pękają (moje poszły na serwis).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy Ci serwis uzna, ciężko chyba będzie udowodnić że same pękły. Chyba że firma wie że wada fabryczna to Ci z miejsca wymienia na nowe. Daj znać jak Ci przyjdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem reklamację do sklepu (Morele). Słuchawki miałem nie całe 3 miesiące. Kilka osób zgłaszało ich pękanie w identycznym miejscu. Mam nadzieję że nie będą robili problemów i dostanę nowe słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pozbyłem się tych 500p, nie chwaląc się udało mi się je sprzedać za więcej niż je kupiłem, nie dość, że pieprzony mikrofon buczał nie tylko po mojej stronie ale też moi rozmówcy mówili, że buczy i ich to wkurza to jeszcze przeczytałem o tym pękaniu u kilku osób, z miejsca poszły w świat. Co do ich dźwięku nie miałem zastrzeżeń, no może beczkowaty przestrzenny. Akurat nadarzyła się okazja i za niewielką dopłatą kupiłem px4, ogólnie różnica wykonania kolosalna, nie czuć tandetnego plastiku a i wygodne w cholerę, dźwięk ekstra, także jak najbardziej jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sephiroth a wiesz może, czy TB PX4 mogą robić te same cuda co TB 500p? Np podłączanie do kilku źródeł naraz itd?

 

MOZNA. Masz napisane na stronie turtlesow :

"Dual-Pairing Bluetooth Brings Calls & Gaming Together

Take advantage of Bluetooth to answer mobile phone calls without ever leaving the game.  Or pair the PX4 with any Bluetooth communication device, such as a PC, laptop or tablet."

oraz

"Listen to Your Music

Connect a second audio source (such as a phone or MP3 player) to the transmitter to listen to music when done gaming."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jaka jest różnica między px4 a px5 ? :)

Jak ja się cieszę że nie kupiłem tych 500p a był moment że chciałem za nie 500zł dać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie PX5 byly robione pod ps3 i x360. Ale widzialem na YT ze ludzie niby podlaczyli je pod ps4. Trudno powiedziec co do jakosci wykonania i dzwieku czy jest to cos podobnego bardziej do 500p czy do px4. Tak jak nie wiedzielismy jaka jest roznica miedzy px4 a 500p poki tu jedna osoba kilka stron wczesniej nie miala obu tych sluchawek i nam napisala. Napewno roznica jest w tym ze PX5 dzialaja na zwyklych bateriach AA ktore wklada sie w sluchawki. Takze wydaje mi sie ze moga byc przez to ciezsze ale to tylko przypuszczenia. Druga roznica ktora jest pewna to rodzaj wejsc na transmiterze : PX5 maja 2xRCA a PX4 3,5mm Jacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na jakich słuchawkach gracie? Kabel czy wireless? Znajdę coś lepszego do 400zł~~ niż Sony Wireless Headset 7.1 (którego obecnie posiadam)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie PX5 byly robione pod ps3 i x360. Ale widzialem na YT ze ludzie niby podlaczyli je pod ps4. Trudno powiedziec co do jakosci wykonania i dzwieku czy jest to cos podobnego bardziej do 500p czy do px4. Tak jak nie wiedzielismy jaka jest roznica miedzy px4 a 500p poki tu jedna osoba kilka stron wczesniej nie miala obu tych sluchawek i nam napisala. Napewno roznica jest w tym ze PX5 dzialaja na zwyklych bateriach AA ktore wklada sie w sluchawki. Takze wydaje mi sie ze moga byc przez to ciezsze ale to tylko przypuszczenia. Druga roznica ktora jest pewna to rodzaj wejsc na transmiterze : PX5 maja 2xRCA a PX4 3,5mm Jacka.

Żeby podpiąc PX5 do PS4, nie trzeba odprawiać żadnych czarów - podłącza się je tak samo jak PX4, czyli optyk + USB do zasilania, i kabelek od headsetu do pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na jakich słuchawkach gracie? Kabel czy wireless? Znajdę coś lepszego do 400zł~~ niż Sony Wireless Headset 7.1 (którego obecnie posiadam)?

 

 

Ja bym się rozglądął za PX4 , PX5...

PX5 są na Alledrogo sam się czaiłem bo ktoś wystawił za 1 zł ale poszły za chyba 240 zł zapomniałem przebić ;-)

Cena w Kup Teraz około 320 lub nowe 369 zł wiec Twój wybór...

Kolega wyżej napisął ,że bez problemu je podłaczysz do PS4 wiec luzz gitarra

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie znam się na słuchawkach temat do zaświadczenie pytań - dobre polecone słuchawki do 300 zł najlepiej na USB , oczywiście do ps4. Dodam iż cena może przekroczyć podana 50 - 60 , najlepiej USB tak jak pisałem . Coś godne polecenia jest ? A jak polecacie headset 2.0 od Sony to prawda że pękają ?

Edytowane przez Portable49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goldy wireless ładują sie pod trybie uśpienia?

Jeżeli masz włączone zasilanie USB to tak samo jak pady czy telefon. Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz włączone zasilanie USB to tak samo jak pady czy telefon.

aha bo w pewnej recenzji słuchawek wyczytałem iż

 

 

Pierwsze ładowanie trwa około 3,5 godziny i mankamentem może okazać się bardzo krótki przewód do tego służący oraz fakt, że słuchawki nie ładują się w trybie uśpienia konsoli - światełko ładowania jest zapalone tylko podczas jej normalnego trybu pracy (chociaż nie mam co do tego pewności). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Posiadam PX4ki od pewnego czasu i jestem z nich bardzo zadowolony. Można podłączyć do kilku źródeł dźwięku bez większego problemu.

Miałem też przez pewien czas PX5ki, ale okazały się "trzeszczące" i oddałem. Nie wiem czy każde słuchawki podczas transmisji dźwięku po blutucie ale nie podoba mi się on tak w skrócie.

Różnicą między PX4 i PX5 jest fakt, że do tych drugich można wczytywać gotowe ustawienia equalizera pod dany tytuł/grę.

Najlepszą opcją byłoby w sumie podjechanie do jakiegoś sklepu i poproszenie o odsłuch obu modeli podłączonych do PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeszczenie zwykle zależy od jakości połączenia, odległości, stanu baterii i innych zakłóceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem słuchawek do konsoli. Jednak 190 stron wątku do przeanalizowania to za dużo jak dla mnie, więc szukam osoby, która się na tym zna, ponieważ sam jestem laikiem i byłaby chętna do nakierunkowania mnie na jakiś wyóbr. Z góry dziękuję za pomoc, a informację poprosiłbym na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim podaj budżet.

Na marginesie napisze, że dzisiaj testowałem w sklepie 5 różnych modeli Turtle Beach.

Porównując jest do Skullcandy plyr 1 ta firma to jest jakiś nie śmieszny żart.

Mówię tutaj o jakości wykonania a zwłaszcza dźwięk!

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P12 Turtle Beach najlepszy wybór gdy masz do dyspozycji budżet 150 zł.

Posiadam je od 2 tygodni i naprawdę nie nie ma na co narzekać.

A przeniosłem się z Pulse elite od sony, które sprzedałem po wymianie w serwisie na nowe bo pękły, mimo obchodzenia z nimi jak z jajkiem.

Co do innych modeli to swego czasu tu na forum panował hype na model 500p od Turtle Beach.

Bateria podobno trzyma 3 razy dłużej od dedykowanych Sony ( pulse elite i pulse 2.0)

Ale co z tego jak i tak pękają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand serio ScullCandy gorsze wykonanie niz Turtlesow ?

Ja juz po nastu godzinach grania online z moimi TB PX4 i kazdy mowi ze dobrze mnie slychac. Nawet specjalnie mikrofonu nie musze skierowywac przed usta tylko jest ustawiony do gory wzdlusz obreczy sluchawek i itak ludzie mowia ze ok mnie slychac takze jest dobrze ;) Glos z gier dla mnie bardzo fajnie no ale nie mam porownania do innych modeli...No i baaardzo dlugi czas trzymania baterii. Takze @DibzDebz podaj wiecej szczegolow bo trudno cos polecic bez tego. Napewno te ktore kolega wyzej napisal TB P12 sa fajnym wyborem bo ludzie chwala, lub Mad Catz Tritton Kama tez pamietam ludzie chwalili. Z drozszych to wspomniane przezemnie TB PX4 lub PX5.

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Skullcandy są bardzo solidne. Trzymając je w rękach jest się pewnym, że wydało się kasę na produkt premium, dźwięk w porównaniu do TB to inna planeta, to jak porównać brzmienie silnika Poloneza do Ferrari.

Oczywiście może na mnie spłynac fala hejtu po tych słowach, ale sam kupiłem plyr1 i niejednokrotnie zastanawiałem się czy nie przesadziłem? Czy nie lepiej było wydać mniej na np TB 500p które były na tym forum tak zachwalane?

W końcu miałem okazję je przetestować wraz z innymi modelami i aż przeżegnałem się nogą! Stwierdziłem, że te zachwyty były ewidentnie zakrzywianiem rzeczywistości, bo kto się przyzna, że zapłacił tyle szmalu za to, żeby nas wydymano?

Wierzcie mi na słowo, nie warto wydawać żadnej kasy na słuchawki TB ( nie testowałem TB 800 elite bo były w pudle ale wyglądały na solidny produkt)

Trzymając w rękach TB 500p i porównując je do słuchawek z prawdziwego zdarzenia miałem realne wrażenienie, że ten sprzęt przyniesiono z odpustu lub chińskiego bazarku.

Jeśli ktoś z was drodzy forumowicze chce wydać kasę na słuchawki bezprzewodowe to z ręką na sercu powiem wam,że :

Jeśli macie budżet ograniczony to jedynym wyjściem są Goldy które mają słabą baterie i basy, ale przynajmniej trzymając je w rękach nie mamy wrażenia, że ktoś je wcześniej ukradł z darów dla powodzian.

Lub jeśli chcemy kupić produkt premium z dobrym dźwiękiem przestrzennym i fenomenalnym stereo a do tego pragniemy aby nasz produkt był też wykonany jak premium to tylko i wyłącznie Skullcandy PLYR 1 lub celujmy w coś pokroju Astro A50.

To co sprzedaje Turtle Beach to jest jakiś skandal.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Skullcandy są bardzo solidne. Trzymając je w rękach jest się pewnym, że wydało się kasę na produkt premium, dźwięk w porównaniu do TB to inna planeta, to jak porównać brzmienie silnika Poloneza do Ferrari.

Oczywiście może na mnie spłynac fala hejtu po tych słowach, ale sam kupiłem plyr1 i niejednokrotnie zastanawiałem się czy nie przesadziłem? Czy nie lepiej było wydać mniej na np TB 500p które były na tym forum tak zachwalane?

W końcu miałem okazję je przetestować wraz z innymi modelami i aż przeżegnałem się nogą! Stwierdziłem, że te zachwyty były ewidentnie zakrzywianiem rzeczywistości, bo kto się przyzna, że zapłacił tyle szmalu za to, żeby nas wydymano?

Wierzcie mi na słowo, nie warto wydawać żadnej kasy na słuchawki TB ( nie testowałem TB 800 elite bo były w pudle ale wyglądały na solidny produkt)

Trzymając w rękach TB 500p i porównując je do słuchawek z prawdziwego zdarzenia miałem realne wrażenienie, że ten sprzęt przyniesiono z odpustu lub chińskiego bazarku.

Jeśli ktoś z was drodzy forumowicze chce wydać kasę na słuchawki bezprzewodowe to z ręką na sercu powiem wam,że :

Jeśli macie budżet ograniczony to jedynym wyjściem są Goldy które mają słabą baterie i basy, ale przynajmniej trzymając je w rękach nie mamy wrażenia, że ktoś je wcześniej ukradł z darów dla powodzian.

Lub jeśli chcemy kupić produkt premium z dobrym dźwiękiem przestrzennym i fenomenalnym stereo a do tego pragniemy aby nasz produkt był też wykonany jak premium to tylko i wyłącznie Skullcandy PLYR 1 lub celujmy w coś pokroju Astro A50.

To co sprzedaje Turtle Beach to jest jakiś skandal.

Radziłbym tak nie wychwalać pod niebiosa Skullcandów bo jeszcze zmienisz zdanie jak Ci pękną (czego Tobie ani nikomu innemu nie życzę absolutnie) ale na zagranicznych forach o pękaniu właśnie tych słuchawek można przeczytać.

Tak, ja miałem krótko tb500p i początkowo też je zachwalałem w porównaniu do wszystkich słuchawek sony ale zmieniłem zdanie jak usłyszałem irytujące brzęczenie mikrofonu, moi rozmówcy również je słyszeli, samo wykonanie też nie było najlepsze, plastik, czuło się, że jakiś zły ruch i mogą się połamać. Jak kilka osób napisało o pękaniu tego modelu to czym prędzej (póki były nowe i bez śladów użytkowania) pozbyłem się ich.

Akurat na netia market była oferta tb px4 za 467 zł więc dołożyłem naprawdę niewiele i kupiłem ten model.

Jak na razie odpukać mogę powiedzieć, że za takie pieniądze warto było. Wykonanie zupełnie inne, nie czuć tandety, mega wygodne, bardzo dobry dźwięk zarówno stereo jak i przestrzenny (nie ma takiego uczucia jakby się było w studni jak w tb500p).

Słuchawki są solidnie wykonane.

I nie zgodzę się, że na słuchawki tb nie warto wydawać kasy, po prostu model tb500p i 400 są do bani.

Znajomy ma 800, ja mam px4 i te modele są naprawdę godne polecenia, może cena 800 jest trochę za wysoka ale te modele trzymają poziom.

Dla osób, które mają ograniczony budżet i nie potrzebują bajerów najlepszym rozwiązaniem będą tb p12.

I z ciekawości z jakim modelem tb miałeś porównanie ze swoimi scullcandami?

Te porównanie poloneza do ferrari trochę na wyrost, nie ma takiego przeskoku jakościowego (jeśli chodzi o dźwięk) między tymi modelami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam nadchodząca gównoburzę.

...tylko się nie pobijcie.

Sam będę na kupnie słuchawek.

Co do jakości dźwięku w TB500 to już nie będę się powtarzał bo swoje zdanie mam. Pękają niestety. Jak tylko wrócą z serwisu nowe to się ich pozbywam a szkoda bo mi bardzo pasowały. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×