Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, SephiroT napisał:

Jakbym słyszał @DigitalMan_PL zaraz po zakupie :24_stuck_out_tongue: 

 

No przyznaję się EWIDENTNIE jajko znosiłem :24_stuck_out_tongue:

Na szczęście mam głos rozsądku w postaci @SephiroT :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Waham się między tymi TB800 a SSHW. Obie używki w cenie do 500zł. Czy te i te podłączę pod tv optykiem i będę miał BEZPRZEWODOWO dźwięk oglądanego właśnie obrazu tv? PS4 i tuner NC+ mam przez HDMI podłączone do tv i na bezprzewodowym dźwięku z tych źródeł mi zależy.  Pzdr.

 

p.s. w dobrym stanie te TB800 z Allegro przychodzą?

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa(ł) ktoś Siberia X300? Wiem, że to dedykowane do Xboxa, ale za 160 złotych, to aż żal nie skorzystać. Potrzebuję do PS4 i PC, głównie do komunikacji, i grania, raczej muzyki słuchał nie będę. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, fryz napisał:

Używa(ł) ktoś Siberia X300? Wiem, że to dedykowane do Xboxa, ale za 160 złotych, to aż żal nie skorzystać. Potrzebuję do PS4 i PC, głównie do komunikacji, i grania, raczej muzyki słuchał nie będę. Ktoś coś?

Kup sobie turtle beach n11 wydasz grosze a słuchawki całkiem całkiem. Oczywiście na kablu i tylko stereo ale grają przyzwoicie. Maja pilota do ściszania i pogłaśniania słuchawek. Mam je jako zapasowe już dłuższy czas i jestem zadowolony. Używam z ps4, czy działają z pc nie wiem bo nie próbowałem, zobacz w necie, mikrofon jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
 
Waham się między tymi TB800 a SSHW. Obie używki w cenie do 500zł. Czy te i te podłączę pod tv optykiem i będę miał BEZPRZEWODOWO dźwięk oglądanego właśnie obrazu tv? PS4 i tuner NC+ mam przez HDMI podłączone do tv i na bezprzewodowym dźwięku z tych źródeł mi zależy.  Pzdr.
 
p.s. w dobrym stanie te TB800 z Allegro przychodzą?
Dźwięk z TV tylko stereo bo TV spłyca przestrzenny do stereo.

Mam oba modele, oba mają swoje plusy i minusy.

Mi przyszły z foliami na panelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2017 o 17:56, maciek1422 napisał:

Po jakim czasie od zamówienia wysłali wam TB800? Zamówiłem sluchawy w piątek wieczorem i nie dostałem dzisiaj żadnej wiadomości o wysyłce, a w aukcji nie ma informacji o czasie realizacji. 

Ja też nie otrzymałem numeru przesyłki ale słuchawki doszły kupiłem we wtorek a w piątek je miałem u siebie.

9 godzin temu, SephiroT napisał:

Dźwięk z TV tylko stereo bo TV spłyca przestrzenny do stereo.

Mam oba modele, oba mają swoje plusy i minusy.

Mi przyszły z foliami na panelach.

Też miałem folię na panelach.

Moje po tygodniu dotarły do Irlandii, teraz czekam na wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Yarorot napisał:

Ja też nie otrzymałem numeru przesyłki ale słuchawki doszły kupiłem we wtorek a w piątek je miałem u siebie.

Też miałem folię na panelach.

Moje po tygodniu dotarły do Irlandii, teraz czekam na wymianę.

placiles za przesylke sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, napisałem maila i przesłali etykietę na paczkę w pdf.

Edytowane przez Yarorot
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Słuchawkowicze.

Czy jest jakikolwiek sposób, aby uzyskać dźwięk na słuchawkach wpiętych w pada mini jackiem w tym samym czasie i na słuchawkach i na amplitunerze bądź TV? Chodzi o PS4 bo łoniak ma tę funkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnij konsolę do Ampli kablem optycznym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad 3-4 modelami słuchawek bezprzewodowych do PS4 - modele dobrze Wam znane, bo przewijają się w tym temacie wielokrotnie, ale nadal nie mam dylemat. Do tej pory używałem TB P12.

 

Ogólnie najczęściej gram w FPP, nie używam często mikrofonu. Audiofilem jakimś totalnym nie jestem, ale namiastka dźwięku przestrzennego do strzelanek wiadomo, że byłaby przydatna. Bas lubię, w grach nie jest jakoś specjalnie wymagany, no ale nie chciałbym dźwięku jak z plastików dousznych.

Do minimum chciałbym ograniczyć użycie dodatkowych kabli/nadajników itp. ale wiem, że oprócz Sony 2.0 wykluczyć ich się nie da. Nie chciałbym również, żeby słuchawki rozpadły mi się po roku. Chcę wydać maksymalnie 400 złotych i oto moje typy:

 

- Sony 2.0: ponoć brak basu (nawet z presetami?), jakość dźwięku stereo słaba, 7.1 ledwie namacalne, pękający pałąk; no ale konfiguracja i problematyczność z podłączeniem ograniczona do minimum. Cena 310-330 zł (nowe)

- TB 400: również pękający pałąk; brak 5.1/7.1, ale ponoć stereo dobre no i bas odczuwalny. Czy żeby mikrofon/chat działał nie trzeba dodatkowego kabla łączącego HS z padem? Cena 250 zł (tzw. nadwyżki magazynowe; 340 nowe)

- TB PX51: wyglądają solidnie, mają 5.1, ponoć całkiem dobre? Trzeba dodatkowy kabel słuchawki-pad do chatu. Ważne pytanie - czy podczas gry multiplayer z 3 innymi osobami (nie przez imprezę) również mikrofon nie będzie działać bez podpięcia do pada? Przeraża mnie trochę ten wielki nadajnik. Cena ok. 350 (tzw. nadwyżka magazynowa)

- TB PX4: podobnie jak PX51 chyba, no nie? Tyle że mniejszy nadajnik. Cena 200-300 zł (nadw. magaz. - nowe).

 

Pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że sluchawy dotrą dopiero w poniedziałek a tu niespodzianka i dzisiaj kurier zapukał :1_grinning:

 

 Dotarły bez folii na przyciskach, ale widoczne są jedynie drobne ryski pod światło także nie przeszkadza mi to :) Narazie przetestowałem je podłączone do telefonu i grają mega fajnie, aż się boję bassu jaki będzie na ps4 :1_grinning: 

 

Ogólnie jak na razie jestem zadowolony. Trochę faktycznie cisną i grzeją mi się uszy, ale nigdy nie korzystałem z słuchawek nausznych także muszę się przestawić pewnie po prostu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, WuHaPe napisał:

Witam, zastanawiam się nad 3-4 modelami słuchawek bezprzewodowych do PS4 - modele dobrze Wam znane, bo przewijają się w tym temacie wielokrotnie, ale nadal nie mam dylemat. Do tej pory używałem TB P12.

 

Ogólnie najczęściej gram w FPP, nie używam często mikrofonu. Audiofilem jakimś totalnym nie jestem, ale namiastka dźwięku przestrzennego do strzelanek wiadomo, że byłaby przydatna. Bas lubię, w grach nie jest jakoś specjalnie wymagany, no ale nie chciałbym dźwięku jak z plastików dousznych.

Do minimum chciałbym ograniczyć użycie dodatkowych kabli/nadajników itp. ale wiem, że oprócz Sony 2.0 wykluczyć ich się nie da. Nie chciałbym również, żeby słuchawki rozpadły mi się po roku. Chcę wydać maksymalnie 400 złotych i oto moje typy:

 

- Sony 2.0: ponoć brak basu (nawet z presetami?), jakość dźwięku stereo słaba, 7.1 ledwie namacalne, pękający pałąk; no ale konfiguracja i problematyczność z podłączeniem ograniczona do minimum. Cena 310-330 zł (nowe)

- TB 400: również pękający pałąk; brak 5.1/7.1, ale ponoć stereo dobre no i bas odczuwalny. Czy żeby mikrofon/chat działał nie trzeba dodatkowego kabla łączącego HS z padem? Cena 250 zł (tzw. nadwyżki magazynowe; 340 nowe)

- TB PX51: wyglądają solidnie, mają 5.1, ponoć całkiem dobre? Trzeba dodatkowy kabel słuchawki-pad do chatu. Ważne pytanie - czy podczas gry multiplayer z 3 innymi osobami (nie przez imprezę) również mikrofon nie będzie działać bez podpięcia do pada? Przeraża mnie trochę ten wielki nadajnik. Cena ok. 350 (tzw. nadwyżka magazynowa)

- TB PX4: podobnie jak PX51 chyba, no nie? Tyle że mniejszy nadajnik. Cena 200-300 zł (nadw. magaz. - nowe).

 

Pozdrawiam.

 

 A przeczytał chociaż kilka stron tematu wstecz ???? chyba nie... Masz za niecałe pińcet złoty TB800 Elite a dajesz tu jakąś kaszankę bez cebuli. Skoro używałeś p12 to po odsłuchu TB800 wyskoczysz z butów ;-)) lub "papcióF" ewentualnie któryś z kolegów z forum ma idealne SSH na sprzedaż - może warto się nad nimi zastanowić...

Na te modele które podałeś szkoda czasu i hajsiwa.

 

Edytowane przez Fakers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Fakers napisał:

 A przeczytał chociaż kilka stron tematu wstecz ???? chyba nie... Masz za niecałe pińcet złoty TB800 Elite a dajesz tu jakąś kaszankę bez cebuli. Skoro używałeś p12 to po odsłuchu TB800 wyskoczysz z butów ;-)) lub "papcióF" ewentualnie któryś z kolegów z forum ma idealne SSH na sprzedaż - może warto się nad nimi zastanowić...

Na te modele które podałeś szkoda czasu i hajsiwa.

 

Oczywiście, że przeczytałem i to sporo, o czym wspomniałem w pierwszym zdaniu, ale nadal mam dylemat odnośnie tych modeli, które przedstawiłem. Przez wiele stron przewijały się te modele. Sporo osób przynajmniej z połowy z nich korzystała, liczyłem zatem na jakąś pomoc. Dla ludzi korzystających ze słuchawek za 1-1,5 tysiąca zapewne podane przeze mnie modele to paździerz, ale dla części udzielających się na tym forum są to słuchawki, z których korzystali lub w dalszym ciągu korzystają. Poza tym nie do końca interesują mnie używane słuchawki za "niecałe pińcet złoty", gdzie ich wykonanie nie odbiega znacząco od modeli, które podałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Jednak nie słuchasz dobrych rad i nadal jesteś przy swoim...Ja tak jak Ty zawsze wolałem mieć wszystko nowe ale po paru wtopach z nowym sprzętem za "duży piniondz" wolę jednak tańsze i lepsze rozwiązania.

Jak Ci się nie spodobają np takie TB800 które ogólnie kosztują ponad 1300 zł a Ty je kupujesz za 480 jako nawet refuby z gwarancją to sprzedaż je za 400 w 20 minut na allegro i stracisz może 80 zł....nie wiem co dalej Ci napisać....Sam mam używnane MMX300 napędzane używanym Astro Mixampem 5.8 i wiesz co....jestem zadowolony 5 x bardziej niż z nowych Astro A50 3 generacji za które zapłaciłem prawie 1500 zł a sprzedałem za 1100 i cieszyłem się ,że się udało.

TB800 pracują bez dodatkowych przewodów (trzeba wybrać odpowiednią wersję słuchawek) więc po co chcesz sobie utrudniać życie kombinując i płacąc dodatkowe monety za kabelki do czatu...Może ich wykonanie nie odbiega za bardzo od tych co podałeś ale uwierz ,że odsłuchem i bajerami TB800 zmiata je pod dywan a różnica w cenie naprawdę niewielka...

 

 

Edytowane przez Fakers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dałeś mi jednak trochę do myślenia, bo w sumie używka wiele się od tych "zalegań na magazynie" nie różni, a przy takiej cenie to się nie opłaca za bardzo kupować 5.1 PX4 za niecałe 400 stówy, mimo że nówka.

No i widzę, że masówka poszła na te używki :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam sie nad słuchawkami z funkcją 3d audio, i mam pytanie ile gier ma lub bedzie miała ta funkcję? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zastanawiam sie nad słuchawkami z funkcją 3d audio, i mam pytanie ile gier ma lub bedzie miała ta funkcję? 
Około 43,7% twojej biblioteki gier. Prościej to może tak: na ps4 około 96 gier, na XboxOne 79...

A skąd kurfaaa mamy to wiedzieć... Pytaj o lotka będzie szybciej i pewniej...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja prosilem o dokladne liczby?. Spytalem ile gier ma taka funkcje i czy oplaca sie inwestować w taki sprzed czy raczej narazie nie ma takiej potrzeby? Moze nie spytałem wprost.

Edytowane przez maciek5553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, maciek5553 napisał:

A czy ja prosilem o dokladne liczby?

 

Yyyyyyyyyy??? TAK??

 

1 godzinę temu, maciek5553 napisał:

... i mam pytanie ile gier ma lub bedzie miała ta funkcję? 

 

1 godzinę temu, maciek5553 napisał:

 ile gier

 

ILE?

 

Tak Maciek do cholery pytałeś o liczby... A Maciek nie bez powodu, bo taki "Maciek z klanu" z jaśnie panicza...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tak trudno jest napsiac ze większość albo mala liczba posiada taka funkcje? Nie napisałem ile dokładnie gier. Ale ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem te słuchawki z Irlandii, sprawdzi się ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, maciek5553 napisał:

A czy tak trudno jest napsiac ze większość albo mala liczba posiada taka funkcje? Nie napisałem ile dokładnie gier. Ale ok

Maćku z klanu na chwile obecną obsuguje to aż jedna gra na PS4 i jest to Uncharted + dodatek Zaginione Dziedzictwo.

Xbox ma swoje Dolby Atmos i to tyle.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy soundbary robią robotę? Czy lepiej zainwestować w głośniki 5.1? Może ktoś doradzić, kto ma soundbar?

TV 4k będzie służył do PS4 i filmów, telewizji nie oglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bykovsky napisał:

Mam pytanie - czy soundbary robią robotę? Czy lepiej zainwestować w głośniki 5.1? Może ktoś doradzić, kto ma soundbar?

TV 4k będzie służył do PS4 i filmów, telewizji nie oglądam.

Mam soundbar Panasonica z wyższej półki i gra to ładnie,czysto,głośno ale z dzwiekiem przestrzennym nie ma za wiele wspólnego.

Jeżeli chcesz wrażeń 5.1/7.1 rozglądaj się za dobrym ampli + głośniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×