Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.10.2017 o 08:27, Gregor_TSK napisał:

Panowie, mam jeszcze pytanie od nośnie minimalnego szumu w TB800P (jak jesteśmy np. w menu konsoli gdy nie gra dzwięk). U mnie jest delikatny szum, jak włącze noise cancelling to jest już lepiej, ale w słuchawkach słyszę odgłos z mikrofonu. Wy też tak macie? Swoją drogą 500P  nie miały redukcji szumów a i tak szum był mniejszy.

 

U mnie też występuje szum, który jest dość irytujący, a przy włączeniu noise cancelation wydaje mi się że jest słyszalny jeszcze wyraźniej. To jest normalne czy coś z słuchawami jest nie tak? 

 

Reszta naszych forumowych posiadaczy też tak ma? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
U mnie też występuje szum, który jest dość irytujący, a przy włączeniu noise cancelation wydaje mi się że jest słyszalny jeszcze wyraźniej. To jest normalne czy coś z słuchawami jest nie tak? 
 
Reszta naszych forumowych posiadaczy też tak ma? 
Tak, to normalne. W każdych słuchawkach bezprzewodowych masz delikatny szum.
Wyciszanie otoczenia zastępuje te dźwięki mocniejszym szumem. Szybko się przyzwyczaisz.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ wy marudzicie szum, srum... Jednym za głośno chodzi konsola, innym za mocno szumi...

Dobrze ze że mną jest coś nie tak i mi takie rzeczy nie przeszkadzają...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ wy marudzicie szum, srum... Jednym za głośno chodzi konsola, innym za mocno szumi...

Dobrze ze że mną jest coś nie tak i mi takie rzeczy nie przeszkadzają...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Święta racja.
Normalny to ty nie jesteś.
Szumi i tyle. Szybko idzie się przyzwyczaić.
Tak samo do tego że nie wszystkie presety nadają się do wszystkiego.
Spróbuj ktoś obejrzeć film na presecie pod wykrywanie kroków.
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MrArt-PL napisał:

Mam soundbar Panasonica z wyższej półki i gra to ładnie,czysto,głośno ale z dzwiekiem przestrzennym nie ma za wiele wspólnego.

Jeżeli chcesz wrażeń 5.1/7.1 rozglądaj się za dobrym ampli + głośniki.

 

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jednakże cena samego amplitunera mnie troszkę przeraziła. Wiadomo, że za jakość się płaci :)

Pytam o soundbar bo przecież ostatnio jest tego wysyp w elektromarketach, stąd mnie to zaciekawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki soundbar. Bo te pokroju Samsung, Sony, LG czyli typowo marketowe itp to szkoda pieniędzy.

Ale taki Bose Soundtouch 300 to np miód dla uszu.

Jest teraz promocja Na Razer Man'O'War 7.1 kabelkowe. Miał ktoś styczność z tym headsetem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o soundbarach i ogólnie ludzie nie polecają, a nawet twierdzą że to jedno wielkie gunwo. Oczywiście zastąpi dźwięk z głośników TV i będzie on lepszy, ale w tej cenie już lepiej zainwestować w stereo, kino domowe itp.

Teraz tylko nie wiem czego szukać, bo serio na audio się nie znam...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczytałem trochę o soundbarach i ogólnie ludzie nie polecają, a nawet twierdzą że to jedno wielkie gunwo. Oczywiście zastąpi dźwięk z głośników TV i będzie on lepszy, ale w tej cenie już lepiej zainwestować w stereo, kino domowe itp.
Teraz tylko nie wiem czego szukać, bo serio na audio się nie znam...
 
Ile masz kasy na wydanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, SephiroT napisał:
8 godzin temu, Bykovsky napisał:
Poczytałem trochę o soundbarach i ogólnie ludzie nie polecają, a nawet twierdzą że to jedno wielkie gunwo. Oczywiście zastąpi dźwięk z głośników TV i będzie on lepszy, ale w tej cenie już lepiej zainwestować w stereo, kino domowe itp.
Teraz tylko nie wiem czego szukać, bo serio na audio się nie znam...
 

Ile masz kasy na wydanie?

 

Maksymalnie 1000 zł. Jeśli chodzi o źródło dźwięku, to gry i filmy na PS4, ewentualnie coś puszczone z dysku. TV nie oglądam bo żadna nie oferuje tego, co chcę (wybór kanałów wedle uznania a nie pakiety z se4etkami kanałów których się nie ogląda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem słuchawki Turtle Beach PX4 do PS4 SLIM. Jednak nie jestem w stanie podłączyć adaptera do konsoli gdyż wersja Slim została pozbawiona wyjścia optycznego. Jak sobie z tym poradzić, możecie polecić jakiś konwerter do tego czy coś? Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, timoN_hardkoR ♥ napisał:

Witam, zakupiłem słuchawki Turtle Beach PX4 do PS4 SLIM. Jednak nie jestem w stanie podłączyć adaptera do konsoli gdyż wersja Slim została pozbawiona wyjścia optycznego. Jak sobie z tym poradzić, możecie polecić jakiś konwerter do tego czy coś? Dzieki

Myślę że wtopiles. Niech wypowie się ktoś kto się zna lepiej ale moim zdaniem podłączysz tylko pod tv i nie uzyskasz dźwięku jaki oferują te słuchawki. Sam mam slima i bezprzewodowo to zostaje Ci tylko headset od sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, timoN_hardkoR ♥ napisał:

Witam, zakupiłem słuchawki Turtle Beach PX4 do PS4 SLIM. Jednak nie jestem w stanie podłączyć adaptera do konsoli gdyż wersja Slim została pozbawiona wyjścia optycznego. Jak sobie z tym poradzić, możecie polecić jakiś konwerter do tego czy coś? Dzieki

Poszukaj przejściówki z hdmi na spdif. http://www.ebay.com/bhp/hdmi-to-optical-converter

Edytowane przez Peet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupiłem headset Sennheiser GSP300. Obecnie moje połączenie wygląda następująco:

-PS4 połączone z projektorem kablem HDMI

-Projektor połączony kablem audio (jack 3,5-jack 3,5) z mikrowieżą

-Słuchawki podłączone do mikrowieży.

Czy kupując jakiś DAC/AMP ( SMSL M3 ) i łącząc go optykiem z konsolą uzyska wyraźne lepszą jakość?

Zaznaczę, że jestem zielony  w temacie, nie znam parametrów obecnie używanej wieży.

 

Czy w PS4 jedyną opcją podłączenia mikrofonu jest wejście w padzie?

W headsecie są 2 końcówki (audio i mic). Czy końcówkę mic mogę podłączyć do pada, a końcówkę audio do wieży?

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, kaszaloth napisał:

Czy w PS4 jedyną opcją podłączenia mikrofonu jest wejście w padzie?

Nie, są karty dźwiękowe usb działające z ps4.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

 

Ponoć Soundblaster G1 jest dedykowany do m.in. PS4.  Zastanawiam się czy dźwięk z tej karty (producent podaje 5.1  , 7.1)  daje rady.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Peet napisał:

Poszukaj przejściówki z hdmi na spdif. http://www.ebay.com/bhp/hdmi-to-optical-converter

 

Jak duża bedzie strata na jakości w takiej sytuacji? Do tej przejsciowki podłacza się optyka oraz telewizor kablem hd a potem przejsciowke drugim kablem hd do konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, timoN_hardkoR ♥ napisał:

 

 

Jak duża bedzie strata na jakości w takiej sytuacji? Do tej przejsciowki podłacza się optyka oraz telewizor kablem hd a potem przejsciowke drugim kablem hd do konsoli?

No mnie właśnie interesuje to czy będę miał dźwięk przestrzenny podłączając do tego pudelka słuchawki np. Tb800. Jeśli tak to to kupuje, samo stereo mnie nie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy trzeba wam wszystko do ręki podać? Wystarczy pierwszą lepszą ofertę na allegro obejrzeć i wszystko wiadomo.5a0358fdd4d29_ADAPTER_HDMI_HDMI_AUDIO(3).thumb.jpg.3de7b13d0aacadc07e6b8fa16ae70fa9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić MixAmp, który będę używał do PS4 i Xboxa. Nim to zrobię chcę się was poradzić który będzie lepszy 5.8 czy Pro TR?

Czy w tym 5.8 nadal trzeba dać prawie na maxa pokrętło game-chat na PS4 czy jest to naprawione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można kupić mixamp 5.8...on dobrze działa z Ps4 jak  i Xbox. Pokrętło jest od tego żeby nim pokręcić I ustawić sobie odpowiednią głośność czatu. U mnie na Ps4 działa bardzo dobrze. Rewelacyjny sprzecik.

Co do Pro Tr aby mieć czat musisz wybrać odpowiedni model do konsoli. Czarny Ps4 I biały do Xo. Biały przynajmniej u mnie po podłączeniu do Ps4 nie puszcza czatu jest tylko dźwięk z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i słuchawki wróciły do mnie, niestety grają fatalnie. Z tego co zauważyłem wymienili stację ale słuchawki zostały te poprzednie i w nich też może coś walnięte. Mikrofon działa o.k. ale słuchawki grają ustawione na maks i dla mnie to jest za cicho co chwile zrywają dźwięk, nie słychać tego co słyszę w sony.

Jednym słowem na dzień dzisiejszy zostaję przy sony, a turtle zwracam.

Ps. Te turtle można ładować w czasie grania z gniazda usb, tak jak sony ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Fakers napisał:

A gdzie można kupić mixamp 5.8...

W brytyjskim Cex jest pełno tego po 25£...

Dobra to zamówię ten 5.8 w sumie nawet lepiej, że dobrze działa bo jest 2 razy tańszy od tego Pro TR.

Ciekawy jestem jak napędzi HyperX CloudX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kamilradom1910 napisał:

W brytyjskim Cex jest pełno tego po 25£...

Dobra to zamówię ten 5.8 w sumie nawet lepiej, że dobrze działa bo jest 2 razy tańszy od tego Pro TR.

Ciekawy jestem jak napędzi HyperX CloudX.

Napędzi zajebiście każdego headseta/słuchawki.Używałem go z HyperXCloud II i Revolver i spisywał sie znakomicie.Zresztą nadal go używa użytkownik tego forum i bardzo sobie chwali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Peet napisał:

Ludzie, czy trzeba wam wszystko do ręki podać? Wystarczy pierwszą lepszą ofertę na allegro obejrzeć i wszystko wiadomo.5a0358fdd4d29_ADAPTER_HDMI_HDMI_AUDIO(3).thumb.jpg.3de7b13d0aacadc07e6b8fa16ae70fa9.jpg

Wielki geniuszu tutaj pytają o jakość dzwięku a nie o wygląd urządzenia tak więc nie zadzieraj noska smyku

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×