Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.11.2017 o 17:13, Fakers napisał:

 

10 godzin temu, Tomisior napisał:

Toś mnie załamał :38_worried: liczyłem, że uda się jakoś przeforsować 5.1 a w rogach pokoi, szeroko rozstawione, np. nad szafkami?  ew. podczepione pod sufit? fajny zestaw 5.1 to było moje marzenie i nie chcę z tego rezygnować. Dzięki za porady, doceniam.

Podwieś satelity pod sufitem delikatnie za kanapą po jej rogach i skieruj je w jej stronę.

Lepszy efekt uzyskałbyś gdybyś użył satelit dipolowych, ponieważ wtedy dźwięk lepiej by się rozchodził we wszystkich kierunkach i byłaby bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za rady. Chyba pozostaje rozwiązanie Czachy79 - eleganckie podstawki i kolumny za kanapą na wysokości uszu. Trzeba będzie przeforsować to u Żony. Kobiety niestety przedkładają estetykę nad praktyczność :/ Myślałem jeszcze o wstawieniu ściany za kanapą, i tam powiesić głośniki. To niestety zmniejszy wizualnie salon. No nic, mam nadzieję, że z czasem wszystko mi się rozjaśni i podejmę dobrą decyzję. Najważniejsze, że są jakieś opcje i jest nadzieja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=43671]Fakers[/mention] na jakich grasz ustawieniach przy TB 800? np. w Battlefieldzie? 
U mnie Signature Sound odpalony prawie zawsze, chyba podpasowal mi ten set najbardziej.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie Signature Sound odpalony prawie zawsze, chyba podpasowal mi ten set najbardziej.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ja również mam signature sound, jestem zadowolony, szczerze nawet nie testowałem innych presetow

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=52712]DigitalMan_PL[/mention] [mention=32964]szuldi82[/mention] [mention=54121]Rambo8[/mention] rozumiem, że to daje wam definitive ekspirjens? :4k:
Właśnie testuje kilka ustawień i też zaczynam się skłaniać do tego ustawienia. 
Po przesiadce z goldow jest różnica klas, Goldy przy tych słuchawkach to jak tandetna zabawka ze sklepu od chińczyka. Nie bawiłem się presetami. Ustawiłem od razu signature sound i tak mam, efekty są świetne więc nie zmieniam. Tym bardziej że kilka osób pisała że taki właśnie preset ma ustawiony i jest najlepszy

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=52712]DigitalMan_PL[/mention] [mention=32964]szuldi82[/mention] [mention=54121]Rambo8[/mention] rozumiem, że to daje wam definitive ekspirjens? :4k:
Właśnie testuje kilka ustawień i też zaczynam się skłaniać do tego ustawienia. 
No Panowie czy najlepszy?

Uniwersalny dedykowany starym zgredom grającym w gierki
Takim co już hooya słyszą ;) I właśnie na takim gram, inne średnio przypadły mi do gustu...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy obok standardowej premii świątecznej dostajemy bony o wartości 150 zł do czterech wybranych sklepów z różnych branż, z elektroniki jest Media Markt. Pomyślałem aby kupić sobie słuchawki do PS4.

Polecacie coś rozsądnego z dopłatą kilku dyszek do tego bonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie . Czy jeśli kupie inne słuchawki bezprzewodowe a posiadam oryginalny adapter od słuchawek "ps4 wireless gold headset"  to czy będą działały te słuchawki ? Widziałem że jest dziurka w tym adapterze co za pewne resetuje się ustawienia . Coś ktoś wie czy to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanie . Czy jeśli kupie inne słuchawki bezprzewodowe a posiadam oryginalny adapter od słuchawek "ps4 wireless gold headset"  to czy będą działały te słuchawki ? Widziałem że jest dziurka w tym adapterze co za pewne resetuje się ustawienia . Coś ktoś wie czy to działa ?
Adapter jest parowanie 1:1 że słuchawkami z zestawu, więc NIE SPARUJE się nawet z innymi Goldami (sprawdzone przeze mnie, bo miałem parę Gold ów), nie mówiąc już o całkowicie innych słuchawkach...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, kupiłem słuchawki Astro A50. Napiszcie mi proszę jakie macie ustawienia w konsoli, aby był dzwięk przestrzenny? Czy normalne jest, że podczas przestawiania trzech opcji equalizera na słuchawkach nie słyszę żadnej różnicy pomiędzy nimi? 

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia znajdziesz w necie.Ogólnie żadna filozofia ale nie pamiętam co i gdzie.

Różnica po przełączeniu EQ powinna być jak najbardziej słyszalna.

Kupiłeś nowe ???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mało używane w wersji xboxa. Ustawienia już znalazłem tylko mam pytanko czy dajecie na DD czy DTS? Na DTS chyba jest lepszy bas, tak mi się wydaje. Chyba coś jest zepsute z tym EQ, jutro przyjedzie druga para słuchawek na wymianę model praktycznie nowy tylko raz włączony, może w tym bedzie dobrze. Ogólnie słuchawki cudo dzwięk, bas, wykonanie zupełnie inny wymiar grania niż z dzwiękiem z TV :)

 

A co sądzicie o ładowaniu słuchawek ładowarką od telefonu bezpośrednio z sieci? Chciałbym uniknąć zakupu kilkumetrowego przewodu, abym mógł go pociągnąć do bazy słuchawek.

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki :) zapomniałem dopisać to jest 2 gen. A50

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepsza generacja ;-)) 

Pamiętam... jak je podłączyłem i usłyszałem  tyle więcej dzięków  ahhh....do dzisiaj żałuję że je sprzedałem ;-))

Powodzenia i obyś zadowolony był.

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Fakers napisał:

Czyli najlepsza generacja ;-)) 

Pamiętam... jak je podłączyłem i usłyszałem  tyle więcej dzięków  ahhh....do dzisiaj żałuję że je sprzedałem ;-))

Powodzenia i obyś zadowolony był.

PZDR

Nie ma czego żałować.............żałuje się tylko nie zaliczonych lasek a headseta zawsze możesz kupić ponownie.:1_grinning::good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś kto ma słuchawki tb800 Elite napisać czy ładował je może ładowarka a nie w stacji. Jak są w stacji to kontrolka i stacja palą się na czerwono. Dziś pierwszy raz chciałem naładować je ladowarka. Po podłączeniu nie pali się dioda, tylko ta dioda miga w zależności czy voice canncelation jest on/off, odpowiednio niebiesko/fioletowo. Jak przytrzymam przycisk on/off słuchawek to głos mówi że battery charging. Czy ładował ktoś ładowarka, jeśli tak to mógłby napisać ile tak trwa naładowanie na full i czy będzie to jakoś zakomunikowane? Dzięki

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą laski też można kupić ;) wszystko zależy tylko od zasobności portfela

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Fakers :) a jakiego headsetu obecnie używasz? Dzisiaj ma przyjechać druga para słuchawek, oby w nich działał equalizer. Najwięcej gram w world of tanks i dzieki tym słuchawkom czuje sie jak na polu bitwy bass robi swoje ;)

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich Turtle Beach (nie pamiętam numeru) jak mówiłem do mikrofonu to słyszałem swój głos w słuchawkach.  Teraz mam TB 500P i to nie działa. Wiecie może jak to ustawić? Gdzieś w ustawieniach konsoli? Jak ustawiam w ustawieniach konsoli głośność mikrofonu to słyszę swój głos, natomiast podczas imprezy w PSN już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechała do mnie druga para słuchawek Astro A50. Rzeczywiście są nowe wszystko w foliach itd. Do posiadaczy tych słuchawek napiszcie mi proszę, czy przełączając equalizer na któryś z tych trzech trybów, słyszycie różnice miedzy tymi trybami? Ja w drugiej parze ponownie nie słyszę żadnej różnicy, nie wiem czy mam coś z uszami ale mojej żonie też dałem do przetestowania i to samo nie słyszy różnicy hmmm

 

Mam jeszcze pytanko, czy przełączając te trzy tryby EQ słyszycie jakiś sygnał dźwiękowy w słuchawkach dający nam do zrozumienia, że zmieniliśmy tryb eq? Ja nie mam żadnego sygnału, natomiast zmieniając poziom balansu gry na panelu bocznym słuchawek słysze taki sygnał dźwiękowy.

 

Edit: Pojawił się kolejny problem, zacząłem ładować słuchawki, ponieważ się rozładowywały i zrobiło się coś takiego, że po kilku minutach przestało działać pokrętło głośności oraz po odłączeniu słuchawek i nawet bazy pomarańczowa dioda świeci się bez przerwy i nie da rady tej diody zgasić. Czy możliwy jest jakiś "hard reset" tych słuchawek, ponieważ wygląda to jakby się zawiesiły.

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia jaki jest soft.

Procedura wgrywania bardzo prosta.

Wgraj najnowszy możliwy odpowiedni do Twojego modelu... link : https://www.astrogaming.com/firmware/

W 3 generacji jest opcja resetu w 2 gen nie słyszałem.

Nie możliwe jest to aby druga para miała taki sam defekt.

Ja kupiłem używki i śmigały jak szalone.

Podłącz jakieś inne źródło dzwięku przez Jacka

Różnica w ustawieniu EQ musi być słyszalna.

Te słuchawki nie wydają żadnych dźwięków podczas zmiany EQ.

 

Obecnie używam Astro Mixamp 5.8 , mixamp pro tr i headset MMX300 i nieraz słuchawek Custom PRO od Beyerdynamic.

 

P.S Gdzie kupiłeś nowe A50 2 generacji??? I jak można wiedzieć za jaki hajs.

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×