Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem poczekać aż padną do zera, ponieważ po podłączeniu do kompa i uruchomieniu programu słuchawek, program ich nie widział widocznie się kompletnie zawiesiły. Na zagranicznych forach znalazłem, że jedyną formą resetu w takich przypadkach to czekać, aż się rozładują do końca. Teraz po rozładowaniu podłączyłem je do ładowania ponownie i już jest ok pokrętło do regulacji głośności już działa. Jak sie naładują to sprawdzę jaki mają soft. 

 

Po naładowaniu sprawdzę z telefonem podczas słuchania muzyki czy coś się zmienia.

 

Ja swoje kupiłem u tego gościa za cenę z aukcji 659zł

 

http://allegro.pl/astro-gaming-a50-bezprzewodowe-sluchawki-xbox-pc-i7067081998.html

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy TB800, też macie odsłuch z mikrofonu słyszalny podczas grania? Gram aktualnie tylko w singlu , więc nie korzystam z mikrofonu (wyłączam go), ale jak będę chciał użyć to trochę słabo. Jakoś to się ustawia czy coś nie tak mam z słuchawkami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do posiadaczy TB800, też macie odsłuch z mikrofonu słyszalny podczas grania? Gram aktualnie tylko w singlu , więc nie korzystam z mikrofonu (wyłączam go), ale jak będę chciał użyć to trochę słabo. Jakoś to się ustawia czy coś nie tak mam z słuchawkami? 
Ja mam tak samo. Wyłączam bo słyszę siebie. Nie używałem na razie w ogóle mica w grze więc nie wiem jak bedzie

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Rambo8 napisał:

Ja mam tak samo. Wyłączam bo słyszę siebie. Nie używałem na razie w ogóle mica w grze więc nie wiem jak bedzie

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Odsłuch z mikrofonu możesz wyłączyć uruchamiając "noise cancelling". 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc i nie szydzenie z nowego użytkownika.

 

Jaki tani i w miarę ok headset polecacie do PS4 Pro? Budżet tak do 50 zł max :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siberia 840 dojechały wczoraj i po kilku godzinach użytkowania chcę podzielić się wrażeniami i odniesieniami do Astro A50 gen2.

 

Po wyjęciu z pudełka pierwsze co rzuciło mi się w oczy, a na co wcześniej nie zwróciłem uwagi, to plastikowe szyny od regulacji. Mogli się bardziej postarać, jakiś metal lub metal-plastik lepiej by tu pasował i sprawił wrażenie bardziej pancernych. Astro wydają się solidniejsze.

S840<A50

 

Podłączenie nie sprawiło problemów, za to konfiguracja już tak. Słuchawki poprawnie wykryte, ustawione DD, ale dźwięk był tylko przy ust. 'tylko chat', a na imprezie nie słyszałem znajomych, oni mnie tak. Resetowałem, zmieniałem ustawienia, a tu dalej cisza. Szukałem informacji w sieci, ale nic nie pomogło, dopiero przypadkiem zmieniłem urządzenie wyjściowe z sibieria 840 na tv/avr i z powrotem po czym wszystko w końcu zadziałało jak należy, łącznie z ust. 'całość dźwięku'. Połączenie Bluetooth z telefonem czy komputerem bez najmniejszych problemów. Ogółem za mnogość połączeń, funkcjonalność, wymienne baterie (2-letnie A50 trzymały ok 5h), obsługę karty dźwiękowej i wygodę sterowania duży plus.

W Astro niby intuicyjnie, ale tutaj mamy podgląd jaki parametr i na ile ustawiamy. Do tego mają lepszy zasięg.

S840>>A50

 

Słuchawki są dość ciasne, a mam spory globus i mam nadzieję, że się z czasem wyrobią i dopasują do mnie. Muszle w pełni obejmują małżowiny uszne. Na ten moment Astro były wygodniejsze.

S840<A50

 

Moje Astro cierpiały na słynne "astro a50 buzzing in right ear" i co gorsze, nie jest to powód do reklamacji. Przeleciałem cały internet, z reddit'a i oficjalnego forum Astro dowiedziałem się, że 'ten typ tak ma i basta'. Wkur*iało mnie strasznie, niby można się przyzwyczaić, bo słyszalne jest tylko jak nic nie leci z głośników, ale jak wiemy o jakiejś wadzie to zawsze będziemy ja widzieć czy słyszeć. 

TERAZ NIC NIE BUCZY !!!

S840>>>A50

 

Dźwiękowo się różnią, to napewno, ale wg mnie tylko przez bas. W A50 robi on wrażenie, jest mięsisty, nisko schodzi i wywołuje uśmiech, ale z czasem po prostu mnie męczył. Uważam je za zdecydowanie przebasowane. W SS jest dla mnie akurat przy domyślnych presetach, no może mógłby być nieco głębszy, ale nie bawiłem się jeszcze korektorem i zapisywaniem własnych ustawień.

Reszta pasma wydaje mi się podobna do A50, doskonale słyszalne, konkretnie zorientowane kroki przeciwników z jakiego kierunku idą.

Co do mikrofonu to nie wiem, koledzy się nie skarżą nawet jak go tylko minimalnie wysuną z muszli. (przy schowanym jest ponoć lekki pogłos)

A50 były też głośniejsze, no ale ja akurat nie gram w hucie żelaza w Zawierciu, by miało to dla mnie znaczenie.

S840>A50

 

Nie jestem osobą co na siłę chwali swój zakup, a powyższe wynurzenia są wyłącznie subiektywne. Mam 14 dni na zwrot, ale czuje, że zostaną ze mną na długo. Ogółem dawno nie byłem tak zadowolony z nowego zakupu.

Ktoś wcześniej mnie pytał czemu pozbyłem się Astro A50, przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, główne powody to:

- BUCZENIE

- słaba bateria

- przebasowane

- oczojebne przyciski karty dźwiękowej, a świecą jak konsola jest w stanie uśpienia, a moja jest zawsze

- raz miałem przypadek, że chyba się 'zawiesiły. Nie reagowały na nic i po prostu nie działały. Doczytałem, że muszą się 

rozładować i powinno być ok. No i było, ale następnego dnia i niesmak pozostał.

 

Siberia 840 zawsze bardziej mi się podobały w kwestii wyglądu samych słuchawek jak i karty dźwiękowej. Wymienne baterie są nie do przebicia, kolejne można kupić na oficjalnej stronie, a na aliexpress widziałem zestawy nowych gąbek.

 

Chciałbym jeszcze kiedyś sprawdzić LucidSound LS40, które są ciężko dostępne w Europie. Ponoć są świetne jeśli chodzi o dźwięk, ale do słuchania muzyki czy filmów są inne zabawki. Słuchawki Turtle Beach, nie wiem czemu, ale nigdy nie brałem pod uwagę.

 

Od siebie polecam, kupione w XKOM z 3-letnią gwarancją za 999 zł, nóweczki, żadne zwroty nie wchodziły w grę.

Edytowane przez bleq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy obok standardowej premii świątecznej dostajemy bony o wartości 150 zł do czterech wybranych sklepów z różnych branż, z elektroniki jest Media Markt. Pomyślałem aby kupić sobie słuchawki do PS4.

Polecacie coś rozsądnego z dopłatą kilku dyszek do tego bonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pracy obok standardowej premii świątecznej dostajemy bony o wartości 150 zł do czterech wybranych sklepów z różnych branż, z elektroniki jest Media Markt. Pomyślałem aby kupić sobie słuchawki do PS4.
Polecacie coś rozsądnego z dopłatą kilku dyszek do tego bonu?
Dla mnie ideał w swojej granicy cenowej to były Goldy, oficjalny Headset Sony

Polecam z mojej strony...
BTW: mam jeden na sprzedaż bo uzywam TB800X

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Dla mnie ideał w swojej granicy cenowej to były Goldy, oficjalny Headset Sony emoji14.png

Polecam z mojej strony...
BTW: mam jeden na sprzedaż bo uzywam TB800X

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Słyszałem że są mega wadliwe, plastik pęka... coś w tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bykovsky napisał:

Słyszałem że są mega wadliwe, plastik pęka... coś w tym jest?

 

Posiadam od 2,5 roku i jest mega, nic nie szwankuje nic nie pęka... Może ja PO PROSTU dbam o sprzęt :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te "goldy" to są 7.1? 

 

Edycja:

Moje pytanie wynika stąd, iż w opisie jest podane 7.1:
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-sony-playstation-wireless-stereo-headset-2-0

A w nazwie jest 2.0 Stereo Headset - wiem że to śmiesznie wygląda, gdy pytam o taką błahostkę ale mnie wprowadza w błąd :)

Edytowane przez Bykovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Bykovsky napisał:

A te "goldy" to są 7.1?

 

Sony platinum to 7.1, a goldy to 2.0, zresztą w linku od ciebie jest to podane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji ograniczeń przestrzeni i Żony, będę musiał iść na kompromis i wybrać jakiś kompaktowy zestaw kina domowego 5.1. Nic większego niestety nie wchodzi w grę (kolumny podłogowe odpadają).

Czy moglibyście doradzić coś z podobnych zestawów:

http://projektor.pl/harman-kardon-avr-161-hkts-35bq.html

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/zestaw-glosnikow-bose-acoustimass-10-v-czarny?querystring=bose acoustimass (tutaj trzeba chyba dokupić ampka)

 

wiem, że to nie ma startu do poważnych zestawów. Niestety spośród takich zestawów muszę wybierać, salon jakiś ogromny nie jest.

Budżet tak do 5000 zł.

Zdaję się na Wasze rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Peet napisał:

 

Sony platinum to 7.1, a goldy to 2.0, zresztą w linku od ciebie jest to podane.

 

Specyfikacja słuchawek z linku:
image.thumb.png.5cf2e616bc7cfdbc5d9851f05f022f03.png

 

 

Nazwa słuchawek:

image.png.f3f13d0e52f846678e958bdf8c7bb959.png

 

Zatem, co jest czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bykovsky napisał:

Zatem, co jest czym?

 

Pełna nazwa goldów to The Gold Wireless Stereo Headset, reszta to licentia poetica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Może pytanie trochę nie na miejscu, ale jestem kompletnie zielony w temacie i chciałbym się poradzić kogoś bardziej obeznanego ;) Szukam słuchawek do gry na PC i PS4, oraz sporadycznie móc sobie czegoś posłuchać. Wiem, że przewodowo są lepsze i nie osiągnę takiej jakości w tej cenie, jednak zależy mi na komforcie i mam trochę niemiłych wspomnień ze zwisającymi kablami... Budżet gdzieś do 300 zł; ew. jeśli będzie znaczna różnica w jakości to mogę dać jeszcze z 40-70 zł. Jeśli jeszcze coś muszę sprecyzować to chętnie odpowiem. Czekam na wasze propozycje i "profesjonalne" porady.

Z góry dzięki i pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej,
Może pytanie trochę nie na miejscu, ale jestem kompletnie zielony w temacie i chciałbym się poradzić kogoś bardziej obeznanego  Szukam słuchawek do gry na PC i PS4, oraz sporadycznie móc sobie czegoś posłuchać. Wiem, że przewodowo są lepsze i nie osiągnę takiej jakości w tej cenie, jednak zależy mi na komforcie i mam trochę niemiłych wspomnień ze zwisającymi kablami... Budżet gdzieś do 300 zł; ew. jeśli będzie znaczna różnica w jakości to mogę dać jeszcze z 40-70 zł. Jeśli jeszcze coś muszę sprecyzować to chętnie odpowiem. Czekam na wasze propozycje i "profesjonalne" porady.
Z góry dzięki i pozdrawiam 
Wszystko czego potrzebujesz masz ze 3 wpisy wcześniej...

Sony Wireless Headset 2.0 dziękuję...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Wszystko czego potrzebujesz masz ze 3 wpisy wcześniej...

Sony Wireless Headset 2.0 dziękuję...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 

No właśnie to jedyna rzecz jaką również sam znam, jednak szukałbym również alternatyw. Chciałbym mieć szerszy wachlarz wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy 2.0 to wersja słuchawek.
Sony Pulse, Pulse Elite czy Gold to ten sam model tylko inaczej nazwany w różnych regionach. Słuchawki pod PS3 jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wersja Platinum? Kosztuje ok. 700 zł, różni się czymś pod kątem audio, pomijając design?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wersja Platinum? Kosztuje ok. 700 zł, różni się czymś pod kątem audio, pomijając design?
Nie warto dopłacać. Mają jakiś jeden bajer który wykorzystywany jest bodajże w U4 a tak dźwiękowo grają jak Sony Wireless Stereo Headset

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bleq Ktoś mi tutaj poradził więc przekazuje dalej. Problem z odsłuchem/wykrywaniem Syberia występuje w przypadku PS4 Pro jeśli baza słuchawek jest podłączona do tylnego portu USB w konsoli (problemy zaczęły się razem z nowym softem konsoli). Rozwiązaniem problemów (jeśli nie czcesz ręcznie za każdym razem zmieniać słuchawki>>TV>>słuchawki) jest podłączenie bazy słuchawek do przedniego portu USB konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno ja doradzałem :-P
Problem tylnego USB jest powiązany z tryb czuwania konsoli. Gdy kompletnie wyłączoną konsolę włączymy to słuchawki działają dobrze, a głos z mikrofonu jest normalny. Gdy włączymy konsolę z trybu czuwania (pomarańczowa dioda) to są problemy z wykrywaniem słuchawek, z jakością dźwięku, a największy problem to mikrofon i dźwięk z niego ala Daft Punk. Rozwiązanie problemu to kompletne wyłączenie konsoli i włączenie lub zmiana USB na przedni.
Na przednim USB wszystko działa cacy. Podłączenie zewnętrznego zasilania (nie po USB) do stacji nadawczej nic nie daje.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, coś jest na rzeczy po wybudzeniu i musze robić restart, ale ja nie mam pro :/

Mam jeszcze problem z dziedzicem, uwielbia kable to wyciągamy i wrzucamy za konsolę, po czym muszę o nim pamiętać, ale jutro przeniosę konsole poza jego zasięg.

Poza tym na dniach chciałem kupić pro, ale teraz mnie zasmuciliście, że dalej musi wisieć z przodu. Nadzieja w tym, że kolejny soft to naprawi albo będę musiał przyzwyczaić się i ją wyłączać.

 

Pytanko, używacie zasilacza czy tylko po USB?

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×