Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, szuldi82 napisał:

Nie warto dopłacać. Mają jakiś jeden bajer który wykorzystywany jest bodajże w U4 a tak dźwiękowo grają jak Sony Wireless Stereo Headset

 

Nic podobnego - uzywalem tych 2.0 a teraz mam Platinum od paru miesiacu, zdecydowanie graja lepiej. Sa glosniejsze i w koncu zrobili sluchawki ktore maja bass. Niestety zeby cieszyc sie z glebokiego basu trzeba wylaczyc tryb przestrzenny. Jakosc wykonania na prawde spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2017 o 20:27, Bykovsky napisał:

Słyszałem że są mega wadliwe, plastik pęka... coś w tym jest?

 

Kupiłem je razem z moją PS4. Jakość dźwięku bardzo dobra chociaż udawanego 7.1 trzeba nauczyć się słyszeć. Świetnie wycisza otoczenie. Czytałem w testach że bateria trzyma do 8h. Lipa, w moim przypadku trzyma tyle samo co DS4. Dłuższe sesje przerywane są ciągłym przepinaniem kabla do ładowania pomiędzy HS a DS4.

No i po 2.5 roku pęka plastik mimo że chorobliwie o niego dbałem. Dokładniej odkleja się niebieskie podbicie od pałąka. Pisałem o tym wcześniej na forum.

Obecnie HS wygląda tragicznie ze sklejonym podbiciem i pałąkiem szarą taśmą klejącą. Gdybym chciał go sprzedać to i tak nikt go nie kupi mimo że jest sprawny w 100%. 

Sam nie wiem czy wywalić go i kupić nówkę za 350 czy zbierać na coś innego.

 

 

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również używałem Goldow i mam dokładnie to samo, pałąk poklejony na środku szara taśma. Dodatkowo skórzane obszycia nausznikow poodchodzily, dźwięk w miarę Ok, jednak wykonanie tragedia ... Rok temu przesiadłem się na Hyper Xcloud 2 i są rewelacyjne, wykonanie tych słuchawek - bajka, dźwięk również. Dodatkowo jest już firmware, który sprawia ze są w 100% kompatybilne z ps4. Rok czasu minął i nie ma na nich najmniejszej ryski. 

Polecam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również używałem Goldow i mam dokładnie to samo, pałąk poklejony na środku szara taśma. Dodatkowo skórzane obszycia nausznikow poodchodzily, dźwięk w miarę Ok, jednak wykonanie tragedia ... Rok temu przesiadłem się na Hyper Xcloud 2 i są rewelacyjne, wykonanie tych słuchawek - bajka, dźwięk również. Dodatkowo jest już firmware, który sprawia ze są w 100% kompatybilne z ps4. Rok czasu minął i nie ma na nich najmniejszej ryski. 
Polecam ...
Cześć, a jak podłączasz te Hypery do konsoli, przez pada? Mają wtedy dźwięk przestrzenny czy to całe 7.1 jest tylko jak podłącza się je przez USB?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a jak podłączasz te Hypery do konsoli, przez pada? Mają wtedy dźwięk przestrzenny czy to całe 7.1 jest tylko jak podłącza się je przez USB?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Stawiam na 100 że nie mają wtedy, bo to na USB ma wbudowaną kartę dźwiękową...

Jeśli się mylę poprawcie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Digi, można podłączyć przez pada , ale wtedy nie masz tego pilota z podglaszaniem i włączeniem 7.1 . Dla mnie kabel do USB jest na tyle długi , ze właśnie tak gram. Szczerze ja nawet nie używam tego 7.1 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.
To trochę kiepsko bo u mnie wszystko co przewodowe odpada. Kanapę mam za daleko od konsoli żeby móc łączyć się kablem a do tego jeszcze dochodzi kręcąca się i merdająca ogonem psinka.

Możecie mi polecić jakieś dobre bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem w cenie maks do 400 zł? Takie co by dobrze grały i nie rozpadały się w rękach Ew. coś co dobrze gra po podłączeniu do pada. Mam teraz jakieś gamingowe - Creative SoundBlaster Tactic 3D Alpha i po podłączeniu do pada grają słabo a do tego nie można a korzystać z mikrofonu. Myślałem o Goldach ale jest tyle opinii o ich marnej jakości, że trochę boję się je kupić.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi.
To trochę kiepsko bo u mnie wszystko co przewodowe odpada. Kanapę mam za daleko od konsoli żeby móc łączyć się kablem a do tego jeszcze dochodzi kręcąca się i merdająca ogonem psinka.

Możecie mi polecić jakieś dobre bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem w cenie maks do 400 zł? Takie co by dobrze grały i nie rozpadały się w rękach Ew. coś co dobrze gra po podłączeniu do pada. Mam teraz jakieś gamingowe - Creative SoundBlaster Tactic 3D Alpha i po podłączeniu do pada grają słabo a do tego nie można a korzystać z mikrofonu. Myślałem o Goldach ale jest tyle opinii o ich marnej jakości, że trochę boję się je kupić.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Na allegro masz TB elite 800 ~ 480 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na allegro masz TB elite 800 ~ 480 zł.
Tak jak mówiłem 400 zł to mój maks. Muszą być do tego nowe.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Zomos napisał:

Tak jak mówiłem 400 zł to mój maks. Muszą być do tego nowe.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Dozbieraj te 80zł, może od Mikołaja dostaniesz :good:

Aaa.. nowe i do 400zł .. no to niewielki wybór .. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dozbieraj te 80zł, może od Mikołaja dostaniesz :good:
Aaa.. nowe i do 400zł .. no to niewielki wybór .. 
Ja sam jestem Mikołajem a dzieci dużo więc wiesz
A to że mały wybór to sam widzę i dlatego pytam.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam goldy od jakiegoś roku, może nawet dłużej i nie mam z nimi problemu. Myślę, że jak będziesz szanował sprzęt to nic mu się nie stanie.

Poza tym nie widzę absolutnie żadnego sensu w dawaniu za słuchawki więcej niż te ok.300 zł, ale to już kwestia osobista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Fakt, coś jest na rzeczy po wybudzeniu i musze robić restart, ale ja nie mam pro :/ Mam jeszcze problem z dziedzicem, uwielbia kable to wyciągamy i wrzucamy za konsolę, po czym muszę o nim pamiętać, ale jutro przeniosę konsole poza jego zasięg.

Poza tym na dniach chciałem kupić pro, ale teraz mnie zasmuciliście, że dalej musi wisieć z przodu. Nadzieja w tym, że kolejny soft to naprawi albo będę musiał przyzwyczaić się i ją wyłączać.

 

Pytanko, używacie zasilacza czy tylko po USB?

 

Mam Pro od Day One i od Day One mam ten problem. Żaden soft nie pomógł, a jeden jeszcze tymczasowo pogorszył sprawę (jakiś soft beta). Także przy zakupie Pro myślałem, że w końcu kable będą z tyłu konsoli, ale jak to zwykle w życiu bywa - "takiego ch...". Zasilanie czy po USB czy zewnętrzne od zasilacza nic kompletnie w tej kwestii nie zmienia. Zostaje przednie USB, albo zrezygnowanie z trybu czuwania i wyłączanie konsoli. Od razu mogę napisać, że można darować kombinowania w opcjach od oszczędzania energii. Także to nic nie daje.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeście mnie zaskoczyli tymi opiniami. W sumie to sam nie wiem czy jestem zaskoczony, bo przecież w poprzednich postach wspominałem, że słyszałem o pękającym plastiku w tych całych Goldach.

W takim razie nie wiem co kupić... naprawdę trudny wybór w cenie do 350 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To żeście mnie zaskoczyli tymi opiniami. W sumie to sam nie wiem czy jestem zaskoczony, bo przecież w poprzednich postach wspominałem, że słyszałem o pękającym plastiku w tych całych Goldach.
W takim razie nie wiem co kupić... naprawdę trudny wybór w cenie do 350 zł.
W cenie do 350 nie ma żadnego wyboru, jest tylko Sony Wireless Stereo Headset 2.0 (Gold). Nic bezprzewodowego nie dostaniesz lepszego. Naprawdę warto dołożyć te parę złotych i kupić tb800 za te 490 zł. Kilka jak nie kilkanaście osób z forum kupiło te słuchawki (w tym ja) i wszyscy raczej zadowoleni. Ja od siebie dodam że po przesiadce z goldow na tb800 to Goldy nie mają do nich startu.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W cenie do 350 nie ma żadnego wyboru, jest tylko Sony Wireless Stereo Headset 2.0 (Gold). Nic bezprzewodowego nie dostaniesz lepszego. Naprawdę warto dołożyć te parę złotych i kupić tb800 za te 490 zł. Kilka jak nie kilkanaście osób z forum kupiło te słuchawki (w tym ja) i wszyscy raczej zadowoleni. Ja od siebie dodam że po przesiadce z goldow na tb800 to Goldy nie mają do nich startu.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Też tak miałeś że słyszałeś w hooy więcej na TB800, aż musiałeś się na nowo przyzwyczajać?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałeś że słyszałeś w hooy więcej na TB800, aż musiałeś się na nowo przyzwyczajać?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Może na nowo nie ale różnica jest spora. I w jakości dźwięku i basu. Słychać więcej różnych dźwięków, temu nie można zaprzeczyć. Ja jestem bardzo zadowolony

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sam jestem Mikołajem a dzieci dużo więc wiesz
A to że mały wybór to sam widzę i dlatego pytam.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

To żeście mnie zaskoczyli tymi opiniami. W sumie to sam nie wiem czy jestem zaskoczony, bo przecież w poprzednich postach wspominałem, że słyszałem o pękającym plastiku w tych całych Goldach.
W takim razie nie wiem co kupić... naprawdę trudny wybór w cenie do 350 zł.
Mam drugą parę Goldów i w obu popękał pałąk. Kumplowi to samo. Badziewie jakich mało. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakieś słuchawki z mikrofonem do ps4.  Do ok 150zl.  

Nie znam się za bardzo i ciężko mi coś wybrać.  Raczej wpinsne do pada bo konsole mam daleko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, szuldi82 napisał:

W cenie do 350 nie ma żadnego wyboru, jest tylko Sony Wireless Stereo Headset 2.0 (Gold). Nic bezprzewodowego nie dostaniesz lepszego. Naprawdę warto dołożyć te parę złotych i kupić tb800 za te 490 zł. Kilka jak nie kilkanaście osób z forum kupiło te słuchawki (w tym ja) i wszyscy raczej zadowoleni. Ja od siebie dodam że po przesiadce z goldow na tb800 to Goldy nie mają do nich startu.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

One kosztują prawie 800 zł, nie dam rady tyle przy kupnie telewizora w tym miesiącu.

 

Zostanę przy Gold 2.0, muszę wykorzystać bon 150 zł w Media Markt.

10 godzin temu, szuldi82 napisał:

 

 

Chyba że są jakieś inne opcje, ale ja szukam i nie mogę niczego znaleźć.

Edytowane przez Bykovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bykovsky na alle masz goscia co sprzedaje je za 490zł - ja dostałem nówki (jak chyba większość, która u niego kupiła)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was podczas mówienia do mikrofonu słyszy swój głos w słuchawkach? Ja nie, a chciałbym. Czy jest to w ogóle możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=73588]Bykovsky[/mention] na alle masz goscia co sprzedaje je za 490zł - ja dostałem nówki (jak chyba większość, która u niego kupiła)
To miałeś szczęście. W opisie aukcji pisze ze mogą być na nich ślady używania. A dla mnie takie coś odpada bo słuchawki będą u mnie na prezent.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was podczas mówienia do mikrofonu słyszy swój głos w słuchawkach? Ja nie, a chciałbym. Czy jest to w ogóle możliwe?

No boże walkowane MILIARD razy, stronę wcześniej, 2 strony, 3 strony itd. 

Włącz/wyłącz Noise Cancelling i już... To że słyszysz poglos/nie słyszysz to normalne bo zbierają 2 mikrofony lub 1.

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×