Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Co będziesz testował?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Kable audio z mikrofonem. Do telefonu i innych pierdół.
Kilka razy kupiłem na allegro i były źle zrobione.
A to nie stykały albo coś.

Znaleźć u nas w sklepach kabel 3.5 mini Jack z 3 pierścieniami jest ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SephiroT napisał:

Kilka razy kupiłem na allegro i były źle zrobione.
A to nie stykały albo coś.

 

Jack 3,5mm 4 polowy ma 2 standardy: CTIA i OMTP - 2 kabelki są tam zamienione. Pewnie stąd masz problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić kogoś kto posiada TB 800 Elite w wersji na ps4 o odpowiedź na pytanie: jak jest z ładowaniem tych słuchawek bo nie mogę dojść do ładu. Kolega Digital pisał mi na PW ale on ma wersje na Xboxa. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie więc proszę niech napisze osoba która ma wersje ps4. W instrukcji jest tylko napisane, że słuchawki ładują się jak są włożone do stacji, na stacji pali się czerwone logo TB oraz dioda LED na sluchawkach też jest czerwona. W jaki sposób wiadomo że słuchawki są naładowane, i ile mniej więcej czasu trwa ładowanie w stacji przy włączonej konsoli. Czy w czasie ładowania w słuchawkach pali się dioda, jeśli tak to na jaki kolor. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szuldi82 napisał:

Mógłbym prosić kogoś kto posiada TB 800 Elite w wersji na ps4 o odpowiedź na pytanie: jak jest z ładowaniem tych słuchawek bo nie mogę dojść do ładu. Kolega Digital pisał mi na PW ale on ma wersje na Xboxa. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie więc proszę niech napisze osoba która ma wersje ps4. W instrukcji jest tylko napisane, że słuchawki ładują się jak są włożone do stacji, na stacji pali się czerwone logo TB oraz dioda LED na sluchawkach też jest czerwona. W jaki sposób wiadomo że słuchawki są naładowane, i ile mniej więcej czasu trwa ładowanie w stacji przy włączonej konsoli. Czy w czasie ładowania w słuchawkach pali się dioda, jeśli tak to na jaki kolor. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

u mnie jak sa naladowane to swieci stalym niebieskim (dioda na sluchawce)

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak sa naladowane to swieci stalym niebieskim (dioda na sluchawce)
Dzięki a stacją jaki ma kolor wtedy? Czerwony? Czyli wychodziło by na to, że jak lądują się to dioda jest czerwona , stacja jest czerwona, a jak są naładowane to stacja czerwona, dioda na sluchawkach niebieską? Jak ktoś może niech potwierdzi.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jeśli na stacji są słuchawki to wszystko jest na niebiesko ale jak nie są na stacji to chyba miga raz na czerwono raz na niebiesko.
Tylko ja teraz mam je pod Xa podpięte

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szuldi82 napisał:

Dzięki a stacją jaki ma kolor wtedy? Czerwony? Czyli wychodziło by na to, że jak lądują się to dioda jest czerwona , stacja jest czerwona, a jak są naładowane to stacja czerwona, dioda na sluchawkach niebieską? Jak ktoś może niech potwierdzi.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

Jeżeli konsola jest włączona a słuchawki się ładują to stacja jest czerwona.

Jeżeli konsola jest w trybie czuwania to stacja miga.

Jeżeli słuchawki są sparowane, włączone i konsola jest włączona to stacja nie miga tylko świeci cały czas.  

 

Jako że jest to stojak dedykowany słuchawkom to nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzać ile się ładują i je z niego ściągać czy patrzeć na diody których i tak nie widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, pytanie dot. ładowania Goldów.
Wczoraj je kupiłem u przed pierwszym użyciem postanowiłem naładować. Z racji umiejscowienia konsoli i zajebiście krótkiego kabelka do ładowania słuchawek ładowałem je przez USB z PC. Wydawało mi się że wszystko jest ok bo po podłączeniu zapaliła się na słuchawkach czerwona dioda. Słuchawki były tak podpięte że 3-4 godziny. Jednak po włączeniu ich na konsoli pokazało się info, że są naładowane jedynie w 2/3. Mocno się tym zdziwiłem bo nigdy dotychczas nie miałem problemu z niedoładowywaniem czegoś przez PC. Ładuje tak jeszcze regularnie inne sprzęty i zawsze było ok. Podpiąłem więc słuchawki pod PS4 i zostawiłem do dalszego ładowania. Dopiero w ten sposób udało mi się je naładować na 3/3.

Moje pytanie jest więc takie. Czy żeby naładować te słuchawki do pełna to trzeba koniecznie ładować je przez konsolę? I jeszcze pytanie bonusowe, czy nadajnik od słuchawek mogę podłączyć z tyłu konsoli czy musi być na przodzie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanowni, pytanie dot. ładowania Goldów.
Wczoraj je kupiłem u przed pierwszym użyciem postanowiłem naładować. Z racji umiejscowienia konsoli i zajebiście krótkiego kabelka do ładowania słuchawek ładowałem je przez USB z PC. Wydawało mi się że wszystko jest ok bo po podłączeniu zapaliła się na słuchawkach czerwona dioda. Słuchawki były tak podpięte że 3-4 godziny. Jednak po włączeniu ich na konsoli pokazało się info, że są naładowane jedynie w 2/3. Mocno się tym zdziwiłem bo nigdy dotychczas nie miałem problemu z niedoładowywaniem czegoś przez PC. Ładuje tak jeszcze regularnie inne sprzęty i zawsze było ok. Podpiąłem więc słuchawki pod PS4 i zostawiłem do dalszego ładowania. Dopiero w ten sposób udało mi się je naładować na 3/3.

Moje pytanie jest więc takie. Czy żeby naładować te słuchawki do pełna to trzeba koniecznie ładować je przez konsolę? I jeszcze pytanie bonusowe, czy nadajnik od słuchawek mogę podłączyć z tyłu konsoli czy musi być na przodzie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Ja je zawsze ładuję przez ładowarkę sieciową od samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanowni, pytanie dot. ładowania Goldów.
Wczoraj je kupiłem u przed pierwszym użyciem postanowiłem naładować. Z racji umiejscowienia konsoli i zajebiście krótkiego kabelka do ładowania słuchawek ładowałem je przez USB z PC. Wydawało mi się że wszystko jest ok bo po podłączeniu zapaliła się na słuchawkach czerwona dioda. Słuchawki były tak podpięte że 3-4 godziny. Jednak po włączeniu ich na konsoli pokazało się info, że są naładowane jedynie w 2/3. Mocno się tym zdziwiłem bo nigdy dotychczas nie miałem problemu z niedoładowywaniem czegoś przez PC. Ładuje tak jeszcze regularnie inne sprzęty i zawsze było ok. Podpiąłem więc słuchawki pod PS4 i zostawiłem do dalszego ładowania. Dopiero w ten sposób udało mi się je naładować na 3/3.

Moje pytanie jest więc takie. Czy żeby naładować te słuchawki do pełna to trzeba koniecznie ładować je przez konsolę? I jeszcze pytanie bonusowe, czy nadajnik od słuchawek mogę podłączyć z tyłu konsoli czy musi być na przodzie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Ja ładowałem Goldy tylko i wyłącznie przez ładowarkę od telefonu, miałem dwie pary i obie ładowałem w ten sposób. Nigdy nie miałem problemu. Fakt, że Goldy dość długo trzeba naładować żeby były na full.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.
Kurcze to trochę lupa z tym długim ładowaniem. Myślałem że godzinka im normalnie starczy. Tam nie ma przecież wielkiego akumulatora... No ale nic, zobaczę jak to u mnie będzie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2017 o 10:11, szuldi82 napisał:

Dzięki a stacją jaki ma kolor wtedy? Czerwony? Czyli wychodziło by na to, że jak lądują się to dioda jest czerwona , stacja jest czerwona, a jak są naładowane to stacja czerwona, dioda na sluchawkach niebieską? Jak ktoś może niech potwierdzi.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie tak jak piszesz:good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko 

szukam jakis fajnych wygodnych(przede wszystkim wygodnych bo nosze okulary) sluchawek bezprzewodowych do ps4 

obecnie uzywam TURTLE BEACH Ear Force Stealth 400 i troche podczas dlugich godzin grania dusza mi o oprawki 

jakie mozecie mi polecic w rozsadnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu z Irlandii?
Bo tańsze niż gdzie indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno ale, Kolega napisał że potrzebne mu słuchawki które nie cisną w głowę, a wcześniej w kilku postach było że TB 800 jednak mają spory ucisk na czaszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno ale, Kolega napisał że potrzebne mu słuchawki które nie cisną w głowę, a wcześniej w kilku postach było że TB 800 jednak mają spory ucisk na czaszkę.
Są ciaśniejsze już takie Siberia 800 ale nadal są duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno ale, Kolega napisał że potrzebne mu słuchawki które nie cisną w głowę, a wcześniej w kilku postach było że TB 800 jednak mają spory ucisk na czaszkę.
Jedni mówią że cisna drudzy że nie. Kolega też mi pisał że cisna, miałem w związku z tym dylemat czy kupować czy nie. Kupiłem i jak dla mnie ok. Nic mnie nie ciśnie. Są wygodne. Miałem kilka słuchawek od tb i w sumie każda jedna była wygodna. O Tb 800 Elite mogę napisać to samo. Dla mnie są wygodne i nie cisna mnie w głowę.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, szuldi82 napisał:

Jedni mówią że cisna drudzy że nie. Kolega też mi pisał że cisna, miałem w związku z tym dylemat czy kupować czy nie. Kupiłem i jak dla mnie ok. Nic mnie nie ciśnie. Są wygodne. Miałem kilka słuchawek od tb i w sumie każda jedna była wygodna. O Tb 800 Elite mogę napisać to samo. Dla mnie są wygodne i nie cisna mnie w głowę.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

a ty nosisz okulary bo mnie moje TB Ear Force Stealth 400 cosna mi oprawki do skroni i mam taki dyskonfort ze ile razy bym nie poprawial to i tak jest zle

TB Elite 800 beda normalnie dzialac z ps4 ale nie slim ani nie pro tylko z ta starsza  i czy jak po aktualizuje wszystkie stery to bedzie git 

 

Edytowane przez waski88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@waski88 nie porównuj 2 różnych modeli.

TB 510P na przykład były na małą azjatycką główkę  i pięły. TB 800 są OK.

Całe życie noszę okulary. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ty nosisz okulary bo mnie moje TB Ear Force Stealth 400 cosna mi oprawki do skroni i mam taki dyskonfort ze ile razy bym nie poprawial to i tak jest zle
TB Elite 800 beda normalnie dzialac z ps4 ale nie slim ani nie pro tylko z ta starsza  i czy jak po aktualizuje wszystkie stery to bedzie git 
 
Ja nie mam okularów, ze slimka też działają tylko potrzebne jest coś takiego:), to co leży obok konsoli0092d617cdec25acf4d73a206795390b.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie soundbar lepiej podłączyć bezpośrednio do konsoli czy do TV. Jest jakaś różnica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki tv i jakim złączem. Przy hdmi nie ma znaczenia, natomiast przy optyku tv musi wypuszczać po tym wyjściu coś więcej niż stereo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×