Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Na stronie Turtle Beach jest opisane. Po angielsku ale jest.
Poniżej wrzucam link dotyczący baterii, ale widziałem, że są jeszcze inne sposoby resetowania. Nie pamiętam teraz dokładnie, ale w aplikacji Turtle Hub na komputer jest chyba opcja przywrócenia ustawień fabrycznych.
Przy okazji, możesz podać jaką masz wersję firmware słuchawek i stacji?

Łap linka

https://support.turtlebeach.com/hc/en-us/articles/219084908-Elite-800-How-to-Power-Cycle-Reset-Your-Headset?mobile_site=true

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej,
Na stronie Turtle Beach jest opisane. Po angielsku ale jest.
Poniżej wrzucam link dotyczący baterii, ale widziałem, że są jeszcze inne sposoby resetowania. Nie pamiętam teraz dokładnie, ale w aplikacji Turtle Hub na komputer jest chyba opcja przywrócenia ustawień fabrycznych.
Przy okazji, możesz podać jaką masz wersję firmware słuchawek i stacji?

Łap linka

https://support.turtlebeach.com/hc/en-us/articles/219084908-Elite-800-How-to-Power-Cycle-Reset-Your-Headset?mobile_site=true

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka


Dzięki, sprawdzę później link. Jeśli firmware idzie sprawdzić tylko podłączając do komputera to będę mógł sprawdzić dopiero jutro. Jak dobrze pamiętam po kupnie w listopadzie podłączyłem do komputera i w stacji i w słuchawkach była chyba 1.32 czy jakoś tak, na pewno pisało że jest aktualne i nie ma nowego

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś resetował tb800 to będę wdzięczny jakby ktoś napisał jak to zrobić. W tym linku co kolega wyżej podał nie wszystko rozumiem i nie chciałbym zrobić czegoś źle żeby w razie czego nie uszkodzić słuchawek czy stacji

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje zakupić chat cable do PS4 i Xbox One żeby podłączyć Astro MixAmp 5.8 do pada. Czyli kabelek 2.5mm - 3.5mm (nie mam kabelka chat USB do PS4, tzn. mam jakiś, ale jest uszkodzony bo nie wykrywa urządzenia ani na PC ani PS4).

Macie jakieś sprawdzone kabelki, żeby nic nie trzeszczało, buczało i ogólnie dobrze działało?

Kupiłem kiedyś jakiś, ale muszę trzymać mikrofon przy ustach bo słabo zbiera mój głos i jak go trochę odsunę dalej to znajomi słabo mnie słyszą, albo przerywa.

Poratujcie linkami do jakichś przez was sprawdzonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie astro a50 3as50 jak rozpoznać który model jest do ps4 a który do x. Czy to obojętne bo i tak działa?może ktoś mi to wyjaśnić. Dzięki

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, kamilradom1910 napisał:

Potrzebuje zakupić chat cable do PS4 i Xbox One żeby podłączyć Astro MixAmp 5.8 do pada. Czyli kabelek 2.5mm - 3.5mm (nie mam kabelka chat USB do PS4, tzn. mam jakiś, ale jest uszkodzony bo nie wykrywa urządzenia ani na PC ani PS4).

Macie jakieś sprawdzone kabelki, żeby nic nie trzeszczało, buczało i ogólnie dobrze działało?

Kupiłem kiedyś jakiś, ale muszę trzymać mikrofon przy ustach bo słabo zbiera mój głos i jak go trochę odsunę dalej to znajomi słabo mnie słyszą, albo przerywa.

Poratujcie linkami do jakichś przez was sprawdzonych.

Polecam coś takiego a nie chińczyka za 0,5 dolara:good:

https://www.amazon.com/Astro-MixAmp-PlayStation-Talkback-Cable/dp/B01LW6P1D4/ref=sr_1_6?s=electronics&ie=UTF8&qid=1515840895&sr=1-6&keywords=3%2C5mm+to+2%2C5+mm+chat

3 godziny temu, Warga13 napisał:

Panowie mam pytanie astro a50 3as50 jak rozpoznać który model jest do ps4 a który do x. Czy to obojętne bo i tak działa?może ktoś mi to wyjaśnić. Dzięki

 

 

 

Obojętnie jakie kupisz robisz upgrade oprogramowania bazy i śmiga z każdym sprzetem.......

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś takiego zakupiłem  za pierwszym razem (Turtle Beach, bo wyczytałem na jakimś zachodnim forum, że dobrze działa z Astro) z tym że chyba na Ebay i możliwe że trafiłem bubla. Zamówiłem tym razem z Amazon :)

Wiecie może gdzie dostać headset Plantronics GameCom Commander ?  Chciałem go potestować, ale jest chyba nie do zdobycia, bynajmniej ja mam problem by go znaleźć. Miał ktoś z nim styczność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obecnie posiadam soundbar od Samsunga HW-H450. Ostatnio pomyślałem o zmianie na coś lepszego ale nie aż tak drogiego i wpadłem na logitech z906, jak myślicie, będzie to dobra zamiana dla ps4 jak i całego sprzętu RTV.
Wiadomo, nie uda mi się włączać urządzenia razem z TV i wyłączać oraz operować godnością jednym pilotem od TV ale da się przynajmniej połączyć całość tak aby bez przepinania kabli to działało z całym sprzętem (TV, dekoder, ps4) używając tylko tego co daje producent od logitech z906?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

znajomy szuka słuchawek do 200 zł.

Wymagania:

- działające przez USB (bez optyka bo ma slimke). Najlepiej nie podpinanych do pada tylko przez usb z konsoli (stereo). Ew. optyk może pójść do TV a zasilanie/mic przez USB PS4.

- regulacja głośność czat/gra

- mikrofon (nie buczący, pierdzący, sprężający )

- nie łamiące pałąki

 

 

Oczywiście headset w pełni kompatybilny z ps4. Co można mu polecić ? Jakieś steelseries 200 za 149 zl czy może 300od xbox za 199zł (ponoć mają lepszy mikrofon od 200) Wiem, że są podpinane przez JACK ale ciężko coś w takim budżecie znaleźć.

 

 

 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,
znajomy szuka słuchawek do 200 zł.
Wymagania:
- działające przez USB (bez optyka bo ma slimke). Najlepiej nie podpinanych do pada tylko przez usb z konsoli (stereo). Ew. optyk może pójść do TV a zasilanie/mic przez USB PS4.
- regulacja głośność czat/gra
- mikrofon (nie buczący, pierdzący, sprężający )
- nie łamiące pałąki
 
 
Oczywiście headset w pełni kompatybilny z ps4. Co można mu polecić ? Jakieś steelseries 200 za 149 zl czy może 300od xbox za 199zł (ponoć mają lepszy mikrofon od 200) Wiem, że są podpinane przez JACK ale ciężko coś w takim budżecie znaleźć.
 
 
 
Jak chcesz mogę sprzedać Tobie moje nie używane Goldy Sonego w cenie ok. 240 zł na gwarancji zresztą

Od dłuższego czasu korzystam z Turtle Beach 800X (co spokojnie potwierdza osoby na forumkach) nie mówiąc już ze ogólnie PS4 już nie mam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale to nie dla mnie a kolega się uparł na nowe :) ( wiem że masz na gw). Ja też używam 800 tylko w wersji dla PROfesjonalistów :)

Dobra poleciłem mu Siberia 200 , 300x, HyperX Cloud Striner. Co sobie kupi to będzie miał.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem a50 gen2 czy może mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku łopatologicznie jak przeprowadzić aktualizację. Próbowałem ale coś nie tak mi poszło.moze źle kabelki powpinałem czy coś. A może nie potrzeba aktualizacji robić. Ps.cos tam pogrzebalem i niby działa ale po pierwsze mam jakieś dziwne problemy z parowaniem. Za każdym razem muszę parowac albo coś źle robię. Po drugie nie działa czat na ps4 .Chyba że zła aktualizację wgrałem..moze ma ktoś jakieś pomysły 

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Warga13 napisał:

Kupiłem a50 gen2 czy może mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku łopatologicznie jak przeprowadzić aktualizację. Próbowałem ale coś nie tak mi poszło.moze źle kabelki powpinałem czy coś. A może nie potrzeba aktualizacji robić. Ps.cos tam pogrzebalem i niby działa ale po pierwsze mam jakieś dziwne problemy z parowaniem. Za każdym razem muszę parowac albo coś źle robię. Po drugie nie działa czat na ps4 .Chyba że zła aktualizację wgrałem..moze ma ktoś jakieś pomysły 

Zjebałeś wszystko hehehehe........pobierz ze strony Astro najnowszy soft do transmitera dla PS4,podłacz stacje do pc,wgraj soft  i odlącz wszystko na kilka sekund.

Nastepnie podłacz pod ps4 i ustaw tak jak miałes goldy powinno wszystko smigac:good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zjebałeś wszystko hehehehe........pobierz ze strony Astro najnowszy soft do transmitera dla PS4,podłacz stacje do pc,wgraj soft  i odlącz wszystko na kilka sekund.
Nastepnie podłacz pod ps4 i ustaw tak jak miałes goldy powinno wszystko smigac:good:
Tak swoją drogą czy w instrukcji nie napisali krok po kroku co zrobić?

Zdaje mi się że tak tylko gawiedz leniwa ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Warga13 napisał:

Kupiłem a50 gen2 czy może mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku łopatologicznie jak przeprowadzić aktualizację. Próbowałem ale coś nie tak mi poszło.moze źle kabelki powpinałem czy coś. A może nie potrzeba aktualizacji robić. Ps.cos tam pogrzebalem i niby działa ale po pierwsze mam jakieś dziwne problemy z parowaniem. Za każdym razem muszę parowac albo coś źle robię. Po drugie nie działa czat na ps4 .Chyba że zła aktualizację wgrałem..moze ma ktoś jakieś pomysły 

Tu masz filmik  krok po kroku

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wydaje mi się że tak robiłem. Dokładnie nawet z tego filmu. Spróbuję jeszcze raz . Gawiedź nie leniwa bo przeszukiwala net a instr. Nie mam. Mi że wygrałem zły Soft nie do tego mixampa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgranie złego softu raczej nie jest możliwe...możesz jedynie wgrać starszy ale od innego modelu się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A aktualizację słuchawek się robi? Bo znalazłem gdzieś takie info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Za cholerę nie mogę zaktualizować tych TB800, stację aktualizowało bez problemów do 1.31, a soft słuchawek pokazuje mi 1.24 i wywala na końcu aktualizacji:

 

ERROR.jpg.51f37b2c5e3b1253d60f473f50dccac0.jpg

 

Żadne zmiany USB czy kompa nic nie dają, pobranie z ich strony jakiś sterów USB dedykowanych też niż. W kompie (menedżer urządzeń) tez zero błędów czy "wykrzykników". Ogólnie słuchawki działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem podobny problem przy Skullcandy PLYR1. Aktualizował mi sie tylko transmitter. Włączałem i wyłączałem transmitter i sluchawki po kilka razy i za 5tym razem zaskoczyło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bany® napisał:

ostatnio miałem podobny problem przy Skullcandy PLYR1. Aktualizował mi sie tylko transmitter. Włączałem i wyłączałem transmitter i sluchawki po kilka razy i za 5tym razem zaskoczyło

 

dziękuję - DZIAŁA! 3 różne kompy, systemy, wszystko zgodnie z instrukcją i wytycznymi producenta nic nie dało. Nawalanie wtyczką USB przy kompie z 10 razy - pomogło, masakra. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra potestowalem te a50. Dźwięk, wygoda, wykonanie  rewelacja w porównaniu do Sony platinum( może ktoś chce kupić w grudniu dostałem nowe od Sony 5 razy na głowie mialem) a teraz problemy. Żeby ściągnąć aktualizację musiałem podłączyć miaxamp do kompa a do mixampa słuchawki dopiero poszła aktu. Podłączyłem wszystko według filmu Artura i niestety czat nie działa. Jak mówię lub dmucham w mikro to słyszę to w słuchawkach lecz nic poza tym. Nie mam mozliwosci uatawienia glosności mikrofonu.

Może wiecie co z tym zrobić bo ja już zglupialem. I jeszcze jedno w czasie jak gram i są włączone słuchawki słychać również dźwięk z tv. Ciszej ale jak podgłoszevto słychać.  Powiedzcie może trzeba słuchawki kablem z padem podłączyć aby był czat  ?

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałem 7% rabatu w Saturnie i zamówiłem Cloud II.   Zobaczymy jak to się będzie sprawować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Warga13 napisał:

No dobra potestowalem te a50. Dźwięk, wygoda, wykonanie  rewelacja w porównaniu do Sony platinum( może ktoś chce kupić w grudniu dostałem nowe od Sony 5 razy na głowie mialem) a teraz problemy. Żeby ściągnąć aktualizację musiałem podłączyć miaxamp do kompa a do mixampa słuchawki dopiero poszła aktu. Podłączyłem wszystko według filmu Artura i niestety czat nie działa. Jak mówię lub dmucham w mikro to słyszę to w słuchawkach lecz nic poza tym. Nie mam mozliwosci uatawienia glosności mikrofonu.

Może wiecie co z tym zrobić bo ja już zglupialem. I jeszcze jedno w czasie jak gram i są włączone słuchawki słychać również dźwięk z tv. Ciszej ale jak podgłoszevto słychać.  Powiedzcie może trzeba słuchawki kablem z padem podłączyć aby był czat  ?

Nie żadnym kablem do pada nie musisz łączyć,wszystko powinno być full bezprzewodowo.Wychodzi na to że masz wylączony mikrofon skoro konsola go nie widzi-sprawdz i spróbuj go wpiąć do drugiej słuchawki.Zobacz w ustawieniach konsoli czy masz ustawione = wyjście na słuchawki=czat głosowy a w ustawieniach audio = Podstawowy port wyjściowy = Digital Out a format audio (priorytet)= Bitstream(Dolby).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem aktualizację i wgralem. Czat nie działał.  Zacząłem grzebać z kablem między padem  a słuchawka. Nagle czat się pojawil pogralem i wyłączyłem.  Po ponownym włączeniu znowu brak czatu. Kurde  co może być przyczyną takich jaj.  Kontrolka na słuchawkach też zmienia kolor w czasie parowania biała czasem święci na żółto a czasem mryga na czerwono. Jutro zobaczę co to oznacza. A i jeszcze jedna rzecz jak wyłączam słuchawki po graniu przyciskiem to potem muszę je parowac. Wtf???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągnąłem aktualizację i wgralem. Czat nie działał.  Zacząłem grzebać z kablem między padem  a słuchawka. Nagle czat się pojawil pogralem i wyłączyłem.  Po ponownym włączeniu znowu brak czatu. Kurde  co może być przyczyną takich jaj.  Kontrolka na słuchawkach też zmienia kolor w czasie parowania biała czasem święci na żółto a czasem mryga na czerwono. Jutro zobaczę co to oznacza. A i jeszcze jedna rzecz jak wyłączam słuchawki po graniu przyciskiem to potem muszę je parowac. Wtf???
Wydaje mi się że tak być nie powinno. Ogólnie dzięki koledze miałem możliwość kilka dni protestować te słuchawki i nie miałem takich problemów. Co prawda miałem podłączone do x one a50 halo edition ale jak raz podłączyłem to działało normalnie. Nic ponownie nie musiałem parowac

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×