Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie napisałem gościowi  z ale. Że chyba je oddam bo pomimo że grają ok to brak czatu i ciągłe parowanie je dyskwalifikuje.  Chyba że może załadować najstarszy Soft a potem jeszcze raz najnowszą wersję.  Zglupialem już . Pany  powgrywalem nowy Soft kilka razy poniedziałek kable. Jedyne co zauważyłem to że dioda koło wlacznika różnie zmienia kolor. Jak się paruje to miga na biało. Ale po sprawowaniu powinna być czerwona a u mnie raz jest czerwona a raz pomarańczowa. Powiedzcie mi czy odkładają słuchawki po graniu i wyłączając je przyciskiem na uchu trzeba po ponownym uruchomieniu parowac ? Bo ja muszę.  Jak je włączam tylko to nic nie słychać. Coś mi się wydaje że zepsute te słuchawki. A i jeszcze często zapala się pomarańczowa dioda i słuchawki nie reagują na nic.

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od wczoraj jestem posiadaczem słuchawek Razer Thresher Ultimate PS4, dźwięk jet w nich fenomenalny w porównaniu z moim starym już mocno wysłużonym Headsetem od Sony. Jednak mam pewien problem z głośnością czatu, głosy moich znajomych są bardzo głośne i przez to często zdarza się, że zagłuszają dźwięk z gry. Są jakieś sposoby na zmniejszenie głośności czatu? W słuchawkach nie widzę opcji na nadanie priorytetu na dźwięk z gry zamiast na czat głosowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludki ma ktoś jakieś doświadczenia ze słuchami od Skullcandy? Planuję zakup i zbieram info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludki ma ktoś jakieś doświadczenia ze słuchami od Skullcandy? Planuję zakup i zbieram info
Ja mam tylko z negatywnej strony. Niestety. Ładne, dizajnerskie oraz gowniane i chińskie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A o jakim modelu Pan prawisz?
To może inaczej, jaki masz na oku? Bo ja miałem w sprzedaży kilka modeli (i wnioski wyciągam nie na 1szt. ale na większej partii)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslę o modelu plyr1, opinie na amazonie sa dosc przychylne, do tego maja zaebisty dizajn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ja myslę o modelu plyr1, opinie na amazonie sa dosc przychylne, do tego maja zaebisty dizajn :)

 

Bez bicia mówię, że nie miałem styczności... Po prostu na podstawie sprzedaży / awaryjności / problemów z kilkoma modelami wyrobiłem sobie opinię...

Wiesz 1 model i 2-3 sztuki to normalka, ale już kilka modeli i systematyczne problemy to dla mnie czerwone światło...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę o modelu plyr1, opinie na amazonie sa dosc przychylne, do tego maja zaebisty dizajn
Kolega Fakers tutaj z forum je miał, zapytaj, na pewno odpisze. Z tego co wiem to mają problem z pękaniem

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turtlebeach tez  niby maja problem z pekaniem,  ja mam moje ponad rok i sa cale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turtlebeach tez  niby maja problem z pekaniem,  ja mam moje ponad rok i sa cale. 
Miałem kilka modeli tb, najdłużej tb px4, teraz mam Elite 800 oraz n11 i żadne z nich tej przypadłości nie miały/mają. Może jak kolega przeczyta posty to sam napisze o tych plyr1, wydaje mi sie, że jemu też pękły ale nie jestem pewien na 100%.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę o modelu plyr1, opinie na amazonie sa dosc przychylne, do tego maja zaebisty dizajn
Ja mam PLYR 1 już chyba z rok, czarne.
Fenomenalne, mialem Astro A50, muzycznie PLYR zjadają przebasowane Astro na śniadanie, inna klasa. W grach Astro A50 głośniej szyją w trybie Surround.
Tylko do gier Astro A50 są wypasione, bo są dość głośniejsze , plyr w niektórych grach mogły by być ciut głośniej, ale jesli słuchawki maja być także do muzyki i filmów , to Astro A50 należy unikać, plyr 1 o wiele lepsze.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe PLYR1 pękły już dosyć dawno...co prawda używa ich mój kuzyn...kropelka załatwiła sprawę...ale najgorsze jest to ze rozlazł się materiał na jednym z nauszników i  wygląda to tak se a raczej nie ma tego jak naprawić...

Wg mnie nic w nich szczególnego...ale każdy jak widać ma inne zdanie...inne ucho itp.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic szczególnego to fakt, może wow robią słuchawki za 2k euro .
Ja tylko porównuje do słuchawek tze gamingowych i tych co miałem na glowie,.tj Astro A40, A50, TB 400, 500 czy Goldy. Czyli najczęściej wymieniane tutaj HS bezprzewodowe dla konsol .
Jeśli chcemy temat poszerzyć, to powiem, że Superluxy za 130 PLN biją wszystkie te słuchawki na głowę , byle słuchawki stereo z szeroką sceną mają lepszy efekt pozycji jak ten śmieszny surround .
Więc jeśli już uwierzyliśmy w marketingowy bełkot, a do tego lubimy posłuchać podczas gry MP3 czy FLAC to mówię , na Astro A40 czy 50 nie da się słuchać bo są ptzebasowane, że aż łeb boli.Te słuchawki nie grją a dudnią . Natomiast na PLYR 1 słucha się muzyki przyjemnie . Mam Superluxy mam PLYR1 ,PLYR 1 korzystam na PC gdy gram na padzie, siedząc na kanapie i słuchając muzyki, przy biurku kablowe Superluxy i powiem tak, PLYR są jedyne gamingowe które nadają się do takiego zastosowania .
Oczywiście na A50 też da się teoretycznie słuchać , ale tą teorię będą forsować ludzie nie mający porównania, albo podlaczajacy słuchawki pod laptopową integre .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) chce dokupić do ps4pro słuchawki i moje pytanie czy polecacie Sony te przeznaczone do ps4 tj. Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0  czy jednak w tej cenie kupię coś lepszego? Dobrze jak by były bezprzewodowe :)

Edytowane przez AmberMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, AmberMKS napisał:

Siemanko :) chce dokupić do ps4pro słuchawki i moje pytanie czy polecacie Sony te przeznaczone do ps4 tj. Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0  czy jednak w tej cenie kupię coś lepszego? Dobrze jak by były bezprzewodowe :)

 

W tej cenie nic lepszego nie kupisz, polecam

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zobacz sobie na Amazon słuchawki od skullcandy - Plyr2. Koszt około 280 zł. Bateria trzyma około 10 godzin. Czysty, mocny dźwięk z dobrym pozycjonowaniem, bez lipnego 7.1

 

N6 & TT

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie  wiec zostanę przy Sony bo Amazon odpada chce coś dostępnego stacjonarnie żeby dołożyć to do rat sobie :) dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem więc ten headset Sony 2.0 i teraz mam pytanie czy grać na standardowych ustawieniach czy jest jakieś ustawienie odpowiednie do lepszej jakości w czasie gry? Zauważyłem że są różne gotowce pod różne gry więc domyślam się że ustawienia słuchawek mają znaczenie w jaki rodzaj gry gram. Mógłby ktoś coś poradzić lub ew. Wysłać link to jakieś poradnika? Oglądałem kiedyś taki filmik na YT odnośnie tego ale za cholerę nie mogę go teraz znaleźć :) z góry dzięki pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam headset z wirtualnym surround 7.1 który łączył sie z ps4 przewodem optycznym. Obecnie chce dokupić karte dźwiękową z optical out do PC żeby wydobyć ze słuchawek jak najwięcej na PC. Słuchawki to Skullcandy PLYR1. Na stronie producenta jest napisane: **Note: You must have a sound card that supports Dolby Digital Output, and an available optical port. Znalazłem taką kartę - karta. Jest i Digital Dolby Output i optical port ale karta jest 5.1 a nie 7.1 jak słuchawki. Nie wiem czy to ma znaczenie w tym przypadku... Czy to 5.1 na karcie odnosi się też do virtual surround w słuchawkach?

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, AmberMKS napisał:

Zakupiłem więc ten headset Sony 2.0 i teraz mam pytanie czy grać na standardowych ustawieniach czy jest jakieś ustawienie odpowiednie do lepszej jakości w czasie gry? Zauważyłem że są różne gotowce pod różne gry więc domyślam się że ustawienia słuchawek mają znaczenie w jaki rodzaj gry gram. Mógłby ktoś coś poradzić lub ew. Wysłać link to jakieś poradnika? Oglądałem kiedyś taki filmik na YT odnośnie tego ale za cholerę nie mogę go teraz znaleźć :) z góry dzięki pozdro :)

 

Destiny był jest jednym z lepszych presetów do fps, zależy w co grasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w Wiedźmina 3, pozniej będzie grany far cry Primal więc gry dość różne. Glównie gram w przygodowki, rpg, gry akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jaki HS bezprzewodowy z szeroką sceną\dobrym pozycjonowaniem i wyraźnym majkiem obecnie polecacie?  Moje plyr1 chyba opchne. Jestem z nich zajebiście zadowolony ale nie mam wyjścia optic w PC i wydaje mi sie że nie wykorzystuje ich potencjału, a nie chce mi sie inwestować w soundcard... Zastanawiałem sie na SS Arctis 7 bo maja dobre opinie ale majk brzmi bardzo nienaturalnie i z wyglądu są nudne

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bany® napisał:

Jaki HS bezprzewodowy z szeroką sceną\dobrym pozycjonowaniem i wyraźnym majkiem obecnie polecacie?  Moje plyr1 chyba opchne. Jestem z nich zajebiście zadowolony ale nie mam wyjścia optic w PC i wydaje mi sie że nie wykorzystuje ich potencjału, a nie chce mi sie inwestować w soundcard...

Na pewno nie masz? wyjścia optyczne są popularne od lat, może masz w gnieździe słuchawkowym i nawet nie wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×