Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dołączyłem do szczęśliwego grona posiadaczy pękniętych słuchawek od sony. Sprzęt  zakupiony 15.09.2015 wytrzymały raptem niecałe 2.5roku obchodziłem się z nimi jak z jajkiem, w pozostałych miejscach widać pęknięcia tyle w temacie.

Jakieś porady od forumowych szamanów: taśma wokoło, trytytki

hs.jpg

Edytowane przez niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zebrać wszystkie zdjęcia i podpiąć w 1 poście na przestrogę gdy ktokolwiek kiedykolwiek będzie polecał jakieś oficjalne słuchawki playstation

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i ostatni raz kupiłem ich słuchawki, dosłownie jednorazówki, żebym ich jeszcze używał nie wiadomo jak, toć one więcej leżały na półce niż były używane lepiej dołożyć kilka złotych i kupić naprawdę coś dobrego niż wywalić 3.5 beki w błoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, pablos_PRO napisał:

Chyba trzeba zebrać wszystkie zdjęcia i podpiąć w 1 poście na przestrogę gdy ktokolwiek kiedykolwiek będzie polecał jakieś oficjalne słuchawki playstation

 

Nie chciał bym wyjść na adwokata diabła , ale takich postów było by dużo tyczących się też polecanych innych marek np. TB mi wytrzymały tylko 3 miesiące , więc 2,5 roku można zaliczyć do niezłego wyniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelseriess H Wireless są nie do zabicia.
Prędzej cała sztuczna skóra się wytrze niż pękną.
TB Elite 800X też nie wyglądają jakby miały pęknąć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te pierwsze Sony 7.1 i tez sa nie do zdarcia:D Jedyny minus ze czesto mi traci polaczenie na kilkanascie sekund, tak jak by sie uruchamialy ponownie:(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro wieczorem napisze

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Niestety nie pomogło, czyli to nie wifi. Zmieniłem źródło zasilania z USB w konsoli na ładowarkę do gniazdka. Już myślałem że jest ok bo ponad godzinę nic się nie wydarzyło. Niestety po tej dobrej godzinie słuchawki się wyłączyły i zaczęło się od początku, po włączeniu 10 min i off i tak w kółko. Nie mam już pomysłu co jest nie tak

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuldi82 może oddaj na reklamację, znajomy bardzo długo już używa tych słuchawek i nie miał problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=32964]szuldi82[/mention] może oddaj na reklamację, znajomy bardzo długo już używa tych słuchawek i nie miał problemu.
No kilka osób z forum też ma te słuchawki i nikt nie pisze o problemach. Jeden znajomy je ma już długo i też nic. Tyle tylko że to już druga para słuchawek z tym samym problemem. Pierwsza która kupiłem w listopadzie miała to samo, zareklamowałem, przysłali drugą parę i na drugi dzień po podłączeniu ten sam problem. Nie chcę wierzyć że dwa zestawy (transmiter, słuchawki) ta sama przypadłość gdzie kilka osób tu z forum kupowała je od tego samego sprzedawcy i nikt nie skarży się na podobny problem. Chciałem najpierw wszystkie opcje przetestować zanim zareklamuje bo może to nie wina sprzętu, i mogę tak reklamować do usranej śmierci. Niestety nie mam nikogo kto ma ps4 bym mógł mu dać słuchawki i sprawdziłby u siebie czy robią to samo.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisze swoj problem bo nie wiem czy to tak musi byc czy nie a nikt mi nie odpisal wszesniej

Posiadam zestaw słuchawkowy HyperX Cloud 2 podłączony do PS4 za pomocą USB. Jak ustawić aby można było regulować pilotem osobno dźwięk z czatu a osobno dźwięk gry. Gdy chce ściszyć na pilocie głośność to wycisza mi się wszystko a chce osobno. Dodam ze zrobiłem aktualizacje pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowałem dzisiaj cloud2 w EURO i szczerze to mnie nie zachwyciły ani wyglądem ani brzmieniem (przynajmniej na tym demie producenckim). Na pewno są wygodne. Jeśli chodzi o 7.1 to bawiłem sie tym przyciskiem i scena zwieksza sie sporo ale jeśli chodzi o pozycjonowanie kierunkowe to nie słyszałem różnicy w stosunku do trybu stereo. Bas wydaje sie słaby (podobny do tego w GOLDach). Chciałbym je przetestować w grach i wchyba zamówie sobie cloud2 i coud alpha i porównam je z PLYR1 w gierkach i najwyżej odeśle i kupie sobie AMP/DAC na USB z wyjściem optycznym do PLYRów. Boje sie tylko że bateria w PLYRach predzej czy później zacznie świrować i i tak skończe grając na kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy ten stojak https://m.euro.com.pl/fotele-i-stojaki-do-kierownicy/wheel-stand-pro-deluxe.bhtml

będzie pasować pod kierownicę G29? Niby w opisie nie jest ona wymieniona, ale znalazłem na innej stronie taki opis:

Logitech G29 i G920 (istnieje możliwość zamocowania kierownicy na dołączonych do zestawu dwóch śrubach M6x16, które można przymocować do fabrycznie nagwintowanych otworów w kierownicy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko chciałem wziąć na raty cały zestaw tj. kierownica, stojak i shifter, dlatego zależy mi żeby kupić w jakimś markecie, dlatego chciałem się spytać czy ktoś z Was wie czy ten stojak co ja podałem będzie pasował do G29.

Tej wersji V2 nie mogę nigdzie znaleźć, poza stroną producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wymieniłem mojego wysłużonego sunbara samsung hw-h450 na sounbar Yamaha Yas-207. Panowie wiem, że zaraz powiecie, że najlepszy aplituner i głośniki ale uwierzcie co DTS Virtual: X robi z dźwiękiem to coś pięknego. Dźwięk przestrzenny rozchodzi się dookoła ale to nie wszystko, również góra dół. Prawie jak w kinie! Szczerze to teraz na nowo odkrywam dźwięk z gier, filmów i nie tylko. Niskie tony, średnie i wysokie teraz tak słyszalne jak nigdy.

Całe szczęście, że kupiłem sounbar z nowszej serii i nie musiałem ręcznie wyrywać aktualizacji dodajacą obsługę DTS Virtual X. Serio nieslyszalem lepszego dźwięku przestrzennego w sprzęcie do 2500-3000.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie Logitech Z906 zagrają lepiej niż ten soundbar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak, może nie ale jak ktoś nie ma miejsca na głośniki i kable to sounbar jest najlepszym rozwiązaniem.

Ta Yamaha to nie zwykła pierdziawka jak te z marketów od producentów telewizorów.

Wystarczy posłuchać dobrych materiałów z obsługą DTS Virtual X. Oczywiście ważne jest aby odsłuch przeprowadzić na tym sprzęcie, który albo ma już fabrycznie zaktualizowany ten frimware albo dokonać odsłuchu dopiero po aktualizacji ( musi się palić niebieska dioda surround). Nie znaczy to, że tylko materiały ze ścieżką DTS Virtual X będą grały znakomicie bo wszystko świetnie gra przy włączonym DTS Virtual X na sounbar. Czy to program TV, gra na konsoli czy materiały z YT. Opinie na zagranicznych forach również potwierdzają to co piszę.

 

Żeby nie prowadzić zbędnej dyskusji. Wiem, że dobry aplituner z głośnikami 5.1 czy 7.1 to lepsze doznania. Nawet dobre stereo z połączonym subem do filmów. Ale ten sounbar jest bezprzewodowy i kosztuje 1700 zł a wrażenia robi niesamowite i dźwięk przestrzenny tutaj naprawdę daje nam poczucie głębi a dźwięki, że tak napisze "odrywają" się od sounbar na boki i góra dół i choć nic nie zastąpi fizycznych głośników to i tak efekt jest zdumiewajacy.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu Thu Feb 08 2018 o 14:43, waski88 napisał:

Opisze swoj problem bo nie wiem czy to tak musi byc czy nie a nikt mi nie odpisal wszesniej

Posiadam zestaw słuchawkowy HyperX Cloud 2 podłączony do PS4 za pomocą USB. Jak ustawić aby można było regulować pilotem osobno dźwięk z czatu a osobno dźwięk gry. Gdy chce ściszyć na pilocie głośność to wycisza mi się wszystko a chce osobno. Dodam ze zrobiłem aktualizacje pilota.

Dziś kupiłem cloud2. Pilot ma oprogramowanie w wersji 030.

Jedyna działająca funkcją w pilocie podłączonym do PS4 to wyłączenie/włączenie trybu 7.1

Regulacja głośności nie działa.

I przy podłączonym sprzęcie przez USB mikrofon także nie reaguje.... Gdy podłącze się pod pada działa :c

 

Panowie jaki macie aktualnie wersje softu w tym pilociku?

Edytowane przez olo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza to 010. Tak wiem że to nielogiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey, dzięki i teraz wszystko wiadomo :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Chociaż w instrukcji wgrywany jest soft 010 na soft 005, więc myślałem 030 to bd najnowszy...

 

Wszystko wyjaśnione, dzięki!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem słuchawki Wireless Headset 2.0. Czy w nich jest ten wirtualny dźwięk 7.1? Jeśli tak, to jak to ustawić?
Gdy zmieniam dźwięk poprzez przycisk VSS, to czuć różnicę że dźwięk zmienia się, ale trudno mi rozpoznać który jest lepszy. Próbowałem w GTA5, bo wyczytałem w tym wątki, że nawet słychać spadającego liścia obok - no ja kurwa takich wrażeń nie miałem :24_stuck_out_tongue:

 

Drugie pytanie - ta aplikacja od SONY dedykowana do tych słuchawek, to serio obsługuje tylko kilka gier? Widzialem, że bodajże większość z tych gier to wydane przez SONY. Sprawdza się ta aplikacja, np. w Until Dawn?

 

Przyznam że troszkę się napaliłem na dźwięk płynący z tych słuchawek po opiniach tutaj (oczywiście mając na uwadze fizyczny defekt pałąka), że w tej cenie nie ma słuchawek z lepszym dźwiękiem - a szczerze mówiąc, to dupy nie urywa...

Fajnym bajerem jest to, że można zmieniać proporcje głośności czatu głosowego do dźwięku z gry, oraz wbudowany mikrofon (z przyciskiem wyciszenia go).

Za każdym razem jak je nakładam i ściągam, to mam wrażenie jakby pałąk miał zaraz pęknąć, a przecież słuchawki trzeba rozszerzyć żeby nałożyć je na głowę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.02.2018 o 22:08, niklas napisał:

Dołączyłem do szczęśliwego grona posiadaczy pękniętych słuchawek od sony. Sprzęt  zakupiony 15.09.2015 wytrzymały raptem niecałe 2.5roku obchodziłem się z nimi jak z jajkiem, w pozostałych miejscach widać pęknięcia tyle w temacie.

Jakieś porady od forumowych szamanów: taśma wokoło, trytytki

hs.jpg

 

Właśnie zauważyłem że zawiasy też zaczynają pękać. Co za gówno za 350zł. Następnym razem kupię jakiś douszny szrot za 30zł w markecie. Dłużej wytrzyma.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OK, po jakimś miesiącu intensywnego używania TB 800 (10-12h dziennie).

 

- (chyba) nie mam ich dopasowanych zbyt luźno na łbie, bo się nie zsuwają itp. Stąd pytanie - czy są gorzej wyciszone słuchawki na rynku? Miałem kablowe Hyper X za 250zł i tam NIC nie było słychać na zewnątrz. Tutaj osoba z boku wszystko słyszy. MASAKRA. W drugą stronę, czyli odcinanie się od otoczenia tym specjalnym "trybem" daje rade.

 

- zasięg porażka, wychodzę z pokoju, zamykam drzwi, jedna ściana, 3 m za tv i już rwie sygnał.

 

- da się wyłączyć/przyciszyć ten kobiecy głos z komunikatami?

 

- nadal brak blokady przycisków? Łóżko w sypialni z zagłówkiem czy poducha za plecami - ruch głowy na bok i już wszystko się wyłącza/zmienia/przestawia.

 

Na wielki plus bateria i szybkie ładowanie, po 10h używania non stop nie udało mi się ich rozładować. 

 

MOŻE te 500zł są ogólnie warte, gdybym zapłacił 1200 w normalnej cenie - :smart:

Edytowane przez Tomi915
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, malpka napisał:

 

Właśnie zauważyłem że zawiasy też zaczynają pękać. Co za gówno za 350zł. Następnym razem kupię jakiś douszny szrot za 30zł w markecie. Dłużej wytrzyma.

Jeśli wolno wiedzieć, to jak stare są twoje, sony stereo headset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, niklas napisał:

Jeśli wolno wiedzieć, to jak stare są twoje, sony stereo headset

 

Trzy lata bez kilku miesięcy. Ze swoim przyrodzeniem nie obchodzę się tak delikatnie jak z nimi. Najpierw zaczęło się odklejać podbicie na pałąku a teraz pęknięcia na zawiasach. Najgorsze że w trakcie przeprowadzki zapodział się gdzieś oryginalny HS dodawany  gratis do konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×