Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak podłącze słuchawki do pada, to w ustawieniach można ustawić, żeby dźwięk z gry był w nich słyszalny? Bo domyślnie słyszę tylko glos drugiego gracza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mpluto napisał:

Czy jak podłącze słuchawki do pada, to w ustawieniach można ustawić, żeby dźwięk z gry był w nich słyszalny? Bo domyślnie słyszę tylko glos drugiego gracza. 

Można. Przytrzymaj przycisk PS i w "Dźwięk/urządzenia" będzie miał opcję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dowodzi, że ten szit  jest max na 3 lata, o ile ktoś ma szczęście. Od tego gówna co dają do konsoli,  to każde słuchawki od komórki będą lepsze i zdaje się, że będą banglać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jak je nakładam na głowę, to ten pałąk plastikowy jakby miał pęknąć... Mam je dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Szanowni Koledzy,

 

potrzebuję Wasze porady odnośnie kina domowego (5.1).

Poniżej wizualka salonu, w którym przyjdzie mi giercować w przyszłości. Prosiłbym Was o poradę jakieś zestawu grającego (ampek + zestaw 5.1).

Niestety z powodu ograniczenia miejsca (aneks kuchenny za plecami - nic z tym niestety nie zrobimy) duże kolumny stojące (typu Jamo 626) odpadają. Zostają jedynie jakieś małe zestawy kompaktowe.

Tutaj fotka:

https://imgur.com/a/NpPiT

 

tylne głośniki będą blisko z tyłu głowy (na jej wysokości). Myślałem o jakimś zestawie 5.1 Bose lub Harman Kardon. Audiofilem nie jestem. Zależy mi żeby zestaw w miarę głośno grał i miał fajny bas (filmy+granie, muzyka bardzo mało).

Zdaję się na wasze porady i propozycje głośników.

 

PS. do tej pory miałem 2 zestawy combo Pioneera, zintegrowany ampek i małe głośniczki. Potem miałem Jamo 626 +  ampek Yamaha, ale oddałem z powodu zbyt dużych gabarytów i mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do headsetu Sony, czytałem ten wątek z uwagą i trochę drapałem się ze zdziwieniem po głowie, że wam tak szybko padają te słuchawki. A to zawiasy, a to pałąk, często ktoś tu pisał że sprzęt badziewie. Czytałem i patrzyłem na swoje, które dość mocno eksploatowane, za cholerę nie okazywały zmęczenia. Do wczoraj. Spadły mi z fotela na dywan. Dołączam się do grupy użytkowników którzy twierdzą że ten sprzęt to gówno :1_grinning:
6a89bb068358dc5874da5fbb3866cd7b.jpgf5d816a8a439f00e2938f9dcffc753f4.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście te paski którymi próbowałem utrzymać stabilność pałąka, nic nie dają. Znacie jakiś dobry klej który "złapie" ten plastik, bo mam jakiś podobny do Kropelki, ale jakoś nie chce wejść w reakcję z plastikiem.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tylko to mi się ciśnie na usta, szczerze współczuje, witaj w clubie rozje...ch  h/s   :kanalie:

wydaje mi się, że zamiast tych trytytek,lepsza będzie taśma izolacyjna oczywiście w odpowiedniej ilości

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam taśmę techniczną w kolorze czarnym idealnie pasuję, ma dobra rekomendację misja Apollo 13 uratowała Amerykę, i twoje słuchawki będą lepsze niż nowe:1_grinning:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni ja w pracy mam klej Loctite 406 i jest kosior. Jak chcesz to moge ci wyslac poczta,  bo kupowac sie nie opaca, drogie cholerstwo:/ 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dzięki za propozycję :)

 

Dziś spróbuję złapać na taśmę techniczną, jak będzie kupa, to się odezwę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Goldy od około 3 lat, ale już po upływie niecałych dwóch zaczęły dziać się z nimi dziwne rzeczy. Plastik co prawda nie pękł w żadnym miejscu (może mam za małą głowę), ale wszelkie materiały dosłownie odpadają. Najgorsza jest ta czarna guma, która się kruszy i po sesji w nich muszę zamiatać mieszkanie, bo wszędzie pełno tego gówna. Sony? Dobra robota. Jakość słuchawek za 25 zł w modelu udającym produkt premium za blisko 400 :residentsleeper:

 

8jSbp7K.jpg

 

R7CAWqo.jpg

 

qzVMBUz.jpg

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oskub wszystko, będziesz miał spokój. 

:smart:

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy headset od sony tez cierpiał na zrzucanie skóry, ale przynajmniej się nie rozklejał, jednak sony potrafi coś zrobić dobrze:pslogo: tak myślę że telewizor samsunga który miałeś ma wiele wspólnego z tymi słuchawkami lubią się rozklejać :1_grinning: obowiązkowo powinni dodawać taśmę dwustronną do naprawy :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Grecky napisał:

Mam Goldy od około 3 lat, ale już po upływie niecałych dwóch zaczęły dziać się z nimi dziwne rzeczy. Plastik co prawda nie pękł w żadnym miejscu (może mam za małą głowę), ale wszelkie materiały dosłownie odpadają. Najgorsza jest ta czarna guma, która się kruszy i po sesji w nich muszę zamiatać mieszkanie, bo wszędzie pełno tego gówna. Sony? Dobra robota. Jakość słuchawek za 25 zł w modelu udającym produkt premium za blisko 400 :residentsleeper:

 

Mam tak samo z tą niebieską podbitką. Guma jeszcze trzyma i się nie siepi. Pytanie jakie słuchawki kupić skoro 350zł to za mało na przyzwoity sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malpka napisał:

Pytanie jakie słuchawki kupić skoro 350zł to za mało na przyzwoity sprzęt.

Ja od ponad 6 lat używam HS, który nie kosztował chyba nawet 100zł i jedynie mi gąbka z mikrofonu spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie są bezprzewodowe? Na kablu to i za 50 zł można kupić. Co do gabek można kupić nowe czarne/białe za około 40zl i będą jak nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podrzucić linka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał to w EURO RTV AGD jest promocja na Hyperx Cloud 2 - szare za 249zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te niebiesko-czarne sluchawki maja slaba jakosc mechaniczna. Za to ten nowy HS od Sony ze stalowym palakiem to zupelnie inna para kaloszy - od jakosci dzwieku, przez glebokosc basu po wykonanie. No ale kosztuja odpowiednio wiecej niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem laikiem. Szukam fajnych słuchawek pod PS4. Czy ten niebiesko-czarny headset od Sony będzie okej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie okej, mogę Ci odsprzedać swój. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem laikiem. Szukam fajnych słuchawek pod PS4. Czy ten niebiesko-czarny headset od Sony będzie okej?
Dasz że 140zl to mogę odsprzedać mój, nowy nie używany bo i tak latam na Turtle Beach 800X

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci sprzedać Platinumy w grudniu wymienili mi na nowe 2 razy na uszach miałem bo kupił astro a50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.02.2018 o 20:28, Dziad5 napisał:

Witam, jestem laikiem. Szukam fajnych słuchawek pod PS4. Czy ten niebiesko-czarny headset od Sony będzie okej?

A przegladales kilka postow wyzej? Te ze zdjeciami? Bo pomijajac to ze sluchawki po pewnym czasie pekaja to jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×